mısır nakliyat

Ülkemizin tüm illerinden yüklemeye organize edilmiş araçlarımız ile Mısır nakliye çalışmalarını sürdüren Saygınlar Nakliyat, Mısır’ın liman ve iç kesimlerinde bulunan tüm şehirlerine adres teslimi yapmak suretiyle düzenli nakliye ve sevkiyat işlemleri gerçekleştirmektedir. 

Mısır’ın başkenti Kahire olmak üzere diğer tüm şehirlerine teslimatlar yapabilen bir pozisyonda bulunan şirketimiz, tır taşımacılığının yanı sıra benzer diğer alanlar üzerinde de nakliye çalışmaları yapmaktadır.

Kuru yük nakliyesi ve farklı ürün çeşitlerinde de nakliye yapabilme olanağına sahip bulunan firmamız; yaş sebze-meyve ve kimyevi maddeler gibi farklı derece ayarlı olarak taşınması gereken tüm ürünleri, uygun araç filosu ile taşımaktadır.

mısır nakliyat çalışmalarımız

Mısır nakliye hizmetlerinde oldukça özverili ve prensipli hareket eden firmamız, maddi kazanımlardan daha çok müşteri odaklı çalışmalar yaptığından yüksek kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini devam ettirmektedir. 

Uzun yıllardır sektör içerisinde vermiş olduğu hizmet bağlantılı olarak karşılıklı ülkeler içerisinde yüksek referanslara sahiptir. 

Yıllardır yapmış olduğu taşıma hizmetleri içerisinde ürün hassasiyeti ve önemini göz önünde bulundurarak, son derece yüksek standartlarda dikkatli ve itinalı taşıma hizmeti sunmaktadır.

Firmamız birçok yetki belgesi ve taşıma kategorileri içerisinde bulunan tüm araçlarında bulundurduğu CMR sigortası güvencesi ile nakliye hizmetlerini sağlamaktadır.

  Saygınlar Nakliyat firmamız bünyemizde bulundurmuş olduğumuz son teknolojiye sahip yüksek standartlarda ki genç araç filosu ile yapılabilecek en kısa sürede nakliye hizmetlerini sunmaktadır. 

Planlanan zaman dilimi içerisinde güvenli ve sağlıklı taşıma hizmeti ile zamanında yapılan teslimatların sağlamış olacağı yüksek memnuniyet başarısı ile dikkat çekmektedir.

mısır nakliye fiyatları

İstanbul – Mısır3.400 USD
Adana – Mısır3.100 USD
Ankara – Mısır3.200 USD
Mersin – Mısır3.100 USD

Nakliye sektöründe geçmişten günümüze uzun bir zaman dilimini geride bırakmış olan firmamız, Mısır nakliye süreçlerinde önemli projelere imza atmış, yüksek disiplin tedbir ve müşteri odaklı destek süreçlerini elden bırakmadan, çalışmalarını 7/24 anlayışı ile devam ettirmektedir. 

Mısır nakliye ücretlerimiz alım konumları ile birlikte varış konumlarının da dikkate alınması ile şekillendirilmektedir. 

Bu konumlar dahilinde ürünlerin ebat ağırlık ve çeşitlemeleri fiyatların oluşmasında farklılıklar yaratmaktadır. 

Firmamız uluslararası nakliye hizmetlerinde etkin çalışmaları ile adından söz ettirmekte ve her geçen gün müşteri potansiyelini artırmaktadır.

mısır frigo nakliyat

mısır frigo taşımacılık

Saygınlar Nakliyat olarak Mısır nakliye hizmetlerimiz içerisinde parsiyel, frigo, lojistik taşımacılık hizmetlerini yetişmiş profesyonel kadromuz ile yapmaktayız. 

Uzun yıllardır vermiş olduğumuz sorunsuz hizmet anlayışımız ile en kısa yapılabilecek sürede teslimatlarınız gerçekleştirilir. 

Gerek geçmişten bu günümüze olan bağlantılarımız gerekse coğrafi konumu ile Mısır, Orta Doğu ve Afrika’nın en önemli ülkelerinden biri olarak ülkemiz ile karşılıklı ticaret potansiyeli yüksek seyreden ülkelerden biridir.

 Ülkemizin birçok şehrinde sahip olduğumuz depolarımız ile müşterilerimizin yüksek memnuniyeti çerçevesinde, ürünleri teslim alınarak gerekli işlemleri tamamlandıktan sonra nakliye aşamasına geçirmektedir.

Nakliye hizmetlerimiz içerisinde bulunan Mısır frigo nakliye hizmeti önemli kategorilerimizden biridir. 

Frigo taşımacılığı +18° ile -26°’ye kadar ayarlanabilen soğutuculara sahip araçlarla yapılan taşımacılık çeşididir. 

Saygınlar Nakliyat olarak frigo taşımacılıkta kullanılan geniş araç filomuz ile frigorifik olarak adlandırdığımız araç sayımızın sağlamış olduğu yüksek standartlar içerisinde önemli bir taşımacılık başarısı göstermekteyiz.

Genel olarak gıda ve sağlık sektöründeki ürünlerin frigolu taşımacılık anlayışı içerisinde yapılması gerekmektedir. 

Frigo taşımacılık sırasında ürünlerin ısı değerleri göz önünde bulundurularak tüm aşamalar değerlendirilir.

