afganistan nakliye

Afganistan’a taşıma yapmamız müşterilerimizin artan talepleri doğrultusunda 2000’li yılların başlarında Afganistan’da oluşan savaş nedeniyle Ülkede altyapı ve üst yapı inşaat yapılarının yenilenmesi ve güçlendirilmesi için müteahhitlik yapan firmaların projelerini taşımakla Afganistan nakliye hizmetine başladık. 

Firmamızın kuruluşunda bu yana Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine düzenli proje, parsiyel ve komple taşımalar gerçekleştiriyoruz.

Sektöründe önemli bir konumda yer alan Saygınlar Nakliyat,  karayolu ile Afganistan’a Gürcistan veya İran üzeri taşımacılık yapan güvenilir firmadır. 

Kendini her zaman gelişmelere ve teknolojiye uygun olarak yenileyen; çalışma ilkelerinden ödün vermeyen Saygınlar Nakliyat doğa dostu araçları ile her zaman sektörde gözde firmadır. 

Son zamanlarda artan Afganistan projelerinin Türkiye – Afganistan arasında ticaret ve inşaat anlaşmalarının git gide artan nakliye ihtiyaçlarına doğru çözüm sunuyoruz.

 Afganistan nakliye yapan firmalar arasında her zaman çalışma kalitesini yükselten firmayız. 

Araç filomuzda jumbo, tenteli tır çeşitleri içerisinde bulunan optima, mega optima, semi treyler, frigo dorse tipi araçlarımız yer alır. 

Müşterilerinizin Afganistan taşımalarında ihtiyaçlarına doğru çözüm için seçenekleri her zaman en üst düzey tutarız. İhtiyaçlara doğru nakliye çözümleri üretmek Saygınlar Nakliyat’ın işidir. 

Her zaman İSO 9001 Kalite Yönetim sistemine bağlı kalarak tüm personellerimiz, araçlarımız kalite ışığında sizlere doğru hizmeti sunarız.

Afganistan Nakliye Fiyatları

 • İzmir – Mezarı Şerif: 2600 USD
 • Mersin – Celalabat: 2.800 USD
 • Ankara- Herat: 2.500 USD
 • Adana –Celalabat:  2.500 USD

Afganistan Karayolu Nakliye

Araçlarımız 13.60 Tenteli ve frigo TIR filosundan oluşmaktadır. İhracat, ithalatçı firmaların yüklerinin organizasyonu, taşınmasını özenle gerçekleştirmekteyiz.

 Araçlarımız sevkiyat öncesi ve sevkiyat sırasında tüm kontrollerini yaparak yola güvenle çıkar. 

Bu güven sağlam teslimat ve hızlı yol seyri dahil tüm süreçleri mükemmel organize etmemizle gerçekleşir. 

Bu organizasyonda yılların tecrübesi ve güçlü alt yapı sistemlerimiz, teknolojimiz yatmaktadır.

Türkiye – Afganistan karayolu nakliye çözümlerimiz arasında proje taşımacılığı, komple tır taşımacılığı yer alır. 

Karayolu güzergahlarımız içerisinde İran, Gürcistan üzeri rota bulunur. Bu rotalar üzerinde araçlarımız transit olarak Afganistan’a gider. 

Yüklerinizin güvenliğini sağlayan firmamız en hızlı şekilde teslimat için gerekli organizasyonu önceden sağlar.

afganistan karayolu nakliyat

Afganistan Proje Nakliye

Afganistan proje taşımalarımızda komple tenteli tırlarımız ile uygun fiyata ve yıllık olarak fiyat sunabiliriz. 

Yüksek miktarda TIR taşımalarının sorunsuz şekilde gönderilmesi ve planlamasını yapıyoruz. 

Yükleme tarihlerine uygun araçlarımızın programlaması, gümrük sevki ve evrak organizasyonunu kusursuz şekilde yapan operasyon bölümümüz sayesinde rahat bir taşımacılık işlemini ile sizi yormadan yüklerinizi Afganistan’a teslim etmekteyiz.

Proje taşımalarınız Afganistan nakliye hizmetinde 3. ülkelerden gelen ürünlerin taşımasını en iyi şekilde düzenleyerek planlıyoruz. 

Almanya – Afganistan; İsviçre – Afganistan; Çek Cumhuriyeti – Afganistan transit taşımaları proje olarak gerçekleştirdik. 

Minimum proje taşımalarımız 70 araçtan başlar ve ona göre yıl boyunca sürecek şekilde yüksek araç sayılarını yönetebilmekteyiz. 

Türkiye – Afganistan – Afganistan – Türkiye arası nakliye yapan firmalar içerisinde İSO 9001 ve C2 Belgesi ile hizmet veren TIR Firmasıyız.

Afganistan’a Nakliye Hizmetlerimiz

 • Proje Taşımacılığı
 • Komple Tente TIR Taşımacılığı
 • Ülke Taşımacılığı
 • Frigo / Reefer Taşımacılık
 • Direk Servis Hizmeti (Aktarmasız)
 • Aktarmalı Taşıma Hizmeti
 • Gürcistan Üzeri Güzergah Seyri
 • İran Üzeri Güzergah ile Teslimat
 • Hafta Sonları ve Resmi Tatiller Hariç Günlük Konum Bilgisi
 • 7/24 Destek