slovenya nakliye firmaları

Teknolojinin her geçen gün gelişmeler kat etmesiyle birlikte ticari ilişkilerde de değişiklikler görülmeye başlanmıştır. Ticaretteki aksiyom şehirlerarası ilişkiler ile sınırlı kalmayarak uluslararası bir ilişkiye geçmiştir. Dünyanın birçok yerinde uluslararası ticaret önemli oranda ilerleme kat etmiştir.  Uluslararası ticari akışı sağlayan birçok nakliye ve lojistik hizmeti sahada yer almıştır. Türkiye’nin ticari iş ortağı olan ülkeler ile nakliye alanında hizmet yapmasını sağlayan birçok firma sektörü vardır. Bu firmalar, karayolu nakliyat sektörde işlerini en iyi düzeyde yapmaya çalışarak, alanında yetkinlik kazanmayı amaçlamaktadır. Bu firmalardan bir tanesi de Saygınlar Nakliyat markasıyla kaliteli hizmet sunan firmamızdır.

Firmamız, Türkiye’nin iş ortaklarından biri olan Slovenya ile karayolu nakliye hizmetleri kapsamında çalışma yürütmektedir. Saygınlar Nakliyat olarak firmamız, Slovenya Nakliye hizmetini ülkenin; Lübliyana, Bled, Podgorica pri, Novo Mesto, Ankaran, Slovenja Vas, Koper, Slovenj ve Maribor gibi büyük şehirlerine yapmaktadır. Firmamız bu alanda göstermiş olduğu hassasiyet ve disiplinle, karayolu nakliye hizmetinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Slovenya Nakliye Hizmetindeki Farkımız

Nakliye işi uzun bir süreci barındırdığı için büyük bir dikkat ve önem taşımaktadır. Bu alanda yapılacak işin sorunsuz ve sıkıntısız bir şeklide yapılabilmesi için nakliye firmasının kalitesinden emin olmak gerekmektedir. Saygınlar Nakliyat olarak firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar karayolu nakliyat işini aynı hassasiyet ve özveri ile yapmaktadır.

Bu doğrultuda Slovenya nakliye hizmetini yaparken dikkat ettiğimiz hususlar şunlardır;

  • Ekonominin canlanmasını göz önünde bulundurarak, en iyi hizmeti en ekonomik fiyatı baz alarak sunmaktayız.
  • Nakledilecek ürünün müşteriye ulaşması aşamasında olabildiğince seri olup işlerin aksamasına engellemekteyiz.
  • Nakliye yakılırken hava şartları ve yol koşulları göz ününde bulundurularak, gerekli hazırlık yapılıp yola çıkmaktayız.
  • Taşıma yapılırken, taşınan ürünün özellikleri dikkate alınarak, ürünün herhangi bir hasar görmeden güvenli bir şekilde gideceği adres ulaştırmaktayız.
  • Taşıma işini yapan personellerimiz, gidecekleri adresler hakkında deneyimli olup yaşanacak zaman kaybını ortadan kaldırmaktır.

Firmamız, müşterilerimizin işlerinde göstermiş oldukları hassasiyetin ve önemin bilincinde olup aynı duyarlılığı bizlerde nakliye aşamasında özenle göstermekteyiz.

Slovenya Frigo Nakliye

Karayolu nakliyat diğer taşımacılık hizmetlerine oranla maliyet ve güvenlilik açısından daha çok tercih edilen bir iş alanıdır. Ancak karayolu taşımacılıkta hava koşulları ve yol şartları bu hizmetin sağlanmasında bazı sıkıntılara sebebiyet verebilmektedir. Özelikle taşımacılıkta özel koşullar barındıran frigo nakliye gibi hizmetler daha da zorluk içermektedir.

