sırbistan nakliye

Balkanlarda yer alan Sırbistan, ülkemizle ticari ilişkileri olan bir ülkedir. Yıl içinde Türkiye-Sırbistan nakliye işlemlerinin sıklıkla yapıldığı görülür. İki ülke arasında yapılan nakliye çalışmalarında firmamız hizmet vermektedir. Ülke sınırları dışına yük göndermek için yasal olarak bazı izin ve belgelerin alınması gerekir. Bu süreç zor bir süreçtir. Değerli müşterilerimizin bu süreci kolaylıkla atlatması için bizler hizmet vermekteyiz. Aldığımız izin ve belgeler doğrultusunda nakliye çalışmalarımızı yasal olarak gerçekleştirmekteyiz. Sırbistan nakliye hizmeti kapsamında tecrübe sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Tam donanımlı firmamızda müşteri istek ve ihtiyaçlarına doğru çözümler sunuyoruz. Bizler kendimizi geliştirmeye devam ederek çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bilindiği üzere iki ülke arasında nakliye işlemleri karayolu üzerinden yapılıyor. Belirli bir sürede gerçekleşen nakliye çalışmalarında zaman kaybının yaşanmaması, zamanın doğru yönetilmesi, planlı ve programlı hareket edilmesi gerekiyor. Ekibimiz bu doğrultuda profesyonel destek veriyor. Karayolu nakliyat çalışmalarında tecrübe sahibi ekibimizle çalışarak yüklerinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Bizler tam donanımlı firmamız ve tecrübe sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Sırbistan Nakliye Hizmeti Nasıl Verilir?

Türkiye-Sırbistan arası yapılan nakliye çalışmalarında farklı özelliklerde araçlar kullanılmaktadır. Bu araçlar yükün durumuna göre tercih edilir. Taşıma durumundaki yük farklı kategorilerde olabilir. Gıda, tekstil, metal, ahşap veya elektronik ürünleri taşınabilir. Taşıma durumundaki yükün özellikleri farklılık göstereceği gibi yükün miktarı ve araçta kapladığı alan da farklılık gösterir. Bizler tam donanımlı firma olarak farklı özelliklerde nakliye aracı kullanmaktayız. Kullandığımız araçlar sayesinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına doğru çözümler sunmaktayız.

Türkiye’den Sırbistan’a taşınması gereken yükünüz varsa bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ekibimiz öncelikle adrese gelerek yük incelemesi yapar. Yük için hangi aracın uygun olacağı belirlenir. Taşıma işleminin detayları de belirlendikten sonra fiyatta anlaşma sağlanır. Fiyatta anlaşma yapıldıktan sonra taşıma gününde ekibimiz tam donanımlı bir şekilde adreste olur. Yükler özenle paketlenir ve araca yerleştirilir. Yükün herhangi bir zarar almaması adına gerekli güvenlik önlemleri alınır. Bu sayede yükler sorunsuz bir şekilde taşınır. Sırbistan nakliye çalışmalarında uzman kadromuzdan destek alabilir, taşıma durumundaki yükünüzü koruyabilirsiniz.

Sırbistan Frigo Nakliye

Türkiye-Sırbistan arasında yapılan nakliye çalışmalarında farklı yöntemler kullanılmaktadır. Nakliye işlemlerinde kullanılan yöntemler birbirinden farklıdır. Nakliye için hangi yöntemin tercih edileceği yüke bağlı olarak değişir. İki ülke arasında farklı özelliklerde yükler taşınabilir. Eğer taşıma durumundaki yük ısıya karşı duyarlıysa özel koşullarda taşıma yapılır. Isı değişimine bağlı olarak yapısını, rengini, kokusunu veya tadını kaybedecek yükler için frigo yani soğuk taşıma kullanılır. Bu taşıma yönteminde sıradan nakliye araçları kullanılmaz.

Özel soğutucularla döşenmiş nakliye araçları kullanılmaktadır. Araç içerisinde belirli noktalarda soğutucular bulunur. Bu soğutucular sayesinde aracın içindeki ısı kontrol edilir. Yük durumuna bağlı olarak araç içindeki ısı soğuk ve sıcak olarak ayarlanabilir. Sırbistan frigo nakliye hizmetinde yükler istenilen koşullarda taşınabilir. Bizler firma olarak gerekli koşulları sağlamaktayız. Tam donanımlı firmamızda özel geliştirilmiş araçlar kullanılmaktadır. Ekibimiz tecrübe sahibi olmasıyla birlikte araç içindeki ısıyı kontrol eder. Karayolu nakliyat hizmetinde olası bir aksiliğin önüne geçilir. Eğer ısı değişimi yapılacaksa yükün zarar görmeyeceği şekilde ısı değişimi yapılabilir.

Sırbistan Frigo Nakliye Detayları Neler?

Türkiye-Sırbistan arası yaklaşık 1615 km. İki ülke arasında yük taşımacılığı yapılırken karayolu kullanılmaktadır. Karayolu üzerinden yapılan nakliye işlemlerinde yükün güvenli bir şekilde taşınması sağlanır. Eğer yük için gerekli koşullar sağlanmazsa maddi ve manevi kayıplar yaşanabilir. Sırbistan frigo nakliye çalışmalarında öncelikle yük yapısı değerlendirilmelidir. Yükün yapısına göre hangi ısı aralığının belirlenmesi gerektiği tespit edilir. Frigo nakliye işlemi ısıya duyarlı yüklerin genellikle soğuk ortamda taşınmasını sağlar. Frigo nakliye için özel araçlar kullanılır. Araçların genel özellikleri:

 • Araç içinde soğutucular bulunur.
 • Soğutucular sayesinde ısı ayarlanabilir.
 • Frigo nakliye ısı aralığı 18 derece ile –26 derecedir.
 • Yükler belirli aralıklarla kontrol edilir.

