ırak nakliye

Ortadoğu’da Türkiye’nin en çok ihracat ürünleri karayolu üzerinden Irak’a göndermektedir. 

Saygınlar Lojistik, Irak Nakliyat konusunda en iyi taşımacılık hizmeti sunan lider kuruluşlar arasında yerini alır.

 Türkiye’den Irak’a taşınacak yükleri Saygınlar, planlı ve programlı şekilde ulaştırır. Teknolojik donanıma sahip olan araçlarımızla yükleriniz kısa sürede Irak’a taşınır.

Irak, yıl içinde Türkiye ile yoğun nakliye çalışmalarına yer veren bir ülkedir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak nakliye işlemleri gerçekleştirilir. 

Nakliye işlemleri sınır dışına olduğu için bazı izin ve belgelerin temin edilmesi gerekir. Aynı zamanda nakliye işlemlerinin tecrübe ekip tarafından yapılması önemlidir. Aksi takdirde taşıma durumundaki yük zarar görebilir. 

Irak nakliye alanında hizmet veren Saygınlar Nakliyat, alanında uzman ekibiyle çalışmaktadır. Irak’ın önemli bir şehri olan Bağdat, Türkiye’den genellikle ticari amaçlı nakliye tırları kabul etmektedir. Bağdat nakliye çalışmalarında iki ülke arasında süreç doğru yönetilmelidir.

Türkiye’nin her yerinden Irak üzerine taşınacak olan yüklerin taşınmasını sağlayan Saygınlar Nakliyat firmamız, çalışmalarında üstün kaliteye dikkat etmektedir. Yapılacak olan nakliye işinde adrese teslim etme şeklinde bir çalışma bulunmaktadır.

Irak ve başkenti olan Bağdat’a olan nakliye işlerinde firmamızda çalışmalar dikkatli bir şekilde yürütülmektedir. 

Bu yüzden Irak nakliye hizmetleri talep etmeniz halinde yükleriniz sigorta kapsamına alınarak işlemler başlatılır. Hiçbir ürün sigortalanmadan taşınmak için özel üretim araçlarımıza sevk edilmemektedir. 

Bu yüzden güvenli bir firma olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış olmanın gururu yaşanmaktadır.

Firmamız kuru yük nakliyesi, tır taşımacılığı gibi farklı alanlarda nakliye çalışmaları içerisinde yer almaktadır. Bu çeşitlilik sayesinde müşterilerin memnuniyetini kazanmış bir firma olarak bilinmektedir.

ırak nakliyat nasıl yapılır?

Irak nakliyat çalışmaları için firma seçimi önemlidir. Saygınlar Nakliyat sektörün önde gelen güvenilir ismi olarak kabul edilmektedir. 

Müşteri öncelikle firmayla iletişime geçer. Ardından taşınacak yükün durumu incelenir. Yük için uygun araç tespiti yapılır. 

Taşıma günü ve saati belirlenir. Ardından yük, araca doğru ve planlı şekilde yerleştirilir. Sürecin doğru yönetilmesi önemlidir. Bu nedenle firmadaki görevli kişiler gerekli tüm belge ve izinleri alır. 

Taşıma sürecinin güvenilir bir şekilde yönetilmesi için tecrübeli ekip görev alıyor. Yük araca yüklendikten sonra kısa sürede teslimat adresine teslim ediliyor. Yükün durumuna göre araç tercihi ve taşıma yöntemi belirleniyor.

Günümüzde artan ilişkiler sonucunda Irak nakliyat çalışmalarında artış görülmektedir. Artan bu çalışmalar sonucunda nakliye hizmetinden faydalanmak isteyen pek çok iş yeri bulunmaktadır. 

Tüm iş yerlerinin ve şahısların yükleri adreslerinden alınmakta ve teslimat adreslerine teslim edilmektedir.

Saygınlar Nakliyat firmamızdan alacağınız hizmet içerisinde CMR sigortası da bulunmaktadır. CMR sigortası güvencesi ile nakliye çalışması yapılmaktadır. Böylece herhangi bir zarara uğramamanız için gerekli önlemler alınmaktadır.

Taşımacılık işinde kullandığımız çalışma araçlarımız ise son teknoloji harikası araçlar olarak çalışmaya devam etmektedir. 

