suriye nakliye karayolu

Suriye Nakliye, İki ülke arasında ticari faaliyetler genel olarak ithalat, ihracat şeklinde gerçekleştirilir. 

Küreselleşmenin olabildiğince arttığı günümüz dünyasında ülkeler arası ticari faaliyetler son derece artmış, dünyanın en uzak noktaları arasında dahi lojistik çözümleri geliştirilir olmuştur. 

Bu noktada şirketler her zaman en iyi arayışındadırlar. Çünkü lojistik faaliyetleri çok kapsamlı olup süreç en başından en sonuna kadar hassasiyetle yürütülmeli, her kademede tecrübe, deneyim, personel kalitesi, araç donanımı, bilgi, beceri gibi detaylardan taviz verilmemelidir.

Saygınlar Nakliyat olarak bizler çeyrek asra yakın süredir adeta dünyayı demir ağlarla örüyor, ülkemizden dünyaya açılmak isteyen bütün şirketlerimizin işlerini geliştirmelerine, kolayca ticaret yapmalarına, verdikleri sözlerde durabilmelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

Özellikle de sınır komşumuz olan Suriye ile ticari ilişkiler kurmak, mal göndermek isteyenler için Suriye nakliye çözümlerimizi tercihe sunuyoruz. 

Karayolu nakliyat alanındaki engin tecrübemizi, geniş ve donanımlı araçlarımızı, profesyonel kadromuzu hizmete sunuyoruz. 

Her zaman kalitenin, güvenilirliğin ve uygun fiyatlı lojistik hizmetlerinin değişmeyen adresi konumunda yer alıyoruz.

Dünya Standartlarında Suriye Nakliye Çözümleri

Suriye Batı Asya’da bulunan, verimli ovalara, yüksek dağlara ve belli alanlarda çöllere sahip bir ülkedir. 

Pek çok etnik gruba ve farklı dinlere ev sahipliği yapmakta, dünyanın en eski yerleşim yerleri arasında yer almaktadır. 

Tarih boyunca farklı devletlerin, Miletlerin hakimiyeti altında olmuştur. 1970 yılından itibaren Esad ailesi yönetime hakim olmuş, 2010 yılında Orta Doğu’da başlayan Arap Baharından Suriye de etkilenmiştir. 

2011 yılı mart ayından bu yana bölgede aralıksız iç savaş devam etmekte gerek yerel rejim gerekse farklı ülkeler bölgede etkili olmaya çalışmaktadır.

Suriye’de devam eden iç savaş uluslararası ticari faaliyetleri zedelemiş olsa da tamamıyla durdurmamıştır. 

Özellikle Suriye nakliye faaliyetleri sınır komşumuz olması hasebiyle Türkiye ile Suriye arasında devam etmekte, Saygınlar Nakliyat firmamız da başarıyla hizmet vermeyi sürdürmektedir.

suriye nakliye firmaları

Suriye Frigo Nakliye

Suriye’ye gerçekleştirilen nakliyat hizmetleri daha önceleri ülkenin hemen her şehrine doğrudan yapılabiliyordu. Fakat iç savaşla birlikte güvenlik sorunları ortaya çıktı. Bu nedenle de tampon bölgeler inşa edildi. 

Tampon bölge olarak da Cilvegözü ve Öncüpınar sınır kapıları hizmet vermektedir. Ülkemizden Suriye’ye mal göndermek isteyenler için de şimdilik sadece Cilvegözü ve Öncüpınar’a kadar taşıma yapılabilmekte, sonrasını müşteriler kendi imkanlarıyla istedikleri yere iletebilmektedir. 

Suriye’nin iç bölgelerine tampon bölgeden alınan yükler Suriye plakalı araçlarla ve deniz yoluyla taşınabilmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, sorunsuz hizmet anlayışı takip ediyor, farklı nakliye çözümleriyle herkese uygun hizmet seçenekleri oluşturuyoruz. 

Bunlardan birisi de Suriye frigo nakliye olmaktadır. Frigo nakliye aynı zamanda soğuk zincir taşımacılığı olarak da adlandırılmakta ve yükleriniz yükleme noktasından varış noktasına kadar belli bir derecede taşınmakta, sabit sıcaklık ayarında koruma sağlandığı için ürünlerinizin yapısı, raf ömrü, kimyasal özellikleri, tazeliği herhangi bir zarar görmemektedir.

Karayolu nakliyat alanında sektörün liderleri arasında yer alan firmamız Suriye frigo nakliye konusunda Mersin, Hatay, Antalya, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Karaman ve diğer bütün illerden yükleme yapabilmektedir. 

Bu nedenle nerede frigo nakliye ile Suriye’ye gitmesi gereken bir yükünüz bulunuyorsa firmamızı arayarak bilgi alabilir, randevu talebinde bulunabilir ya da nasıl bir iş sürecinin takip edileceği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli Suriye Frigo Nakliye

Suriye frigo nakliye Türkiye ile Suriye arasında ticaret yapanların en çok ihtiyaç duydukları ve tercih ettikleri nakliye türüdür. 

