almanya nakliye

Almanya Nakliye hizmetlerimiz ,20 yılı aşkın Lojistik tecrübesi, her yıl katlanarak artan müşteri memnuniyeti, gelişmiş araç ve ulaşım ağı ile Saygınlar Nakliyat, Avrupa ülkeleri ile ticari ilişkilerini sıkı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin siyasi ve ticari ilişkilerini geliştirdiği ve sıkı tuttuğu ülkelerden bir tanesi Almanya’dır. 

Saygınlar Nakliyat olarak, kaliteli ve güvenilir hizmetimiz ile yıllardır sıkı ticaret ilişkisi içinde olduğumuz Almaya nakliye ile ithalat ve ihracat ilişkilerimizi her geçen gün arttırarak devam ediyoruz.

 Almanya- Türkiye arasında, karayolu nakliyat en sık gerçekleştirdiğimiz nakliyat türüdür.

Saygınlar Nakliyat olarak, geliştirdiğimiz koordinasyonlu iletişim ve ulaşım ağı, alanında tecrübeli ve güvenilir çalışma ekibi ile Almanya arası nakliyat işlemlerini hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlayarak Almanya’nın istenilen kentinde, istenilen adrese eksiksiz bir şekilde teslimini sağlıyoruz.

 Bu ulaşımı Karayolu, Deniz yolu, Demiryolu veya havayolu nakliyat şeklinde seçeceğiniz nakliye türlerinden bir veya birkaçı ile yapıyoruz. 

Taşınacak ürünleri Almanya parsiyel veya komple taşıma şeklinde müşterilerimizin isteğine bağlı olarak taşıyoruz.

Almanya Nerededir?

Almanya bir federal parlamenter cumhuriyettir. On altı eyaletten oluşmaktadır (Almanca: Bundesländer). Başkenti ve en büyük şehri Berlin’dir. 

Vikipedi

Türkiye - Almanya Arasında Nakliye

Türkiye’nin birçok ilinden istenilen bölgeden Almanya’nın istenilen kentine, limanına Almanya nakliye yapılmaktadır. 

Almanya, gelişmiş demir yolu ağı, denizyolu ağı, hava yolu ağı ve karayolu ağı ile inanılmaz ulaşım ağlarına sahip ve Avrupa’nın dünyaya açılan kapısı mahiyetinde olduğundan büyük önem taşımaktadır.

Hamburg Limanı dünyanın deniz ticaretinin büyük kısmının geçtiği yerlerden bir tanesini oluşturmaktadır.

 Almanya, Hamburg Limanı dışında kıyı limanlarıyla da işlek limanlara sahiptir.

Bizler, Saygınlar Nakliyat olarak, Türkiye- Almanya arasında sıkı lojistik taşımacılık sağlarken aynı zamanda Almaya üzerinden birçok Avrupa ülkesinin de ticaret trafiğini sağlamaktayız. 

Saygınlar Nakliyat olarak, izlediğimiz Karayolu nakliyatındaki güzergâh, Mersin RORO Gemisinden çıkış yaparak İtalya Trieste Limanı’na varış yapan araçlarımız Batı Avrupa’ya da dağıtım yapmaktayız. Güvenilir ve tecrübeli bir firma olarak sıkı taşıma ağlarına sahibiz.

Almanya Nakliyede Verdiğimiz Hizmetler:

  • Kapıdan Kapıya Taşımacılık
  • Komple ve Düzenli Parsiyel Taşımacılık
  • Almanya Frigo Taşımacılık
  • Almanya içinden dış ticarette taşımacılık
  • Almanya Depolama Hizmetleri
  • Almanya Gümrükleme Hizmetleri
  • Almanya Ticaret Danışmanlığı

Almanya -Türkiye Nakliye Bölgeleri

HamburgNürnbergDresden
MünihBavyeraHannover
KölnKuzey Ren-VestfalyaBonn
FrankfurtHessenDuisburg
StuttgartBaden-WürttembergBochum
DüsseldorfMünsterWuppertal
LeipzigSaksonya 
DortmundKuzey Ren-Vestfalya 
BremenBielefeld 
Berlin 
almanya frigo nakliye

almanya frigo NAKLİYE

Türkiye-Almanya arasında farklı kategorilerde yer alan yükler taşınmaktadır. Taşıma güzergahı Türkiye-Almanya karayolu olarak belirlenmiştir. 

Müşterinin yük durumuna göre hangi taşıma yönteminin kullanılacağı belirlenir. Eğer müşterinin yükü ısıya karşı duyarlıysa frigo taşıma tercih edilmektedir. 

Almanya frigo taşımacılık için özel araçlar kullanılır. Araç içinde soğutucular bulunmaktadır. 

Bu soğutucular sayesinde aracın ısısı -26 derece ile 18 derece arasında ayarlanabilir.

 Soğuk taşıma olarak da adlandırılan taşıma işlemi sayesinde ısı değişimine bağlı olarak rengi, tadı, kokusu ve yapısı bozulacak tüm yükler rahatlıkla taşınır.

