norveç nakliye firmaları

Norveç Nakliye hizmeti uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir bir şekilde vermiş olduğumuz bir hizmettir. Teknolojinin gelişmesi, ihtiyaçların ve çeşitliliğin artması nakliye sektörünü günümüzde daha da geliştirmiştir. 

Bu ihtiyaç ve çeşitlilik ülke içindeki sınırları aşarak uluslararası sektöre dönüşmüştür. Uluslararası sınırların aşılarak yoğun bir şekilde taşımacılık yapılması nakliye sektöründe yeni bir ivme kazanmasına neden olmuştur.

Teknolojinin verdiği imkânlar ile uluslararası sınırlar ortadan kalkmış ve herhangi bir ürünün bir ülkeden başka bir ülkeye taşınması artık şehirlerarası konforu sağlar hale gelmiştir. Bu konforun oluşabilmesi için nakliye sektörünün birçok alanında farklı düzenlemeler sağlanmıştır.

Karayolu nakliyat firması olarak, yıllardır vermiş olduğumuz nakliye hizmetinde daha iyi hizmet verebilmek için teknolojiye ve çağa uyum sağlayarak firmamızda birçok yenilik ve değişim yaptık.

 Bu değişim ve yenilikler ile uluslararası sınırları ortadan kaldırarak, müşterilerimize hızlı ve güvenli nakliyat hizmeti vermekteyiz. Dünyanın neresinde olursa olsun nakliyat hizmeti verdiğimiz her ülke için aynı konfor göz önünde bulundurmaktayız. 

Norveç nakliye hizmeti verdiğimiz ülkelerden bir tanesini oluşturmaktadır

Türkiye İle Norveç Arası Nakliye Hizmeti

Saygınlar nakliyat firması olarak dünyanın birçok bölgesinde birçok ülke ile aralıklı veya düzenli olarak nakliyat ticareti yapmaktayız. Norveç nakliye hizmeti verdiğimiz ülkelerden biridir. 

Kuzey Avrupa’da yer alan Norveç ile Türkiye arasında uzun yıllardır hem siyasi hem de ticari ilişkiler çok sıkıdır. Ülkemizden Norveç’e yaptığımız en fazla ihracat ürünleri deniz ve karayolu ulaştırma araçları ile tekstil ürünleridir. İthal ettiğimiz ürünler ise petrol gazları ve diğer hidrokarbonlar, balık vb. ürünlerdir.

Norveç uzunlamasına denizle sınır olan bir ülkedir. Birçok kentinin denizle sınır olması liman kent olarak gelişmelerinde büyük faydası vardır.

 Karayolu nakliyat firması olarak, Norveç ile deniz ve karayolu nakliyatı en fazla yaptığımız nakliyat türlerindendir. Başkent Oslo’nun güneydoğusunda yer alan;

Oslo limanı başta olmak üzere Gudvangen, Bergen, Stavanger, Hellesilt, Flom, Alesund, Haugesund, Eidfjord, Trondheim, Kristiansand, Alden, Molda, Ondalsnes limanları gibi onlarca liman mevcuttur. 

Norveç’te deniz ve konteyner limanlarının fazla olması, nakliyatla sık sık ticari ilişkiler kurmamızı sağlamaktadır.

norveç nakliyeciler

Norveç Frigo Nakliye

Teknolojinin gelişmesi, nakliyatta taşınması kısıtlanan eşyaların sınırlanmasını da ortadan kaldırmıştır. Ürünlerin cinsi ne olursa olsun taşınması istenen eşyalar, ürünün özelliklerine göre ayarlanan ortam ve tecrübeli çalışanlar sayesinde dünyanın bir ucundan öbür ucuna sıkıntısız bir şekilde taşınmaktadır.

Taşınması sıkıntı olan ürünlerin başında çabuk bozulabilen yiyecek, içecek, gıda türünden ürünler, soğuk depo ürünleri, ilaç vb. ürünler gelmektedir. Özellikle uzun yola dayanıksız olan bu ürünlerin artık taşınması çok kolaylaşmıştır. Bu alanda geliştirilmiş en önemli sistem frigo nakliye hizmetidir.

Karayolu nakliyat firması olarak, son teknoloji frigo araçlarımızla her türlü ürünü sıkıntısız bir şekilde taşımaktayız. Bu alanda Norveç frigo nakliye hizmeti verdiğimiz ülkelerden bir tanesidir. 

Bir deniz ülkesi olan ve balıkçılıkta ülkemize de ihracatta bulunan Norveç’ten ithal ettiğimiz ürünleri veya Norveç’e ihraç ettiğimiz soğuk depo ürünlerini son teknoloji frigo nakliyat araçlarımız ile istenilen sürede herhangi bir sıkıntı çıkmadan ilk teslim aldığımız şekliyle adreslerine teslimatını yapmaktayız. Bu alanda eğitimli ve deneyimli personellerle çalışmaktayız.

Karayolu Nakliyat İle Frigo Nakliye Farkı

Günümüzde birçok nakliyat firması frigo nakliyat hizmeti vermektedir. Ancak etkili ve sürekli frigo nakliyat hizmeti verme noktasında Saygınlar Nakliyat olarak, öncü firmalardan biriyiz. Bu alanda kullandığımız frigo araçlar son teknoloji araçlardır. 