Kısa süre içinde yüklerinizin taşınmasını sağlayan genç ekibimiz, teslimatın zamanında yapılması konusunda gerekli özeni göstererek işini yapmaktadır. Bu da sizlere vermiş olduğumuz değerden kaynaklanmaktadır.

IRAK FRİGO TAŞIMACILIK

ırak frigo nakliye

Saygınlar Nakliyat firması olarak Irak nakliyat hizmetlerimiz çeşitlidir. Irak frigo nakliye, parsiyel nakliye gibi çeşitli hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. 

İşinde uzman ve başarılı kadromuzda yer alan çalışanlarımız sayesinde her türlü nakliye hizmeti sunulmaktadır.

Irak ile gelişen ilişkiler sonrasında soğuk teslim edilmesi gereken ürünler yer almaya başlamıştır. Bu yüzden firmamız frigo soğutuculu araçları ile ürünlerin taze ve düzgün şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır.

Geçmişten günümüze kadar süre gelen ilişkiler nedeni ile ticari ilişkilerde bir artış görülür. 

Bu artış neticesinde de ülkemizden özellikle yaş sebze ve meyve teslimatı yapılır. Bu ürünlerin taşınması işleminde de firmamız vermektedir.

ırak frigo nakliyat nasıl yapılır

Irak’a yapılan nakliye çalışmalarında farklı yöntemler kullanılır. Kullanılan yöntemlerden biri de frigo taşımadır. 

Erbil nakliye işlemlerinde frigo yani soğuk taşıma yapılmaktadır. Irak frigo taşıma işlemlerinde özel araçlar kullanılır. 

Araç içine soğutucular yerleştirilir. Bu soğutucular sayesinde nakliye aracının ısısı kontrol altına alınır.

 Isıya duyarlı yükler bu araçlarla taşınır. Saygınlar Nakliyat özel frigo araçlarla ısıya duyarlı yükleri güvenle taşır. Aracın ısısı -26 derece ile 18 derece arasında kontrol edilebilir.

IRAK SEVKİYAT

Irak Frigo Taşımacılığında Kalite

Isı sensörlü özel araçlarımız ile ürünler bozulmadan taşınmaktadır. Özel olarak soğutuculu bölümlerde nakliyesi tamamlanan ürünler, Saygınlar Nakliyat firmamızın kalitesi ile adrese teslim edilmektedir.

Kaliteli hizmet sunan ve kalite standartlarına uyum sağlayan firmamız, ISO 9001 standartları çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 

CMR sigortası ile sigorta altına alınan ürünleriniz, garanti kapsamına dâhil edilmektedir. Bu yüzden en küçük bir hasar görmeniz mümkün değildir.

Yüksek soğutucu derecelerine sahip araçlarımızın içerisinde +18 ile – 26 dereceye kadar ayarlanabilme özelliği bulunmaktadır. 

Frigorifik olarak bilinen bu araçlarımız sayesinde yüksek kalite ve standartlarda taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Özellikle gıda sektörü için oldukça sık tercih edilen bu araçlar, kaliteden ödün vermemektedir. 

Gıda ve sağlık sektöründe bu tür araçların kullanılması gerektiği anlayışına sahip bir firma olarak araçlarımız sürekli olarak yenilenmektedir.

Irak Frigo Teslimat Adresleri

Türkiye üzerinden alınan gıda ve sağlık ürünleri gibi soğuk taşınması gereken ürünler, Irak üzerine doğru frigofirik araçlar ile yola çıkmaktadır. 

Yapılması gereken evraklar hazır edilip gereken prosedürler uygulandıktan sonra teslimat için Irak üzerine doğru yola çıkılmaktadır. 

Irak’ta teslimat noktalarına ulaşan araçlarımız Bağdat ve tüm çevresine kadar nakliye hizmeti vermektedir.

Gerekli çalışmalar yapılarak nakliye hizmetinde teslimat adresinde tam zamanında olunmaktadır. 

Böylece kaliteli ve güvenli bir firma olmanın haklı gururu yaşanmaktadır. Saygınlar Nakliyat firması olarak müşteri portföyümüzü geliştirmek ve sizlere hizmet vermek için çalışmaya devam edilmektedir.

