ürdün nakliye fiyatları

Ürdün Nakliye ve lojistik sektörü son yıllarda çok büyük gelişim kaydetmektedir. Dünyadaki iletişim ağının artması, araçların ve makinaların üst seviyeye ulaşması ve nakliye sektörünün bütün bunlara çok hızlı ve iyi adapte olabilmesi adeta ülkeler arası taşımacılığı şehirlerarası taşıma kadar kolay yaygın hale getirmiştir. 

Bu noktada Saygınlar Nakliyat firmamız her zaman ülkemizin yüz aklarından birisi olmuş, 2000’li yılların başından bu yana sadece karayolu nakliyat sektörünün liderlerinden değil, öncü yönlendiricilerinden birisi de olmayı başarmıştır.

Firma olarak dünyanın pek çok ülkesine olduğu gibi bir Orta Doğu ülkesi olan Ürdün’e de nakliye hizmeti veriyoruz. 

Malum olduğu üzere Ürdün Arap yarımadasının en uç ülkelerinden birisidir. Bu nedenle çok zorunlu arazi şartlarına sahiptir. 

Adeta bir çöl denizinin ortasında yer alan ülke, geçilmesi zorlu yollarıyla ulaşımı pek de kolay olmayan bir yapıdadır. 

Arazi şartlarının son derece zorlu olması da Ürdün nakliye işlerinin ayrı bir donanım, ayrı bir altyapı gerektirmesine neden olmaktadır. Saygınlar Nakliyat firmamız bunu başarıyla gerçekleştirmektedir.

ürdün nakliye güzergahı

Ürdün nakliye alanında geçmişte Suriye üzerinden karayolu ile ülkeye ulaşılabilmekte ve araçlar sadece karayolunu kullanarak Ürdün içlerine ulaşabilmekteydi. 

Fakat Suriye’de iç savaşın başlamasıyla birlikte bu güzergahı kullanmak imkansız hale gelmiş, bu nedenle alternatif yollara yönelim olmuştur.

Türkiye ile Ürdün arasında çalışan firmamız her zaman müşterilerine en hızlı ve en güvenli rotalardan hizmet vermektedir. Bunun için de verimliliği ve hızı ile öne çıkan RORO hattı ile yükleriniz taşınmaktadır.

RORO nakliye uygulamalarımızda her ne kadar Ürdün’ün çok az bir kısmının deniz bağlantısı olup limanı bulunsa da daha kısa ve daha kolay bir hat kullanılmaktadır.

 Bunun için de Mersin Limanından kalkış yapan RORO gemisi İsrail’in Hayfa Limanı’na ulaşmakta, burada araçlarımız gemilerden indirilmektedir. Karayoluyla İsrail’den Ürdün’e geçiş yapılmakta, son alıcıya başarıyla ulaştırılmaktadır. Bütün bu süreçte firmamız şu ayrıcalıkları müşterilerine sunmaktadır:

 • Uluslararası seviyede teknik hizmet,
 • Sektörde deneyimli ve tecrübeli bir personel kadrosu,
 • Her koşulda müşteri memnuniyeti odaklı lojistik hizmeti,
 • Genel nakliyat çalışmalarının her noktasında hızlı ve etkin çalışma,
 • Her ihtiyaca uygun, geniş hizmet portföyü,
 • Tamamı en modern teknolojilerle donatılmış, yeni nesil nakliye araçları,
 • Aradığınız her detaya ulaşabileceğiniz, kullanıcı dostu bir web sitesi.

ürdün frigo nakliye

Gelişen teknoloji dünya genelinde daha hızlı ve daha geniş kapsamlı taşımacılığa imkan sağlamıştır. Bunların başında da frigo nakliye gelmektedir. 

Frigo nakliye çalışmalarıyla 18 ile -26 derece arasında araçlar ayarlanarak soğutucular eşliğinde yükler taşınabilmektedir.

Ürdün gibi iklim şartlarının çok daha sıcak olduğu yerlere gerçekleştirilecek nakliyelerde Ürdün frigo nakliye ihtiyacı çok daha fazla olmaktadır. 

Firmamız sadece frigo nakliye için özel tasarlanmış, en modern soğutucu sistemlerine sahip araçlarla yollardadır. 

Bu sayede yüklerinizin ilk yüklemesinden itibaren son alıcıya teslimine kadar süreç başarıyla takip edilmektedir.

Frigo nakliyede araçların teknik donanımı kadar şoför ve teknik ekibin de yeterli bilgi ve donanıma sahip olması gerekir. 

Yükler diğer lojistik türlerindeki gibi yüklenmez. Yolculuk boyunca araç içinde hava akımının olması, yüklerin buna uygun yerleştirilmesi gerekir. 

Şoförlerimiz bu konuda gerekeni yapmakta, karayolu nakliyat çözümlerinde yükün cinsine göre derece ayarlamalarını yaparak sorunsuz teslimat gerçekleştirmektedir.

 Yıllardır iş birliği yaptığımız ve memnun kalan bütün müşterilerimiz gibi sizlerin de memnun kalacağınızdan şüphemiz bulunmuyor.

En Hızlı Ürdün Frigo Nakliye Hizmeti

Türkiye ile Ürdün arasında pek çok farklı ürünün ithalat, ihracatı gerçekleştirilmektedir. Bu noktada Ürdün frigo nakliye ile taşınması gereken pek çok farklı yük ortaya çıkmaktadır. 

