isveç karayolu nakliye

İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında yer alan bir ülke olup Norveç ve Finlandiya ile sınır komşuluğuna sahiptir. 

Yaklaşık 11 milyon nüfusa sahip olan ülke, Avrupa Birliği ülkeleri arasında da en büyük yüz ölçümüne sahip 3.ülke konumunda yer almaktadır.

25 bölgeden oluşan İsveç, sahip olduğu uzun kıyı şeritleriyle de tanınmakta olup ticaret bakımından da gelişmiş ülkeler kategorisinde bulunmaktadır.

Gerek ticarete verdiği önem gerekse de büyük bir pazar payına sahip olması nedeniyle İsveç önemli bir ülke konumunda yer almaktadır. 

Saygınlar Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz İsveç Nakliye hizmetimiz ile profesyonel bir ulaştırma hizmeti sunmaktayız. 

Müşterilerimizin var olan ihtiyaçlarına göre alanında uzman kadromuzla birlikte belirlediğimiz transfer planlarımız ile müşterilerimizin uluslararası nakliye ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılarken uzun yıllardır sürdürdüğümüz hizmetlerimiz sayesinde güvenilir hizmetin adresi konumunda bulunmaktayız.

İsveç nakliye avantajları

Uluslararası yollarda nakliye hizmetleri oldukça zorlu ve pek çok sorumluluğu beraberinde getiren bir işlem sürecidir. 

Günlerce hatta haftalarca sürebilecek olan nakliye işlemleri esnasında ürünlerin korunması ve ürünlerin zamanında iletilebilmesi bu zorlu süreçte oldukça önemlidir.

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde yer alan Uluslararası Karayolu Nakliyat hizmetimiz içerisinde ön plana çıkan İsveç Nakliye hizmetimiz ile müşterilerimizin bu konuda yardımcıları olabilmek amacıyla çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz.

 • Transfer işlemlerimizde öncelikle taşınacak olan ürün grubuna en uygun nakliye aracını tespit ederek ürünlerin güvenliğini sağlamaktayız.
 • Alanında uzman kadromuz ile uluslararası yollarda ve gümrüklerde herhangi bir sorun oluşmaması için ilgili yasal evrak ve belge düzenleme işlemlerimizi ilgili standartlara göre yaparak bu alanlarda zaman kaybının önüne geçmekteyiz.
 • Ürün transferinden önce oluşturduğumuz taşıma planlarımız sayesinde de yol esnasında bir sorunla karşılaşılmasının önüne geçerek ürünlerin hem güvenilir, hem de zamanında teslim edilebilmesine olanak sağlamaktayız.

İsveç Nakliye Hizmetimizde Karayolu Taşımacılığı Neden Tercih Edilmeli?

Günümüzde ilerleyen teknoloji ile birlikte karayolu başta olmak üzere demiryolu, havayolu ve denizyolu ile nakliye işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. 

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde yer verdiğimiz İsveç Nakliye hizmetimizde karayolu taşımacılığını tercih etmekteyiz.

Çünkü Karayolu Nakliyat, oldukça güvenilir bir taşıma alanı olduğu gibi ayrıca diğer taşıma yöntemlerine göre fiyat bakımından da daha uygun bir değere sahiptir.

 Taşınacak ürünlerin yük aktarımı yapılmasına gerek kalmadan direkt adresine ulaşabilmesini sağlayan bu yöntem ile zamandan büyük oranda tasarruf sağlanırken ürünlerin de hasar almalarının önüne geçilmektedir.

Dolayısıyla bizler Saygınlar Nakliyat olarak bu alanda geliştirdiğimiz nakliye hizmetimiz ile müşterilerimize daha profesyonel hizmetler sağlamış olmaktayız.

İsveç Nakliye Hizmeti Verdiğimiz şehirler

 – Stockholm – Malmö – Göteborg – Uppsala – Umea – Kiruna – Gavie – Linköping – Lund – Halmstad – Visby – Jönköpping – Helsinborg- Karlstad – Vasteras- Vaxjö – Lulea – Boras – Örebro – Eskilstuna – Söderstaje – Kalmar- Norrköping – Kariskrona – Sundsall- Karlskrona – Östersund – Borlange- Trollhattan- Falun – Hamösand- Varnamo – Varberg – Avesta

isveç frigo nakliye

Frigo Taşımacılığı, soğuk bir alanda muhafaza edilmesi gereken ürünlerin bulundukları adresten alınıp, teslim edilmesi gereken adrese kadar herhangi bir zarara uğramadan aynı tazeliğini koruyarak teslim edilmesidir. 

Nakliyesi yapılan ürünlerde en zor olan nakliyelerden biri Frigo taşımacılığıdır, azami dikkat ve hassasiyet gerektirir. 

Bizler Saygınlar Nakliyat olarak,  Frigo taşımacılığı ve komple yük taşımacılık hizmetinde son model, kalite standartlarına uygun -26 dereceye kadar soğutulabilir araçlarımız ve deneyimle ekibimizle nakliyesinin yapılmasını istediğiniz ürünü adresinizden teslim alıp istediğiniz adrese herhangi bir zarar gelmeden teslim ediyoruz.

