saygınlar nakliye hollanda nakliyat

Hollanda Nakliye de Saygınlar Nakliyat özellikle Avrupa Ülkelerine taşımacılık ihtiyaçlarında güvenilir hizmet vermektedir.  Uluslararası nakliyat sektöründe özmal tırları ile servis vermekteyiz. 

Buna istinaden Hollanda nakliyat  alanında firmamız güvenli adres teslimatı yapan kurumsal firmalardan biridir. 

İş ortakları için Hollanda ülkesine nakliyat için sunduğumuz hizmetler, parsiyel, komple, ağır nakliyat ve frigo taşımacılık hizmetleridir.

Hollanda Nakliye FİYATLARI

Mersin – Amsterdam5400 EURO
İzmir – Rottardam5300 EURO
Ankara – Lahey5600 EURO
Mersin – Alpeldoom5800 EURO

Hollanda Nakliye Güzergâhları

Özellikle Hollanda  taşımacılık konusunda Türkiye’nin İstanbul şehri, Akdeniz Bölgesinden çıkışlı hizmetlerimiz vardır. 

Buna istinaden ülkemizin Adana, Hatay, Mersin, Osmaniye, Antalya, Burdur gibi şehirlerinden Hollanda varışlı  hizmetlerimiz vardır. 

Ayrıca Ege Bölgesinden İzmir, Aydın, Denizli ve Kocaeli, Gebze, İzmit, Bursa gibi şehirlerimizde Hollanda’nın Amsterdam, Genk, Rotterdam, Ultrech, Breda İllerine donanımlı tırlarımız ve araçlarımızla tüm taşımacılık hizmetleriniz sağlanmaktadır.

Hollanda Nakliye Hizmetleri Nelerdir?

Saygınlar Nakliyat Hollanda nakliyat çalışmalarında Avrupa ülkelerine taşımacılık ihtiyaçlarını güvenle karşılayan firmalardandır. 

Özellikle özmal tırları ile adres teslimatı yaparak tüm nakliye ve lojistik işlemlerini sağlar. 

Özellikle Hollanda’ya ihracat yapan iş ortakları için, parsiyel, komple, ağır nakliye ve frigo taşımacılık hizmetleriyle yıllardı sektörde güvenle var olmaktadır. 

 Saygınlar Nakliyat Hollanda taşımacılık alanında profesyonel hizmet esasına dayanarak ürün yüklerinin bölgeye teslimi yapar. Firmamız Hollanda Nakliyat ihtiyaçlarını özmal araçları ile karşılamaktadır.

Buna istinaden firmamızın Hollanda nakliye taşımacılık alanında Özmal araçlarının tümü CMR Sigortası ve diğer sertifikaları eksiksiz olarak yola çıkmaktadır. 

Firma özellikle bu sigorta ile araçların ve yüklerin kaza, zarar, ziya durumunda güvenliği sağlanır.

Hollanda Nakliye Hizmetleri Fiyatları

Saygınlar Nakliyat aynı zamanda Hollanda nakliyat taşımacılık ve lojistik firması olarak fiyatlarımız Hollanda nakliyat  uzman kadrosu ile frigo, tenteli tır, parsiyel taşımacılık ve proje nakliye gibi hizmetlerde güvenilir ve ekonomiktir. 

Buna istinaden CMR Sigorta ve tüm araç belgeleri güvencesi ile frigo taşımacılık, parsiyel taşımacılık, ağır yük taşımacılığı gibi hizmetleri sunmaktadır. 

Saygınlar nakliyat tüm Uluslararası nakliyat hizmetlerinde müşteri beklentilerini karşılamak için planlamalar yapmaktadır.

Ayrıca Hollanda nakliye taşımacılık hizmetlerinde deneyim ve tecrübeler ile yol ve gümrükleme işlemlerinde eksiksiz hizmet ve nakliyat sağlamaktadır. 

