moldova nakliye

Doğu Avrupa üzerinde yer alan Moldova, Türkiye ile nakliye ilişkileri olan bir ülkedir. Yıl içinde çok sayıda nakliye aracı kabul eden ülke, firmamız aracılığıyla farklı kategorilere ait yükleri ülke sınırlarına almaktadır. Bizler iki ülke arasında uzun zamandır nakliye hizmeti veren firmayız. Sektörde kazandığımız tecrübe doğrultusunda başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Türkiye-Moldova arasında taşıdığımız yükleri planlı ve programlı bir şekilde taşıyor, aldığımız önlemlerle yükleri koruyoruz. Moldova nakliye alanında firmamızı tercih ederek maddi ve manevi kayba uğramayı önleyebilirsiniz.

Tam donanımlı firmamızda yükün durumuna bağlı olarak çeşitli taşıma yöntemleri kullanılmaktadır. Kullanılan bu yöntemler sayesinde farklı kategorilere ait, farklı özelliklerde yükler güvenle taşınır. İki ülke arasında her yıl ticari olmakla beraber çeşitli nedenlere bağlı olarak yük taşınmaktadır. Gıda ürünleri, tekstil ürünleri, elektronik ürünler ve bunun gibi farklı birçok ürün güvenli bir şekilde taşınır. Taşıma süreci boyunca firmamızda görevli, bilgi ve birikim sahibi ekip hizmet vermektedir. Karayolu nakliyat çalışmalarıyla taşınması gereken yükünüzü güvenle taşıyabilir, maddi ve manevi zarar uğramadan süreci tamamlayabilirsiniz.

Moldova Nakliye Türleri

Firmamız Moldova nakliye alanında profesyonel hizmet veriyor. Tam donanımlı firmamızda ihtiyaca uygun araçlar bulunuyor. Bu araçlar sayesinde çeşitli nakliye türleri güvenli bir şekilde uygulanıyor. Firmamızda kullanılan nakliye türleri:

 • Komple (bütün) nakliye
 • Parsiyel (parça) nakliye
 • Frigo (soğuk) nakliye

Firmamızda çeşitli özelliklerde araçlar kullanılıyor. Kullanılan araçlar yük durumuna bağlı olarak tercih ediliyor. Nakliye çalışmalarında temel olarak komple, parsiyel ve frigo olmak üzere üç farklı tür kullanılıyor. Komple nakliye işlemlerinde nakliye aracı tek müşteriye ait yük için kullanılıyor. Türkiye-Moldova arasında taşınacak olan yükün kalkış noktası ve varış noktası fark etmiyor. Sınır dışına yapılacak nakliye için bazı izin ve belgelerin alınması gerekiyor. Firmamız bu izin ve belgeleri tamamlayarak komple taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Yasal olarak yapılan taşıma işleminde araç içine tüm yükler belirli bir plan doğrultusunda yerleştiriliyor. Bu yerleştirme sayesinde yükler herhangi bir hasar almadan güvenli bir şekilde ülkeye taşınıyor.

moldova frigo nakliye

Türkiye-Moldova arasında yapılan nakliye işlemlerinde yük durumuna göre taşıma yöntemi belirleniyor. Taşıma yöntemleri arasında yer alan frigo nakliye de sıklıkla tercih ediliyor. Bu taşıma yönteminin kullanılması için yükün gerekli koşulları karşılaması gerekiyor. Frigo nakliye işlemi özel olarak geliştirilmiş bir işlemdir. Firmamız tam donanımlı araçlarla bu nakliye hizmetini müşteriye sunmaktadır. Soğuk nakliye olarak da adlandırılan bu taşıma yönteminde yükün durumuna bağlı olarak özel araçlar kullanılır. Eğer taşıma durumundaki yük ısıya karşı duyarlıysa frigo nakliye tercih edilmektedir. Isıya karşı duyarlı olan yükler, yükün ihtiyaç duyduğu ısı aralığında taşınmalıdır. İki ülke arasında nakliye işlemleri karayolu üzerinden yapılmaktadır. Karayolu nakliyat çalışmalarında yükün yapısını ve özelliklerini kaybetmemesi için bu yöntem kullanılmaktadır. Firmamız özel geliştirilmiş araçlarla yükleri istenilen ısı aralığında taşır. Bu sayede yükler herhangi bir aksilik olmadan güvenli bir şekilde adrese ulaştırılır. Moldova frigo nakliye işlemlerinde soğutucularla döşenmiş özel araçlar kullanılır. Kullanılan bu araçlara yükler planlı bir şekilde yerleştirilir. Yükler için ısı kontrolü düzenli olarak yapılır.

Moldova Frigo Nakliye Özellikleri Neler?

