lübnan konteyner nakliye

Lübnan, Asya kıtasında yer alan gelişmiş bir ülkedir. Ülkemiz ile arasındaki yoğun ticari ilişkileri bulunan Lübnan nakliye işlemleri güvenle firmamız tarafından verilmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak geniş araç filosu ve tecrübeli elemanları ile gereken taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. 

Türkiye’de Orta Doğu ülkelerine gerçekleştirilen nakliyat sektöründe önde gelen firmamız ISO 9001 kalite standartlarına uygun olarak Lübnan başkent ve şehirleri dahil kapsamlı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde yer alan herhangi bir şehirden eşyalarınız teslim alınarak özenle araçlarımıza yerleştirilmektedir. 

Ülkeler arası saat zaman dilimi de baz alınarak sizlere teslimat tarihi verilmekte ve uygun standartlar kapsamında taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. 

Geniş araç filomuz ve farklı taşımacılık yöntemlerimiz ile maksimum hızda eşyalarınız yerine ulaşmaktadır. 

Lübnan ve Türkiye’de yer alan limanlarımız sayesinde denizyolu taşımacılık sistemimizi de kullanarak çok büyüt boyuttaki eşyalarınızın da taşımacılığını gerçekleştiriyoruz.

 Aynı zamanda acil olarak ulaşması gereken eşyalarınız için havayolu taşımacılık alternatifini de kullanıyoruz.

Saygınlar Uluslararası Taşımacılık karayoluyla Lübnan’a Nakliyat hizmeti sunmaktadır. Türkiye’den düzenli olarak araçlarımız Lübnan’ın Tripoli ( Trablus ) şehrine RORO servisleri ile TIR nakliye hizmeti gerçekleştirmektedir. 

Şirketimiz Lübnan’a çalışan en güçlü Filoya sahip firma özeliğini taşır. Geniş özmal filomuz ile direk Lübnan nakliye hizmeti sağlayan ilk nakliye firmasıyız.

Profesyonel çalışanlarımızla Lübnan’ın Beyrut Şehri başta olmak üzere tüm bölgelerine karayolu teslimatlar yaparız. 

Tüm taşımacılık süreçlerinin düzenli kontrolü, süreçlerin devamlılığı ve hızlı teslimatı ön gören anlayışımızla kaliteyi ilke edinmiş kurumsal Lojistik firmasıyız. 

Lübnan nakliye çalışmalarımızda komple tır, konteyner parsiyel, RORO taşımacılığı, Frigo araçlarımızla ve sal kasa dorselerimizle door to door hizmet sunarız.

Saygınlar Uluslararası Nakliyat LTD.ŞTİ. Güçlü filosu ile Lübnan Taşımacılıkta öncü firmadır. Araçlarımız EURO standartlarındadır. 

Sistem olarak teknolojik sağlam alt yapı ve tecrübeli şoförlere sahiptir. Ofis elemanlarımız deneyimli ve eğitimli personellerdir. 

Lübnan yasalarına uygun evrak düzenleme sistemi, araç belgeleri ve şoför belgelerini tertipli ve yasal prosedürlere uygun olarak organize etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanından Lübnan’a kara ihracat nakliye hizmetine devam etmekteyiz. 

Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd.Şti. Ülkemizin ve Uluslararası kuruluşların belirlediği yasal ve kanuni şartlara uygun Yetki belgeleri ve gereklilikleri tamamlamıştır. 

Yüksek kalitede müşteriye değer veren iş politikası ile çalışmalarını özenle gerçekleştirmektedir.

Türkiye’den Lübnan ‘a ihracat nakliyesi yaptığımız gibi Lübnan’dan da Türkiye’ye ithalat nakliyat hizmetlerimiz vardır. İthalat yüklemelerinin yanında 3. ülkelere Transit taşımalarımız mevcuttur.

Lübnan‘ın Beyrut Liman şehridir. Bu kent için genelde Kuru, Yaş, Proje ve Ağır Nakliye özelliğine sahip yükleri ithalat, ihracat taşıması yapmaktayız.

