bahreyn nakliyat

Bahreyn Nakliye, Bahreyn ile ülkemizin ilişkileri açısından oldukça önemlidir.

Bahreyn Asya’da, Basra Körfezi içinde yer alan bir ülkedir. Bir ada ülkesi olan Bahreyn’in batısında Suudi Arabistan, güneydoğusunda ise Katar bulunur. 

Antik çağdan beri insanların yerleşim alanı olarak kullandığı bir adada bulunan ülke, tarih boyunca çeşitli savaşlara sahne olmuştur. 

Son olarak 1971 yılında Birleşik Krallık hakimiyetinden çıkıp bağımsızlığını ilan etmiştir.

Bahreyn özellikle 2006 yılından itibaren büyük bir ekonomik büyümeye geçmiştir. Gerek bölgenin gerekse tüm dünyanın en özgür ekonomileri arasında gösterilen ülkede İslami Bankacılığa dair önemli gelişmeler olmuş, 2008 yılında dünyanın en hızlı büyüyen finans merkezi unvanını kazanmıştır. 

Petrol ve inci üretiminde ön sıralarda yer alan ülkenin ihracatının yüzde 60’ı petrole dayanmaktadır. 

Türkiye ile Bahreyn arasında çeşitli ihracat ve ithalat faaliyetleri sürmekte, bu aşamada da Bahreyn nakliye hizmeti veren Saygınlar Nakliyat firmamız kalitesi ile öne çıkmaktadır. Karayolu nakliyat başta olmak üzere Bahreyn’e çok farklı hizmetlerde bulunuyor, bütün müşterilerimizin lojistik gereksinimlerinde yardımcı oluyoruz.

Hızlı ve Güvenli Bahreyn Nakliye Çözümleri

Bahreyn 2 milyona yakın nüfusa sahiptir. Nüfusu orantılı olarak artış gösterse de ülke ekonomisi iniş çıkışlar yaşamakta, özellikle petrol piyasalarındaki hareketlilik doğrudan Bahreyn ekonomisini etkilemektedir. 

İdari olarak ülke beş ile ayrılmış haldedir ve Manama, merkez ili, muharrek ili, kuzey ili, güney ili olarak sıralanabilmektedir.

Saygınlar Nakliyat firmamız Bahreyn nakliye alanında başlıca şu hizmetleri vermektedir:

  • Karayolu taşımacılığı,
  • Havayolu taşımacılığı,
  • Denizyolu taşımacılığı,
  • Demiryolu taşımacılığı.

Türkiye’den taşımacılık yaparak karayolu ile Bahreyn’e ulaşmak mümkündür. Fakat karayolu güzergahlarına bakıldığında son derece tehlikeli yollar olduğu görülmektedir.

 Suriye, Irak gibi siyasi istikrarsızlıkların had safhada olduğu yerler karayolu güzergahında bulunmaktadır. 

Bu da karayolunu kullanma ihtimalinin azalmasına neden olmaktadır. Firmamız her zaman en hızlı ve en güvenli nakliye hizmetlerini vermeye çalıştığı için denizyolu ya da havayolu ile müşterilerinin yüklerini Bahreyn’e ulaştırmayı tercih etmekte, yol güzergahlarını ve süreci en iyi biçimde ayarlamaya çabalamaktadır.

Bahreyn nakliyelerinde adanın en büyük ve en modern limanı Mina Selman konumundadır. 

Bu liman üzerinden pek çok ülkeye ihracat, ithalat yapılabilmektedir. Firmamız tarafından yapılan taşımalarda Mina Selman limanı başta olmak üzere ülkenin hemen her şehrine sorunsuzca yükleriniz ulaştırılabilmektedir.

bahreyn frigo nakliyat

BaHREYN FRİGO NAKLİYE

Saygınlar nakliyat olarak çeyrek asra yakın süredir uluslararası lojistik faaliyeti yürütüyoruz. 

Sürekli çağa uygun olarak kendimizi geliştiriyor ve farklı taşımacılık türleri ile Türkiye’yle Bahreyn arasında ticaret yapan bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

 Bu noktada karayolu frigo taşımacılık, komple taşımacılık, karayolu parsiyel taşımacılık, ağır nakliyat proje taşıma, danışmanlık hizmeti gibi çözümler sunuyoruz.

En çok ihtiyaç duyulan ve firmamız hizmetleri arasında en çok tercih edilen taşımacılık türlerinden birisi Bahreyn frigo nakliye olmaktadır. 

Malum olduğu üzere frigo taşımacılık, soğuk zincir kargo taşımacılığı olarak da adlandırılır ve bunu gerçekleştirmek için özel araçlara ihtiyaç duyulur.

Frigo nakliye özellikle gıda sektörü ve medikal taşımalar gibi ürünlerin belli bir derecede taşınması zorunlu olan alanlarda karşımıza çıkar. 

Yaş sebze, yaş meyve, süt ürünleri, ilaçlar, et ve balık ürünleri, ilaç sanayii ürünleri soğuk zincirin kırılmadan taşınması gerekenlerin başında gelir. 

Bütün bunlar da Türkiye’den Bahreyn’e en çok ihraç edilenler arasında yer aldığı için firmamız karayolu nakliyat çözümlerinde yolculuk boyunca ürünlerinizi gerekli sıcaklıkta korumakta, herhangi bir bozulma, erime ya da şekil değiştirme yaşanmadan teslim etmektedir.

Sigortalı Bahreyn Frigo Nakliye

Bahreyn frigo nakliye hizmetlerimizde Türkiye’nin hemen bütün illerine hizmet verebiliyoruz. Yükleriniz için planlamayı yapıyor, ardından en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşmasını istediğiniz yere taşıyoruz. 

Manamah, Muharrak, Ar-Rifaca, Madinat Hamad, Âlî, Madinat Isa, Sitrahal-Budayyi, Jidd Hafs, al-Mâlikiyah şehirleri başta olmak üzere ülkenin her yerine nakliye hizmeti vererek yüklerinizi sabit derecede teslim ediyoruz.

Frigo nakliye çözümlerimizde tamamıyla yeni nesil, en son teknolojilerle donatılmış, bakımları hiç aksatılmadan yapılan araçlarımızı kullanıyoruz. 

Araçlarımızın kontrolleri alanında yetişmiş, eğitimlerini almış, dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştiren ve özveriyle çalışan ekiplerimize veriyoruz. 

Başta hesapladığımız sürelere riayet ediyor, zamanlanmış ve hızlı teslimat gerçekleştiriyoruz.

Yıllardır Bahreyn ile Türkiye arasında ihracat, ithalat yapan şirketlerin en çok tercih ettiği lojistik firmalarından birisi konumunda yer alıyor, bütün önlemleri almış olsak da CMR sigortası ile yüklerinizi güvence altına alıyoruz. 

Konusunda deneyimli personel desteğimizi 7 gün, 24 saat devam ettiriyor, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Mersin, Karaman, Gaziantep gibi tarımın, sanayinin geliştiği bütün illerimizden mallarınızı Bahreyn şehirlerine ulaştırıyoruz.

bahreyn parsiyel nakliye

Bahreyn Parsiyel Nakliye

Türkiye’den Bahreyn’e en çok taşınması istenen ürünler gıda, otomotiv, beyaz eşya, yedek parça, demir çelik, mobilya, elektronik, tekstil, yapı inşaat malzemeleri gibi alanlarda olmaktadır. 

Bunların taşınması noktasında en fazla rağbet gören lojistik türlerimizden birisi de Bahreyn parsiyel nakliye olmaktadır.

Parsiyel nakliyelerimizde her hafta, belli günlerde araçlarımız İstanbul depomuzdan hareket ederek Bahreyn’e ulaşmaktadır. 

Bahreyn parsiyel taşımalarımızda en temel amaç, yükleriniz tek bir aracı tamamen doldurmasa da aynı güzergaha gidecek yükleri aynı araca yükleyerek maliyetlerin düşürülmesini sağlamaktır. 

Bu sayede depolama alanını tam doldurmayacak yüklerinizi aynı güzergaha gidecek başka şirketlerin yükleriyle birleştirebiliyor, maliyet hesaplamasını parsel hesabına göre yapıyor ve Bahreyn gibi oldukça uzak bir ülkeye daha ekonomik şekilde yüklerinizi ulaştırmanızı sağlıyoruz.

Saygınlar Nakliyat olarak Türkiye’nin farklı yerlerinden yüklerinizi depomuzda topluyor, burada biriktiriyor ve haftanın belli günleri depomuzdan çıkış yapıyoruz. 

Zamandan ve maliyetten tasarruf yaparak karayolu nakliyat ayrıcalığıyla istediğiniz şehirlere yüklerinizi başarıyla taşıyoruz.

Bahreyn Parsiyel Nakliye Avantajları

Bahreyn parsiyel nakliye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Özellikle maliyet konusunda parsiyel nakliye ciddi manada tasarruf imkanı sağlar. Az miktarda yükünüz varsa en ideal nakliye çeşididir. 

Az yükünüze bütün bir aracı kiralamakla uğraşmazsınız. Sadece yüklerinizin kapladığı alan için ücret ödemesi yaparsınız. Komple araç için bütçe ayırmaktan kurtulursunuz.

Bahreyn parsiyel nakliye zaman tasarrufu yapmanıza da yardımcı olur. Aynı konuma gidecek yükler aynı araca yüklendiği için araç farklı noktalara uğramaz. Tek bir güzergah izleyerek varış noktasına ulaşır.

Saygınlar Nakliyat olarak parsiyel nakliye hizmetimizi kara, hava, deniz yolu gibi farklı taşımalara entegre edebiliriz. 

Böylece uzak bir lokasyona dahi oldukça az maliyetle yüklerinizi iletebilirsiniz. Teslim tarihlerine göre alternatif yöntemler geliştirebiliriz. 

Hizmetimizin her aşamasını kontrol edebilmenize olanak sağlar, geniş araç filomuzla size en uygun araç seçeneklerimizi kullanımınıza sunarız.