Türkiye-Almanya Nakliye Türleri

Almanya’ya yapılan nakliye işlemlerinde yük durumuna göre taşıma yöntemi belirlenir. Genellikle komple taşıma yapılmaktadır. 

Komple yük taşımacılık işlemlerinde yükü fazla olan müşteriler için araç kiralanır. Nakliye aracı sadece bir müşteri için kullanılır. 

Eğer müşterinin yükü çok değilse ve aynı güzergah üzerinde gidecek başka yük varsa araç, birden fazla yük tarafından kullanılır. 

Firmamız komple taşıma işlemlerinde ve parsiyel taşıma işlemlerinde hizmet veriyor.

  Almanya parsiyel taşımacılık işlemlerinde gerekli güvenlik önlemleri alınır ve yükler vaktinde taşınarak adrese ulaştırılır.

Ağır Nakliyat Nedir?

Standart taşımayla taşınması mümkün olmayan yükler özel ekip eşliğinde taşınır. Ağır yükler için tecrübeli ekip ve özel araçlar kullanılmaktadır. 

Yükün zarar görmesi maddi kayba neden olur. Firmamız tecrübe sahibi ekip eşliğinde ağır nakliyat hizmeti vermektedir. Güvenlik önlemleri eksiksiz alınır ve taşıma süreci doğru yönetilir.

Ağır yükler için güvenlik önlemlerinin alınması önemlidir. Güvenlik önlemleri yeterli olmadığında, taşıma planında hata olduğunda hem zaman kaybı yaşanır hem de büyük boyutta maddi zarara uğranır.

Bu nedenle ekibimiz dikkatli ve planlı hareket etmektedir. Tecrübe sahibi ekibimiz zamanı doğru yönetir. 

Müşteri memnuniyetini korumak adına her zaman özenle ve dikkatle hareket etmektedir. Sizler de Almanya’ya taşınacak yükler için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

almanya parsiyel taşımacılık

almanya parsiyel nakliyE

Saygınlar Nakliyat, Almanya ile ticari ilişkilerini bir seferde bitirmeyip, Almanya parsiyel olarak devam ettirmiş ve hâlihazırda devam etmekte olan ticari ilişkileri vardır. 

İki ülke arasında sıkı ticaret ilişkisinin olması ticaret ağının devamlı canlı olmasını sağlamıştır. 

Bu ağda Saygınlar Nakliyat olarak, güvenilir bir marka olmamız, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmamız,  ticarette gelişmiş koordinasyonlu ulaşım ağına sahip olmamız, tecrübeli çalışanlarımız ile birçok firma tarafından tercih edilmemizi sağlamaktadır.

Bizler, Saygınlar Nakliyat olarak, düzenli bir şekilde Gaziantep – Almanya parsiyel servis, Kayseri – Almanya parsiyel servis ve Gaziantep – Almanya parsiyel servis olarak 3 lokasyondan düzenli haftalık nakliye hizmetini sizlere sunuyoruz.  

Türkiye’nin dilediğiniz ilinden Almaya’da başta Münih Stuttgart, Nürnberg, Frankfurt, Dresden, Köln, Essen, Münster, Berlin, Düsseldorf, Offenbach, Hanau, Worms başta olmak üzere istediğiniz şehre isteğiniz üzere komple nakliye hizmetinin yanı sıra düzenli olarak parsiyel şeklinde haftalık nakliye hizmeti sunuyoruz. 

Karayolu Nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirirken ürün garantisi veriyor, aldığımız ürünü aynı hassasiyetle taşıyıp adrese sağlam teslimatını yapıyoruz

Nakliye Hizmetinde Saygınlar Nakliyat Farkı

Saygınlar Nakliyat olarak biz, Türkiye – Almanya Parsiyel nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirirken haftalık düzenli peridiyotlarla taşıma yapmanın yanında sizler için depolama imkânı da sunuyoruz. 

Gıda, soğuk depo ürünleri, ilaç gibi çabuk bozulan ürünlerde özel frigo araçlar ile Frigo nakliyat imkânı sunuyoruz. 

Nakliye araçlarımız Türkiye’den en işlek limanlarımız olan İstanbul, İzmir veya Mersin limanlarından hareket eder, İtalya’nın Trieste limanına doğru yol alır. 

Trieste limanında dorseleri tırlar karşılar ve navlun, Avusturya üzerinden Almanya’ya taşınır.

Bizler, Saygınlar Nakliyat firması olarak, 20 yılı aşkın tecrübemizi kullanarak müşterilerimizin her türlü memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. 

Taşınacak ürünün hassasiyetine uygun araç tedariki, gidilecek yola en uygun şoför ve taşıma tekniği, zamanında ve en uygun fiyata gidilecek yol güzergâhını özenle sizler için seçiyoruz. 

Firmalara, yüklerinin cinsine, bütçelerine ve teslim sürelerinin uzunluğuna göre kendilerine Karayolu nakliyat, Denizyolu Nakliyat, Trenyolu Nakliyat ve Havayolu Nakliyat türlerinden en uygun olanını sunuyoruz. 

Bizler, müşteri memnuniyetini referans alarak yüklerinizin güven dolu yolculuğunun garantisini veriyoruz.