arnavutluk nakliye

Arnavutluk nakliye  ticari alanda da büyük bir gelişmişliğe sahip olan ülkeye karşın daha büyük bir pazar payına sahiptir.

Balkanlarda yer alan ülkelerden biri olan Arnavutluk, üst – orta gelir ekonomisine sahip olup ülkenin ekonomisine sanayi ve tarım sektörleri önemli ölçüde katkı vermektedir.

Ticari alanda da büyük bir gelişmişliğe sahip olan Arnavutluk nakliye alanında da pek çok ülkeye karşın daha büyük bir pazar payına sahiptir.

Güçlü altyapımız, sahip olduğumuz yüksek müşteri memnuniyetimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile sektörümüzde ön plana çıkan bir firma olarak bünyemizde yer verdiğimiz uluslararası nakliye hizmetlerimiz ile kalitenin adresi konumunda yer almaktayız.

Arnavutluk Nakliye İşlemlerimizin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde yer alan Arnavutluk nakliye hizmetimiz ile birlikte;

 • Ürün cinsine ve ürün miktarına özel taşıma planları,
 • Ürünün taşınacağı araç seçimi,
 • Ürünün uluslararası yollarda taşınabilmesi için gerekli evrak temini,
 • Ürünün kat edeceği yol güzergahının belirlenmesi ve
 • Ürünün hangi paketleme işlemi ile taşınacağını belirleyen projelendirme hizmetimiz ile ürün grubu ne olursa olsun profesyonel bir taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Taşıma işlemlerini aşama aşama kalite kontrol testlerine tabii tutarak bu sayede ürünlerin günlerce yol gitmesi veya ülkelere giriş – çıkış kontrollerinde en ufak bir sorunla dahi karşılaşmaması için titiz ve planlı çalışmalar yönetmekteyiz. 

Taşınma işlemi esnasında ürünlerde en ufak bir hasarın veya bozulmanın olmaması için planlı bir çalışma anlayışı yürütürken bu konuda müşterilerimizin de en büyük yardımcısı konumunda yer almaktayız.

Arnavutluk Çalışan Nakliyat Firmaları

Firmaların hızlı ve etkili bir şekilde büyüyebilmesi için yurt dışı satışları yapması son derece önemli. 

Ülkelerin karayolu ile ulaşımının sağlanması yapılacak olana Arnavutluk nakliye masraflarını önemli ölçüde azaltır. 

Günümüzde her ne kadar deniz ve hava yollarının taşımacılığı gelişmiş olsa da kara yolu ile nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesi hala en kullanışlı yöntemdir.

Ülkemizin en çok ihracat gerçekleştirdiği ülkelerden bir tanesi ise derin kültürel bağların bulunduğu Arnavutluk’tur. 

Arnavutluk Ülkesinin nüfusu yaklaşık 3 milyon olan bir Balkan ülkesidir. Türkiye ile olan bağları ise Osmanlı’dan kaynaklıdır. Arnavutlar, Türkiye’ye çok derin bir muhabbet ve sevgi beslerler. 

Arnavutluk Lojistikte Öncü Şirket Saygınlar Nakliyat uygun tır navlunları ile hizmet vermektedir.!

Arnavutluk Nakliye İşlemlerinde Neden Saygınlar Nakliyat Tercih Edilmelidir?

Arnavutluk nakliye hizmetlerimiz başta olmak üzere bünyemizde yer verdiğimiz uluslararası nakliye hizmetlerimiz ile uzun yıllardır büyük başarılar elde etmiş olup gelişen ve değişen piyasaya mükemmel bir uyum yakalayarak da var olan ihtiyaçları en üst düzeyde karşılayabilmekteyiz. 

Alanında uzman kadromuza eşlik eden güçlü altyapımız ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ahlakımız ile titiz ve dikkatli hizmetlerimizi sürdürürken, dürüst hizmet anlayışımız sayesinde de sektörümüzde ön plana çıkmaya devam etmekteyiz.

Arnavutluk Nerededir?

