özbekistan nakliye

Özbekistan yedi bağımsız Türk devletinden birisidir. Eylül 1991’deki bağımsızlık referandumuyla birlikte bağımsızlığını elde eden ülke, köklü devlet geleneği ile kısa sürede güçlenmiş ve özellikle gelişmiş ülkelerle ekonomik ilişkiler kurmuştur.

Orta Asya’nın en güçlü devletlerinden birisi olan Özbekistan’ın sahip olduğu zenginlikler ve stratejik konumu Türkiye ile Özbekistan arasında her zaman güçlü ilişkilerin olmasını sağlamıştır. 

Geçmişten günümüze pek çok firma Özbekistan’la ihracat, ithalat yapmakta, bu esnada da Özbekistan nakliye desteğine gereksinim duymaktadır.

Karayolu nakliyat alanında yılların tecrübesine ve uzmanlığına sahip olan firmamız Özbekistan’ın hemen bütün şehirlerine hızlı ve güvenli nakliye desteği sağlamaktadır.

 Kurumsal ve bireysel her türlü nakliye gereksiniminde güçlü altyapımız, uzman kadromuz ve tam donanımlı geniş araç filomuzla Özbekistan ile Türkiye arasında taşınması gereken her türlü yükü taşıyoruz. 

İş ortaklarımızı en büyük paydaşlarımız olarak görüyor, mallarınızın hiçbir zarar görmesine mahal vermeden varış noktasında teslim edilmesini sağlıyoruz.

Özbekistan Nakliye Hizmeti Verilen Şehirler

Özbekistan nakliye hizmetlerimiz geçmişten bu yana daima en modern yöntemlerle, en yeni nesil araçlarla ve güncel prosedürler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

 Araçlarımız gerek İran güzergahını gerekse Azerbaycan, Gürcistan güzergahını kullanabilmekte, en hızlı, en güvenli taşıma nasıl yapılacaksa ona göre programlanmaktadır.

Geniş araç filomuzla hem araçlarımız hem de içindeki yükleriniz CMR sigortası altında sigortalanmakta, oluşabilecek herhangi bir zarara karşı güvence altına alınmaktadır. 

C2 yetki belgemiz ve ISO 9001:2008 kalite belgemizle ayrıcalıklı bir taşıma deneyimi sizlerle buluşturulmaktadır.

Özbekistan nakliye hizmetlerimizde çeşitli illere karayoluyla yük teslimatı yapılmakta, yükleriniz hangi navlunda olursa olsun istediğiniz adreslere ulaştırılmaktadır. 

Bu aşamada komple kuru yük taşımacılığı, gabari dışı yük ve parsiyel teslimatı yaptığımız başlıca Özbekistan şehirleri şunlardır:

 • Andican,
 • Angren,
 • Buhara,
 • Cizzak,
 • Fergana,
 • Gülistan,
 • Hive,
 • Karşi,
 • Kokand,
 • Margilon,
 • Moynak,
 • Nukus,
 • Semerkant,
 • Shohimardon,
 • Taşkent,
 • Tirmiz,
 • Urgenç

Bütün bu şehirlere Türkiye’nin her noktasından yüklerinizi taşıyabiliriz. Türkiye’de Antalya, Mersin, Hatay, Kocaeli, Konya, İstanbul, İzmir, Denizli, Gaziantep, Aydın başta olmak üzere her ilimizden yüklerinizin miktarına göre araçlarımız yüklerinizi almakta, en kısa sürede teslim etmek üzere harekete geçmektedir.

Özbekistan Frigo Nakliye

Yaklaşık çeyrek asırdır hizmet verdiğimiz alanda farklı nakliye çözümleri geliştirmiş bulunuyoruz. 

Bunlardan özellikle Özbekistan frigo taşımacılık çok yoğun tercih edilmektedir. Artan talepleri karşılamak adına firmamız alt yapısını tam donanımlı şekilde oluşturmuştur.

 Frigo dorseleriyle mevcut araç filosunu genişletmiş, yoğun seferlere başlamıştır.

Özbekistan’ın karasal ve sert iklime sahip olması, Türkiye’nin ise daha ılıman bir iklimde bulunması iki ülke arasında frigo taşımacılık taleplerini arttırmıştır. 

Özellikle yaş sebze, meyve, dondurulmuş ürünler, et ve süt ürünleri, bitkiler, çiçekler, kimyevi maddeler ve daha pek çok ısı ayarlı taşınması gereken yükler frigo taşımacılıkla taşınabilmektedir. 

Firmamız sürekli artan talebi karşılamak adına sektöre tam donanımlı giriş yapmış, kendini geliştirmekten hiçbir zaman geri durmamış ve karayolu nakliyat alanında en çok tercih edilenlerden olmuştur.

Belli bir ısı ayarında taşınması gereken her türlü yükünüz için firmamızı tercih edebilir, ürünlerinizin hiçbir şekilde zarar görmeden, soğuk zincirin kırılmasına mahal verilmeden taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenli Özbekistan Frigo Taşımacılık

Bütün Orta Asya ülkeleri ile olduğu gibi Türkiye ile Özbekistan arasında da en çok ihtiyaç duyulan nakliye türlerinden birisi Özbekistan frigo taşımacılıktır. 

