iran nakliye

Saygınlar Uluslararası Taş. Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye’nin tüm illerinden İran nakliye hizmetini İSO 9001 Kalitesi, C2 Belgemizle ve özmal CMR Sigortalı tırlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den İran’a ihracat ve ithalat yapan firmaların her zaman lojistik çözüm ortağıyız.

Uluslararası Ticaretin yoğun şekilde yaşandığı Ortadoğu’da önemli rol alan Ülkeler şüphesiz Türkiye ve İran’dır. 

Komşu ülkelerin arasındaki İran nakliye ihtiyacına çözüm sunan Saygınlar Nakliyat profesyonel şekilde proje taşımaların yapıldığı bölgelerin en ön sıralarında yerini alır.

 Türkiye’den İran’a taşınması gereken ihracat yüklerinizin doğru zamanda, doğru yerde teslimatını ön gören ve süreç kontrolünü tam anlamı ile yöneten firmamız ile İran nakliye ihtiyacınıza doğru çözümler sunuyoruz. 

Doğru çözümlerimiz arasında Avrupa – İran komple tır taşımacılığı, İran üzeri Katar, Dubai, Afganistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Umman Taşımacılık. 

İran’a lowbed, tenteli, sal tır ve frigo tır taşımacılığı gibi karayolu taşıma seçeneklerini sunarız.

Türkiye – İran ve İran – Türkiye arası sürekli özmal araçlarıyla hizmet sunan firma ararsanız her zaman lojistik çözüm ortağınız olan Saygınlar Nakliyat yanınızdadır.

 Komple tır taşımacılık ihtiyaçlarınızın karşılandığı ve CMR Sigorta güvencesiyle ürünlerinizi Bazargan, Urmiye, Tebriz, Zencan, Kazvin, Tahran, Sebzevar, Kirmanşah, Meşhed, Esfehan, Şiraz, Buşehr, Bandar Abbas Bölgelerine güvenle komple tır nakliyesi yapmaktayız.

Türkiye’den ihracat yüklemesi yaptığımız lokasyonlar arasında Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Kayseri, Konya, Aksaray, Ankara, Gebze, Kocaeli, İstanbul, Tekirdağ, İzmir, Denizli, Aydın, Isparta, Antalya gibi şehirlerden – İran’a tenteli, frigo, sal kasa ve lowbed araçlarımızla taşıma yapmaktayız.

Son dönemlerin en çok rağbet gören hizmetlerinden biri olan nakliye hizmeti, Saygınlar Nakliyat firmamız tarafından en iyi şekilde verilmektedir. 

Yapmış olduğumuz kaliteli çalışma sonucunda müşteri memnuniyetlerimiz oldukça tatmin edicidir.

Her geçen gün müşteri portföyünü arttırmak ve gelişmelere açık olmak için çalışılmaktadır. 

Alanında uzman ekibimiz sayesinde ülkemizden İran üzerine nakliyat hizmeti verilmektedir. 

İran nakliyat hizmetleri kapsamında ise kalite standartlarına dikkat ederek çalışılmaktadır.

Yükleriniz ve eşyalarınız nakliye hizmetimiz kapsamında ISO 9001 standartlarına uygun olarak taşınmaktadır. 

CMR sigortası kapsamına alınan yükleriniz, evrak işlemlerinizin tamamlanması sonrasında taşınmak üzere yola çıkmaktadır. 

Bu sayede tarafımızdan kaliteli ve güvenli bir hizmet sunulmuş olmaktadır.

iran nakliye hizmet çalışmaları

İran nakliye firması olarak çalışmakta olduğumuz hizmet kolunda günün her saati çalışma şeklimiz bulunmaktadır. 

Özellikle acil olarak durumlarda gerekli prosedürler derhal yapılarak nakliye hizmeti için araçlar hazırlanarak teslimat adresine doğru yola çıkılmaktadır.

Tüm işlemlerin yapılması sırasında CMR sigortası ve kalite standartlarına uygunluk kurallarına uyularak çalışan Saygınlar Nakliyat firmamız, yıllardan beri bu alanda çalışmalarına devam etmektedir. 

Nakliye hizmetinde güven ve kalite ikilisinden ayrılmayan firma, müşteri odaklı bir çalışma sergilemektedir. Bu da kalıcılığı yakalamasında en büyük etken olarak bilinmektedir.

Çalışma sisteminin yanı sıra lojistik, parsiyel ve frigo nakliye hizmetlerinde de çeşitlilik sunan firmamız, her türlü taşımacılığı kolay bir şekilde yerine getirmektedir. Bu yüzden de oldukça tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

İran Nakliye Fiyatları

✔️ İstanbul – Tebriz nakliye fiyatı: 3.300  USD
✔️ Mersin – Tahran nakliye fiyatı: 3.400 USD
✔️ İstanbul – Tahran nakliye fiyatı: 3.400 USD
✔️ Ankara – Tebriz nakliye fiyatı: 3.100 USD
 

Günümüzde İran ile olan ilişkilerde geçmişten gelen bir devamlılık olduğu bilinmektedir. 