Hollanda nakliye hizmetlerinde Saygınlar Nakliyat, gelişen araç filosu ile kendisini sürekli yenilemektedir. 

Özellikle nakliye hizmetlerinde karayolu full tır, proje ve ağır nakliye taşımacılığı, denizyolu parsiyel taşıması şeklinde hizmet verilmektedir.

hollanda frigo nakliye

Hollanda Frigo Nakliye

Hollanda frigo nakliye hizmetlerin firmamız müşterilerine en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatları sağlamaya devam etmektedir. 

Hollanda güzergâhına varışlı olarak frigo taşımacılık hizmetinde tüm ürünlerin ısı değerleri ve korunmaları eksiksiz yapılmaktadır. 

Saygınlar nakliye Hollanda nakliyat çeşitlerinde frigo soğutuculu ısı sensorlu servis veren güvenli firmalardandır. 

Saygınlar Nakliyat olarak yıllardır Hollanda bölgesinde yer alan adreslere soğuk zincir ve frigorifik taşıma hizmeti vermekteyiz.

Hollanda Frigo Nakliye Araç Ve Nakliye Önlemleri

Özellikle ürünlerin zamanında ve sağlam yetiştirilmesi için titiz ve dikkatle nakliye planlamaları yapmaktayız. 

Frigo taşımacılık hizmetlerinizde 13,60 frigo soğutuculu ısı sensörlü reefer tır dorsesi ile yüklerin Türkiye – Hollanda arası nakliyat hizmetlerinde eksiksiz süreçler sağlıyoruz.

 Saygınlar Nakliyat Hollanda nakliyat frigo taşımacılık işlemlerinde ürünlere göre araç yükleme ve teslimat hizmetleri sunmaktadır. 

Buna istinaden frigo taşımacılık hizmetlerimizde soğuk gıdaların taşınmasını tüm kurallar ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız tarafında verilen Hollanda frigo nakliyat hizmeti soğuk zincir taşımacılığı şeklinde gerçekleşir. 

Hollanda frigo nakliyat hizmetlerin de firmamız, -26 derece soğukluğu muhafaza ederek araçlara tüm besin ve gıda malzemelerini yüklemektedir. 

Buna istinaden saygınlar nakliyat Hollanda bölgesi ve şehirlerine özel araçlarla hizmet sağlamaktadır.

Hollanda Frigo Nakliye Teslimat Ve Nakliye Şekilleri

Hollanda frigo nakliyat hizmetlerinde özellikle frigo soğutuculu ve ısı sensörlü şekilde dondurulmuş gıdaların teslimatı gerçekleşmektedir. 

Tüm bu ürünlerin sağlıklı şekilde varış noktasına ulaşması için gerekli tüm tedbirleri alarak hizmet vermekteyiz. 

Aynı zamanda ürünler ve araçların sigortaları ile tüm önlemleri öncesinden alan firmamız gümrük işleri ile hava, kara ve deniz yolu ile gıda ve diğer ürünleri nakliye etmektedir.

Hollanda Frigo Nakliye Güzergâhları

Hollanda taşımacılık frigo servislerimiz ve ülkeler şunlardır; Hollanda – Türkiye, Hollanda Türkmenistan, Hollanda – Özbekistan, Hollanda –  Irak, Hollanda – İran, Hollanda  Azerbaycan, Hollanda – Gürcistan Hollanda – Kazakistan bölgelerine frip transit ve frigo nakliyat sağlamaktayız.

Hollanda frigo nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinde Saygınlar Nakliyat frigo soğutuculu ısı sensorlu ile kuru yük, frigo taşımacılık, parsiyel taşımacılık ve komple taşımacılık gibi hizmetlerle gıda ürünlerini adreslere teslim etmektedir. 

Aynı zamanda Hollanda frigo hizmetlerinde en uygun fiyatlar ile birlikte gıda yüklerinin güven içinde taşınmasını sağlamaktayız.

saygınlar parsiyel nakliye

hollanda parsiyel nakliye

Saygınlar Nakliye tarafından gerçekleşen parsiyel hizmetlerinde daha zor ve daha çok dikkatle bir hizmet sunulmaktadır. 

