türkiye israil nakliye

İsrail Nakliye ticari ilişkilerimiz açısında oldukça önemlidir. Akdeniz ve Kızıldeniz’e komşuluğu bulunan İsrail, Batı Asya’da yer alan bir ülke olup Lübnan, Suriye, Ürdün, Mısır ve Filistin ile de sınır komşuluğuna sahiptir. 

10 milyara yakın nüfusu ve 20 bin km2 yüzölçümüne sahip olan ülkenin tarihi ise antik çağlara kadar uzanmaktadır.

Gerek sıcak denizlere yakınlığı gerekse de pek çok ülke ile sınır komşuluğuna sahip olması sayesinde önemli bir ticaret merkezi olan İsrail, başkent Kudüs başta olmak üzere karayolu nakliyat alanında da büyük bir gelişmişliğe sahiptir.

İsrail’e lojistik hizmeti sunan firmalar arasında diğer firmalara kıyasla sektörde ön plana çıkan firmamız, bünyemizde yer alan İsrail nakliye hizmetimiz ile bu konuda profesyonel hizmetin adresi konumunda yer almaktadır. 

Saygınlar Nakliyat olarak uluslararası kalitede nakliye hizmeti sunmakta olup gerek alanında uzman kadromuz gerekse de güçlü altyapımız ile sektörümüzde büyük başarılara imza atmaktayız.

Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz uluslararası karayolu nakliye çalışmalarımızla ülkemizi de uluslararası arenalarda en başarılı şekilde temsil etmeye devam ederken titiz ve dikkatli çalışmalarımızı da kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.

israil Nakliye Hizmetimizin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde yer alan İsrail nakliye hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin uluslararası nakliye ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılamaktayız.

 • Alanında uzman kadromuz,
 • Son teknoloji ile donanımlı altyapımız,
 • Dikkatli, titiz ve dürüst çalışma anlayışımız,
 • Nakliyesi gerçekleştirilecek ürüne göre hazırladığımız taşıma planlarımız,
 • Geniş araç filomuz,
 • Gerekli yasal belgeleri düzenleyen çalışma arkadaşlarımız,
 • Kesintisiz hizmet anlayışımız,
 • Yüksek müşteri memnuniyeti odaklı misyonumuz,
 • Zamanında ve sorunsuz nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerimizin uluslararası pazarlarda ürünlerinin nakliyesini profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Nakliyesini gerçekleştirdiğimiz her ürün, ekipman veya malzeme için ayrı ayrı çalışma düzenleri oluştururken nakliye işlemleri esnasında gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol testlerimiz sayesinde de ürünlerin sorunsuz olarak adreslerine teslim edilmelerine olanak sağlamaktayız.

Çözüm odaklı hizmet anlayışını benimserken bu sayede de nakliye işlemi esnasında karşılaşılabilecek tüm sorunlara önceden önlemler alarak nakliyesini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin zamanında teslim adreslerine ulaştırılmalarına da olanak sağlamaktayız.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren uygun fiyatlı hizmet anlayışını da kendimize görev olarak benimsemiş olup bu zorlu nakliyat süreçlerinde müşterilerimizin yanlarında yer almaktayız.

israil parsiyel

İsrail frigo nakliye

Soğuk nakliye adıyla da bilinen Frigo nakliye, daha çok gıda ve sağlık sektöründe kullanılan bir nakliye türü olup özel taşıma araçları kullanılarak gerçekleştirilen nakliye türüdür.

Frigo nakliye hizmetinde kullanılan tırların iç sıcaklıkları – 18  ̊C ile – 26  ̊C arasında değişmekte olup bu sıcaklık değeri taşınılacak olan ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ürün cinsi itibariyle soğukta üretilerek piyasada sunulma aşamasına kadar soğuk bir üretim hattında barındırılması gereken ürünlere soğuk zincir hattı ürünleri adı verilmektedir ve bu ürünlerin nakliyelerinde standart nakliyat hizmetleri kullanılamamaktadır.

Sahip olduğumuz güçlü altyapımız ile birlikte soğuk ürün taşıma işlemlerini 1.sınıf kalitede gerçekleştirirken ürünlerin bozulmadan zamanında teslim adreslerine ulaştırılmalarına zemin hazırlamaktayız.

Standart nakliye hizmetlerine kıyasla daha yüksek bir tecrübe ve donanım gerektiren frigo nakliye hizmetleri konusunda da sektörümüzde büyük başarılar elde etmiş olup bu konuda sektörümüzde lider konumda yer almaktayız.

