azerbaycan nakliye fiyatları

Azerbaycan nakliye çalışmaları Saygınlar Nakliyat firması tarafından gerçekleştiriliyor. Müşteri ihtiyaçlarına doğru çözümleri sunmak için hizmet veren firmamız, bilgi ve birikim sahibi ekip eşliğinde çalışmalar düzenlemektedir.

Geçmişten günümüze gelişerek gelen nakliye çalışmalarında birçok yenilik yapıldı.

 Günümüzde Türkiye – Azerbaycan arasında yapılan nakliye işlemleri artık tecrübe sahibi firmalar tarafından gerçekleştiriliyor.

Azerbaycan ülkesi ile uzun süredir ticari ilişkileri bulunan firmamız Saygınlar Nakliyat olarak, Türkiye-Azerbaycan nakliyat çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 Firmamız göstermiş olduğu üstün performanstan ötürü adından sıklıkla söz ettirmekte ve önde gelen firmalar arasında yerini korumaktadır. 

Nakliyat sektöründe uzun yılların vermiş olduğu deneyime sahip olarak sizlere uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Azerbaycan nakliye hizmetlerimizin tamamı CMR sigortası kapsamında gerçekleşmekte ve taşımacılık hizmetlerimiz son model araçlarımız ile verilmektedir.

 Modern araç filomuz ve tecrübeli şoförlerimiz ile adresten adrese teslimat gerçekleştirmekteyiz. 

Azerbaycan ile kalıcı ticari ilişkiler sürdürmeyi planlayan firmamız haftanın belirli günlerinde ülkeye yük taşımacılığı yapmaktadır. 

Siz de Azerbaycan’a göndereceğiniz tüm yükler için Saygınlar Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Azerbaycan Nerede?

Güney Kafkasya’nın en büyük yüz ölçümüne sahip ülkesi olan Azerbaycan’ın doğusunda Hazar Denizi, kuzeyinde Rusya, kuzeybatısında Gürcistan, batısında Ermenistan ve güneyinde İran ile komşudur.

Vikipedi

Azerbaycan Nakliyat Türleri

Türkiye – Azerbaycan arası yapılan nakliye çalışmaları farklı taşıma türlerine sahip. Azerbaycan nakliyat alanında gerçekleştirilen taşıma çalışmaları:

  • Komple taşımacılık
  • Parsiyel taşımacılık
  • Frigo taşımacılık

İki ülke arasında yıl içinde çok sayıda nakliye çalışması yapılıyor. Nakliye çalışmaları üç ana türde yapılıyor. 

Taşıma durumundaki yükün türüne ve miktarına göre uygun taşıma yöntemi belirleniyor. Saygınlar Nakliyat firmasının tecrübeli ekibi tam donanımlı taşıma araçlarıyla güvenilir ve doğru çalışmalar gerçekleştiriyor. 

Bütün taşımacılık işlemlerinde her bir müşteriye bir taşıma aracı kiralanıyor. Araç içerisinde sadece müşteriye ait yük taşınıyor. 

Taşıma işlemi her zaman belirli bir plan doğrultusunda yapılıyor. Alınan güvenlik önlemleriyle yükün zarar görmesi önleniyor.

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Seçilen yol ve güzergaha göre farklılık gösterebildiği gibi yüklenen malın ağırlığı ve hacmi de fiyat belirleme de önemli faktörlerdir. 

Gidecek ürünün Gürcistan üzerinden ya da İran üzerinden gitmesi farklı fiyat politikalarını da beraberinde getirir. 

Ya da seçeceğiniz nakliye türü ve alacağınız hizmet fiyatın belirlenmesi de önemli unsurlardır. 

Fiyatlarımızı, koşulların değişimini de göz önüne alarak belirleriz. Ayrıca müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve en uygun fiyatlar ile profesyonel hizmet sunarız.

Azerbaycan nakliyat fiyatları, sizlere vermiş olduğumuz hizmet içeriğine göre farklılık göstermektedir. 

Taşımacılık türü, kullandığımız araç, yük ağırlığı ve teslim merkezleri ücretlerimizi etkilemektedir. 