Lübnan nakliye Güzergahı: Yükleme yeri – Gümrük – Taşucu / Mersin Limanı – Tripoli (Trablus) / Lübnan ihalat gümrükleme hizmeti ithalatçının gümrükçüsü tarafından yapılır. Araç boşaltma yerine sevk edilir. Boşaltma işlemi tamamlandıktan sonra başarı ile taşıma gerçekleşmiş olur.

Düzenli olarak Lübnan’ın Tripoli (Trablus) Limanı’na araçlarımız yükleme noktasından Taşucun’a gelip RORO Gemisinden çıkış yapar. 

Profesyonel olarak teslimatları Lübnan’ın tüm bölgelerine yapmaktayız. Lübnan nakliye yapan firmalar arasında kaliteyi en uygun navluna firmamızda bulabilirsiniz.

lübnan sevkiyat

lübnan nakliye hizmeti

Lübnan nakliye hizmetleri süreçlerinde haftanın belli günlerinde ve yoğunluğa göre her gün ülkeye parsiyel, komple, ağır ve frigo taşımacılık hizmetleri sağlanmaktadır.

 Nakliye sektörüne sunulan her türlü teknolojik alt yapıyı kullanan Saygınlar Nakliyat daima son model araç filosu ile hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. 

Araçlarımızın bakımı her sefer öncesi gerçekleşmekte ve olası risklere karşın gerekli önlemler alınmaktadır.

Lübnan’a gerçekleştirmekte olduğumuz nakliye hizmetleri içerisinde otomotiv, gıda, yedek parça, teknolojik ürün, sanayi ürünleri, araç taşımacılığı ve tekstil ürünleri gibi sektörlerin tamamına nakliye hizmeti sunmaktadır. 

Firmamız tarafından tüm ürünleriniz CMR sigortası ile taşınmakta ve sizlere olabildiğince güvenilir nakliyat hizmetleri verilmektedir. Böylece eşyalarınız da her türlü riske karşın güvence altına alınmaktadır.

Lübnan Nakliyat Hizmetinde Kullandığımız Araçlar (TIR)

1) Jumbo Dorse: Büyük hacimli olan kuru yüklemeler için kullanılır. Tenteli dorse çeşitlerinden biridir. Soğutma özelliğine sahip değildir. 

Genelde kuru gıda, tekstil, hacimli yüklere kullanılmaktadır. Lübnan Nakliyat hizmetinde Jumbo dorse talep eden Şehirlerimiz ve taşınan ürünler: Karaman İlimiz Bisküvi ve gıda ürünleri için jumbo dorse talep etmektedir. 

Samsun İlimizde yakıt ev tipi soba ve boruları için hacimli araçlar talep etmektedir. İstanbul‘da kavucuk, plastik malzeme, tekstil ürünleri, iş makine taşımaları için Lübnan Ülkesine jumbo dorse talep etmektedirler. Kayseri ve Bursa İnegöl’den en çok Mobilya ürünleri için talep etmektedir.

Jumbo dorse ölçülerinin toplamı: 90 M3 ile 100 M3 arasıdır.

2) Pilot Dorse: Normal standart paletleri yüklerin Lübnan Nakliyat hizmetinde kullanıldığı dorse tipidir. TIR ile sevkiyatlarda çekiciye takılmaktadır. Türkiye’de TENTELİ araç tiplerinde en çok kullanılan dorse çeşitidir. 

Jumbo ve diğer dorselere göre daha çok talep edilmektedir. Dünya standart tır olarak kabul edilir. Pilot dorselerin boyutları 247 cm x 13,60 x 270 cm gibi standart ölçülere sahiptir.

3) Mega Optima Dorse: Bu dorse tipi 100 ile 105 M3 hacim kapasitesine sahiptir. Jumbo dorse’den daha büyük hacime sahip olması avantajdır. 

Hacimli yüklerini Lübnan’a Nakliyat ve sevk etmek isteyen ihracatçı ve gönderici firmalar tarafından talep edilmektedir. 

