türkmenistan nakliye

Türkmenistan nakliye uzun zamandır sektörde önemli yeri olan ve başarılı işlere öncülük eden deneyimli büyük bir firmadır. 

Müşterilerin güvenini kısa zaman içinde kazanan firma müşterilerin yüklerini anlaşılmış olan sürede, herhangi bir sorun olmadan ve makul fiyat seviyelerinde taşımaktadır.

 Müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet verme hedefleriyle hareket etmektedir. Özellikle ülkenin önemli şehirleri olan Aşkabat, Balkan Ve Daşoğuz’da olmak üzere farklı bölgelerde hizmet vermektedir.

Türkmenistan nakliye hizmetleri parsiyel taşıma ve frigo taşıma hizmetlerini de içermektedir. 

Firma tüm nakliye çeşitlerinde taşınan ürünlere hiç bir zarar gelmeden taşımayı her zaman garanti etmektedir. 

Firma çalışanları gerekli eğitimleri başarı ile tamamlamış, işlerinde profesyonel ve yılların tecrübesine sahip kişilerdir. 

Araçların tamamı yenidir, araç seçiminde ve donanımında teknolojiden azami şekilde faydalanılmaktadır.

Taşımacılık sektöründe bilgi ve deneyimi ile kendini ispatlamış olan Saygınlar Nakliyat firmamız, Türkmenistan ülkesine her türlü eşya taşımacılığını ve ağır eşya lojistik hizmetlerini sunmaktadır. 

Önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veren firmamız Türkmenistan ile uzun süreli ticari ilişkiler kurmaktadır. 

Yıllardır bu sektörde yer aldığımız için şoförlerimiz ve tüm elemanlarımız tecrübe sahibi olmuş ve tüm taşımacılık hizmetlerini kusursuz bir şekilde vermiştir. Siz de sorunsuz Türkmenistan nakliyat işlemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Saygınlar Nakliyat adında hizmet sunan firmamız büyük, uzun ve hacimli yüklerinizi taşımak için her türlü donanımlı araçlara sahiptir. 

Bununla birlikte firmamız gerek duyulduğu taktirde özel araç kiralaması da yapmakta, yüklerinizi en güvenli biçimde Türkmenistan’a taşımaktadır. 

Firmamız bakımlı araçlarının yanı sıra Türkmenistan taşımacılık işlemlerinde CMR sigortasını da tarafınıza sunmaktadır. Böylece yolculuk esnasında oluşabilecek her türlü riske karşın eşyalarınızı güvence altına almaktadır.

türkmenistan karayolu taşımacılık

Türkmenistan karayolu taşımacılık hizmeti firmamız tarafından en iyi şekilde verilmektedir. Denizyolu ve havayolu da kullanmış olduğumuz taşımacılık yöntemlerinden biri olsa da en çok karayolu taşımacılığını tercih etmekteyiz. 

Her sefer öncesi bakıma giren tırlarımız ile Türkiye’den Türkmenistan’a giden en yakın mesafeyi tercih etmekte, minimum süre içerisinde eşyalarınızı adrese teslim etmekteyiz.

Frigo, parsiyel, transit ve ağır taşımacılıkta kullanmış olduğumuz tırlarımız deneyimli şoförleri eşliğinde ortalama 4 gün içerisinde adrese ulaşmaktadır. 

Saygınlar Lojistik firması olarak kullandığımız güzergâhı ve günlük konum bilgilerini tarafınıza göndermekte ve sizi süreçten her an bilgilendirmekteyiz.

TÜRKMENSTAN NAKLİYAT FİYATLARI

Türkmenistan nakliye fiyatları firmamız tarafından size makul seviyelerde sunulmaktadır. Ücretlerimiz ülkeye taşınacak yük potansiyeline göre, ağırlığına göre ve teslimat merkezlerine göre farklılık göstermektedir. 

Detaylı bilgi almak için mail adresimizden yük bilgilerinizi ve adresinizi belirterek bizimle irtibat kurabilirsiniz.

TÜRKMENİSTAN FRİGO NAKLİYE

Türkmenistan Türkiye frigo nakliye hizmetleri firmamız tarafından düzenli olarak verilmektedir. Türkmenistan, ülkemizin en sık ticari ilişkiler kurduğu ülkelerden biri olmakla beraber yeraltı kaynakları bakımından oldukça zengindir. 

Ülkenin gelişim durumunda da Türkiye’den gelen ihracat ürünlerin büyük önemi vardır. Özellikle frigo taşımacılık kapsamında ülkemiz topraklarında yetişen pek çok meyve sebze ve soğuk ortamda muhafaza edilmesi gereken ürünlerin taşımacılığı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Firmamız Saygınlar Nakliyat olarak frigo taşımacılığı yapan nadir firmalar arasında yer almaktayız. Tüm refeer araçlarımız buna uyumlu olarak tasarlanmış ve bugüne dek ürünler araçlarımızda en iyi şekilde muhafaza edilecek şekilde yerleştirilmiştir.

  Soğutuculu kasalarımızda ürünlerinizi artı ve eksi derecelerde muhafaza ediyor ve özellikle gıda ürünlerinde çok daha titiz davranmaktayız.

TÜRKİYE - TÜRKMENİSTAN FRİGO TAŞIMACILIK

Türkmenistan Türkiye frigo taşımacılık hizmetlerimiz sizlere fazlası ile avantaj sağlamaktadır. 