Çünkü ülkemizin gerek gelişmişlik durumu gerekse iklimi Suriye’de ihtiyaç duyulan pek çok ürünün teminine olanak sağlamaktadır. 

Özellikle yaş sebze, meyve, dondurulmuş gıda, hayvansal ürünler, süt ve süt ürünleri, kimyasal ürünleri, ilaç ve diğer sağlık ürünleri en çok taşınan gruplardır.

Firma olarak frigo nakliyelerimizde içerisinde soğutma sistemleri bulunan dorseli araçlarımızı kullanıyoruz. Araçlarımızın kontrolü gerekli eğitimleri almış personellerimizce sağlanmaktadır. 

Derece ayarlı araçlarımıza henüz yükler yüklenirken personellerimiz nasıl yükleme yapılması gerektiği konusunda bilgilendirme yapmakta, takibini gerçekleştirmektedirler. 

Soğuk dorseli araçlarda en çok dikkat edilmesi gereken hava sirkülasyonu olup yükleme yapılırken sirkülasyon engellenmeyecek düzeyde ve şekilde yükleme yapılması gerekmektedir. 

Uzman personellerimiz bütün bunların takibini yapmakta, yüklemeden teslimata kadar her aşamada mallarınızın erimesi, bozulması, şekil değiştirmesi gibi olumsuzluklara maruz kalmamaktadır.

Kırgızistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

suriye parsiyel nakliye

suriye parsiyel nakliye

Türkiye ile Suriye arasında nakliye hizmetlerimizde en çok tercih edilen taşımacılık türlerinden birisi de Suriye parsiyel nakliye olmaktadır.  

Parsiyel nakliye müşterilerimize pek çok avantajı bir arada sunmakta, bunun neticesinde de daha sağlıklı, daha ekonomik ve hızlı nakliye desteği verilebilmektedir.

Suriye ile Türkiye’nin sınır komşusu olması nakliye taleplerinin artmasını sağlamaktadır.

 Fakat her müşterimizin komple bir aracı dolduracak kadar yükü olmamakta, bu durumda az yük için bütün bir aracı kiralamak müşterilerimize maliyetli gelebilmektedir. 

Oysa parsiyel nakliye ile yüklerinizi depomuza topluyor, haftanın belli günleri depomuzdan çıkış yapıyoruz.

Parsiyel nakliye çözümlerimizle yasal engeli olmayan, hemen her sektöre ait yüklerinizi başarıyla taşıyoruz. 

Aynı güzergaha gidecek farklı müşterilerimizin yükleriyle araçlarımızı dolduruyoruz. Müşterilerimiz bütün bir aracın ücretini ödemek yerine sadece yüklerinin kapladığı alana göre ödeme yapıyorlar. 

Böylece lojistik ihtiyaçlarınız için daha az bütçe ayırmak ve dilediğiniz ürünü Suriye’ye sorunsuzca ulaştırmak avantajı elde ediyorsunuz.

 Araçlarımız tek noktadan yüklenip aynı lokasyona gittikleri için karayolu nakliyat çözümlerimizde herhangi bir zaman kaybı olmuyor. 

En hızlı ve en güvenli biçimde taşıma gerçekleştiriliyor.

Suriye Parsiyel Nakliyede Kalitenin Adresi

Suriye parsiyel nakliye hizmetlerimiz tamamıyla müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştiriliyor. 

Esnek çalışabilme kabiliyetimizle yüklerinizin miktarına, durumuna, gideceği noktaya, teslimat zamanına göre hareket kabiliyeti geliştirebiliyoruz. 

Çünkü bizler 2001 yılından bu yana sürekli kendimizi geliştirerek ve beklentileri en iyi şekilde karşılayarak yolumuza devam ediyoruz. 

Bu noktada sunmuş olduğumuz başlıca avantajları şöyle sıralayabiliriz:

  • Yılların tecrübesi ve deneyimine sahibiz.
  • Dinamik yapımızla hem personellerimizi hem sistemimizi hem de araçlarımızı sürekli geliştiriyoruz.
  • Bütün önlemleri alsak da yüklerinizi CMR sigortası ile sigortalayarak taşıyoruz.
  • Hasarsız teslimat garantisi veriyoruz.
  • Komple tır taşımacılığı, proje taşımacılığı, ağır nakliyat, frigo nakliyat, parsiyel nakliyat gibi sevkiyat türleriyle hizmet veriyoruz.
  • Sürecin başından sonuna 7 gün, 24 saat uzman desteği sağlıyoruz.
  • Sağlam altyapı, ileri teknoloji ekipmanlar ve teknolojik sitemler kullanıyoruz.
  • Genç ve geniş araç filomuzla her ihtiyaca uygun araç temini yapabiliyoruz.
  • Evrak ve doküman desteği ile resmi işlemlerin de hızlı ve güvenli ilerlemesine yardım ediyoruz.