İran üzerine yapılan nakliye hizmetinde de nakliye fiyatları dikkatleri üstüne çekmektedir. 

Ülkemizden İran’a ve İran güzergâhında olan yerlere yapılan taşımacılıkta uygun fiyat garantisi sunulmaktadır.

En düşük ücretlendirme sistemine sahip olan Saygınlar Nakliyat, hizmet kalitesi göz önüne alındığında çok düşük ücretler ile nakliye hizmeti vermektedir. 

Müşteri potansiyelinde artış sağlamak ve gelişmişliğini korumak adına uygun fiyatlandırma yapılmaktadır. 

Müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşme sağlanması halinde İran nakliye fiyatları hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

Talebiniz doğrultusunda evrak hazırlıklarına geçilmektedir.

iran taşımacılık

iran frigo nakliye

Günümüzde kalıcılığı yakalamış firmalar arasında yer alan firmamız Saygınlar Nakliyat, çeşitli nakliye çalışmaları ile adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. 

Özel olarak taşınması gereken, özellikle sağlık ve gıda sektöründe tercih edilen ve gerekli olan frigo nakliye hizmetini sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde gıda ve sağlık ürünleri bozulmadan teslim edilecek adrese ulaştırılmaktadır.

Firmamızda frigo soğutuculu özel araçlarımız yer almaktadır. Bu araçlar sayesinde +18 ve -26 derecelere kadar taşınabilecek ürünlerin nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir.

 İran ile yapılan karşılıklı ticari ilişkiler gereği olarak ülkemizden pek çok sağlık ve gıda ürünü gönderilmektedir. Bu ürünlerin taşınması için de frigofirik araçlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Araçlarımızda soğutucu dereceleri büyük önem sahip olduğu için düzenli aralıklar ile araçların bakımları yapılmaktadır. Isı sensörlü özel alanları olan araçlarımız geniş iç hacme sahip olarak tasarlanan ürünlerden oluşmaktadır. Taşınacak olan ürün için gerekli olan yeteri derece ayarlanarak kısa süre içinde teslimatın olması sağlanmaktadır.

Hız ve güvenlik konusunda bir numara olan firmamız Saygınlar Nakliyat, çalışmalarını arttırarak iş hayatına devam etmektedir. 

Her türlü ürünün İran’da bulunması için çalışma yapan firmamız, soğutucu derecelerine dikkat ettiği için hiçbir sorunla karşılaşmamaktadır.

Ancak her ihtimale karşı tüm ürünler nakliye hizmetinden önce CMR sigortası ile sigortalanmaktadır. Böylece güvenceli bir hale getirilerek garanti bir hizmet verildiği göstermek istenilmektedir.

İran Frigo Taşımacılık Hizmeti

Frigo taşımacılık hizmetinden yararlanmak isteyen kişi ya da firmalar, Saygınlar Nakliyat firmamızdan hizmet talep edebilmektedir. 

Özellikle çalışma saatlerimizde kısıtlama yapmadığımız için günün her saati bizlere ulaşmanız mümkün hale getirilmiştir. 

Müşteri temsilcilerimizden alacağınız bilgiler doğrultusunda İran Frigo taşımacılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gelişmiş araç ağlarımız ile gıda ve sağlık sektöründeki bozulmaya meyilli olan ürünleriniz, en kısa süre içinde İran’daki teslimat adresine teslim edilmektedir. 

Güvenli ve hızlı hizmetin adresi olarak bilinen firmamız, bu alanda yıllarını veren bir çalışma sergilemektedir.

Taşımacılık konusunda kendini böylesine genişleten firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir taşıma hizmeti vermektedir. 

Bu sayede kalıcılığını kesinleştirmeyi başarmış olarak görülmektedir

İRAN KARAYOLU NAKLİYE

İRAN PARSİYEL NAKLİYE

Geçmişten günümüze kadar gelen İran ilişkilerinde ticari faaliyetlere kadar gelişmeler devam etmektedir. 

Hal böyle olunca da Saygınlar Nakliyat firmamız, çalışmalarını nakliye alanında yürütmeye devam etmektedir. Firmamız, lojistik, frigo ve parsiyel nakliye hizmetleri ile piyasada kendine yer edinmiştir.

Parsiyel nakliye hizmeti, araçlara yüklenen yük ve eşyaların Türkiye üzerinden yola çıkıp İran’a kadar olan mesafedeki yerlere ürün teslim etmesi demektir. 

İran içerisinde de başkent dâhil olmak üzere pek çok bölgesine ürünler ve yükler teslim edilir.

Yapılan bu nakliye hizmetimiz de müşterilerimizin emanet ettiği ürünleri korumakla görevli olduğumuzun farkına vararak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. 