Nakliyede kullandığımız araçlar -25 dereceye kadar soğutma kapasiteli araçlardır. Taşıdığımız ürünün cinsine göre soğutma ayarlı araçlarımız mesafeye göre de soğutma süresi ayarlanmakta ve kontrol altında tutulmaktadır. Bu alanda araçlarımız kadar personellerimiz de son derece eğitimli personellerdir.

Norveç ile Türkiye arasında yaptığımız nakliye hizmetlerinde en sık kullandığımız nakliye hizmeti frigo nakliyedir. Norveç frigo nakliye hizmetinde, ülkemize ithal ettiğimiz ürünler de çok sık kullanılmaktadır.

Ancak bu alanda verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde mesafe ne kadar uzak olursa olsun sıkıntısız bir nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Frigo nakliye hizmetinde sıkıntı yaşanmaması adına araçlarımız sık sık gerekli bakımı yapılıp, kontrolden geçmektedir. Aynı zamanda frigo nakliyat işlemini gerçekleştiren personellerimiz eğitimli ve özenle çalışmaktadır. Bu sayede olabilecek sıkıntılar meydana gelmeden olmadan önlenmektedir.

norveç frigo nakliye

Norveç Parsiyel Nakliye

Nakliyat firmaları olarak en sık ve en eski nakliyat hizmetimiz parsiyel nakliyattır. Parsiyel nakliyat aynı güzergaha giden, farklı müşterilere ait ürünlerin aynı konteynır yada araçlarda taşınması hizmetidir. 

Farklı müşterilere ait ürünlerin aynı araçla gitmesi, ilk etapta ürünlerin karıştırılma, zarar görmesi ya da farklı herhangi bir sıkıntı çıkar mı endişesi müşterilerimize yaşatmaktadır. 

Ancak Karayolu nakliyat firması olarak, bu alanda uzmanlaşmış ve son derece profesyonel çalışma sistemimizle hiç bir sıkıntı yaşanmadan nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli hizmetimiz sayesinde parsiyel nakliyat hizmeti müşterilerimizce de çok tercih edilen nakliyat hizmeti olmaktadır.

Parsiyel nakliyat hizmeti verdiğimiz ülkelerden biri de Norveç’tir. Norveç’in liman kentlere sahip olması Norveç parsiyel nakliye hizmeti vermemizde çok etkilidir. Ancak fiziki yapısından dolayı taşımacılık yaptığımız süre zarfında dikkatli olmamızı gerektiriyor. 

Bu yüzden ürün taşınmasında yerleştirilmesinde ve şoför konusunda oldukça titiz bir çalışmaya sahibiz. Ürünleriniz herhangi bir deformasyona uğramadan, profesyonel ve deneyimli personellerimiz sayesinde belirlenen tarih ve saatte teslim adresine ulaştırılmaktadır.

Karayolu Nakliyat İle Parsiyel Nakliye Avantajları

Parsiyel nakliye türünün diğer nakliye türlerine göre birçok avantajı vardır. Nakliyesi yapılması istenen ürünün hacmi, ebattı ve cinsi taşınma şeklini belirlemektedir. Eğer ürününüz bir konteynır doldurmuyorsa parsiyel nakliye hizmetinden faydalanmanız en doğru seçim olacaktır. Bu sayede;

  • Ürününüzün kapladığı alan ve ağırlık kadar ödeme yaparsınız, konteynırı komple kiralamak zorunda kalmazsınız.
  • Komple kiralamadığınız konteynır sayesinde mali kar elde etmiş olursunuz.
  • Parsiyel nakliyede konteynırlar çabuk dolmakta bu sayede ürününüz en kısa sürede adresine ulaşır ve sizde zamandan tasarruf etmiş olursunuz.
  • Etkin iletişim ağımız sayesinde müşterilerimiz, ürünleri hakkında istedikleri zaman bilgi edinebilme imkânını yakalamaktadır.

Bu avantajları karayolu nakliyat firmamızla daha etkili yaşamanız mümkündür. Saygınlar nakliyat olarak, Norveç parsiyel nakliye hizmetimiz de uluslararası kalite standartlarına uygun hizmet vermekteyiz. 

Bu alanda sahip olduğumuz deneyim ve tecrübe sayesinde sıradan nakliyat hizmetinden ziyade daha kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Firmamızı bu denli kaliteli yapan unsurlar, 20 yıllık tecrübemiz, deneyimli, tecrübeli ve kalifiyeli ekibimizdir.

Norveç Nakliye Fiyatları

Nakliyat hizmetinde sabit fiyat belirlenmesi zordur. Sabit ürün ve mesafede nakliyat hizmetinden ziyade farklı ülkelere farklı ürünlerde nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu durum fiyatın belirlenmesinde etkilidir. 

Bunun yanında her ülkenin gümrük fiyatları da farklılık gözetmektedir ki bu durumda fiyatları etkilemektedir.

Fiyat belirlenmesi için müşterilerimizle detaylı bire bir görüşme gerekmektedir. Ancak nakliyat alanın da en uygun fiyata en kaliteli hizmeti karayolu nakliyat firmamız vermektedir. 

Norveç nakliye fiyatları da aynı kalite ve uygunluktadır. Müşterilerimizle bire bir görüşmede daha etkin ve kaliteli sonuçlar almaktayız. Sizler de uluslararası kalite standartlarına uygun kaliteli nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.