polonya nakliye

Pek çok kişi iş ya da özel nedenlerden dolayı nakliye hizmetlerinden yararlanmaktadır. Bazen başka bir eve taşınmak için bazen ise üretilen ürünlerin ya da gönderilmesi gereken parçalar olması olabilmektedir. 

Son yıllarda gelişen teknoloji, küreselleşen ticaret ağı ile birlikte de nakliye hizmetlerinde duyulan ihtiyaç fazlası ile artmıştır. 

Sadece yurt içi değil aynı zamanda da yurt dışı nakliye hizmetlerine de çok yoğun bir talep bulunmaktadır. 

Saygınlar Nakliyat olarak sizlere Polonya nakliye hizmeti sunmaktayız. Haritadan kilometrelerce uzakta olan bu ülkeye göndermek istediğiniz eşya ya da yükleri güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren uzaklığın ne kadar olduğu ile değil en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde nasıl taşıyabiliriz sorusunun yanıtını aramaktayız.

 Bu bakış açımız ve sahip olduğumuz tecrübemiz ile de kaliteli ve güvenilir bir hizmet ile buluşturmaktayız. 

Bizim için siz değeri müşterilerimizin ne düşündüğü çok önemlidir. Sizlerden aldığımız geri dönüşler ve müşteri memnuniyetinden aldığımız güç ile de çalışmaya büyük bir aşk ile devam etmekteyiz.

Polonya Nakliye Hizmetimiz Nasıl gerçekleşir?

Karayolu taşımacılık hizmetlerinde yurt içi ve yurt dışında farklı sistemler ve süreçler yer almaktadır. 

Özellikle de yurt dışına gidilirken gümrük kapılarından geçilmesi ve uluslararası yollarda olunmasından dolayı ilgili birimlerden izin alınması ve sonrasında da tarihlerin bildirilmesi ile ilgili evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Polonya nakliye hizmetimizde ise süreç;

  • Firmamız ile iletişime geçmeniz ile başlamaktadır.
  • Sonrasında ekibimiz sizlere ne kadar ve hangi özelliklerde eşya ya da yük taşınacağı, özel olarak belirtmek istediğiniz noktaları, adresleri ve teslim tarihi gibi çeşitli bilgiler almaktadır.
  • Elde edilen bilgiler ışığında nakliye sürecinin planlanması başlamaktadır. Bu esnada da ilgili evraklar hazırlanmaktadır. Gereken bütün izinler alınarak yolda en ufak bir sorun ile karşılaşılmadan gidilmesi sağlanmaktadır.
  • İlgili izinlerin tamamlanması, gümrük kapılarına bilgilendirmenin yapılmasından sonra ise nakliye gününden en uygun araç seçilerek eşya ya da yükün yerleştirilmesi ile de yola çıkılmaktadır.
  • Harita üzerinden de bakıldığı zaman uzak bir mesafe gidileceği için gün üzerinden size bir tarih vermekteyiz.
  • Aracın bütün bakımları yola çıkılmadan önce yaptırılmaktadır. Yolda karşılaşılan bir arıza zaman kaybına neden olmaktadır. Bu tür durumların yaşanmaması için çok dikkatli bir şekilde bütün önlemleri almaktayız.
  • Polonya’ya ulaşılması ve verilen adrese teslim edilmesi ile de süreç tamamlanmış olmaktadır.

Bütün nakliye işlemi boyunca sizler ile iletişim halindeyiz. Aklınızda en ufak bir soru işareti oluşmasın. 

Profesyonel bir nakliye hizmeti veren firmamız olarak amacımız sizin çözüm ortağınız olabilmektir. Bunun içinde gece gündüz demenden her zaman sizlerin yanındayız.

Polonya frigo nakliye

Uzman ve İddialı Bir Hizmet: Polonya Nakliye Hizmeti

Söz konusu Polonya nakliye hizmetimiz olduğunda iddialıyız. Çünkü alanında uzman kadromuz ve bugüne kadar verdiğimiz hizmetler ile de sektöre yön vermekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile de aynı zamanda da sektöre imzamızı attık. 