Irak Parsiyel Nakliye

Nakliye hizmetleri konusunda sınırları aşan firmamız, yenilenen hizmet kalitesi ile birlikte sektörde en önde gelen isimler arasında yer almaktadır. 

Yapmış olduğu bu çalışmalar neticesinde başarılara koşan Saygınlar Nakliyat firmamız, dünya üzerinde pek çok yere parsiyel nakliye hizmeti vermektedir.

Sağlamış olduğu yüksek kalitedeki Irak parsiyel hizmeti neticesinde Irak üzerinde bulunan tüm yerlere yük teslimatını gerçekleştirmektedir. 

Rekabetin yoğun olduğu sektörde müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmak bizleri daha mutlu etmektedir.

Tam zamanında ve eksiksiz olarak yapılan parsiyel nakliye hizmeti göz önünde bulundurulduğunda çalışma şeklinin güvenilirlik üzerine kurulduğu anlaşılmaktadır. Firmamıza haftanın her günü ulaşarak müşteri temsilcilerimizden bilgi akışı sağlanmaktadır

Irak Parsiyel Nakliye Hizmeti Verilmesi

Saygınlar Nakliyat firmamız düzenli aralıklar ile Irak parsiyel eşya taşıma hizmeti vermektedir. 

Haftalık ya da ani gelişen durumlarda derhal yükleme işlemi tamamlanarak Irak ve Irak üzerindeki teslimat noktalarına yükler teslim edilir.

Alanında profesyonel olmuş çalışanlarımız sayesinde Irak parsiyel nakliye hizmeti almak çok kolay hale gelmektedir. 

Çalışanlarımıza teslim edilen yükler gerekli evraklar hazırlandıktan sonra teslimat için yola çıkmaktadır. CMR sigortasını mutlaka yapan firmamız, yüklerinizin güvenliği için elinden geleni yapmaktadır.

Yıllardan beri bu alanda faaliyet veren firmamız, deneyim ve uzmanlığı neticesinde işinde başarılı olmaktadır. Bu da parsiyel nakliye hizmetinin kaliteli şekilde sizlere sunulduğunun en açık göstergesi olmaktadır.

Irak Parsiyel Taşımaları Nasıl Yapılır?

İstanbul – Irak arası parsiyel taşıması yapan firmamız safha, safha taşımaları planlar. Bu plan ise şöyle yürür: yüklerinizin adet, cins, en, eoy, yükseklik, istiflenme şekli, tonajı hakkında   bizimle iletişime geçebilirsiniz.   

Yükleme fiyatı ve tüm detaylarda anlaşma sağlandıktan sonra pazarlama elemanlarımız operasyon bölümüne konu yük ile ilgili rezervasyon yaptığı bilgisini geçerler.

 Operasyon bölümümüz yük planlaması yaparken sıralama ve dizpozisyon sistemine uygun yükleme planını TIR’a yaparlar. 

Bu planlama sanal ortamda veya yazılı listeler halinde yapılır. Fiziksel yük depomuza ihracatçı tarafından gönderildikten sonra fiziksel mal sevkiyat hareketi başlamış olur.

Irak parsiyel aracı yükleme işlemine başlaması için görevli yükleme personellerine ihracat parsiyel listesi verilir. 

Depoda kg, tonaj, en, boy, yükseklik değerleri teyit amaçlı tekrardan ölçülür. Depo girişinde yapılan bu işlemler, yükleme sırasında da tekrar edilir. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra araç kontrolleri gerçekleştirilir. 

Listeye uygun yükleme işlemini operasyon elemanları gerçekleştirir. Araç yüklendikten sonra gümrüğe sevk edilir.

Parsiyel nakliyat alanında çalışan bir firma olarak çalışma sistemimiz her geçen gün yeniliklere açık olarak yapılmaktadır. 

Bu yüzden çalışma sektöründe uzun yıllardan beri varlığımız korunmaktadır. Alanında yetenekli kişiler ile çalışmanın yanı sıra evrak ve araç filolarımızda da yenilenmeye gidilmektedir.

Bu sayede Saygınlar Nakliyat firması olarak potansiyelimiz artmakta ve müşteri ağımız genişlemektedir. Haftanın her günü ve saati çalışma sistemi içinde yer alan bir firma olarak işlerinizin ilerleyişinde sizlerin yanındayız. 