Bu nedenle parsiyel nakliye hizmeti verirken önceliğimiz güvenlik olarak belirlenmiştir.

İran’a Karayolu Parsiyel Taşımacılık

İstanbul depomuzdan düzenli olarak parsiyel hizmeti sunduğumuz Ülkeler arasında İran bulunur. 

Türkiye – İran arası parsiyel taşımalarımız gümrük teslimi olarak yapılır. Araçlarımız CMR Sigortası güvencesindedir. 

Haftalık olarak devam eden düzenli servisimizde rezervasyon kolayca yapabilir, İstanbul depomuza ürünlerinizi gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz.

  • İstanbul > Tebriz
  • İstanbul > Tahran
  • İstanbul > Esfehan
  • İstanbul > Qazvin
  • İstanbul > Urmiye

Ağırlıklı olarak çıkış yaptığımız İran İlleri yukarıdaki gibidir. Talebinize uygun şekilde İran’ın herhangi bir İline servis verebiliriz. Siz talep edin; biz çözüm üretelim.

İRAN KARAYOLU TAŞIMACILIK

İRAN KONTEYNER NAKLİYE

Türkiye’den Bandar Abbas Limanı’na düzenli olarak aktarmalı servislerle İran denizyolu nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz. 

Ürünlerinizin güvenilir şekilde uygun navluna teslimatını yapmaktayız. Konteyner çeşitlerimiz içerisinde 20 DC, 40 DC, 40 HC, 40 Flatrack, 40’lık konteyner için Open Top gibi seçenekler ve ekipmanlarla servis sunarız.

Denizyolu nakliyelerimiz genelde İstanbul’un Ambarlı Limanı, Bursa Gemlik Limanı, İzmir Limanı, Mersin ve İskenderun’da yapılır.

İran Proje Nakliye

Türkiye’deki ürünlerinizi anlaşmalı olduğunuz İran’lı müşterinize göndermek istiyorsunuz. 

Sürekli devam eden yüklemelerinizin sorunsuz şekilde devam etmesini istiyorsanız İran nakliye konusunda tecrübeli olan Saygınlar Nakliyat ile proje çözümleri üretmekteyiz.

İran çıkıntılı yüklerinizin, ağır nakliye ihtiyaçlarınıza Türkiye – İran ve İran – Türkiye arası çözüm sunarız. 

Bu çözümler içerisinde öncü, izin belgesi araç organizasyonu gibi yüklerinizin sağlam şekilde gitmesini sağlayan tüm sistemlerimizle sizlerin her zaman doğru lojistik tedarikçisiyiz.

Proje taşımalarımızda ağırlıklı çalışma yaptığımız iş türleri fabrika kurulumları, sera kurulumları, inşaat projeleri, enerji sektörü gibi kuru yük taşımacılığı gerektiren taşıma şekilleriyle teslimat yapıyoruz

İRAN PARSİYEL TAŞIMACILIK

İran Parsiyel Nakliye Fiyatları

Günümüzde pek çok parsiyel nakliye firması yer almaktadır. Tüm bu firmalar fahiş fiyatlar üzerinden parsiyel nakliye hizmeti yapmaktadır. 

Ancak firmamız Saygınlar Nakliyat, en düşük ücretlendirme üzerinden parsiyel nakliye hizmeti vermeye devam etmektedir.

Yapmış olduğumuz parsiyel nakliye hizmetinde uygun fiyatlar sunarak müşteri yelpazemizi genişletmek amaçlanmaktadır. 

Bu amaç ve inanç ile yola çıkan firmamız, kaliteli ve güvenli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır.

Diğer firmaların aksine %100 güvenli hizmet veren Saygınlar Nakliyat, bütçe dostu bir firma olarak bilinmektedir. 

Bu yönü nedeniyle de pek çok firma ve kişinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir

İran Parsiyel Nakliyede Müşteri Memnuniyeti

İran üzerine parsiyel nakliyat hizmeti veren firmamız, uygun fiyat garantisinin yanı sıra müşteri esaslı bir çalışma sistemini benimsemektedir. 

Bu yüzden müşterilerin memnuniyetini sağlamak için her ürün için CMR sigortasını şart koşmaktadır. 

Yükler araçlara yüklenmeden önce sigorta kapsamına alınmakta ve sonrasında nakliye için araçlara yüklenmektedir.

Müşteri memnuniyetini göz önünde tutan firmamız, parsiyel taşımacılık konusunda müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. 

Bu yönü ile de çalışma ağını arttırdığı söylenmektedir. Uygun fiyata parsiyel hizmeti vermeye devam eden firmamıza müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığı ile ulaşmak mümkün hale getirilmiştir. 

Haftanın her günü müşteri memnuniyeti için çalıştıkları görülmektedir. Parsiyel nakliye konusunda uzman ekibimiz sayesinde ürünleriniz İran ve yol güzergâhı üzerindeki yerlere teslim edilmektedir.