Frigo nakliye işlemlerinde soğutucularla döşenmiş araçlar kullanılır. Araç içindeki ısı ayarlanabilir. Ekibimiz belirli aralıklarda ısıyı kontrol eder. Firmamız vermiş olduğu bu hizmetle ilgili herhangi bir sorunun yaşanmaması adına düzenli olarak araç bakımını yaptırmaktadır. Araçların bakım ve onarımı yapıldığı için olası bir aksiliğin önüne geçilir.

sırbistan frigo nakliye

Sırbistan Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, Türkiye-Sırbistan arası yapılan nakliye çalışmalarında sıklıkla tercih ediliyor. İki ülke arasında nakliye hizmeti verilirken farklı yöntemler kullanılıyor. Kullanılan yöntemler arasında yer alan parsiyel nakliye birçok avantajı müşteriye kazandırıyor. Sırbistan parsiyel nakliye çalışmalarında tecrübe sahibi ekibimiz yer alıyor. Diğer nakliye çalışmalarına göre farklı bir düzeni bulunan parsiyel nakliye, herhangi bir aksilik olmadan tamamlanıyor. Nakliye yöntemleri arasında yer alan parsiyel nakliye aynı güzergah üzerinde hareket eden yükler için kullanılıyor.

Parsiyel nakliye işleminin yapılabilmesi için taşıma durumundaki yüklerin aynı güzergah üzerinde hareket etmesi gerekiyor. Bu yöntemde nakliye aracı birden fazla müşteri tarafından kullanılıyor. Araç, aynı güzergah üzerinde taşınacak yükleri daha uygun fiyata taşıyor. Bu işlemin başarılı bir şekilde yapılması için dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular bulunuyor. Dikkatli yapılmadığında maddi ve manevi kayba neden olan taşıma yöntemi, firmamızda görevli özel ekip eşliğinde kolaylıkla yapılıyor. Sizler de karayolu nakliyat alanında parsiyel taşıma işlemleriniz için tecrübe sahibi firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Sırbistan Parsiyel Nakliye Güvenilir Mi?

Parsiyel nakliye çalışmalarına birçok yük sahibi güvenli bakmayabiliyor. Aynı araç içinde taşınan yüklerin birbirine karışmasından ve zarar görmesinden endişe ediliyor. Oysa alınan önlemler sayesinde herhangi bir aksilik yaşanmıyor. Bizler firma olarak uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz. Planlı ve programlı taşıma hizmeti sunarak olası bir aksiliğin önüne geçiyoruz. Parsiyel nakliye çalışmalarında araç, birden fazla müşteri tarafından kullanılıyor. Müşteriler aynı güzergah üzerinde hareket etmediğinde bu işlem gerçekleşmiyor. Parsiyel taşıma işleminin başarılı ve güvenli bir şekilde yapılması için dikkat edilmesi gereken bazı maddeler bulunuyor. Bu maddeler:

 • Öncelikle yükler incelenmeli ve yükler için uygun araç belirlenmeli.
 • Birbirine zarar verecek yükler yakın yerleştirilmemeli.
 • Araçtan en son indirilecek yük ilk olarak araca yerleştirilmeli.
 • Araçtan ilk indirilecek yük en son araca yerleştirilmeli.
 • Yükler için gerekli güvenlik önlemleri alınmalı.

Yukarıda yer alan maddeler doğrultusunda parsiyel nakliye yapılmaktadır. Sırbistan parsiyel nakliye güvenilir mi diye merak eden müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilir. Tecrübe sahibi ekibimiz eşliğinde yapılan nakliye çalışmaları tamamen güvenilirdir.

sırbistan parsiyel nakliye

Sırbistan Nakliye Fiyatları

Sırbistan nakliye fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda görülen değişikliğin temel nedeni:

 • İki nokta arasındaki mesafe
 • Taşıma durumundaki yük
 • Taşıma yöntemi

Yükün alınacağı ve teslim edileceği noktalar arasında mesafe arttıkça fiyat artış gösterir. Mesafe, fiyatın değişmesinde en etkili maddelerden biridir. Taşıma durumundaki yüke bağlı olarak da fiyat değişikliği görülmektedir. Kuru yük taşımacılığıyla sıvı yük taşımacılığı aynı değildir. Yükün durumuna bağlı olarak hangi taşıma yönteminin kullanılacağı belirlenir. Frigo taşıma özel taşıma yöntemi olduğu için fiyat olarak yüksek karşılanabilir. En uygun fiyatlı taşıma yöntemi parsiyel taşımadır. Doğru, güvenilir, profesyonel taşıma hizmeti için firmamız güvenle tercih edilebilir. Firmamızda müşteriye sunulan fiyatlar bütçe dostudur. İlk belirlenen fiyatın ardından yeniden fiyat değerlendirmesi yapılır. Firmamız müşteriyle fiyat konusunda anlaşma sağlamaya dikkat etmektedir.