fransa nakliye

Batı Avrupa üzerinde yer alan Fransa, her yıl çok sayıda Türkiye’den nakliye aracı kabul ediyor. 

Türkiye-Fransa arasındaki nakliye çalışmaları her geçen gün artıyor. İki ülke arasında başta ticari olmak üzere farklı nedenlere bağlı olarak farklı kategorilere ait yükler taşınıyor. 

Taşıma işlemleri ülkelerarası olduğu için bazı izin ve belgelerin alınması gerekiyor. Alınan izin ve belgeler sayesinde tüm taşıma işlemleri yasal olarak güvenli bir şekilde tamamlanıyor.

Fransa’ya taşınması gereken yükler için özel araçlar kullanılıyor. Taşıma işlemlerinde doğru ekiple çalışmak her zaman önem taşıyor. 

Fransa nakliye çalışmalarında da doğru ekiple çalışmak maddi ve manevi kaybın önüne geçiyor. 

Firmamız bilgi ve birikim sahibi ekip eşliğinde profesyonel karayolu nakliyat hizmeti veriyor. İki ülke arasında gerçekleşen taşıma işlemlerinde Türkiye-Fransa karayolu kullanılıyor. 

Özel araçlarla taşınan yükler herhangi bir hasar söz konusu olmadan teslimat adresine ulaştırılıyor. Alınan güvenlik önlemleri ve hazırlanan taşıma planı sayesinde zaman doğru kullanılıyor. 

Böylelikle herhangi bir problem yaşanmadan taşıma işlemleri başarılı bir şekilde tamamlanıyor.

Fransa Nakliye Firması Özellikleri Nelerdir?

Fransa’ya yapılan yük taşımacılığında farklı kategorilere ait yükler taşınabiliyor. Ev veya ofis eşyaları, elektronik cihazlar, gıda ürünleri, tekstil ürünleri gibi birçok ürün taşınabiliyor. 

Farklı kategorilere ait yük taşınırken aracın taşınan yük için uygun olması gerekiyor. Taşıma durumundaki yükün herhangi bir zarar almadan vaktinde adrese ulaştırılması hem müşteri hem de firmamız için önemlidir. 

Firmamız müşteri memnuniyetini ve güvenini korumak adına bazı konulara dikkat etmektedir. Firmamızın dikkat ettiği konular:

  • Nakliye sözleşmesi imzalanır.
  • Yük için uygun araç seçilir.
  • Tecrübe sahibi ekip görevlendirilir.
  • Süreç doğru kontrol edilir.
  • Farklı taşıma yöntemleri arasından yük için uygun yöntem belirlenir.
  • Güvenlik önlemleri eksiksiz alınır.
  • Gerekli izin ve belgeler alınır.

Firmamız Türkiye-Fransa arasında nakliye hizmeti verirken müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutmaktadır. Olası bir aksilik sonucunda hem müşteriler hem de firmamız zarar görmektedir.

Müşterilerimiz için imzalanan nakliye sözleşmesi sayesinde yük güvenliği sağlanır. Sözleşme sayesinde müşteri hakları korunur.

Firmamızda farklı taşıma yöntemleri kullanılmaktadır. Yükün durumuna göre belirlenen taşıma yöntemi sayesinde daha kolay ve güvenilir işlem yapılır. 

Doğru araç ve tecrübe sahibi ekip eşliğinde taşıma işlemleri eksiksiz tamamlanır. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz süreci doğru yönetmek adına planlı hareket eder. Bu sayede yükler vaktinde adrese teslim edilmiş olur. 

Fransa nakliye çalışmalarında gerekli izin ve belgeler ekibimiz tarafından alınır. Alınan izin ve belgeler sayesinde herhangi bir güvenlik problemi yaşanmaz. Eksiksiz alınan güvenlik önlemleri sayesinde yükler zarar görmeden araçtan indirilir.

fransa frigo nakliye

Fransa Frigo Taşımacılık

Frigo taşıma olarak adlandırılan taşıma yöntemi aynı zamanda soğuk taşıma olarak da biliniyor. 

Isıya hassas yüklerin güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınması için bu yöntem tercih ediliyor. 

Firmamız soğuk taşıma üzerine profesyonel hizmet veriyor. Fransa frigo taşımacılık için soğutucularla döşenmiş araçlar kullanılıyor. 

Araç içine yerleştirilen soğutucular sayesinde araç içindeki ısı ayarlanabilir ve yük için gerekli ısı korunabilir. 

Firmamızda bulunan özel araçlar -26 derece ile 18 derece arasında ayarlanabilir ısıya sahiptir. Bu sayede ısıya duyarlı yükler güvenle taşınır.

Fransa nakliye çalışmalarında ihtiyaç duyulan bir diğer taşıma yöntemi de frigo taşımadır. 

