çeçenistan nakliyat

Çeçenistan Nakliye, ticari açıdan Ülkemiz için önemlidir. Çeçenistan, resmi adıyla Çeçen Cumhuriyeti aynı zamanda Çeçenya olarak da bilinmektedir. Rusya Federasyonu’nun federal bölgelerinden birisi olup Kuzey Kafkasya’da yer almaktadır. 

Başkenti Grozni olan ülke, 1 milyon 300 bine yakın nüfusa sahiptir. İlk olarak 1936’da Çeçen İnguş Otonom Cumhuriyeti adıyla kurulmuş, daha sonra da hem zaman zaman Rusya hakimiyeti altında hem de iç savaşlarla varlığını devam ettirmiştir. Özellikle 2019 yılından sonra bölgede çatışmalar azalmıştır.

Yıllarca süren mücadelelerle bağımsızlık adına ciddi adımlar kaydeden Çeçenistan ile Türkiye arasında ithalat ihracat faaliyetleri yıllardır aralıksız devam etmekte, şirketler iki ülke arasındaki faaliyetlerini devam ettirirken Çeçenistan nakliye şirketlerine ihtiyaç duymaktadır. 

Saygınlar Nakliyat firmamız da bu alanda yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle hizmet vermekte, başta Çeçenistan’ın başkenti Grozni olmak üzere diğer noktalarına da nakliye hizmeti sağlamaktadır. 

Her türlü ürünün taşımacılığında en akılcı çözümlerle karayolu nakliyat çalışmalarımız devam etmekte, sürekli kendimizi geliştirerek daha iyisini yapma gayretlerimiz sürmektedir.

Çeçenistan Nakliye Hizmeti Verilen Şehirler

Çeçenistan çok büyük bir ülke olmamakla birlikte Grozni, Urus-Martan, şali, Gudermes, Argun, Kurçaloy, Açkoy-Martan, Tsotsi-Yurt, Bachi-Yurt, Goyty gibi şehirlere sahiptir.

 Bunlar arasında en büyüğü Grozni’dir ve 300 bine yakın nüfusu vardır. Ülkeye yapılan ihracat, ithalat faaliyetleri de yoğun olarak Grozni üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Çeçenistan nakliye sektöründe faaliyetlerine devam eden firmamız her zaman güçlü altyapısı, yeni nesil, donanımlı araçları ve profesyonel kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

 Her biri lojistik alanında yetişmiş, deneyim sahibi, dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştiren, en son gelişmelere, prosedürlere hakim personellerimiz bulunmaktadır.

 Özverili çalışmalarımızla daima koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımız sürmektedir.

Çeçenistan’a gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimizde yıllardır dünyanın pek çok yerinde kurduğumuz güçlü altyapımızla çalışıyoruz. 

Yüklerinizin teslim alınmasından teslim edilmesine kadar bütün süreci başarıyla yürütüyor, en hızlı ve en güvenli biçimde teslimat yapabilmeye çabalıyoruz. 

Yüklerinizin türüne, özelliklerine, aciliyetine ve diğer detaylarına göre reaksiyon geliştiriyoruz. 

Ülkemizin en geniş hizmet ağına sahip lojistik firmalarından birisi olarak gün geçtikçe Çeçenistan’a daha fazla araçla, daha fazla sefer düzenliyor, müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

çeçenistan frigo nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak Çeçenistan ile ihracat, ithalat faaliyetleri içinde bulunan bütün müşterilerimiz için güvenilir çözümler sağlıyoruz. 

Bunu yaparken pek çok farklı nakliye desteği ile öne çıkıyoruz. Bunlar arasında özellikle tercih edilenlerden birisi de Çeçenistan frigo nakliye hizmetimiz olmaktadır.

Çeçenistan frigo nakliye hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’den Çeçenistan’a soğuk zincir halkasının kırılmadan, belli bir soğuklukta taşınması gereken her türlü yükünüzü taşıyoruz. 

Frigo nakliyenin özel donanımlar ve araçlar gerektirdiğinin farkındayız. Bu nedenle tamamı bakımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımız en modern soğutma sistemleriyle donatılmıştır. 

İstenen derecede, günlerce taşıma yapılabilmektedir. Bu nedenle Türkiye’den ilgili ülkeye belli bir sıcaklık ayarında taşınması gereken yükleriniz için yıllardır yüzlerce iş ortağımız gibi siz de karayolu nakliyat için bizi tercih edebilirsiniz.

Profesyonel iş olanaklarımızdan yararlanarak ürünlerinizde hiçbir bozulmaya maruz kalmadan, zayiat sorunu yaşamadan, alıcınızın memnun kalacağı ve bütçenize hitap eden fiyatlarla karşılaşacağınız nakliye hizmetleri alabilirsiniz.

Güvenli Çeçenistan Frigo Nakliye Hizmeti

Çeçenistan frigo nakliye hizmetlerimiz son derece fazla tercih edilmektedir. Çünkü ülkemizin üzerinde bulunduğu coğrafya oldukça verimli olup her mevsim taze sebze ve meyvenin bulunmasına imkan vermektedir. 

Aynı zamanda süt ve süt ürünleri, et ürünleri konusunda da büyük bir zenginliğimiz olmaktadır. 

Sanayimizin gelişmiş olması nedeniyle de pek çok kimyasal ülkemizde üretilmekte, Çeçenistan’ın talepleri ülkemizden karşılanabilmektedir.

Ülkemizin Mersin, Antalya, Bursa, İzmir, Karaman gibi sanayinin, tarımın geliştiği pek çok ilinden Çeçenistan’a doğrudan ihracat faaliyetleri olmaktadır. 

Buralardan alınan yükler aynı standartlarda Çeçenistan’a ulaştırılmakta, yaş sebze, meyve, dondurulmuş gıda, kimyasallar, süt ve süt ürünleri, hayvansal gıdalar ve daha fazlası dereceli olarak taşınabilmektedir.

Frigo nakliyelerimizde frigo dorseli tırlarımız kullanılmakta, yükleriniz güvenli şekilde yüklendikten sonra bütün yolu aynı derecede geçerek en sağlıklı biçimde karşı tarafa teslim edilmektedir. 

Tam donanımlı araçlarımız ve personellerimizle ithalat ve ihracat taleplerinize cevap verdiğimiz alanda hasarlarınız da teminat altına alınmakta, bütün yükleriniz CMR sigortası ile nakliye sigortası yapılarak taşınmaktadır.

çeçenistan nakliye

Çeçenistan Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak Çeçenistan nakliye gereksinimlerine çok farklı çözümler sunuyoruz. Frigo nakliye haricinde en çok ihtiyaç duyulanlar şunlardır:

  • Ağır nakliyat,
  • Proje taşıma taşımacılığı,
  • Deniz taşımacılığı,
  • Karayolu taşımacılığı,
  • Transit taşıma,
  • Depolama hizmetleri,
  • Gümrükleme ve acentelik hizmetleri,
  • Yol analiz hizmeti,
  • Parsiyel nakliye.

Özellikle Çeçenistan parsiyel nakliye hizmetimiz bölge ile ithalat, ihracat faaliyetleri devam eden şirketlerin en çok tercih ettikleri arasındadır. 

Çeçenistan parsiyel nakliye çözümlerimizle aynı güzergaha gidecek birden fazla müşterimizin yükünü aynı araçla taşıyabiliyoruz. 

Böylece bölgeye göndereceğiniz yükünüzün illa bir araçlık olmasına gerek kalmıyor ve bütün bir aracın nakliye ücretini karşılamak zorunda kalmıyorsunuz

Yükünüzün navlun hesabına göre ödeme yapıyor, başka kişilerle aynı aracı kiralayabiliyor ve daha uygun fiyata, aynı kalitede ve güvende yüklerinizi Çeçenistan’a taşıtabiliyorsunuz. 

Bu sayede yüklerinizin miktarı her ne ise ne zaman bölgeye göndermek istiyorsanız bulunduğunuz yerden alıyor, karayolu nakliyat ile ulaşması gereken en son adrese ulaştırıyoruz.

Bütün sürecin takibini başarıyla yapıyor, her aşamadan sizlerin de haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Çeçenistan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Çeçenistan parsiyel nakliye hizmetimizde İstanbul’da yer alan depolarımızı toplama alanı olarak kullanıyoruz. 

Türkiye’nin her yerinden parsiyel taşıma ile Çeçenistan’a gidecek yüklerinizi topluyor, depoluyor, gümrükleme gibi işlemleri takip ediyor ve haftanın belli günlerinde İstanbul çıkışlı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Ülkemizden Çeçenistan’a ihracatı yapılan tüm yükleriniz için parsiyel taşıma desteği sağlıyoruz.

Parsiyel taşıma hizmetlerimiz adrese teslim olmakta, esnek çalışma anlayışımızla daima en güvenli ve en hızlı güzergahlar tercih edilmektedir. 

Nakliye sürelerimiz hava koşullarına, doğa olaylarına, gümrük işlemlerine, yükün taşınma yöntemlerine, teslimatın yapılacağı şehre, yol durumuna göre değişmektedir.

 Türkiye’de hangi ilde yükünüz bulunduğunu ve hangi şehre teslimat yapılacağını müşteri hizmetlerimize bildirerek nakliye süreleri hakkında en net bilgilere sahip olabilirsiniz.

Çeçenistan parsiyel nakliye hizmetimizin müşterilerimize sağladığı en büyük avantaj yüklerinin hangi miktarda olursa olsun taşınabilmesi ve diğer nakliye türlerine göre daha ekonomik olmasıdır. 

Fiyatlarımız nakledilecek ürünün niteliğine, mesafeye, yüklerinizin hacmine, mal bedeline, gümrük işlemlerine ve daha başka detaylara göre değişmektedir. 

Bununla birlikte firmamız daima kaliteli, güvenli ve hızlı hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir.