finlandiya nakliyecileri

Nakliyat hizmeti, asırlardır sistematik olmasa dahi hem şehirlerarası hem de uluslararası verilmektedir. 

Son dönemde teknolojinin gelişmesi, ihtiyaçların ve taleplerin artması ile nakliye sektöründe yeni bir döneme girilmiştir. 

Nakliye hizmeti girilen yeni dönemle gelişmiş ve günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiştir.

Nakliyat hizmetinde uluslararası sınırlar ortadan kalkarak günlük yolculuk halini almıştır. 

Arz ve talebin sık olması nakliyat trafiğini oluşturmuştur. Teknolojinin verdiği imkânlar ile nakliyat hizmetinde yeni hizmet çeşitlikleri doğmuş ve birçok ürün için nakliyat sınırlaması kalkmıştır. 

Gelişen teknoloji ile hemen hemen her ürünün nakliyesi mümkündür.

Bu alanda 20 yılı aşkın tecrübemizle Karayolu nakliyat olarak, son sürat değişmeye ve gelişmeye devam eden teknolojiye ayak uydurup, hizmetlerimize yeni yenlikler getirdik ve getirmeye devam etmekteyiz. 

Nakliyat hizmeti yaptığımız ülkeler ile uluslararası sınırları ortadan kaldırarak devamlı ve hızlı nakliye yapmaktayız. 

Finlandiya nakliye hizmet verdiğimiz devamlı ülkelerden bir tanesidir. Teknoloji ve iletişim ağını etkin kullanmamız, nakliye hizmetinde kaliteli hizmet veren firmalardan biri olmamızı sağlamıştır.

Finlandiya Nerededir?

Finlandiya (Fince: Suomi, İsveççe: Finland) veya resmî adıyla Finlandiya Cumhuriyeti, Kuzey Avrupa’daki bir İskandinav ülkesi. Doğuda Rusya, kuzeyde Norveç ve batıda İsveç’le komşudur.

Vikipedi

Türkiye Finlandiya Arası Nakliye

Gelişen teknoloji ile en uzak mesafedeki ülkeye dahi en kısa sürede ürün taşınmaktadır. Saygınlar nakliyat firması olarak, gelişmiş nakliye ağımız sayesinde dünyanın birçok bölgesinde buluna ülke ile nakliyat hizmeti yapmaktayız. 

Mesafenin önemi olmadan Finlandiya nakliye yaptığımız ülkelerden biridir.

Kuzey Avrupa’da yer alan Finlandiya ile uzun yıllardır sıkı bir ticari ve siyasi ilişkimiz vardır. 

Finlandiya ile sık yaptığımız ihracatlar otomobiller, kara taşıtları için parçalar, karo, küpler vb. eşya, televizyon alıcıları ile ev tekstil ürünleri yer almaktadır. 

Yaptığımız ithalatlar ise odalı ve sülfatlı odun hamuru, kaolin, inorganik madde sıvanmış kâğıtlar ve alaşımlı çeliklerden yassı hadde ürünleridir.

Finlandiya hem denize kıyısının olması hem de birçok ülkeyle komşu olması dolayısıyla ticari uğrak noktasıdır. 

Birçok deniz limanı olan Finlandiya’nın Helsinki başta olmak üzere Hanko, Kemi, Kotka, Mariehamn, Oulu, Pori, Porvoo, Rauma, Turku, Vaasa limanları ile aktif ticari ilişkiler yapılmaktadır. 

Finlandiya hem deniz hem de konteyner limanları ile aktif nakliyat hizmeti görmektedir.

finlandiya frigo nakliye

Nakliyat hizmetinde taşınacak ürünün cinsi taşınma şeklini belirler. Yıllar önce nakliyesi yapılan ürünler genelde tekstil, elektronik, sanayi ürünleri vb. uzun süre taşınmasında sıkıntı olmayan ürünlerdi. 

Ancak teknolojinin gelişmesi artık mesafe ne kadar uzun olursa olsun hemen hemen her ürün taşınmaktadır. 

Sebze, meyve tarzında gıda ürünleri, soğuk zincir ürünleri, ilaç türünde sağlık ürünleri başta olmak üzere birçok ürünün taşınması artık mümkündür. 

Bu ürünlerin taşınmasını sağlayan teknolojik sistem ise frigo taşıma sistemidir.

Kendini sürekli yenileyen ve gelişime ayak uyduran karayolu nakliyat firmamız frigo taşımacılığında son teknoloji araçlar ile hizmet vermektedir. 

Nakliyat hizmeti verdiğimiz her ülkeye frigo taşımacılığı hizmeti de yapmaktayız. Finlandiya frigo nakliye hizmetini sık yaptığımız ülkeler arasındadır. 

Sınırları ortadan kaldıran taşıma sistemlerimiz ve eğitimli personellerimiz ile istenilen her ürünü, hem hızlı hem de kaliteli taşıma sistemimiz sayesinde belirtilen adrese vaktinde teslim etmekteyiz. 

Uluslararası kalite standartlarına uygun verdiğimiz frigo nakliyat hizmetimiz ile en çok tercih edilen nakliyat firmalarından biriyiz.

Karayolu Nakliyat Firması İle Frigo Nakliyat Avantajları

Uluslararası nakliyat hizmeti veren birçok nakliyat firması aynı zamanda frigo nakliyat hizmeti de vermektedir. 