Arnavutluk harita üzerinde incelendiği zaman bir Balkan ülkesidir. Arnavutluk başkenti Tiran’dır. İki denize kıyısı bulunan Arnavutluk’a çeşitli sınır komşuları ile kara yolu ile ulaşımda mümkündür. Hatta son derece kolaydır.

 Vikipedi

Arnavutluk Nakliyat Süreçleri

Arnavutluk nakliyat süreci siparişlerin firmalara iletilmesi ile başlıyor denebilir.

 Ülkemizde bulunan firmalar Arnavutluk tarafından verilen siparişleri hazırladıktan sonra ise nakliye firmaları ile iletişime geçer. 

Siparişleri teslim alan nakliye firmaları ise Arnavutluk’a gitmek üzere yola çıkar. Bir süre yapılan yolculuğun ardından ise nakliye firmalarına ait olan araçlar sınır kapısından geçerek Arnavutluk ülkesine girer.

Ardından ürünlerin teslimatının gerçekleştirileceği bölgeye doğru yol almaya devam eder. 

Hedef firmaya ulaşılması ile ürünler teslim edilir ve nakliye firması için yurda dönüş yolculuğu başlar. Bu şekilde Arnavutluk frigo nakliyat işlemi tamamlanmış olur.

ARNAVUTLUK FRİGO NAKLİYE HİZMETLERİ

Uluslararası yollarda taşınan ürünler her zaman kuru ve paketlenmiş ürünler olmamaktadır. 

Bazı ürünler üretim aşamasından piyasada satışa sunulma aşamasına kadar belirli bir soğuklukta üretilirken belirli bir nem oranı ve belirli bir sıcaklık değerinin altında saklanması da oldukça önemlidir.

Ürünlerin üretim aşamasından müşteriye sunuş aşamasına kadar belirli bir sıcaklık derecesinin altında üretilen ürünlere soğuk zincir hattı ürünleri adı verilmektedir. Soğuk zincir hattı ürünleri, uluslararası yollarda taşınması en zor ve en meşakkatli ürünlerdir.

Firmamız olarak bünyemizde yer alan Arnavutluk Frigo Nakliye hizmetimiz ile sektörümüzde dikkatleri üzerimize çekerken gerçekleştirdiğimiz profesyonel taşımacılık hizmetlerimizle de müşterilerimizin büyük beğenilerini kazanmaya devam etmekteyiz.

Arnavutluk Frigo Nakliye Hizmetimizin Sunduğu Avantajlar

Frigo taşımacılık, standart kamyon veya tırlar ile gerçekleştirilmeyip bu işlem için özel ve son teknoloji ile donanımlanmış araçlara ihtiyaç olmaktadır. Ayrıca ürünlerin taşınacağı süre içerisinde ürünlerde;

 • Küflenme,
 • Bozulma,
 • Çürüme gibi olumsuzlukların yaşanmaması da bu taşımacılık işlemlerinde beklenen en önemli unsurdur.

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde yer alan Arnavutluk Frigo Nakliye hizmetimiz ile ürün grubuna özel olarak ilgili standartlar çerçevesinde belirlenen sıcaklık ve nem koşullarında profesyonel olarak nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz. 

Bünyemizde yer alan soğuk tırlarımız ile ürünün taşınacağı mesafe ne olursa olsun ürünlerin güvenilir olarak adreslerine iletilmelerini sağlarken bu konuda müşterilerimizin en büyük yardımcıları konumunda yer almaktayız.

Arnavutluk Frigo Nakliye İhtiyaçlarınız İçin Tecrübeli Hizmetleri Tercih Edin

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde uzun yıllardır yer verdiğimiz Arnavutluk Frigo Nakliye hizmetimiz ile sektörümüzde ön plana çıkmaya başarmış bir firma olup bu konuda elde ettiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizle birlikte sektörümüzde de büyük başarılar elde etmekteyiz.