Soğuk zincir sevkiyatı olarak da adlandırılabileceğimiz bu alanda Taşkent başta olmak üzere Özbekistan’ın hemen bütün şehirlerine hizmet verebiliyoruz.

Ülkemizin dört bir tarafında verimli topraklar, uygun iklim ve hava şartları olduğu için sebze, meyve konusunda dünyanın pek çok yerine ihracat yapılmaktadır. 

Burada yetişen meyvelerin, sebzelerin en kısa sürede tazeliklerinden herhangi bir kayıt olmadan Özbekistan’a ulaştırılması gerekmektedir. 

Frigo taşımacılık sayesinde firmamıza teslim edeceğiniz bütün yükleriniz bozulma riski olmadan varış noktasına iletilmektedir.

Aynı şekilde çeşitli ürünler, gıdalar burada dondurulmakta ve Özbekistan’a dondurulmuş olarak varması gerekmektedir. 

Bunların da en uygun soğuklukta, erime, çözünme riski olmadan istenen noktaya iletilmesi gerekmektedir.

Yine çeşitli kimyasalların gerek başka ürünlerde gerekse tek başlarına kullanılacak şekilde Özbekistan’a iletilmesi gerekebilmektedir. 

Ülkemizin daha gelişmiş sistemlere, daha güçlü tesislere, ileri teknolojiyi kullanan şirketlere sahip olması iki ülke arasında bu alanda ticareti de fazlalaştırmaktadır.

 Bozulma riskine karşı özel donanımlı araçlarımız CMR sigortası altında yüklerinizi başarıyla varış noktasına ulaştırmaktadır.

özbekistan parsiyel nakliye

özbekistan parsiyel nakliye

Özbekistan ile Türkiye arasında ihracat, ithalat yapan iş ortaklarımızın en çok ihtiyaç duydukları nakliye türlerinden birisi Özbekistan parsiyel taşımacılıktır. 

Hizmetlerimiz arasında yer alan parsiyel taşımacılıkta yılların bilgi, birikim ve deneyimi sizleri beklemekte, özel araç filomuz, eğitimli personellerimiz ve uzman kadromuzla yükleriniz taşınmaktadır.

Parsiyel taşımacılık hizmetimiz bir tür parça yük taşımacılığıdır. Kimi zaman Özbekistan’da farklı şehirlere parça yüklerinizin teslim edilmesi gerekebilir. 

Ya da aynı güzergahta birden çok noktaya yükleriniz bulunabilir. 

Kimi zamansa mevcut yükünüz bir tırı komple doldurmayacak olabilir. Bu durumda en doğru nakliye seçeneği parsiyel taşımacılık olacaktır.

Parsiyel taşımacılıkta aynı güzergaha gidecek yükleri İstanbul’daki depolarımıza topluyor ve haftanın belli günleri çıkış yapıyoruz. 

Her hafta düzenli olarak başta Taşkent olmak üzere parsiyel taşıma yoluyla Özbekistan’a ulaştırılması gereken yüklerinizin teslimatını yapıyoruz. 

Karayolu nakliyat alanında yüklerinizin toplanma noktası İstanbul depolarımız olduğu için Türkiye’nin her yerinden parsiyel taşıma için firmamızı tercih edebilir, en hızlı ve en güvenli şekilde nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Hızlı ve Uygun Fiyatlı Özbekistan Parsiyel Taşıma

Özbekistan parsiyel taşımacılık en yoğun tercih edilen nakliye türlerinden birisidir. Bunun ilk nedeni yüklerinizin miktarı her ne olursa olsun taşıma yapılabilmesi, illa ki bir aracı tam olarak doldurma mecburiyetinin olmamasıdır.

İkinci olaraksa parsiyel taşıma diğer nakliye seçeneklerine göre daha ekonomiktir. Navlun hesaplaması yükünüze göre yapılır ve daha uygun fiyatlara Özbekistan’a taşınması gereken yüklerinizi taşıtmış olursunuz.

Firma olarak her zaman en hızlı ve en güvenli teslimata odaklanıyoruz. Bunun için Türkiye, Gürcistan, Azerbaycan güzergahını, Türkiye, Rusya, Kazakistan, Özbekistan güzergahını kullanabiliyoruz. 

Dolayısıyla seçilen güzergaha göre teslimat sürelerinde ufak farklılıklar olabilmektedir.

 Ayrıca ülkeler arası faaliyetler, iklim şartları, yol durumları, gümrüklerdeki yoğunluklar da teslimat sürelerinde belirleyici olabilmektedir.

Özbekistan parsiyel taşımacılık ve diğer taşımacılık türlerinin tamamında kaliteyi, güveni ve profesyonelliği arayanların tercihi firmamız olmakta, bütün bu ayrıcalıklar bütçe dostu fiyatlarla taçlandırılmaktadır. 

Daha detaylı bilgi ve merak ettikleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Özbekistan Nakliye Fiyatları

 • ✔️Ankara – Buhara: 7.200 USD
 • ✔️İstanbul – Taşkent: 7.400 USD.
 • ✔️Mersin – Taşkent: 7.000 USD
 • ✔️Bursa – Taşkent: 7.500 USD