Normal standart dorselerden tek farkı yüksekliği 300 cm e kadar ulaşmasından dolayı mega dorse denilir. Lübnan’a gönderilecek hacimli yüklerde ağırlıklı tercih edilir.

4) Frigo Dorse: Soğuk zincir yüklerin taşındığı dorselerdir. Soğutma özelliğine sahip dorse taşınan yükleri belirli derece aralığında muhafaza etme özelliğine sahiptir.

 Lübnan Nakliyat hizmetinde sevk olacak ürünlerin belli derecede koruma altına alındığı dorsedir. 

Genelde gıda maddeleri, imcolu yükler, ilaç ve sağlık ürünleri bu dorseden taşınır. Diğer adları ise: Termoking araç, refeer araç diye adlandırılır.

5) Lowbed Dorse: Proje ve ağır nakliye yüklerinin taşındığı, sevk edildiği TIR dorse tipidir.

İnşaat, havaalanı yapıları, baraj inşaatı gibi büyük proje taşımalarının gerçekleştirildiği araç tipidir. Lübnan Nakliyat taşımalarında iş makineleri ve ağır makinelerini sevk edilmektedir.

lübnan frigo nakliye

Uzun zamandır Lübnan’a gerçekleştirdiğimiz frigo taşımacılık hizmetleri uzman olan ekibimiz sayesinde başarı ile sonuçlanmaktadır. 

Saygınlar Nakliyat tarafından karayolu yöntemlerle geniş araç filomuz ile frigo nakliye hizmetleri verilmektedir. 

Nakliye süreçlerinde Lübnan ile ticari ilişkilerimiz sayesinde sektör bazında öncü gelen firmalardan biri olduğumuz bir gerçektir.  

Tüm teknolojik sistemlerimizi geliştirerek uygun alt yapımız ile frigo taşımacılığı sunmaktayız. 

Genel anlamda -26° sıcaklığa kadar muhafaza edilen ürünler frigo taşıma araçlarımız sayesinde ilk günkü gibi taze ve sağlam kalmayı başarmaktadır. 

Lübnan Frigo nakliye yapmak için soğuk depolara sahip araçlara ihtiyaç duyulur ki firmamız da yeteri kadar geniş araç filosuna sahiptir.

+18° ile -26°’ye kadar ayarlanabilir soğutuculu ve son teknolojik yüksek model araçlarımız ile Lübnan nakliye işlemlerinde profesyonel çözümler sunmaktayız. 

Genç araç filosu ile frigorifik dorselere sahip tırlarımız ile et, süt, balık, tavuk, dondurulmuş gıdalar, kimyasal ürün ve bunun yanında kuru gıda, ilaç ve toprak ürünlerinin taşımacılığını yapmaktayız. 

Son derece verimli topraklara sahip ülkemizden pek çok ülkeye frigo taşımacılığı yapılmakta ve Lübnan da bu ülkeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak yer edindiğimiz öncülük sayesinde 7/24 saat farkı olmaksızın frigo taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. 

CMR sigortası kapsamında frigolu dorselerimizde taşınan her türlü ürününüz güvence altına alınmaktadır. 

Soğutuculu depolarımız sayesinde herhangi bir sorun teşkil etmemekte ve bozulmadan ürünlerinizi ülkeye teslim etmekteyiz ancak tedbiri de elden bırakmamaktayız.

 Firmamız Lübnan frigo nakliye nakliyesini başta başkent olmak üzere tüm şehirlere güvenle sağlamaktadır. 

Vakit kaybetmeden ve hızlı frigo teslimat için  Lübnan taşıma profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

lübnan taşımacılık

Lübnan Frigo Hizmeti Ve Avantajları

Lübnan frigo taşımacılık hizmetlerinin pek çok avantajı bulunmaktadır. Soğuk ortamda muhafaza edilmesi gereken ürünleri dış ülkelere taşımak her ne kadar zor gibi görünse de firmamız sayesinde son derece kolaydır. 