MISIR FRİGO NAKLİYE TESLİMAT BÖLGELERİ

Saygınlar Nakliyat olarak her haftanın belirli günleri içerisinde Türkiye genelinden yüklemiş olduğumuz yükleri, gerekli evrak işlemleri tamamlandıktan sonra belirlenen süreçler dahilinde Mısır’a ulaştırarak teslimatları gerçekleştirmekteyiz. 

Firma olarak geçmişten bugüne sağlamış olduğumuz çalışmalarımız ve yüksek referanslarımız ile soğutuculu nakliye hizmetlerinde titizlik ve itina ile hizmet sunmaktayız.

Mısır nakliye hizmetleri esnasında başkent Kahire olmak üzere ülke geneline yayılmış birçok şehirde teslimat sağlamaktayız. 

Mısır, bulunmuş olduğu konum ve coğrafi yapı ile birlikte ülkemizden düzenli olarak nakliye hizmeti sağlamış olduğumuz ülkeler içerisinde bulunmakta olup, nakliye süreleri yol ve taşıma koşulları dahilinde yapılabilecek en kısa sürede sağlanmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak diğer tüm taşıma aşamalarında olduğu gibi frigo nakliye hizmetleri fiyatlarımızda müşterilerinizin memnuniyeti içerisinde ürün grubuna göre düzenlenmektedir. 

Nakliye süreçleri taahhüt edilen zaman dilimleri ve uygun fiyatları ile aradığınız hizmet kalitesi ile firmamız müşteri odaklı çalışmalarını her geçen gün geliştirmektedir. 

Mısır ısı sensörlü nakliye hizmetleri içerisinde, her daim önceliklerimiz arasında müşteri memnuniyeti olmak üzere direk servis ya da aktarmalı çıkışlarımız ve nakliye hizmetlerimiz sunulmaktadır.

saygınlar parsiyel nakliyat

MISIR PARSİYEL NAKLİYE

Nakliye hizmetlerinde sunmuş olduğumuz yenilikçi çözümlerle Mısır parsiyel nakliye aşamalarında sektörün nabzını tutan firmamız, ülkemizden dünyanın birçok yerine yapmış olduğu taşımacılık hizmetini Mısır nakliye hizmetleri ile yüksek standartlarda sağlamaktadır. 

Mısır ile ülkemiz arasındaki yoğun ticari ilişkiler içerisinde sağlanan başta tekstil olmak üzere birçok sektör üzerinde nakliye hizmeti gerçekleştirilir. 

Rekabetçi ve müşteri memnuniyeti açısından yüksek referanslarımız ile Saygınlar Nakliyat olarak hizmet verilmektedir.

Kusursuz ve zamanında yapılması gereken teslimatlar göz önüne alındığında firmamız, sağlamış olduğu birçok çalışma ve güvenilirliği ile ön plan çıkmaktadır. 

Müşteri temsilcilerimizin yedi gün 24 saat hizmet anlayışı ile sağlamış olduğu iletişim yapılacak tüm nakliye aşamalarında sizlere kolaylık sağlamaktadır. 

Ülkemiz ve Mısır arasında yerel saat farklılıklarına bağlı olarak oluşabileceğini düşündüğünüz her türlü problemde, kesintisiz hizmet anlayışı içerisinde işlemleriniz ve teslimatlarınız en kısa sürede güvenilir bir şekilde sağlanmaktadır.

MISIR PARSİYEL NAKLİYE HİZMETİ VEREN FİRMALAR

Firmamız haftalık ya da süreçler içerisinde gerekli görülen her an parsiyel yükleme işlemleri ile nakliye süreçlerini sağlamaktadır. 

Parsiyel taşımacılık anlayışı ile aynı güzergah dahilinde olan her türlü ürün ya da yükleriniz boyut ve ağırlık gözetmeksizin taşınmaktadır. 

Parsiyel taşımacılığın ortaya çıkarabilecek iyi her türlü zorluk ve dikkat süreci en ince ayrıntısı ile planlanarak, geniş araç filolarımız ile yüklerin zamanında ulaşması doğru ve güvenilir güzergahlar üzerinden yapılmaktadır.

Firmamız profesyonel çalışanları tarafından teslim alınan ürünleriniz, taşımacılık için gerekli tüm evrakları titizlikle hazırlanması aşamalarından sonra işleme alınmaktadır.

  Mısır parsiyel nakliye hizmetlerinde uzun süredir sağlamış olduğumuz deneyim ve tecrübelerimiz, firmamızın sizlere sağladığı çözüm ortaklığı sayesinde yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Mısır Parsiyel Nakliyecilikte Kaliteli Hizmet

Saygınlar Nakliyat olarak tüm nakliye aşamalarında profesyonel hizmet anlayışımızın ortaya çıkaracağı güvenilirlik, hızlı teslimat ve sorunsuz nakliye süreçleri içerisinde parsiyel nakliye hizmetlerimiz için en uygun fiyat anlayışımız sizlere sunulmaktadır.

 Ülkemiz içerisinde her türlü şehirden sağlayacağımız alımlarımız ile teslimat süreçlerinin sonuna kadar sizlerle iletişim halinde olunur. 

Bu iletişimin ortaya çıkarmış olduğu en uygun hizmet anlayışı ve fiyat politikamız ile tüm işlemleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.