Her geçen gün hizmet ağımızı daha da genişletirken yenilikçi ve ürün bazlı taşıma planlarımız sayesinde sektörümüzde ilerlemeye de devam etmekteyiz.

arnavutluk frigo nakliye

ARNAVUTLUK PARSİYEL HİZMETLERİ

Parsiyel kelime anlamı itibariyle parça ve parçalı anlamına gelmekte olup bu terim daha çok taşımacılık alanında kullanılmaktadır. 

Parsiyel taşımacılık, parçalı taşımacılık anlamına gelirken; bir kişiye, bir firmaya veya bir kuruluşa ait ürünlerin diğer hiçbir marka ürünle veya farklı bir ürün grubuyla temas etmeden taşınması anlamına gelmektedir.

Parsiyel taşımacılık sayesinde ürünler arasında herhangi bir maddenin transfer olması engellenirken ürünlerde indi – bindi işlemlerinin tekrar etmemesi nakliye esnasında ürünler üzerinde oluşabilecek tüm hasarların önüne geçmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde yer alan Arnavutluk parsiyel nakliye hizmetimiz ile taşınacak olan ürün grubuna özel taşınma planları ve araç seçimleri gerçekleştirirken bu konuda profesyonel nakliye hizmetinin adresi konumunda yer almaktayız.

Arnavutluk Parsiyel Nakliye Neden Önemlidir?

Farklı ürünlerin günlerce belki de haftalarca aynı ortamda taşınması ürünler arasında;

 • Koku,
 • Renk,
 • Nem,
 • Küf,
 • Mantar ve
 • Pek çok mikroorganizmanın birbirine transfer olmasına neden olabilmektedir.

Dolayısıyla da ürünler üzerinde geri döndürülemez pek çok hasar meydana gelirken ürünler değerlerini kaybetmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde yer verdiğimiz Arnavutluk parsiyel nakliye hizmetimiz ile toplu taşıma esnasında oluşabilecek bu ve bunun gibi tüm durumların önüne geçerken bu sayede ürünlerin korunmasına da aracılık etmekteyiz. 

Ayrıca tek bir ürün grubuna odaklı hazırladığımız taşıma planlarımız ile ürünlerin direkt adreslerine iletilmesine olanak sağlarken ürünler üzerinde oluşabilecek hasarların da en alt seviyeye indirmesini sağlamaktayız.

Arnavutluk Parsiyel Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenmektedir?

Firmamız olarak taşıma işlemi gerçekleştireceğimiz mesafe başta olmak üzere;

 • Ürün cinsi
 • Ürün ağırlığı
 • Ürün sayısı 

Ürünü taşıyacak olan araç seçimine göre Arnavutluk parsiyel nakliye ücretlerimizi belirlemekte olup bu süreçte uygun fiyatlı hizmet anlayışımızdan hiçbir şekilde taviz vermemekteyiz.

Müşterilerimizin var olan istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için büyük bir titizlikle çalışmalarımızı yürütürken sektörümüzde kazandığımız güveni korumak amacıyla da kesintisiz hizmet sunmayı sürdürmekteyiz.

ARNAVUTLUK PARSİYEL NAKLİYE FİRMALARI

Ülkemizde üretilen ürünlerin yurt dışına gönderilmesi sürecinde Arnavutluk parsiyel nakliye firmalarına ihtiyaç duyulur. 

Nakliye firmaları uluslararası anlaşma ve protokollerle belirlenmiş olan bazı kurallar ile hizmet verirler. 

Bu kurallar hem sevkiyat sürecini hem de istenmeyecek durumlarda doğabilecek mağduriyetlere karşı iki tarafı da koruma altına alır.

Ancak yurt dışına ürün satmak isteyen firmaların dikkatli olması gereken nokta bu sektörde güven sağlamış olan Arnavutluk nakliye firmaları tercih edilmelidir. 

Bu sayede deyim yerinde ise ürünleri için gözleri arkada kalmaz. Bu sektörde uzun yıllardır kendi kanıtlamış ve tecrübe sahibi olan özmal tırları olan nakliyat firmalarından hizmet alabilirsiniz.