Moldova’ya taşınan yükler ısıya karşı duyarlıysa belirli ısıda taşınmalıdır. Nakliye çalışmalarında Türkiye-Moldova karayolu kullanılır. Karayolu üzerinde taşıma yapılacağı için belirli bir süre geçecektir. Bu süre içinde ısıya bağlı olarak taşınan yükler yapısını, kokusunu, tadını ve rengini kaybedebilir. Yükün herhangi bir zarara uğramaması için frigo nakliye kullanılmaktadır. Frigo nakliye çalışmalarında soğutucularla döşenmiş tırlar tercih edilir. Soğutucular sayesinde tır içinde ısı ayarlanabilir. Soğutucular zamanında çalıştırılır ve düzenli olarak kontrol edilir. Bu sayede soğutucuların ısı ayarı her zaman sabittir. İhtiyaç duyulduğunda ısı ayarında değişiklik yapılabilir. Moldova frigo nakliye çalışmalarının genel özellikleri:

 • Araç içinde ısı -26 ile 18 derece arasında ayarlanabilir.
 • Araç içinde ısıya duyarlı çeşitli yükler kolaylıkla taşınabilir.
 • Yükler araca düzenli yerleştirilir.

Moldova’ya yapılan nakliye işlemlerinde tecrübe sahibi ekibimiz hizmet vermektedir. Öncelikle yük incelemesi yapılır. Yük için gerekli ısı ayarı belirlenir. Nakliye aracındaki soğutucular vaktinde çalıştırılır ve ısı için gerekli ayar sağlanır. Ekibimiz nakliye araçlarını düzenli olarak kontrol eder. Bu sayede taşıma süresi boyunca herhangi bir arıza yaşanmaz.

israil nakliye şirketleri

moldova parsiyel nakliye

Türkiye-Moldova arasında yapılan nakliye işlemlerinde parsiyel nakliye sıklıkla tercih ediliyor. Parsiyel nakliye işlemi için müşterilerden onay alınıyor. Firmamız parsiyel nakliye hizmeti vermek için yeterli donanıma sahiptir. Bu nakliye işlemi için özel araçlar kullanılır. Araçlar yeterli genişliğe sahiptir. Bilindiği üzere parsiyel nakliye, komple nakliyenin tam tersidir.

Komple nakliye işleminde araç tek müşteri tarafından kullanılırken parsiyel nakliyede birden fazla müşteri tarafından kullanılır. Moldova’ya yapılan nakliye işlemlerinde eğer birden fazla müşterinin güzergahı aynıysa yükler aynı araç içinde taşınır. Moldova parsiyel nakliye işleminin yapılması için yüklerin hareket güzergahı aynı olmalıdır. Aynı zamanda yükler tek araca yerleştirilebilmelidir. Eğer yükler araca yerleştirilemiyorsa bu işlem yapılamaz. Parsiyel nakliye işlemi hem firmamıza hem de müşteriye avantaj sağlamaktadır. Karayolu nakliyat işleminin avantajları:

 • Zamandan tasarruf etmek
 • Enerjiden tasarruf etmek
 • Maddi tasarruf sağlamak

Müşteriler genellikle parsiyel taşıma hizmetinden faydalanmak ister. Parsiyel taşıma yöntemi diğerlerine göre daha uygun fiyatlıdır.

Moldova Parsiyel Nakliye Özellikleri

Moldova’ya yapılan nakliye çalışmalarında yükün durumuna göre parsiyel nakliye tercih edilebilir. Parsiyel nakliye işlemi müşteri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda firmamız için de avantajlı olarak kabul edilir. Parsiyel nakliye işlemi her zaman yapılamaz. Bu taşıma yönteminin kullanılması için gerekli koşulların karşılanması gerekir. Moldova parsiyel nakliye özellikleri:

 • Nakliye yönteminin kullanılması için yükler aynı güzergahta hareket etmelidir.
 • Yükler araca yerleştirilebilmelidir.
 • Yük sahiplerinden onay alınmalıdır.

Firmamız parsiyel taşıma için gerekli tüm işlemleri eksiksiz gerçekleştirir. Yapılan değerlendirme sonrasında parsiyel taşıma dikkatli bir şekilde yapılır. Araç içinde taşınacak tüm yüklerin aynı güzergah üzerinde hareket etmesi önemlidir. Aksi takdirde bu taşıma yöntemi uygulanamaz. Tam donanımlı firmamızda gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra yük kabul edilir ve nakliye çalışmalarının detayı belirlenir. Araca yerleştirilen yüklerden ilk indirilerek olan en son araca yerleştirilir. Araçtan en son indirilecek olan ise araca ilk yerleştirilir. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmadan yükler kolaylıkla teslimat noktasına indirilir.

moldova parsiyel nakliye

moldova nakliye fiyatları

Moldova nakliye fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyatlar belirli kriterlere göre değişir. Nakliye fiyatlarını etkileyen kriterler:

 • Hangi nakliye türünün tercih edileceği
 • Yükün taşınacağı mesafe
 • Yükün hangi kategoride yer aldığı

Nakliye fiyatları öncelikle mesafeye göre değişir. Yükün kalkış noktası ve varış noktası arasında ne kadar mesafe olduğu önemlidir. Yükün hangi kategoride yer aldığı da etkiler. Yükün durumuna göre hangi nakliye hizmetinin tercih edileceği de fiyatları etkilemektedir. Parsiyel taşıma diğer taşıma yöntemlerine göre daha uygundur. Komple taşıma ve frigo taşıma işleminin fiyatları biraz daha yüksektir. Bizler değerli müşterilerimiz için doğru ve uygun fiyatlı fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz. İki ülke arasında taşınması gereken yükleriniz için firmamızı tercih edebilir, maddi ve manevi kazanç sağlayabilirsiniz.