kıbrıs parsiyel nakliye

Kıbrıs Nakliye- Kıbrıs Türkiye’nin güneyinde yer alan bir adadır ve son derece yakın konumda bulunmakta, Mersin ve Antalya’nın kimi yerlerinden çıplak gözle dahi görülmektedir.

Kuzeyinde Türkler, güneyinde Rumların yaşamakta, özellikle Kıbrıs Türklerinin yaşadığı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile Türkiye arasında çok köklü bir birliktelik bulunmaktadır.

Her ne kadar Kıbrıs ile Türkiye arasında hem maddi hem de manevi bir yakınlık söz konusu olsa da iki ülke arasında yapılan ticari faaliyetler dış ticaret kapsamındadır.

 Türkiye’nin Kıbrıs’tan, Kıbrıs’ın Türkiye’den yaptığı alımlar ithalata girmektedir. Bu nedenle karayolu nakliyat hizmetleri de uluslararası standartlarda takip edilmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak uzun yıllardır Kıbrıs nakliye alanında profesyonel çözümler sunuyor, Kıbrıs ile ithalat, ihracat faaliyeti olan şirketlerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. 

Türkiye’nin her yerinden yüklerinizi Mersin’e taşıyor, buradan Ro-Ro ile Kıbrıs adasına geçiş yaparak son alıcıya yüklerinizi teslim ediyoruz. 

İki ülke arasında gün geçtikçe artan ticaret hacmine aynı oranda artan araç sayımız ve nitelikli iş gücümüzle karşılık veriyor, daima çağın en son olanaklarıyla nakliye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kıbrıs Nakliye Hizmetlerinde Saygınlar Ayrıcalığı

Uluslararası nakliyat çok yönlü bir iştir ve her operasyon kendine özgü detaylara sahiptir. Bu yönüyle aynı ülkeye yapılacak nakliyatlarda dahi aynı standartları takip etmek her zaman mümkün değildir. 

Bu nedenle hem mallarının zayi olmasını hem marka prestijinin zarar görmesini hem de müşterileri karşısında mahcup olmayı istemeyenlerin tercihi daima sektörün en iyileriyle çalışmaktır. 

Firmamız yaklaşık çeyrek asırdır Kıbrıs nakliye hizmetleriyle yollarda bulunmakta, uzmanlığını her operasyonda konuşturarak müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır. Bu noktada firmamızın Kıbrıs nakliye çözümlerindeki ayrıcalıklarını söyle sıralayabiliriz:

  • Her kademede profesyonel personeller: Firmamız insan kaynaklarına azami dikkat etmekte, her bir çalışanının hizmet kalitesinde pay sahibi olduğunu bilmektedir. Bu nedenle çalışanlarını en değerli parçası görmekte, en iyi çalışma koşullarını sağlayarak büyük bir aile olma bilincini kazandırmaktadır. Çalışanlarımız da bu bilinç ve özveriyle işlerini layıkıyla yapmakta, çağrı merkezimizden şoförlerimize, gümrükleme personellerimizden fiyatlandırma departmanımıza kadar her kademede uzman, deneyimli, eğitimli, güler yüzlü ve sürekli kendini geliştiren bir ekip çalışmaktadır.
  • Geniş araç filosu: Kıbrıs’a yük gönderecek müşterilerimizin ihtiyaçları farklı şekillerde olmaktadır. Bu noktada geniş özmal araç filomuzla her ihtiyaca uygun araç tahsisi yapabiliyoruz. Araçlarımızın tamamı genç, bakımları aksatılmayan, nakliye türüne göre en modern donanımlarla donatılmıştır.
  • Alternatif yol güzergahları: Firmamız yüklerinizin Kıbrıs’a en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşmasını hedeflemekte, bunun için güzergâh tercihini ona göre yapmaktadır. Ro-Ro taşımayla birlikte hızlı yük sevkiyatı gerçekleştirebilmektedir.
kıbrıs parsiyel nakliye

kıbrıs frigo nakliye

Karayolu nakliyat alanında Kıbrıs’a taşınması gereken yükler arasında soğuk zincirde taşınmak zorunda olan yükler büyük yekûn teşkil etmektedir. 

Frigo taşımacılık olarak da adlandırılan bu yöntemde araçların -26 derece ila 18 derece arasında ayarlanması ve yükleme noktasından son alıcıya teslimatına kadar sabit sıcaklıkta kalması gerekir.

İklim kontrollü taşıma olarak da ifade edilen frigo nakliye özellikle taze gıda, dondurulmuş gıda ve tıbbi malzemeler için olmazsa olmaz bir nakliye türüdür. 

Bütün bu alanlarda Kıbrıs’a çok fazla yük gönderildiği için de firmamız Kıbrıs frigo nakliye alanında profesyonel çözümler üretmekte, yüklerinizi ilk teslimat alanından son alıcısına kadar başarıyla taşımaktadır.

Güvenli frigo nakliye ile taze sebze ve meyvelerde herhangi bir mikrobiyolojik, kimyasal ya da fiziksel bozulma olmaması sağlanmaktadır. 

Böylece ürünlerin raf ömründe kısalma olmamakta, bozulma, çürüme yaşanmamaktadır. 

Yine hap, şurup, özel tıbbi malzeme gibi ilaç türevi ürünlerin de doğru saklama koşullarında taşınarak özelliklerini kaybetmemeleri sağlanmaktadır.