Saygınlar Nakliyat markasıyla özverili hizmet sunan firmamız, Slovenya frigo nakliye hizmetini sunarken bu sektördeki zorlukların bilincinde olup bu doğrultuda çalışma alanı oluşturmaktadır. Frigo taşımacılığı için araçların özel soğutma sistemleri ile donatılmış olması gerekmektedir. Firmamız, araçlarımızın teknik yapısını özel olarak frigo taşımacılığı için gerekli olan düzeyde ayarlamıştır. Frigo taşımacılığında her ürünün muhafaza edilmesindeki ısı ihtiyacı farklıdır. Firmamız bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak uzun süren nakliye yolculuklarında taşınan üründe herhangi bir sıkıntı veya bozulma meydana gelmemesi için 18 °C ile -26 °C’ye kadar ayarlanabilir ısı seçeneğini ürünün ihtiyacına göre düzenlemektedir. Firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz, taşınacak ürünlerin ısı ihtiyaçları hakkında gerekli donamım ve tecrübeye sahiptirler.

Frigo Nakliye Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekeneler

Firmamız, uluslararası alanda frigo nakliye hizmetindeki kalitesiyle ve müşteri memnuniyetini temel alan hassasiyeti ile bu sektörde kendini kanıtlamış ve ilk sıralarda yerini almıştır. Bu doğrultu da Slovenya frigo nakliye hizmetini sunarken, taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken hususları da göz önünde bulundurmaktadır.

  • Frigo araçlarda taşınacak ürünün cinsini belirmek,
  • Cinsi belirlenen ürünün taşınma esnasında zarar görmemesi için gerekli tedbirlerin alınması,
  • Ürünü taşıyacak olan sürücünün gerekli eğitim, deneyim ve profesyonelliğe sahip olması,
  • Ürünün taşınma şekli,
  • Depolama koşullarının uygun olması gibi özelliklere dikkat edilmediği takdirde ürün yolda zarar görür ve hem firma sahibi hem de müşteri büyük zarara uğrar.

Karayolu nakliyat olarak frigo taşımacılığında gereken donanım ve tecrübeye sahip bir firmayız. Ürünü ilk aldığımız andan itibaren ürün için gerekli koşulları sağlayarak alanında yetkin şoförlerimiz tarafından taşınması yapılır ve yol boyunca gerekli kontroller yapılarak muhafazası sağlanır. Bu sayede ürün hiçbir zarara uğramadan belirtilen zamanda ve güvenle teslim adresine ulaşmış olur.

slovenya kara nakliye

slovenya parsiyel nakliye

Parsiyel nakliye, aynı araç içerisinde birden fazla müşterinin ürünlerinin aynı anda taşınması hizmetidir. Uygun maliyette ve daha hızlı olmasından dolayı en çok tercih edilen nakliye türlerindendir.

Bizler, Slovenya parsiyel nakliye hizmeti sunmaktayız. Komple nakliye hizmetinin yanında belli periyotlarda parsiyel nakliye hizmeti vererek müşterilerimizle devamlı iş ilişkileri kurmaktayız. Farklı müşterilerin farklı ürünleri aynı araçta bulunması karışıklık çıkması demektir. Ancak deneyimli firmamız tarafından alınan tedbirler sayesinde müşterilerimizin ürünlerinde herhangi bir karışıklık olmadan güven içinde belirtilen tarihte ve saatte adreslerine ulaşmaktadır. Parsiyel nakliyede müşterilerimiz aracın tamamı için değil sadece ürünün kapladığı alan kadar ödeme yapmaktadır. Bu da mali kazanç sağlamaktadır.

Slovenya Nakliye Hizmeti Verdiğimiz Şehirler

slovenya nakliye

                     1.Lübliyana                            8.Novo Mesto

                     2.Ankaran                               9. Slovenj

                     3.Celje                                    1o.Pečah

                     4.Bled                                     11.Semič

                     5.Maribor                               12.Slovenja Vas

                     6.Koper                                   13.Šenčur 

                     7.Lubyana Podgorica pri     14. Gradec