isviçre nakliye

İsviçre bir Orta Avrupa ülkesidir ve Almanya, Fransa, İtalya, Avusturya gibi ülkelerle etrafı çevrilidir. 

Denize kıyısı olmayan, sınırlarının büyük bir kısmı da Alplerle çevrili olan İsviçre, Zürih, Cenevre gibi dünyanın en önemli ekonomik merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır.

 Köklü bir silahlı tarafsızlık tarihi olan ülke, Avrupa Birliği gibi Avrupa’nın en önemli topluluklarına da üye değildir. 

Bütün bunlar yanında İsviçre yaşam kalitesinin, refah düzeyinin, demokrasi ve insan haklarının en gelişmiş olduğu ülkelerden birisidir. 

Ülkemizle İsviçre arasında da uzun yıllara dayanan ticari ilişkiler bulunmakta, İsviçre nakliye gereksinimleriyle iki ülke arasında onlarca şirket ithalat ve ihracat yapmaya devam etmektedir.

Hızlı ve Kaliteli İsviçre Nakliye Çözümlerimiz

Saygınlar Nakliyat olarak İsviçre nakliye alanında genç araç filomuzla aktif görev alıyoruz. 

Tamamı en modern teknolojilerle donatılmış, bakımları zamanında yapılan araçlarımızla üstün kaliteli hizmet veriyoruz. 

Türkiye, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Avusturya, Almanya, İsviçre güzergahını kullanıyor, acil durumlarda yine en iyi rotayı tespit ediyor, hiçbir koşulda lojistik faaliyetlerimizi aksatmadan sonuca ulaşıyoruz.

Dilerseniz İsviçre parsiyel taşımacılık, İsviçre komple tenteli taşımacılık, İsviçre lowbed proje taşıma hizmeti ve İsviçre frigo taşıma hizmeti gibi seçeneklerimizden size en uygunu seçebilirsiniz. 

Böylece ihtiyacınız ve yükünüz her ne ise en uygun nakliye desteğini alabilir, dünya standartlarında devam eden kaliteli, hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı İsviçre nakliye hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

isviçre frigo nakliye

Türkiye’de hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetlerine imza atan firmamız İsviçre frigo nakliyat süreçlerinde de profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor. 

Sektörde sahip olduğumuz sayısız başarı ve deneyimli ekibimizle firmamız İsviçre frigo komple yük taşımacılık süreçlerinde kusursuz bir iş ortağı olmaktadır.

Bünyemizde yer alan geniş araç filosu ve her ihtiyaca hitap eden hizmet yelpazemiz ile firmamız alanında en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmaktadır. 

Sizler de İsviçre’ye ulaştırmak istediğiniz tüm soğuk yükler için profesyonel bir firmadan yardım almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İsviçre Parça Yük Taşımacılık

Firmamız İsviçre nakliyat süreçlerinde müşterilerimizin talep ettiği her türlü hizmete karşılık sunmaktadır. 

Bu hizmetlerden biri de İsviçre parsiyel taşımacılık hizmetleridir. Temelinde pek çok müşterinin uygun fiyatlar karşılığında hizmet alabileceği bu hizmetimiz aktif şekilde sunulmaktadır. 

Ülkemizden yola çıkan araçlar Bulgaristan üzerinden Romanya, Macaristan, Avusturya ve Almanya güzergahını kullanmaktadır. 

Ülkemizin çeşitli şehirlerinden İsviçre’ye ulaştırmak istediğiniz parsiyel yükler için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İsviçre Nakliyat Süreçleri

Parsiyel taşımacılık ve frigo taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra firmamız ağır nakliyat hizmetlerinde de kusursuz bir çalışma yöntemini benimsemiştir. 

Bu doğrultuda toplama noktalarından teslim alınan tüm yükler taşıma belgeleri düzenlenerek işleme alınmaktadır. 

Firmamız müşterileri için her zaman kusursuz bir anlayış sergilemeyi hedeflemektedir. Yasal tüm belgelerin onaylanmasının ardından yükler için sigorta işlemleri personelimiz tarafından sağlanır.

Nakliyat sektöründe uluslararası düzeyde çalışmalara imza atan şirketimiz hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. 

Sizler de nakliye süreçlerinde güvenle tercih edebileceğiniz bir firmadan yardım almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 

İsviçre nakliyat hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat öğrenmek için bizimle hemen telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

saygınlar isviçre frigo nakliye

isviçre parsiyel nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak Türkiye ile İsviçre arasında uzun yıllardır lojistik faaliyetleri yürütüyoruz. 

Dünyanın en gelişmiş ülkelerinden birisi olan ve Orta Avrupa’da federal bir cumhuriyet olarak varlığını sürdüren İsviçre ile ülkemiz arasında ithalat, ihracat faaliyetlerinin her geçen gün artmasına yardımcı oluyoruz.

Firma olarak en çok rağbet gören uygulamalarımızdan birisi İsviçre parsiyel taşımacılıktır

Parsiyel taşımacılıkla aynı güzergah üzerinde birden çok müşterimizin yükünü tek bir araçla taşıyabiliyoruz. 

Bu sayede müşterilerimiz bütün bir tırı doldurmayacak miktardaki yükleri için komple tır parası ödemek zorunda kalmıyorlar. Parça yüklerini daha uygun fiyatlara, en kaliteli ve güvenli şekilde taşıtabiliyorlar.

Hızlı ve Güvenli İsviçre Parsiyel Taşımacılık

İsviçre parsiyel taşıma hizmetlerimizde Türkiye’nin herhangi bir yerinden İsviçre’ye göndermek istediğiniz parça yüklerinizi İstanbul depomuzda topluyoruz. 

Depomuzda toplanan yüklerinizin ayarlanması, gümrük işlemleri yapılıyor ve haftanın belli günlerinde tırlarımız yola çıkıyor.

İsviçre parsiyel taşımada aynı güzergahtaki müşterilerimizin yükleri aynı araçla hasarsız şekilde nakliye edilmektedir. 

Bu hizmetimizle amacımız müşterilerimizin lojistik faaliyetlerini daha uyguna mal etmek, en uygun fiyat hesaplamalarıyla parça yüklerinin güvenilir şekilde teslim edilmesini sağlamaktır. 

Bu kapsamda kurulduğumuz ilk günden bu yana yüzlerce müşterimize hizmet verdik ve yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı başardık. Aynı çizgide de faaliyetlerimiz sürmektedir. 

Her türlü önlem baştan sona alındığı gibi olası durumlara karşı da yükleriniz CMR sigortamızla sigortalanarak alıcısına ulaştırılmaktadır.

Bütçe Dostu İsviçre Parsiyel Taşımacılık

İsviçre parsiyel yük hesaplamaları belli bir standartta yapılır. Hesaplamada yüklerinizin ağırlığı ve hacmi son derece önemlidir. 

Hesaplama yapılırken en x yükseklik x boy x adet formülü kullanılır. Bu sayede parsiyel yükünüzün metreküp hesaplaması yapılır.

Firmamız her konuda olduğu gibi parsiyel yük fiyatları konusunda da müşteri odaklı çalışmakta, müşterilerinin bütçelerine en uygun fiyatlandırmaları yapmaktadır. Böylece beklentilerinizin fazlasıyla karşılanacağı sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır.

Saygınlar nakliyat olarak İsviçre parsiyel nakliye hizmeti verirken Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Avusturya – Almanya – İsviçre güzergahı en yoğun kullandığımız güzergahtır. 

En hızlı ve en güvenli taşımacılık adına bütün bu güzergahlardaki yüklerinizi tek bir araçla taşımayı başarıyoruz.