HIRVATİSTAN NAKLİYE

Karayolu Nakliye olarak, taşınması gereken bir eşyanın bir adresten alınıp başka bir adrese taşınma işlemini sistematik bir ağ üzerinden önce şehirlerarası daha sonra uluslararası sınırlara ulaştırarak siz değerli müşterilerimize yıllardır hizmet vermekteyiz. Hırvatistan Nakliye uluslararası taşıma işlemlerini yaptığımız ülkelerden biridir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile kurduğumuz bu ağ sayesinde Hırvatistan nakliye ile müşteri memnuniyetine dayalı birçok nakliye işlemi gerçekleştirmeye devam etmekteyiz.

Nakliye hizmeti esnasın ulaştırılması gereken adrese herhangi bir zarar görmeden belirlenmiş tarih ve saatte teslim edilmesi en önemli önceliğimizdir. Nakliyat sürecinin sağlıklı bir şekilde başlayıp bitmesi için birçok unsur vardır. Yol güzergâhı, taşınacak ürünün cinsi, ürünün taşınma şekli, ürünü taşıyacak aracın özellikleri ve ürünü taşıyacak tecrübeli şoför gibi unsurlar güvenli taşıma ve zamanında ulaşım için elzem unsurlardır. Bunun içinde tecrübe, deneyim ve profesyonellik gereklidir. Karayolu nakliyat olarak bu sürecin her aşamasını yakından takip etmekteyiz.  Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile geniş çalışma ağına sahibiz.

TÜRKİYE Hırvatistan Arası Nakliyat

Karayolu nakliyat olarak karayolu taşımacılık, havayolu taşımacılık denizyolu taşımacılık ve demiryolu taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Hırvatistan ve Türkiye arasında ki nakliye şekli yakın olmasından dolayı daha çok karayolu nakliyat şeklindedir. Hırvatistan nakliye işlemlerinde Hırvatistan’ın Zagrep başkenti başta olmak üzere Dubrovnik, Dugi Rat, Omisalj, Ploce, Pula, Rijeka, Sibenik, Split, Vukovar, Zadar limanları üzerinden Zadar, Dubrovnik, Split, Solin, Rijeka Trogir gibi birçok şehrine nakliye işlemleri yapmaktayız. Taşınacak ürünün türüne göre komple nakliye, parsiyel nakliye, frigo nakliye, lojistik nakliye türünde nakliye işlemleri yapmaktayız.

Karayolu nakliye farkı ile gümrüklerde çok beklemeden hızlı iletişim ve ulaşım ağı ile teslim aldığımız ürünü belirlenen tarih ve saatte ulaşılması gereken adrese ulaştırmaktayız. İstediğiniz türden her ürünü taşıma kapasitesine sahip son teknoloji araçlar ve bu araçları ustalık ile kullanan profesyonel şoförler ile çalışmaktayız. Ürünleri özelliklerine göre yerleştirip koruma altına almaktayız. Bu sayede yol boyunca her türlü dış etkenlerden korunmuş olurlar ve ulaştırılması gereken adrese güvenle ulaşırlar.

HIRVATİSTAN FRİGO NAKLİYE

Taşınması ve sorumluluk alınması zor olan nakliye ürünlerinin başında yiyecek, soğuk depo ürünleri, ilaç vb. çabuk bozulabilen ürünler gelmektedir. Çabuk bozulabilir ürünlerin nakliyesi için alanında deneyim ve tecrübeye sahip firmaların, uzun yol koşullarına sahip taşıma araçları ile çalışmak gerekmektedir.

Karayolu nakliyat olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile frigo nakliyede uluslararası standartlara sahip araçlar ile çalışmaktayız. Frigo nakliyede nakliyesi yapılacak ürünler özelliklerine göre sınıflandırılır ve özel donanımlı frigo araçlara yerleştirilir. Hırvatistan frigo nakliyat işlemlerini gerçekleştirirken de en iyi kalitede nakliye hizmeti vermekteyiz. Hırvatistan’a gidecek ürünler özelliklerine göre sınıflandırılır ve bünyemizde bulunan özel frigo araçlara yerleştirilirler. Ürünün özelliklerine göre sıcaklık ortamı ayarlanır, yol boyunca araç ve ürün kontrolü yapılır, taşınan ürün adrese ulaşıncaya kadar sıcaklık değeri kontrol altında tutulur. Alanında profesyonel şoförlerimiz ürünler araçlara yüklendiği andan itibaren adrese ulaşıncaya kadar ki yol süresince taşıdıkları ürünü büyük bir hassasiyet ile taşır ve muhafaza eder, yol boyunca güvenliklerini sağlar.

Hırvatistan Frigo Nakliyenin Önemi

Frigo nakliye gıda ve sağlık alanında en çok tercih edilen nakliye türüdür. Bu ürünlerin sıcaklık değerleri ürünün özelliğine göre ayarlanmadığı takdirde kimyasal ve fiziksel kırılmalara neden olabilir. Bu da beraberinde ürünlerin raftaki ömrünü kısaltmaktadır. Frigo nakliye için gerekli donanım ve tecrübeye sahip olmak son derece önemlidir.  Nakliye işlemleri sadece ürün taşıması olarak görünse dahi bir tek bununla sınırlı kalmamaktadır. Frigo nakliyede mesafe ve araç son derece önemlidir. Sıcaklığı dengede tutup ürünü aynı tazelikte ulaştırmak da tecrübe, bilgi ve donanım istemektedir.