Isı sensörlü kasalarımız sayesinde ürünleriniz yolculuk boyu muhafaza edildiği için ilk günkü tazeliğini koruyarak adrese teslim edilmektedir. 

Siz de detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir ve Saygınlar Nakliyat şirketimizden kapsamlı frigo taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.

LÜBNAN PARSİYEL NAKLİYE

Lübnan ile uzun zamandır ticari ilişkiler barındıran Saygınlar Nakliyat firmamız, Türkiye’den Lübnan’a gerçekleşecek her türlü taşımacılığı başarı ile neticelendirmektedir.

Firmamız tüm nakliye işlemlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetlerinde de adından sıklıkla söz ettirmektedir. 

Yılların verdiği tecrübeler neticesinde her geçen gün başarıya ulaşmakta ve eşyalarınızı yüksek kalite standartlarına uygun olarak ülkeye ulaştırmaktadır. 

Lübnan Parsiyel nakliye hizmetlerimiz hangi taşımacılığı kullanıyor olursak olalım CMR sigortası kapsamında gerçekleşmektedir.

Amacımız hem sizi hem de eşyalarınızı teminat altına almak ve sorunsuz bir parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktır. 

CMR sigortası kapsamında eşyalarınız seyahat anında herhangi bir hasar alır veya zarar görürse tüm masraflar şirket tarafından karşılanmaktadır. 

Siz de %100 güvenilir taşımacılık hizmetleri için Saygınlar Nakliyat firmamız tarafından kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

LÜBNAN KONTEYNER NAKLİYE

Türkiye – Lübnan arası ürün hareketinin gerçekleştiği taşıma yöntemleri arasında denizyolu görünür. 

Deniz taşımalarında genelde standart yükler için konteyner taşımaları tercih edildiği gibi konteynerlar Türkiye – Beyrut Limanı arasında konteyner gemileri ile taşınır.

 Firmamız güçlü Uluslararası acente ağı ile denizyolu konteyner taşımalarını Beirut Limanı’na yaparız. 

Denizyolu Lübnan taşımalarında tecrübeli ekibimiz ile süreçlerin doğru şekilde yönetilmesi ve bilgi akışını sağlarız. Süreçlerin tüm safhalarını en iyi şekilde yönetiriz.

Saygınlar Nakliyat olarak Lübnan’ın her türlü bölgesine parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Verimli çalışmalarımız sonucu ticari ilişkilerimiz devamını sürdürmekte ve zamanında teslimat ile sizlerin de memnuniyetini kazanmaktayız. 

Yük taşımacılığı bakımından profesyonel olan firmamız karayolu başta olmak üzere havayolu ve demiryolu taşımacılık hizmeti vermektedir.  

Farklı taşımacılık alternatiflerini kullanıyor olsak da en sık karayolu taşımacılık yöntemini tercih etmekteyiz. 

Karayolu nakliyatta hızlı taşımacılık yapabilmek için yakın olan adresleri terci etmekteyiz.

Teslimat noktalarımıza bağlı olarak taşımacılık süremiz ortalama 7-10 gün sürebilir. Süreçten her an müşterilerimiz bilgilendirilmekte ve oluşabilecek her türlü riske karşın tedbirler alınmaktadır. 

Parsiyel  taşımacılık sürecinde sizinle sürekli irtibat halinde kalmakta ve ürünlerinizi teslim ettiğimizde mail aracılığı ile sizlere bilgi sunmaktayız.  

lübnan karayolu nakliye

Lübnan Nakliye Fiyatları

Lübnan nakliyat işlemleri için tarafınıza fiyat bilgisi sunulurken ürünlerinizin büyüklüğü, çapı, ağırlığı, kullanacağımız taşımacılık yöntemleri, eşyaların teslim alınacağı ve teslim edileceği merkezler gibi kriterler etkendir. 

Bunun için firmamıza mail yoluyla ulaşarak gerekli bilgileri verip ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kapsamlı bilgi almak için müşteri temsilcimizi arayabilir ve internet sitemizi inceleyebilirsiniz.