Dondurulmuş gıda, ilaç, tıbbi malzeme, kimyasal madde, meyve sebze ve çikolata gibi ürünlerin soğuk dolaplarda yol boyu hasar almayacak şekilde taşınması gerekmektedir.

 Bizler de Saygınlar Nakliyat firması olarak bu hizmeti deneyimli personellerimiz ile kusursuz bir şekilde vermekteyiz.

Ülkemizde verimli topraklarda çok çeşitli sebze, meyve ve bitki türleri yetişmekte olup Türkmenistan başta olmak üzere pek çok ülkeye nakliyatı yapılmaktadır. 

Böylece hem dış ülkeler gelişme sağlamakta hem de ülkemiz ekonomisi yükselmektedir. Bizler de Saygınlar Lojistik olarak bu avantajlara aracılık yapmaktayız.

Isı sensörlü kasalarımız ürünlerinizin taşınması esnasında hiçbir hasar oluşturmamakta ve ürünün muhafaza şartına göre sıcaklık ayarı yapmaktadır. Araçlarımızın tümünde ısı sensörü yer almaktadır. 

Bu sensör sayesinde ürünler aynı sıcaklığını korumakta ve ilk günkü kadar taze kalmasını sağlamaktadır. Sizler de frigo taşımacılık hizmetleri için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

türkmenistan frigo nakliye

türkmenistan parsiyel nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak Türkmenistan parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini toplamaktayız. Uygun fiyatlarımız ve yüksel model tırlarımız sayesinde sizlere hem ekonomik hem de hızlı çözümler sunmaktayız. 

60 adet yeni model araçlarımız ile tüm parça eşyalarınızın taşımacılığını yapmaktayız. Türkiye ile Türkmenistan arasında bir aracı görevi gören tırlarımız 7/24 hizmete hazırdır.

Parsiyel nakliyat, parça eşyaların taşınması anlamına gelmektedir. Türkmenistan istikametinde yer alan adreslere gönderim sağlamak isteyen müşterilerimizin yüklerini aynı anda adrese teslim edebilmekteyiz. 

Aynı anda farklı müşterilerimizin eşyaları adrese teslim edildiği için zamandan tasarruf sağlamakta ve fiyat bakımından da daha ergonomik çözümler üretmekteyiz. 

Komple taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra parça eşya taşımacılığı Saygınlar Nakliyat firmamız tarafından güvenle sunulmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak uzun yıllara dayanan ticari ilişkilerimiz sonucu parsiyel hizmeti vermekteyiz. Ülkemizin ticari hacmi her geçen gün artmakta ve Türkmenistan’a olan talep her geçen gün yoğunluk göstermektedir. 

Eşya durumuna göre karayolu, havayolu, denizyolu taşımacılık yöntemlerini kullanmaktayız. 

Çok acil taşımacılık işlemlerimizde biraz yüksek fiyatlı da olsa havayolu taşımacılığını kullanmaktayız. Ancak normal standartlarda karayolu taşımacılığını kullanmaktayız.

TÜRKMENİSTAN PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye - Türkmenistan Parsiyel Güzergâhları

Türkiye Türkmenistan parsiyel güzergahları yoğunluk ve eşya durumuna göre değişmekte olup, en çok kullandığımız güzergahlar arasında Aşkabat, Taşoğuz, Mary, Tezen, Türkmenbaşı ve Hazar yer almaktadır. 

Saygınlar Nakliyat olarak yüklerinizi en hızlı teslim edebilecek güzergahları kullanıyor ve sizleri de süreçten haberdar ediyoruz.

Müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizimle 7/24 iletişime geçebilir ve yüklerinizin taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Mail adresimizden ürün bilgilerini vererek ortalama fiyat bilgisi alabilir, teslimat için tarih belirleyebilirsiniz. 

Sizlere kesintisiz hizmet sunmak için var olduğumuz bir gerçektir. Parsiyel taşımacılık hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Türkmenistan Nakliyenin Avantajları

Türkmenistan’ın önemli şehirleri olan Balkan, Lebap ve Ahal başta olmak üzere pek çok şehri ile firma arasında nakliye anlaşmaları yapılmaktadır. 

Anlaşmalar zaman içinde büyümekte ve artmaktadır. Bu artış yanında avantajlı fiyatları da beraberinde getirmektedir.

Firma mümkün olan en makul seviyelerde fiyat politikası uygulamaktadır. Fiyatları belirleyen en önemli noktalar şu şekilde sıralanabilir.

  • Yol güzergahı
  • Taşınan yükün gideceği mesafe
  • Yükün büyüklüğü, ağırlığı gibi boyutlar
  • Taşımanın yapılacağı araç boyutları, yükün miktarına göre araç da değişmektedir.

Türkmenistan Nakliyenin fiyat avantajı dışında daha pek çok avantajları bulunmaktadır. Yük ne olursa olsun nakliye anlaşması yapılır ve yükün zamanında taşınması firma tarafından garanti edilir. 

Bu özellikle frigo taşımasında önem arz etmektedir. Bunlardan en önemlileri; firmada taşıma işlemlerinin tamamı sigortalıdır.

 Yani taşınan tük sigortalanır ve herhangi bir kaza ya da başka olumsuz bir durumda zarar gören ürünlerin maddi anlamda zararı giderilir.