Özellikle firmamız Hollanda parsiyel öncelikle taşınacak ürünlere göre aracın bölünmesi işlemini sağlar. Sonrasında iş ortaklarının yükünün zamanında alınması ile güvenli bir teslim alım sağlar.

Ürünleri planlanan zamanla varış noktasına teslim edilmesinde titiz ve dikkatli hizmet verir. Saygınlar Nakliyat için parsiyel  alanında hizmetlerinde güzergâhlar doğrultusunda tüm işlemleri sağlayarak ürünleri teslim adresine ulaştırır.

Hollanda parsiyel  teslimat süreleri şu şekildedir. Firmamızın Hollanda parsiyel taşımacılıkta haftanın 2 günü araçlarımız çıkmaktadır. 

Ayrıca taleplere veya yük durumuna bağlı olarak 3 gün Hollanda parsiyel nakliyat çıkışı sağlanır. Gümrükleme işlemleri ve diğer resmi işlemlerden sonra tahmini varış süresi 5 gündür.

Hollanda  parsiyel nakliyat, dağıtım yaptığımız hollanda bölgeleri şöyledir; 

 • Rotterdam,
 • Amsterdam,
 • Utrecht
 • Lahey
 • Breda
 • Eindhoven
 • Tilburg
 • Groningen
 • Almere

Firmamız Hollanda parsiyel nakliyat hizmetlerinde İstanbul ve Gaziantep ilimizden düzenli olarak çıkışlar yapar. Özellikle Türkiye – Hollanda ve aynı zamanda Hollanda – Türkiye arasında parsiyel taşımacılık yapan firmamız tüm güvenlik sertifikalarına sahiptir. 

Buna istinaden Saygınlar Nakliyat c2 belgeli, ISO 9001 ve gerekli tüm belgelere sahiptir. 

Bununla birlikte güvenli ürün taşımacılığı yapan uluslararası nakliyat firması olarak Hollanda ve bölgelerine nakliye ve ürün taşıma servisleri verilmektedir.

Ülkemiz çıkışlı olarak Hollanda’dan Ortadoğu ve Asya ülkelerine taşıma bölgelerimiz şunlardır: Hollanda katar arasında uluslararası parsiyel hizmetleri sağlanmaktadır.

 • Diğer hizmetlerimiz
 • Hollanda – İran
 • Hollanda – Irak
 • Hollanda – Gürcistan
 • Hollanda – Azerbaycan
 • Hollanda – Türkmenistan
 • Hollanda – Özbekistan
 • Hollanda – Ürdün
 • Hollanda – Lübnan şeklindedir.

Hollanda Parsiyel Nakliye Aşamaları

Saygınlar nakliyat, Hollanda parsiyel nakliyat hizmetlerinde araçların bölünmesinden yüklerin alım noktasından varış noktasına kadar tüm hizmetleri eksiksiz tamamlar.

 Ayrıca tüm nakliye araçlarımız yol şartlarına uygun olarak hareket eder.  Nakliye sırasında görev alan ekiplerimiz yüklerin alım noktasında gerekli resmi işlemleri firmamız adına tamamlar. 

Sonrasında gümrükleme işlemlerini yaparak gümrük noktalarından ürünleri taşıma noktasına ulaştırmaktadır.

Saygınlar Nakliyat parsiyel nakliyat hizmetinde fiyatlandırma tüm hizmetlerden farklı bir şekilde yapılır. 

Özellikle taşınacak ürünlerin en-boy-yükseklik ve ağırlık baz alınarak hesaplama yapılmaktadır. 

 Hollanda parsiyel nakliyat fiyatlar konusunda ekonomik fiyatlar ve sunduğu ayrıcalıklarla hizmet vermektedir. 

Özellikle parsiyel nakliyat konusunda en iyi şekilde uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri vardır.