Bu noktada özellikle yaş sebze, yaş meyve, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri, çeşitli kimyasallar, sağlık ve medikal ürünleri gibi pek çok ürün farklı sıcaklık ayarlarında iki ülke arasında taşınmaktadır.

Frigo nakliye çözümlerimiz iki ülke arasında ticaret yapan şirketlere pek çok avantaj sağlamaktadır. 

Bunlardan birisi ürünlerin raf ömrünün kısalmamasıdır. Taze taşınması gereken mallarınız her zaman cinsine göre en ideal sıcaklıkta kalacağı için taptaze şekilde varış noktasına ulaştırılır. 

Böylece iş ortaklarınıza güvenle mallarınızı gönderebilir, lojistik sürecini kusursuz işlettiğiniz için de ticaret hacminizi arttırabilirsiniz.

Ürdün frigo nakliye uygulamalarımız için ülkemizin her noktasından hizmet alabilirsiniz. 

Özellikle İstanbul, Antalya, İzmir, Karaman, Gaziantep, Konya, Adana, Mersin gibi illerimizdeki müşterilerimiz frigo nakliyelerimizden fazlaca yararlanmaktadır.

Denizyolu ile her ne kadar Kızıldeniz’de yer alan Ürdün’ün Akabe ve Eylat liman kentlerine ulaşmak mümkün olsa da varış süreleri bu şekilde uzamaktadır.

Bu nedenle İsrail limanı kullanılmakta ve Hayfa Limanı ile Ürdün arası karayoluyla sadece 74 km mesafede yer almaktadır. 

Bu sayede hava durumlarına göre Mersin Limanından çıkan bir araç 3-4 günde varabilmekte, ortalama 7 günde de Amman’a ulaşım sağlanabilmektedir.

ürdün nakliyat firmaları

ürdün parsiyel nakliye

Türkiye ile Ürdün arasında ticareti yapılan ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu noktada en çok talep edilen ürünler şunlardır:

 • Mineral yağlar,
 • Saf amonyak ya da sulandırılmış amonyak,
 • Bakır ve bakır ürünleri,
 • Kilim, halı çeşitleri,
 • Süt ve süt ürünleri,
 • Beyaz eşya,
 • Elektronik eşyalar,
 • Sanayi tipi depolama ürünleri,
 • Hazır gıda ürünleri,
 • Tekstil ürünleri,
 • Hazır giyim ürünleri vs.

Bütün bu ürünlerin zaman zaman Ürdün parsiyel nakliye ile taşınması talep edilebilir. Parsiyel nakliye ile aynı güzergaha gidecek, birden çok kişinin ürünü tek araçla taşınabilir. 

Ya da aynı güzergahta, farklı noktalara teslim edilecek tek satıcının ürünleri taşınabilir.

 Firmamız tecrübesi ve deneyimi ile parça yüklerinizin taşınmasını başarıyla yapmakta, Türkiye’nin her yerindeki yüklerinizi başarıyla alarak Ürdün’de istenen noktalara teslim edebilmektedir. 

Bu yönüyle karayolu nakliyat çözümümüzle neredeyse kapıdan kapıya hizmetimiz iş ortaklarımızın ticaret hacimlerinin artmasını sağlamaktadır.

Kaliteli ve Hızı Ürdün Parsiyel Nakliye

Ürdün parsiyel nakliye hizmetimiz birçok avantajı bir arada sumaktadır. Bunların başında lojistik maliyetlerinizin azaltılması gelmektedir. 

Çünkü az yükleriniz için bütün bir aracı kiralamak ve bütün aracın kirasını ödemek zorunda kalmazsınız. 

Sadece yüklerinizin kapladığı alanın kira bedelini öder, kira bedelini paylaşarak daha uyguna getirmiş olursunuz.

İkinci olarak parsiyel nakliyede aynı güzergaha gidecek yükler aynı araca yüklenir. Bu sayede araçlarımız başka noktalara uğramadan hareket eder ve varış süreleri en aza iner. Bu sayede zaman tasarrufu elde edilmiş olur.

Bütün bunlar dışında parsiyel nakliye çok daha fazla donanım ve özveri gerektirir. Firmamız sahip olduğu altyapı, bilgi, birikim ve deneyimiyle süreci en iyi şekilde yürütmekte, parça yüklerinizi depolarımızda toplayarak haftanın belli günlerinde Ürdün’e çıkış gerçekleştirmektedir.

İlk yüklemeden son alıcıya teslime kadar her aşamadan haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Ürdün Nakliye Fiyatları

Ürdün nakliye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Yüklerinizin alınacağı ve teslim edileceği yerler arasındaki mesafeye, yüklerinizin cinsine ve türüne, hangi nakliye türü ile taşımacılık yapılacağına, teknik detaylara ve sabit ödemelerin anlık fiyatlarına göre nakliye fiyatları belirlenmektedir.

Saygınlar Nakliyat firmamız her zaman kaliteli, hızlı ve güvenli lojistik hizmetlerini bütçe dostu nakliye fiyatlarıyla taçlandırmaktadır. Bunun için de en uygun fiyat tekliflerini sunakta, lojistik maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olmaktadır.