Nakliye hizmetleri dendiği zaman ilk akla gelen firmalar arasında yer almanın da mutluluğunu yaşamaktayız.

polonya frigo nakliye

Günümüzde genel lojistik ve modern taşımacılık hizmetleri, özellikle teknolojinin büyük oranda gelişim kaydetmesi ile oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. 

Pek çok farklı ticaret bölgesini direkt olarak birbirine bağlamakta olan lojistik çalışmaları, ülkemiz olan Türkiye ile birçok çeşitli Avrupa ülkeleri arasında da oldukça önemli bir konumda bulunmaktadır. 

Özellikle Doğu Avrupa bölgesinde yer alan Polonya bölgesi ile Türkiye arasında oldukça büyük oranda tercih edilmekte olan temel lojistik çalışmaları, Saygınlar Nakliyat markamız bünyesinde de hizmete sunulmaktadır.

Özellikle Polonya parsiyel taşımacılık çalışmaları alanında oldukça yetkin ve nitelikli düzeyde hizmetleri ile öne çıkmakta olan Saygınlar Nakliyat firmamız, kendi sektöründe lider ve öncü kalite çalışmalarıyla da tanınmaktadır. 

Oldukça donanımlı ve zengin içerikli işletme hizmet portföyüne de sahip olan markamız, geniş bilgi içerikli marka web sitesine de sahip olmasıyla öne çıkmaktadır.

Üst Düzey Kalite Standartlarında Komple Yük Taşımacılık Hizmetleri

Komple yük taşımacılık hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde teknik hizmet seçenekleri ile öne çıkmakta olan Saygınlar Nakliyat firmamız, uluslararası hizmet kalite standartlarına da sahip olması ile tanınmaktadır. 

Direkt müşteri memnuniyeti odaklı teknik lojistik hizmetleri ve oldukça geniş içerikli hizmet portföyüne de sahip olan işletmemiz, kendi sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi taşımacılık personelini de işletme bünyesinde barındırmaktadır.

Profesyonel Düzeyde Ağır Nakliye Çalışmaları

Ağır nakliyat işleri gibi pek çok farklı çeşitli lojistik hizmetlerini de geniş hizmet skalası bünyesinde ihtiva etmekte olan Saygın Nakliyat işletmemiz, oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli işletme internet web sitesiyle de tanınmaktadır. 

Gün içerisinde oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ziyaret edebileceğiniz söz konusu marka web sitemizle; envaiçeşit teknik lojistik hizmetlerimiz hakkında direkt olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

polonya parsiyel nakliyat

POLONYA PARSİYEL NAKLİYe

Parsiyel taşımacılık yani parça eşya taşımacılığı nakliye hizmetlerinde son yıllarda en çok tercih edilen hizmetlerin başında gelmektedir. 

Tam bir nakliye hizmeti ile az bir eşyanın taşınması maddi açıdan çok uygun olmadığı için pek çok kişi tereddüt yaşıyordu. Bu durumun önüne geçilmesi içinde Polonya parsiyel nakliye hizmeti vermeye başladık. 

Sizlerde eşya ya da göndermek istediğiniz şeyleri nispeten daha az sayıda bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Polonya parsiyel nakliye hizmetimizde süreç taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı teslim almamız ile başlamaktadır. 

Ancak bir süre belli bir yerde beklemektedir. Çünkü parsiyel nakliye hizmetinde çok sayıda kişinin eşyası konumlara göre birleştirilerek taşınmaktadır. 

Teslim etme sırasına da göre yerleştirilmektedir. Yola çıkılarak belirlenen rota doğrultusunda teslim edilerek tamamlanmış olmaktadır.

Neden Biz?

Pek çok kişi karayolu nakliyat hizmeti için neden sizi tercih etmeliyiz sorusunu sormaktadır. 

Çünkü en ufak bir sorun ile karşılaşmadan ve güvenli bir şekilde Polonya’ya taşınmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Gelişmiş sistemlerimiz ve alt yapımız ile nakliye hizmetinin sektördeki rehberi konumundayız. Daha detaylı bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.