İsrail Frigo Taşımacılık İhtiyaçlarınız İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Saygınlar Nakliyat olarak Frigo nakliye hizmet alanına getirdiğimiz yenilikçi ve modern yaklaşımlarımızla sektörümüzde bu alanda ileri çıkan bir firma konumunda yer almakta olup gerek kalite kontrol test aşamalarımız gerekse de teknik donanımı yüksek hizmet skalamız ile müşterilerimizin bu zorlu süreçte en büyük yardımcıları konumunda yer almaktayız.

Nakliyesini gerçekleştirdiğimiz her ürünü üst düzey titizlik ve programlamalar ile taşırken, günlerce belki de haftalarca sürecek olan nakliye işlemi esnasında ürünler üzerinde oluşabilecek;

 • Bozulma,
 • Çürüme,
 • Ekşime,
 • Erime,
 • Küflenme gibi durumlarla karşılaşılmasının da önüne geçmekteyiz.

İsrail frigo nakliye hizmetimizde ürünün cinsine bağlı olarak ilgili standartlar çerçevesinde belirlenen sıcaklık ve nem koşullarında ürünlerin nakliyesini gerçekleştirirken, ürün miktarı ve ürün sayısına göre seçtiğimiz nakliye araçlarımız sayesinde de nakliye işlemi esnasında ürünler üzerinde en ufak bir problem oluşmadan teslim adreslerine zamanında ulaştırılmalarına imkan sağlamaktayız.

Soğuk zincir hattında üzerinde herhangi bir deformasyon olmadan taşınması gereken ürünler için üzerimize düşen sorumlulukları en üst kalitede yerine getirmekte olup nakliye işlemleri arasında en çok teknik donanım gerektiren frigo nakliye işlemlerini üst düzey dikkatle gerçekleştirmekteyiz.

israil nakliye şirketleri

İsrail parsiyel Nakliye

Nakliye hizmetleri çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle de değişen ihtiyaçlar bu sektöre de yön vermektedir. 

Bu yelpazeye yeni eklenen bir hizmet olan parsiyel nakliye hizmeti ile de az eşya gönderecek kişilerin daha önceleri yaşadıkları sorunlarında önüne geçilmiş olmaktadır.

Parsiyel kelime anlamı olarak parça anlamına gelmektedir. Başka bir şekilde de bu hizmeti parça eşya taşımacılığı olarak da tanımlayabiliriz. Bilinen ve standart nakliye hizmetlerinden çok farklıdır. Süreç olarak incelendiği zaman ise;

 • Sizlerden göndermek istediğiniz eşya, parça ya da ürünler teslim alınmaktadır.
 • Bir süre depolarda saklanmaktadır ve bir aracın yola çıkılması için belirlenen eşya miktarının teslim alınması ile de yola çıkabilmek için hazırlıklar başlamaktadır.
 • Bir nakliye aracının içerisinde en az 2 müşteriye ait olan parçalar taşınmaktadır.
 • Belirli bir güzergah boyunca teslim edilecek her şey belirlenmektedir. Sonrasında da ilk teslim edilecek parçalardan son teslim edilecek parçaya kadar sırası ile araca güvenli bir şekilde yerleştirilmektedir.
 • Güzergahta ilerledikçe adreslere sırası ile gidilerek teslim edilerek de süreç tamamlanmış olmaktadır.

Karayolu nakliyat hizmetleri kapsamında yer alan bu hizmet daha az sayıda eşyaların daha uygun bir fiyata taşınmasını uygun hale getirmektedir.

Ayrıca İsrail parsiyel nakliye hizmetimiz ile de kaliteli bir hizmetle tanışma fırsatına sahip olunmaktadır. Hizmetlerimiz ile sektöre yön vermemiz sahip olduğu bakış açısı ile de çok sayıda ilke sektörde imzasını atacaktır.

Neden İsrail Parsiyel Nakliye Hizmetimiz?

İsrail parsiyel nakliye hizmetimiz ile sizlere sorunsuz ve aynı zamanda da iddialı bir hizmet sunmaktayız. Çünkü güvenilir hizmetin adresi konumunda yer almaktayız.

Az sayıda eşyanın olması nakliye hizmetlerinden yararlanılmayacağı anlamına gelmemektedir. Firmamız olarak sizlerin de en ufak bir sorun ya da gecikme yaşamadan eşyalarınızın istediği yere ulaşabilmesini sizlerin yerine bütün detayları düşünmekteyiz.

Sizler diğer işlerinizi planlarken gitti mi diye düşünmeyin. Daha detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulmak için firmamız ile iletişime geçin.