Frigo Taşımacılıktaki Prensiplerimiz

Bizler, Saygınlar Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar amaç olarak müşteri memnuniyetinin en iyi şekilde sağlanılmasını hedef almış bir firmayız. 

Frigo taşımacılıktaki hassasiyetimizi gerek ağır nakliyat taşımacılığında gerekse parsiyel taşımacılıkta da göstermekteyiz. Bu doğrultuda;

 • Yılların getirmiş olduğu tecrübeli çalışma arkadaşlarımız,
 • En üst düzeydeki teknolojik alt yapımız,
 • En uygun fiyata en iyi kaliteli hizmet anlayışımız,
 • Taşıması yapılacak ürün gurubunu göz önünde bulundurarak yapılan taşıma projemiz,
 • Taşınan ürünün soğukluk ihtiyacına göre ayarlanan soğuk alana sahip tırlarımız ve
 • Müşteri memnuniyeti ve güvenliği göz önünde bulundurarak hizmet vermekteyiz.

Saygınlar Nakliyat olarak, frigo taşımacılık sektöründe sergilemiş olduğumuz bu prensiplerle, taşımacılık sektöründe tanınan güvenli bir firma konumunda bulunmaktayız.

Türkiye ve İsveç Arasındaki Taşımacılıkta ki En Doğru Adres

Saygınlar Nakliyat olarak Türkiye ve İsveç arasında komple yük ve frigo taşımacılığını yanında İsveç parsiyel taşımacılık hizmeti de gerçekleştiriyoruz. 

Uluslararası standartlara uygun, ekonomik ve güvenilir hizmeti sunuyoruz. Taşınmasını istediğiniz bütün soğuk alan ürünlerinin taşınmasını büyük bir titizlikle sağlıyoruz.

 Bizler Saygınlar Nakliyat olarak, Uluslararası taşımacılık hizmetini verirken,  kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemekteyiz.

isveç frigo nakliye

isveç parsiyel nakliye

Parça, parçalı anlamına gelen parsiyel, günümüzde nakliye hizmetleri arasında en sık tercih edilen nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır. 

Diğer nakliye türlerine kıyasla pek çok avantajı beraberinde getiren parsiyel taşımacılık, taşınacak olan ürüne özel bir taşınma planı ile gerçekleştirilmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde yer alan İsveç Parsiyel Nakliye hizmetimiz ile sadece bir kişiye, bir kuruma veya bir firmaya sahip olan ürünleri tek bir nakliye aracı içerisinde taşıma hizmeti sağlamaktayız. 

Bu hizmetimiz sayesinde uzun süreli yan yana duran farklı ürünler arasında oluşabilecek;

 • Renk,
 • Koku,
 • Nem,
 • Su,
 • Rutubet,
 • Küf,
 • Mantar ve
 • Diğer mikroorganizmalar gibi dokuların ürünler arasındaki transferlerin gerçekleşmesinin önüne geçmekteyiz.

İsveç Parsiyel Taşımacılık Hizmetimizin Sunduğu Faydalar

Her bir kişi, kuruluş veya firma bünyesinde farklı ürün üretmekte olup sahip olduğu bu ürünlerin güvenilir olarak nakliyesinin gerçekleştirilmesini istemektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde yer alan İsveç Parsiyel Nakliye hizmetimiz ile sektörümüzde ön plana çıkarken müşterilerimizin taşınmasını istedikleri ürün grubuna göre hazırladığımız taşıma planlarımız sayesinde de yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan bir firma konumunda yer almaktayız.

Bünyemizde yer alan parsiyel taşımacılık hizmetimiz ile müşterilerimizin ürünlerini taşıma işlemine en uygun olan nakliye aracımızla uzun mesafelerde güvenilir olarak taşırken ürünlerin direkt olarak adreslerine teslim edilmesine olanak sağlamaktayız.

 Farklı ürünlerle temasını engellememiz nedeniyle ürünlerde herhangi bir bozulma veya deformasyon oluşmasını engellediğimiz gibi yüklerin indi – bindi işlemlerinden uzak olması nedeniyle zamandan da büyük bir tasarruf imkanı sunmaktayız.

İsveç Parsiyel Taşımacılık Hizmetimizde Taşıma Ücretlerini Nasıl Belirlemekteyiz?

Firmamız olarak sektörümüzde uzun yıllardır gerçekleştirdiğimiz parsiyel taşımacılık hizmet bedellerimizi genel olarak ürün çeşidine göre belirlemekte olup bu konuda sunduğumuz uygun fiyatlı hizmet anlayışımızla büyük bir beğeniye sahip bulunmaktayız.

Taşınacak olan;

 • Ürün cinsi,
 • Ürün toplam yükü,
 • Ürün özellikleri,
 • Ürünün taşınacağı mesafe,
 • Hangi araçla yükün taşındığı ve
 • Soğuk tırların kullanılıp kullanılmayacağına göre müşterilerimize özel fiyatlar belirlerken bu sayede de müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi kesintisiz olarak sürdürmeye devam etmekteyiz.