Kaliteli bir çalışma sistemine sahip olduğumuz için işlerimizin devamlılığında sıkıntılar görülmemektedir. 

Bu durumda sizlere dilediğiniz anda hizmet verilmekte ve yükleriniz Türkiye üzerinden Irak’a uzanan noktalara kadar teslim edilerek hizmet verilmektedir.

Irak parsiyel nakliye çalışmaları en çok tercih edilen işlemlerden biridir. Taşıma aracının birden fazla müşteri tarafından kullanılması parsiyel taşımadır. 

Bütün yani komple taşıma işleminde her araç bir müşteri tarafından kullanılır. Fakat parsiyel taşımada araç içinde farklı müşterilerin yükleri yerleştirilir. 

Taşıma için araç planlaması yapılır. Planlama sayesinde aracın iç alanı doğru kullanılır.

Alınan önlemler sayesinde araca yük düzenli ve güvenli bir şekilde yerleştirilir. Aynı güzergah üzerinde ilerleyen yüklerden öncelikle son indirilecek olan yük, araca ilk yerleştirilen yüktür. İlk indirilecek yük ise araca son yüklenir. 

Tecrübe ekip eşliğinde yapılan yükleme işlemleri güvenilir olduğu gibi uygun fiyatlıdır. Saygınlar Nakliyat bu sektörde çalışmalarını profesyonellikle gerçekleştirmektedir.

 

ırak nakliye

Irak Parsiyel Dağıtım Şehirleri

Zaho: Genelde Uluslararası Nakliyat sektöründe Zakho diye anılan bu şehir Türkiye’den Irak’a ilk girişte bulunan şehirdi. Zakho parsiyel taşımaları ağırlıklı olarak İstanbul’dan çıkış olacak şekilde yapılır.

Dohuk: Zaho parsiyel yükler gümrükte teslim edildikten sonra dağıtım planına göre Dohuk parsiyel yülerini şoförümüz teslim eder.

Erbil Parsiyel: Irak’ta ticaret şehirlerinden birisi olan Erbil Irak parsiyel sevkiyatlarının en çok yapıldığı şehirdir. Erbil parsiyel taşımalarımız düzenli şekilde gerçekleşir.

Musul Parsiyel Taşımacılık: Saygınlar Lojistik olaraki araçlarımızla düzenli olarak Musul parsiyel taşımalarını İstanbul çıkışlı olarak yaparız.

Süleymaniye Parsiyel : Irak parsiyel taşımalarında alıcıların genel yük teslimini Süleymaniye Şehrinden yapması Nakliyat sektöründe Süleymaniye Şehrinin ne kadar önemli olduğunu gösterir.

Bağdat Parsiyel: Saygınlar Lojistik olarak Bağdat’ta parsiyel taşımacılık konusunda yeterli teknolojik altyapımız ve uzman elemanlarımız bulunur. Ortadoğu taşımalarında lider kuruluş Saygınlar Lojistik’tir.

Irak Nakliye Fiyatları

  • İzmir – Erbil: 1.700 USD
  • İstanbul – Bağdat: 2.600 USD
  • İstanbul – Zaho: 2.000 USD
  • Mersin – Süleymaniye: 1.600 USD

Irak üzerine yapılan nakliye hizmetinde uygun fiyat garantisini Saygınlar Nakliyat firmamız sunmaktadır. 

Alacağınız hizmet karşılığında oldukça düşük ücretlendirme ile işlerinizi halleden firmamız, kaliteyi uygun fiyata sizlere sunmaktadır.

Çevrede olan Irak nakliye firmaları arasında farkını her türlü ortaya koyan firmamız, çalışmalarının kalitesi, zamanında teslimatı ve özverili çalışması ile ün kazanmıştır.

 Geçmişten bugüne kadar gelen firmamızın çalışmalarında hem sigorta hem de kalite standartlarına uygunluk mevcuttur.

Tüm bunlar olmasına rağmen en uygun fiyatları sizlere sunan firmamız, memnuniyetinizin vermiş olduğu azim ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Irak nakliye hizmetini uygun fiyata sunarak müşteri potansiyelinde artış sağlamaktadır.