Ancak frigo nakliyat hizmeti almak son derece hassas bir işlemdir. Alanında yetkin bir firma değilse nakliyesi yapılan ürün, adrese teslimi sağlanmadan sıkıntı yaşar ve hem müşteri hem de firma zarara uğrar. 

Kaliteli frigo nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz doğru adresi tercih etmeleri gerekmektedir.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli unsur firma olarak, yılların vermiş olduğu tecrübe, müşteri odaklı çalışma sistemimizi referans alarak, nakliye sahasında her çeşit nakliye hizmetimizde son teknoloji araçlar ve profesyonel ekiplerle çalışmaktayız.

 Finlandiya frigo nakliye hizmetimizde -25 dereceye kadar soğutma kapasitesine sahip frigo araçlarımız ve bu araçlarla özenle yolculuk yapıp, taşınan ürünün herhangi bir sıkıntı yaşamamsın için sık sık ilgilenen profesyonel şoförlerimiz ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz. 

Araçlarımız her yolculuktan önce kaliteden ödün verilmemesi için sürekli kontrol ve bakımları yapılmaktadır. Bu sayede yaşanabilecek sıkıntıların önü kesilmektedir.

finlandiya türkiye nakliye

Finlandiya Parsiyel Nakliye

Nakliyat hizmetinde en eski nakliyat hizmeti tam ve parsiyel nakliyat hizmetidir. Teknolojinin gelişmesi ile parsiyel nakliye hizmetinde de yenilikler ve daha güvenli önlemler alınmıştır.

Aynı güzergâha giden konteynırlarda farklı müşterilere ait ürünlerin taşınması parsiyel nakliye hizmetidir.

Bu alanda en iyi hizmeti veren firmalardan biri de Karayolu nakliyat firmamızdır. Parsiyel nakliyat ile verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimizce en sık tercih edilen firmalardan biri olmaktayız. 

Taşınma esnasında ürünlerin karıştırılması veya herhangi bir zarara uğraması gibi bir durum firmamız için söz konusu dahi değildir.

Firma olarak Finlandiya parsiyel nakliye hizmetimiz ile de ilk sıralardayız. Finlandiya ile yaptığımız ticari ilişkilerde en sık kullandığımız nakliyat türlerinden biridir. 

Denizyolu veya karayolu ile daha sık yaptığımız bu taşımada, taşıma süresi boyunca ürünler herhangi bir zarara uğramadan özenle taşınmakta ve tam vaktinde belirtilen adrese teslim edilmektedir. 

Parsiyel nakliye hizmeti nakliye türleri arasında müşterilerimizin en çok kazançlı çıktığı nakliyedir. Firmamız ile bu kazanç daha da yükselmektedir.

Karayolu Nakliyat Firmamız İle Parsiyel Nakliyat Kazançları

Parsiyel nakliyat, taşımacılık türleri arasında müşterilerimizin birçok alanda kazançlı çıktığı nakliyat şeklidir. 

Müşteri odaklı çalışma sistemimiz sayesinde karayolu nakliyat ile çalışan müşterilerimiz daha da kazançlı çıkmaktadır. Parsiyel nakliyatı tercih eden müşterilerimiz;

  • Ürünlerinin hacmi ve ağırlığınca konteynır alanı kiralar ve onun ücretini öder. Bütün halinde konteynır kiralamak zorunda kalmaz.
  • Konteynırı bütün kiralamadığı için mali kar elde eder.
  • Ürünler aynı güzergâha gittiği için aynı zamanda zamandan da tasarruf etmiş olur. Ürün en kısa sürede elinde olmuş olur.
  • Parsiyel nakliyede alınan hizmetin kalitesi ile müşteriler ile devamlı iş ilişkisi sağlanmaktadır.
  • Gelişmiş iletişim ağları sayesinde istenilen her an üründen haberdar olma imkânına sahiptir.

Bu özellikler karayolu nakliyat firması ile daha etkindir. Finlandiya parsiyel nakliye hizmetimiz ile maddi manevi kar elde etmenin yanı sıra, güvenli ve kaliteli hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktayız. 

Firmamız nakliye sahasında hem güvenirliği hem de kaliteli hizmeti ile ilk sıralarda yer almaktadır.

finlandiya nakliye fiyatları

Saygınlar Nakliyat firması olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin ihtiyacını giderirken zamanında teslimat ve özverili çalışma prensibini gözeterek hizmet vermekteyiz. 

Bizler, Uluslararası alanda hizmet ve kalite standartları kapsamında müşterilerimizin beklentilerini gözetmekle birlikte nakliye fiyatları konusunda da olabildiğince hassas davranmaktayız.

Finlandiya nakliye fiyatları konusunda net bir fiyat belirtilmek mümkün değildir. Çünkü nakliye fiyatını belirlemede, gidilen yol güzergâhı, taşınılan yükün ağırlığı ile hacmi ve Finlandiya’nın hangi kentine gideceği gibi belli başlı değişken etkenler vardır.

 Firma olarak, amacımız en iyi kaliteyi en uygun fiyata sağlamaktır. Sizlerde müşteri odaklı çalışma hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, firmamızın çağrı merkezinden bizlere ulaşarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.