Ancak sizlere her zaman makul seviyelerde fiyat sunan firmamız Saygınlar Nakliyat olarak 7/24kesintisiz hizmet vermeye açığız. Detaylı bilgi almak için web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

  • İstanbul – Bakü: 3.300 USD
  • Adana – Bakü: 3.200 USD
  • Ankara – Bakü: 3.1500 USD
  • İzmir – Bakü: 3.300 USD
azerbaycan frigo nakliye

azerbaycan frigo nakliye

Azerbaycan frigo nakliye aynı zamanda soğuk taşıma olarak da adlandırılıyor. İki ülke arasında yapılan taşıma işlemlerinde eğer yük ısıya karşı duyarlıysa frigo yani soğuk taşıma yapılıyor. 

Soğuk taşıma işlemlerinde özel geliştirilmiş araçlar kullanılıyor. Araç içerisinde ısı kontrolü sağlanabiliyor. 

Araçlar -26 derece ile 18 derece arasında ısı ayarına sahiptir. Isıya duyarlı tüm yükler araç içerisine özenle yerleştirilir. 

Ekip, yükün herhangi bir zarar almaması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Bakü nakliye alanında ısıya duyarlı yük güvenilir bir şekilde taşınır.

Saygınlar Nakliyat firması olarak sizlere uluslararası kalite standartlarında Azerbaycan Frigo Nakliye hizmeti vermekteyiz. 

Günümüzde son derece önemli olan frigo taşımacılık pek çok gıda ve kimyasal maddenin gerekli muhafaza şartlarında verilen adrese taşınmasını teşkil etmektedir.

 Özellikle donmuş gıda, et ve süt ürünleri, tatlı ve meşrubat çeşitleri, kimyasal madde, hammadde, tıbbi ilaçlar ve soğuk ortamda korunması gereken her türlü ürünün taşımacılığı frigo nakliye ile gerçekleşir.

Yılların kazandırmış olduğu tecrübeye dayanarak ısı sensörlü kasalarımızda bize teslim edeceğiniz ürünlerin taşımacılığını kusursuz bir şekilde yapmaktayız. 

Refeer tırlarımız Frigo taşımacılık için dizayn edilmiş ve muhafaza ortamı da eksi artı derecelerde ayarlanabilir ölçülerde oluşturulmuştur. 

Böylece ürünlerinizi bozulma riski taşımadan, ilk günkü kadar taze biçimde Azerbaycan’a götürmekteyiz.

Azerbaycan Bakü Frigo Taşımacılık

Saygınlar Nakliyat olarak, Türkiye’de yer alan merkezlerimizden Azerbaycan’a frigo taşımacılığı yapmakta ve en çok Bakü’ye ürün teslim etmekteyiz. 

Firmamızca belirlemiş olduğumuz günlerde ülkemizdeki merkezlerden ürünlerinizi teslim alarak vermiş olduğunuz adrese yüklerinizi götürüyor ve en iyi koşullarda muhafazasını gerçekleştiriyoruz.

Özmal taşımacılığında kullanılan tırlarımızın her birinde soğutuculu depolar yer almakta ve ülkeye gidecek tüm ürünler bu depolarda muhafaza edilmektedir. 

Hangi ürün kaç derecede korunmalı ise araç depolarımızı bu standartta ayarlıyor ve ürünlerinizi bozulmadan Azerbaycan’a teslim ediyoruz.

Frigo taşımacılık hizmetlerimizde Türkiye-Azerbaycan arasında Farklı yöntemleri kullanarak hareket etmekteyiz. 

Karayolu taşımacılık en sık kullandığımız yöntem olmakla beraber havayolu nakliye de acil ürünlerde kullanmış olduğumuz bir taşımacılık türüdür. 

Yükleri izin en hızlı zaman zarfında teslim edilmesi için Azerbaycan’a gidecek en kısa güzergâhı tercih etmekteyiz. 