Güvenli Kıbrıs Frigo Nakliye

Kıbrıs frigo nakliye başta gıda ve sağlık sektörü olmak üzere pek çok alanın vazgeçilmezidir. 

Bu alanda yapılacak taşımalar için özel araçların ısı değerleri ayarlanmalı, gerekirse buz küpü eklemesi yapılmalı ve yükler hiçbir zarar görmeden taşınmalıdır.

Frigo nakliye yapılırken gıda ürünlerinde belli ısı değerleri karşımıza çıkmakta, bunlar uluslararası standartlar olarak kullanılmaktadır. 

Kayısı, armut, çilek, kiraz, nar, elma, erik, üzüm, incir gibi ürünlerin 1-3 derecede taşınması gerekmektedir. 

Karpuz, kavun, domates, patlıcan, muz, limon, portakal, patates gibi ürünler 7-10 derecede taşınmalıdır. Bamya, fasulye, taze kabak, yeşilbiber, salatalık, kestane gibi ürünler 4,5-7 derecede taşınmalıdır.

Dondurulmuş et ürünleri, dondurulmuş sebze ve meyveler, dondurulmuş kanatlı et ürünleri en fazla -18 derecede taşınmalı iken dondurulmuş unlu mamullerin -12 ila -18 derece arasında taşınmaları icap etmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak Kıbrıs frigo nakliye alanında yeni nesil, tam donanımlı araçlarımızla ve alanında uzman ekiplerimizle görev yapıyoruz. 

Bu sayede yüklerinizin hiçbir zarar görmeden, ilk günkü tazeliklerinde ve sağlıklı şekilde son alıcıya ulaşmasını sağlıyoruz.

mersin kıbrıs nakliye

kıbrıs Parsiyel Nakliye

Kıbrıs’ın Türkiye’ye yakın olması ve pek çok farklı alanda ihracat, ithalat yapılması çoğu zaman bir araç dolusu yükü olmayan kişilerin de nakliye firmasına ihtiyaç duymasına neden olmaktadır. Bu aşamada parsiyel nakliye devreye girmektedir. 

Parsiyel nakliye, parça yük taşımacılığı olarak da tarif edilebilir ve bir araç dolusu yükü olmayanlar için kurtarıcı mahiyettedir. 

Böylece yükünüzün miktarı her ne olursa olsun istediğiniz noktaya nakliye hizmeti alabilirsiniz. Karayolu nakliyat alanında da en fazla tercih edilen nakliye türlerinden birisi olmaktadır.

Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetlerimizde Türkiye’nin hemen her yerinden yük kabulü yapılmakta, yükleriniz depolarımızda toplanarak haftanın belli günlerinde, periyodik olarak Kıbrıs’a çıkış yapılmaktadır. 

Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanabilmesi adına depolarımızdan çıkış yapan araçlarımız Mersin’e gelmekte, burada Ro-Ro aracılığıyla Kıbrıs Magusa Limanı’na ulaşmaktadır. 

Buradan da her nereye varacaksa dağıtımlarımız başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Kıbrıs Parsiyel Nakliye Güzergahı

Kıbrıs parsiyel nakliye için İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, Aksaray, Konya, Kayseri, Karaman, Adana başta olmak üzere hemen bütün şehirlerimizden yük kabulü yapılmaktadır. 

Adreslerden alınan yükler Kıbrıs’ta yine adreslere teslim edilmekte, bu sayede değerli müşterilerimize kapıdan kapıya Kıbrıs nakliye hizmeti sağlanmaktadır.

Magusa Limanı’na varan tırlarımız buradan Lefkoşa, Gazimağusa, Girne, Güzelyurt, İskele ve Lefke başta olmak üzere diğer bütün yerleşim yerlerine dağıtılmaktadır.

 Araçlarımızın teslimat noktalarına varışları çeşitli etkenlere göre değişmekle birlikte ortalama 2-3 gün içerisinde nakliye süreci tamamlanmaktadır. 

Sadece karayolu ile taşıma olanağının olmaması, denizyolunun da kullanılmasının zorunluluk olması nakliye sürelerinde uzamaya neden olabilmektedir. 

Hava ve deniz şartları, gümrük işlemlerinin uzaması gibi etkenler teslimat sürelerini değiştirebilse de firmamız her zaman taahhüt ettiği süreye riayet etmeye çalışmakta, yüklerinizi en hızlı ve güvenli biçimde ulaştırmaktadır.

kıbrıs nakliye fiyatları

Nakliye sektöründe ada ülkeleri söz konusu olduğunda detaylar daha da artmaktadır. Bu nedenle Kıbrıs gibi ada ülkelerine gönderilecek yükler için mutlaka profesyonel firmalar tercih edilmelidir. 

Öncelik daima tecrübe ve donanıma verilmeli, bunlar ideal fiyatla desteklenmeye çalışılmalıdır.

Saygınlar nakliyat olarak müşterilerimize her zaman en uygun Kıbrıs nakliye fiyatları ile hizmet verdiğimiz gibi geniş araç filomuzla her türlü talebi karşılıyoruz.

Tamamı bakımlı, donanımlı öz mal araçlarımızdan ihtiyaca en uygununu tahsis ediyor, bütün süreci uzman ekiplerimizle takip ediyoruz. Nakliyelerinizin en zahmetsiz şekilde olmasına azami gayret gösteriyoruz.