Karayolu nakliye firması olarak 20 yılı aşkın tecrübemiz ile nakliye alanında uluslararası standartları taşımaktayız. Sahip olduğumuz tecrübe sayesinde frigo nakliyede de en çok tercih edilen firmalardanız. 18 ila – 28 dereceye kadar ayarlanabilir soğutucu araçlarımız ile ürünlerin taşınmasını güvenle yapmaktayız. Türkiye ile Hırvatistan frigo nakliyat işlemlerini gerçekleştirirken yol mesafesine, coğrafi ve iklim koşullarına uygun taşıma şekli belirliyoruz. Ürünün ilk andaki durumunu muhafaza edip aynı şekilde teslimini gerçekleştirmekteyiz.

hirvatistan frigo nakliye

HIRVATİSTAN PARSİYEL NAKLİYE

Lojistik sektörünün hızla gelişmesi ve teknolojik imkânların artması ile taşıma imkânlarında yenilikler de artmaktadır. Bunlardan biri de parsiyel nakliyattır. Komple nakliyat yaptığımız gibi parsiyel nakliyat hizmeti de yapmaktayız. Parsiyel nakliye, fraklı kişilere ait ürünlerin aynı araçta, aynı güzergâha birlikte götürülmesidir.

Karayolu nakliyat firması olarak parsiyel nakliyatta her geçen gün büyüyen çalışmalarımız ile İstanbul, İzmir, İzmit, Mersin gibi büyük şehir limanlarında hizmet vermekteyiz. Hırvatistan parsiyel nakliye hizmetinde, en verimli şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Parsiyel nakliye imkânı sayesinde müşterilerimiz ile devamlı ve uzun vadede ithalat ve ihracat hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Parsiyel nakliye sürecinde işlemler daha hızlı gerçekleşmekte ve evrak sıkıntısı yaşamadan daha verimli nakliye hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Aynı araç içerisinde farklı cinsten ve farklı müşterilere ait ürünlerde karışıklık olmamasına büyük özen göstererek çalışmaktayız. Parsiyel nakliyede devamlı ticari ilişkide olduğumuz firmaların ürünlerini belli periyotlarda depolara taşınma işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin menfaatini gözeten, güvene dayalı uzun vadede iş ilişkisi kurmaktayız.

Parsiyel Nakliyatın Sunduğu Ayrıcalıklar

Nakliye işlemlerinde Ürünün özelliği miktarı ve cinsi taşıma şeklini belirler. Nakliye işlemlerinde en çok tercih edilen taşıma şeklinden biri parsiyel taşımadır. Hırvatistan parsiyel nakliyat müşterilerimizin en sık tercih ettiği hizmetlerdendir. Parsiyel nakliyatın diğer nakliyattan daha çok tercih edilmesinin sebepleri ayrıcalıklarının çok olmasıdır. Bunlar;

  • Az ürünle komple araç kiralama sıkıntısı yaşanmaz. Bu sayede mali kazanç elde edilmiş olunur.
  • Araç içerisinde ürünün kapladığı alan kadar ödeme yapılır.
  • Aynı güzergâhta olan müşterilerin ürünleri aynı anda taşındığı için zaman tasarrufu sağlanmış olunur.
  • Karayolu, denizyolu, havayoluna bağlı olarak uluslararası birçok yere hizmet sağlanmış olunur
  • En kısa sürede ideal rota oluşturulur.
  • Ürün vaktinde ve güven içinde teslim adresine ulaşmış olur.
  • Şirketler ile devamlı ticari ilişki sağlanmış olur.
  • Müşteri yol boyunca ürün hakkında bilgi alabilmektedir.

Karayolu nakliyat olarak parsiyel nakliyatın sunmuş olduğu bütün avantajları müşterilerimize sunmaktayız. Hırvatistan ve Türkiye arasında gerçekleşen ticari ilişkilerde son derece profesyonel, güvenli ve kaliteli parsiyel nakliyat hizmeti sunmaktayız.

hırvastistan frigo nakliye

Hırvatistan Nakliye Fiyatları

Fiyatlandırma yapılırken taşınan ürünün cinsi, miktarı ve mesafe önemli etkenlerdir. Her ülkenin gümrük fiyatları farklı olduğu için uluslara arası taşımacılıkta ülkeler arasında fiyat farkları da oluşmaktadır. Ancak firmamız uluslararası taşımacılıkta kalitesi kadar uygun fiyatları ile de ön plana çıkmaktadır. Hırvatistan nakliye fiyatları için müşterilerimizin memnun kalacakları cazip fiyatlar sunmaktayız.

Uluslararası standartları taşıyan, tecrübeli ve profesyonel bir firma olarak olabilecek en uygun fiyata en iyi kalitede hizmet vermekteyiz. Müşteri odaklı çözümler sunan, son teknoloji araçlarla güvenli ve koordineli çalışan firmamızla irtibat kurarak ihtiyacınız olan nakliye hizmetinden en uygun fiyata faydalanabilirsiniz. Fiyatlandırmaların yanı sıra ürün taşımacılık hizmetleri de önemlidir.