Siz de hızlı teslimat, CMR sigortası ile güvenli nakliyat ve makul fiyat düzeylerinde frigo taşımacılık hizmeti alma ihtiyacı duyduğunuzda irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

azerbaycan parsiyel nakliyat

azerbaycan parsiyel nakliye

Taşıma işlemleri arasında sıklıkla tercih edilen parsiyel taşıma, tek aracın birden fazla müşteri tarafından kullanılmasıdır. 

Azerbaycan parsiyel taşıma diğer taşıma yöntemlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Yükü az olan müşteriler eğer aynı güzergahta ilerliyorsa müşterilerin yükü bir araç içerisinde taşınır. 

Taşıma işleminde araç birden fazla kişiye hizmet verdiği için daha uygundur. Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına gerekli tüm tedbirler alınır.

Gence nakliye üzerinde parça taşımacılık için müşterilerin aynı güzergahta gitmesi gerekir. Aksi takdirde parça taşıma yapılamamaktadır. 

Taşıma işlemlerinde her zaman planlı hareket edilir. Bu sayede zaman doğru değerlendirilir. 

Zaman kaybı yaşamak istemeyen, güvenliği riske atmak istemeyen müşteriler Saygınlar Nakliyat ile çalışabilir. 

Firma, Bakü Limanı güzergahında taşıma hizmeti sunduğu gibi Nahcivan gibi önemli şehirlere de taşıma hizmeti vermektedir. 

Geniş kapsamlı ve güvenilir taşıma çalışmaları aynı zamanda uygun fiyatlıdır.

Azerbaycan parsiyel taşımacılık hizmetleri firmamız tarafından güvenle verilmektedir. Parsiyel, kelime anlamı olarak bütün olmayan, parça anlamına gelmekte ve nakliye sektöründe de parça eşya taşımacılığı olarak adlandırılmaktadır. 

Parsiyel taşımacılığın kendi alanında pek çok avantajı bulunmaktadır. Aynı istikamette yer alan adreslere farklı müşterilerimizin yükleri taşınmaktadır.

Özellikle Saygınlar Nakliyat olarak aynı anda Azerbaycan’ın Bakü ve Nahcivan illerine parsiyel taşımacılığı yapmaktayız. Böylece hem zamandan hem de bütçeden tasarruf sağlamaktayız.

Azerbaycan Türkiye Parsiyel Nakliyat

Azerbaycan Türkiye parsiyel nakliyat çalışmalarımız deneyimli elemanlarımız ve son model araçlarımız eşliğinde gerçekleşmektedir. 

Eşya türü fark etmeksizin, küçük büyük her türlü eşyanızı Azerbaycan’a ulaştırmaktayız. Özellikle beyaz eşya, ev eşyası, elektronik aletler, önemli evraklar ve mobilya üzerine çok fazla parsiyel yük almaktayız. 

Sizin belirlediğiniz tarihte, söz verdiğimiz gün ve saatte, belirtmiş olduğunuz adrese gelerek eşyalarınızı araçlarımıza özenle yerleştiriyor ve Azerbaycan’a kısa sürede teslim etmekteyiz.

Parsiyel nakliyat çalışmalarımız çok uzun yıllara dayanmakta ve verdiğimiz her hizmet bizi tecrübe sahibi yapmaktadır. 

Saygınlar Nakliyat olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan kusursuz parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. 

Tüm taşımacılık işlemleri CMR sigorta kapsamında gerçekleşmekte ve eşyalarınız firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. 

Bu sayede eşyalarınızın yolculuk esnasında hasar görme riskine karşın korumaktayız. Donanımlı araçlarımız ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde eşyaların hasar görme oranı minimum seviyede olsa da, her riski göz önüne almaktayız.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye Güzergâhları

Azerbaycan Türkiye parsiyel nakliyat güzergâhlarında ülkeye en kısa sürede ulaşacak şekilde taşımaktayız. 

Karayolu, havayolu ve denizyolu taşımacılığa göre güzergâhlarımız farklılık göstermekte olup en çok karayolu taşımacılığını kullanmaktayız. 

Sizler de maksimum hızda, uygun fiyatlarda parsiyel eşyalarınızı Azerbaycan’a göndermek istiyorsanız Saygınlar Nakliyat firmamız ile irtibat kurabilirsiniz