Frigo taşıma aynı zamanda soğuk taşıma olarak da bilinmektedir. Soğuk taşıma olarak adlandırılan bu yöntemde özel nakliye araçları kullanılmaktadır. Kullanılan nakliye araçlarının içerisine soğutucular yerleştirilir. 

Yerleştirilen bu soğutucular sayesinde araç içindeki ısı kontrol edilebilir. Farklı özelliklerde yükler taşınmaktadır.

Taşınan yük eğer ısıya karşı dayanıklı değilse özel araçlarla taşınmalıdır. Frigo taşıma sayesinde ısı değişimine bağlı olarak rengini, kokusunu, tadını ve yapısını kaybedecek yükler güvenle taşınır. 

Nakliye aracı içindeki ısı -26 derece ile 18 derece arasında ayarlanabilir. Isı ayarı ekip tarafından kontrol edilir. 

Bu sayede ısı değişimine bağlı olarak yükün zarar görmesi önlenir. Firmamızda farklı özelliklerde nakliye araçları bulunmaktadır.

Soğutucuların yerleştirildiği araçların bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. Bu sayede yük taşımacılığı güvenli bir şekilde yapılır. 

Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz eşliğinde yapılan taşıma işlemlerinde yükün durumuna göre hangi aracın, taşıma yönteminin ve ekibin tercih edileceği belirlenir. 

Bütçe dostu fiyatlarla yapılan taşıma işlemlerinde yük özelliklerine ve nakliye detayına göre fiyat farklılığı görülebilir.

Ağır Nakliyat Ekibi

Normal taşıma işlemleriyle taşınması mümkün olmayan bazı yükler ağır nakliyat sınıfına giriyor. Ağır yüklerin herhangi bir hasar alması ciddi boyutta maddi kaybın yaşanmasına neden olabiliyor. 

Bizler bu nedenle tecrübe sahibi özel ekibimizle ağır yük taşımacılığı yapıyoruz. Özel araçlarla ve ekiple taşınan yükler herhangi bir hasara uğramadan adrese teslim ediliyor. 

Yükün araca yerleştirilmesi ve araçtan indirilmesi ekibimiz sorumluluğundadır. Güvenilir ve doğru taşıma hizmeti için sizler de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

fransa parsiyel nakliye

Fransa Parsiyel ve Komple Taşımacılık

Türkiye’den Fransa’ya yıl içinde çok sayıda nakliye işlemi gerçekleştiriliyor. Nakliye işlemlerinde farklı araçlar ve taşıma yöntemleri kullanılıyor. 

Genellikle komple taşımacılık kullanılsa da parsiyel yani parça taşıma da sıklıkla tercih ediliyor. 

Firmamız hem komple taşıma hem de parsiyel taşıma üzerine hizmet veriyor. Komple yük taşımacılık için yeterli genişlikte araçlar kullanılıyor. Bu sayede müşterinin yükü için araç kiralanabiliyor.

Fransa parsiyel taşımacılık için müşterinin onayı alınıyor. Aynı güzergah üzerinde hareket eden yükler aynı araçta taşınabiliyor. 

Parsiyel taşıma işlemlerinde zaman farklılığı olabiliyor. Firmamız zamanı doğru ayarlayarak zaman kaybının yaşanmamasına özen gösteriyor. 

Daha uygun fiyatlı olan parsiyel taşıma müşteriler tarafından da tercih ediliyor.

Türkiye-Fransa arasında yapılan nakliye çalışmalarında farklı yöntemler kullanılmaktadır. Fransa nakliye işlemlerinde kullanılan yöntemler:

  • Komple taşıma yöntemi
  • Parsiyel taşıma yöntemi
  • Frigo taşıma yöntemi

Komple taşıma olarak adlandırılan bu yöntem birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. 

Komple yani bütün taşımacılık işlemlerinde geniş nakliye araçları kullanılır. Kullanılan araç içerisine yük kolaylıkla yerleştirilir. 

Nakliye aracının tek müşteri tarafından kullanılmasına komple taşımacılık adı verilmiştir.

Parsiyel taşımacılık ise komple taşımacılık işlemlerinin tersidir. Parsiyel yani bütün olmayan, parça taşıma işleminde nakliye araçları birden fazla müşteri için kullanılır.

 Komple taşımacılık için müşterinin varış noktası fark etmez. Parsiyel taşımacılık için müşterilerin varış noktası önemlidir. 

Eğer aynı güzergah üzerinde hareket eden yük varsa bu yükler aynı araç içinde taşınır. Eğer güzergah aynı değilse parsiyel taşımacılık tercih edilmez. 

Parsiyel taşımacılık işlemlerinde nakliye aracı müşteriler tarafından paylaşılır. Bu nedenle parsiyel taşımacılık fiyatları daha uygundur. 

Komple taşıma işlemlerinde fiyat artışı görülebilir. Firmamızda belirlenen fiyatlar bütçe dostudur. 

Doğru ve uygun fiyat aralığında parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti verilmektedir. Karayolu nakliyat işlemlerinde gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır.