yemen kargosu

Arap Yarımadası üzerinde bulunan Yemen, yıl içinde Türkiye ile çok sayıda nakliye işlemi gerçekleştiriyor. 

İthalat ve ihracat alanında yoğun ilişkilerin kurulduğu Yemen’e farklı kategorilere ait yükler taşınabiliyor. 

Taşıma durumundaki yükler gıda malzemesi olabileceği gibi tıbbi malzeme, mobilya, elektronik eşya gibi farklı malzemeler de olabilir. İki ülke arasında yapılan nakliye işlemlerinde farklı yöntemler kullanılır. 

Kullanılan Yemen nakliye yöntemi ise yükün durumuna göre belirlenmektedir. Yük için doğru nakliye yönteminin kullanılması önemlidir. Aksi takdirde bazı aksilikler yaşanabilir. 

Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına tecrübe sahibi ekiple çalışmak avantajlı olacaktır.

Karayolu nakliyat çalışmalarının önemli bir parçası olan Yemen, nakliye tırlarını karayolu üzerinden kabul ediyor. 

Türkiye-Yemen arasında yapılan nakliye işlemlerinde Türkiye-Yemen karayolu kullanılıyor. 

Nakliye tırları zaman kaybının yaşanmaması adına süreci planlı ilerletiyor. Firmamız uzun yıllar Yemen’e yük taşıyarak tecrübe kazanmıştır. 

Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz iki ülke arasındaki taşıma işlemlerini vaktinde, herhangi bir sorun olmadan tamamlamaktadır. 

Sizler de nakliye işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yemen Nakliye Çeşitleri Neler?

Yemen nakliye çalışmalarında farklı yöntemler kullanılmaktadır. Kullanılan bu yöntemler ise yükün durumuna göre belirlenmektedir. Nakliye türleri arasında kullanılan başlıca yöntemler:

  • Komple taşıma
  • Parsiyel taşıma
  • Frigo taşıma

İki ülke arasında yapılan nakliye çalışmalarında en çok tercih edilen yöntemlerden biri komple taşıma oluyor. 

Komple taşıma aynı zamanda bütün taşıma olarak da adlandırılıyor. Bu taşıma yönteminde taşıma aracı bir müşteri tarafından kullanılıyor. 

Farklı özelliklerdeki taşıma araçlarından yük için uygun olan araç seçiliyor. Alınan önlemlerle yük, araca planlı bir şekilde yerleştiriliyor. 

Bütün taşıma işlemlerinde araç tek kişiye ait yük için kullanılıyor. 

Firmamızda bulunan farklı boyutlardaki araçlar sayesinde komple taşıma işlemi rahatlıkla yapılabiliyor. 

Komple taşıma işlemlerinde güzergah fark etmiyor. Türkiye-Yemen arasında herhangi iki nokta arasında taşıma yapılabiliyor. 

Firmamız komple taşıma alanında tecrübe sahibi ekiple hizmet veriyor.

yemen frigo nakliye

Yemen nakliye işlemlerinde yükün durumuna göre taşıma yöntemi belirleniyor. Bazı yükler ısıya karşı duyarlı olabiliyor. Bu yüklerin taşıması yapılırken ısı kontrol altında tutulmalıdır. 

Yemen’e yapılan taşıma işlemlerinde eğer yük ısıya karşı duyarlıysa frigo yani soğuk taşıma yapılmaktadır. 

Yemen frigo nakliye işlemlerinde özel tırlar kullanılır. Bu tırların içine yerleştirilmiş soğutucular bulunmaktadır. 

Soğutucular sayesinde tır içindeki ısı kontrol altında tutulabilir. Frigo nakliye işlemleri günümüzün en çok tercih edilen yöntemlerindendir. 

Geçmiş yıllarda uzun mesafede yük taşımacılığında yükler ısıya bağlı olarak zarar görürken günümüzde zarar görmeden taşınmaktadır. Geliştirilen özel tırlar sayesinde yükler güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Karayolu nakliyat çalışmalarında yük yapısını korumak artık çok kolay… Yemen’e taşınması gereken yüklerinizi herhangi bir hasar söz konusu olmadan taşıyabilirsiniz.

 Firmamız tam donanımlı araçlarla taşıma hizmeti vermektedir. Taşınan yük vaktinde adrese teslim edilir. 

Bu sayede zaman aşımı olmaz. Güvenli ve doğru taşıma işlemi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yemen Frigo Nakliye Detayları

Yemen frigo nakliye günümüzün en çok tercih edilen yöntemlerinden biridir. Isı değişimine bağlı olarak yapısını, tadını, rengini veya kokusunu kaybeden yükler özel araçlarla taşınır. 

Bu araçların içinde soğutucular bulunmaktadır. Soğutucular sayesinde araç içindeki ısı ayarlanabilir ve kontrol edilebilir. 

Nakliye işleminin bazı avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan faydalanmak isteyen yük sahipleri firmamızla iletişime geçebilir. Taşıma işleminin detayları:

  • Araç içindeki ısı -26 derece ile 18 derece arasında ayarlanabilir.
  • Araç içindeki soğutucular sayesinde ısı sabit kalabilir ya da yeniden ayarlanabilir.
  • Araç içindeki yükler için özel yerleştirme yapılır.

Ekibimiz yükü araca yerleştirmeden önce araç içindeki ısıyı ayarlar. Ardından planlı bir şekilde yükler araca yerleştirilir. Daha sonra taşıma işlemi yapılır. 

Frigo taşıma öncesinde ülke dışına çıkacak yük için izin ve belgeler alınır. Bu sayede yasal olarak taşıma işlemi yapılır. 

Firma olarak frigo araçlarda kullandığımız soğutucuları düzenli olarak temizliyoruz. Soğutucuların bakım ve onarımı düzenli yapıldığı için taşıma süreci boyunca herhangi bir aksilik yaşanmıyor. 

Bu sayede yükler her zaman aynı ısıda güvenli bir şekilde taşınıyor. Düzenli yapılan bakım işlemleri sayesinde olası bir aksiliğin önüne geçiliyor.

yemen denizyolu nakliye

yemen parsiyel nakliye

Türkiye-Yemen arasında yapılan nakliye işlemlerinde çeşitli yöntemler kullanılıyor. Kullanılan yöntemlerden biri de parsiyel nakliye oluyor. 

Parsiyel nakliye olarak adlandırılan bu nakliye türü aynı zamanda parça, bütün olmayan anlamına geliyor. 

Nakliye sektöründe sıklıkla tercih edilen bu yöntem birçok avantajı müşteriye kazandırıyor. 

Uygun fiyatlı olmasıyla tercih edilen taşıma yönteminde aynı güzergah üzerinde hareket eden yükler taşınıyor.

Yemen parsiyel nakliye işleminin yapılması için bazı özelliklerin tamamlanması gerekiyor. Parsiyel taşıma işleminde taşıma aracı birden fazla müşteri için kullanılıyor. Firmamızda farklı özelliklerde taşıma araçları bulunuyor. 

Bu araçlardan herhangi biri eğer birden fazla müşteri tarafından kullanılacaksa parsiyel taşıma yapılabilir.

Karayolu nakliyat çalışmalarında parsiyel taşıma için yüklerin aynı güzergahta hareket etmesi gerekir. 

Bu sayede aynı güzergah üzerinde ilerleyen yükler daha kısa sürede adrese ulaşır. Firmamız parsiyel taşıma işlemlerinin başarılı bir şekilde yapılması gerekli tüm önlemleri almaktadır. 

Alınan önlemler sayesinde herhangi bir güvenlik problemi yaşanmaz. Aynı zamanda yükler gecikme olmadan belirtilen tarihte adrese ulaştırılmış olur.

Yemen Parsiyel Nakliye Özellikleri ve Fiyatları

Yemen parsiyel nakliye yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular bulunmaktadır. Bunlar;

  • Yüklerin zıt özelliklerde olmaması
  • Yüklerin aynı güzergahta ilerlemesi
  • Yüklerin araca yerleştirilmesi
  • Müşterilerden onay alınması

Parsiyel nakliye işleminde yüklerin araca eksiksiz yerleştirilmesi önemlidir. Eğer yükler araca tam olarak yerleştirilemezse bu işlem yarım kalır ve yapılamaz. 

Ekibimiz herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına planlı hareket eder. Bu sayede yükler için uygun araç tercihi yapılır. 

Araç içine yerleştirilen yüklerin birbirine zıt özellikte olmaması önemlidir. Soğuk ortamda taşınan yüklerle normal ısılı ortamda taşınan yükler genellikle aynı araçta taşınmaz. Yükler araca yerleştirilmeden önce müşterilerden onay alınır. 

Parsiyel nakliye işleminde gerekli güvenlik önlemleri eksiksiz alınır. Bu sayede yükler güvenli bir şekilde taşınır. 

Aynı güzergah üzerinde hareket etmeyen yükler için bu yöntem kullanılmaz. Diğer nakliye yöntemlerine göre en uygun fiyatlı nakliye yöntemidir. 

Araç birden fazla müşteri tarafından kullanılacağı için fiyatta düşüş görülür. Aynı güzergah üzerinde taşınan yükler daha uygun fiyata taşınır. 

Taşıma fiyatı ise yükün ağırlığına, miktarına ve özelliklerine göre değişir. Sizler de uygun fiyata güvenilir ve doğru taşıma hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.