kuveyt nakliye

Kuveyt Devleti, Arap Yarımadası üzerinde yer alan bir devlettir. Ticari alanda ön plana çıkan devlet, Türkiye ile ticari ilişkilerini korur. 

Türkiye – Kuveyt arasında yapılan ticari hareketlilikte tecrübe sahibi ekip görev alır. Saygınlar Nakliyat sektörün öne çıkan ismi olarak Kuveyt nakliye üzerine hizmet vermektedir. Ülke, Basra Körfezi kıyısında yer alır. 

Kuveyt Devleti’nin başkenti olan Kuveyt, ülkemizden giden nakliye araçlarını sıklıkla kabul eden noktadır. Şehre ulaştırılan yükler farklı adreslere teslim edilebilir.

Pek çok Arap Yarım adasında olduğu gibi Kuveyt de petrol kaynakları bakımından zengin bir ülkedir. 

Petrol üretimine verimli toprakları ülkenin gelişmesine katkı sağlamış ve başta Türkiye ile nakliye çalışmalarını hızlandırmıştır. 

Tüm dünyaya petrol satışı yapan Kuveyt ülkemize de petrol ve petrol ürünlerinin ihracatını yapmaktadır. 

Bizler de Saygınlar Nakliyat olarak sizlere en iyi nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Kuveyt ile ticari ilişkilerimiz her geçen gün artış göstermiş ve önemli bir boyuta ulaşmıştır. 

İki ülke arasında yapılan taşımacılık işlemleri gözle görülür şekilde yol kat etmiş ve nakliye işlemlerimiz hızlı biçimde gerçekleşmiştir. 

Saygınlar Lojistik firmamız tüm ülkelere olduğu gibi Kuveyt’e de düzenli olarak tır taşımacılığı yapmaktadır.

Kuveyt nakliyat detayları

Kuveyt nakliyat çalışmaları mutlaka tecrübe sahibi, bilgi ve birikim sahibi firma tarafından yapılmalıdır. 

Aksi takdirde zaman kaybı yaşanacağı gibi maddi ve manevi kayıp da yaşanabilir. Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına Saygınlar Nakliyat tercih edilebilir. 

Firma uzun yıllar Türkiye – Kuveyt arasında yük taşımacılığı yapmıştır. İki ülke arasında yapılan taşıma işlemlerinin güvenilir olması için bazı yasal onayların alınması gerekir.

İzin ve belgelerin vaktinde alınması için firmanın yetkili ekibi hizmet vermektedir.

 Nakliyat çalışmaları belirli bir plan doğrultusunda yapılır. Yapılan bu çalışmalar sayesinde zamandan tasarruf sağlanır.

Kuveyt Karayolu Nakliye

Kuveyt karayolu nakliye çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmekte ve bunun için son model araçlarımız ile istediğiniz yükün taşımacılığını yapmaktayız. 

Ülkemizin verimli topraklarında yetişen meyve ve sebzelerin de taşımacılığını frigolu kasalarımız eşliğinde sunmaktayız. 

Böylece ürünler hiçbir şekilde bozulma göstermeden, ilk günkü tazeliğini koruyarak adrese teslim edilmektedir.

Saygınlar Nakliyat firmamız sadece kuru nakliye hizmeti değil, aynı zamanda frigo, parsiyel, ağır yük ve transit geçiş taşımacılık hizmetlerini de sizlere sunmaktadır.

 Firmamız uzun yıllardır taşımacılık sektöründe yer aldığı için tecrübelerini Kuveyt Türkiye hattı arasında değerlendirmekte ve her türlü yükünüzü güvenle taşımaktadır.

Kuveyt Nakliye Fiyatları

Kuveyt Türkiye nakliye fiyatları kapsamında olabildiğince makul seviyelerde hizmet sunmaktayız. 

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğu için ücretlerimizi minimum seviyelerde tutarak parça başına birim fiyat vererek hizmet sunmaktayız. 

Ürünlerin teslimat noktaları ve ağırlığı da vereceğimiz fiyatlarda etkili kriterlerdir.

 Bunun için firmamıza mail atarak veya irtibat numaralarımızdan ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

kuveyt frigo nakliye

KUVEYT FRİGO NAKLİYE

Yaklaşık 20 yılı aşkın bir süredir Kuveyt bölgesine Saygınlar Nakliyat olarak frigo taşımacılığı sunmaktayız. 

Kuveyt ve Türkiye arasında gerçekleşen ticari ilişkilerde önemli bir paya sahip olmanın gururunu yaşamakta ve bu gururla sizlere her seferinde daha iyi hizmetler sunmaktayız. 

Şirketimiz bugüne dek gösterdiği üstün başarılar ve verimli çalışmaları neticesinde tercih edilen nakliyat şirketleri arasındaki yerini her zaman korumuştur. 

Kuveyt  frigo nakliye işlemlerinin tümü, taşınacak eşya ne olursa olsun, CMR sigortası kapsamında gerçekleşmekte böylece eşyalarınız güvence altına alınmaktadır.

Daha iyi hizmet sunabilmek için tasarladığımız son model tırlarımız eşliğinde frigo taşımacılık hizmeti vermekteyiz. 

Tüm frigo araçlarımız 18 ile 28 derece aralıklarında artı eksi sıcaklıklar yer almakta ve ürünleriniz bu sıcaklık değerlerinde yerine ulaşmaktadır. 

Bu durum da bizi ayrıcalıklı bir hale getirmiş ve deneyimlerimiz eşliğinde sizlere kaliteli hizmet sunmamızı sağlamıştır.

Kuveyt’e yapılan taşıma işlemleri yükün durumuna göre farklı taşıma yöntemleri arasından tercih edilir. 

Komple taşımacılık, parça taşımacılık ve soğuk taşımacılık yapılmaktadır. Soğuk taşımacılık aynı zamanda frigo taşımacılık olarak bilinir. 

Bu yöntemde kullanılan araçlar özel soğutucularla döşenmiştir. Soğutucular sayesinde araç içindeki ısı ayarlanabilir. 

Genellikle ısıya karşı dayanıklı yükler araçlarla taşınır. Taşınan yükler -26 derece ile 18 derece arasında farklı ısılarda taşınabilir. 

Yükün sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşınması sağlanır. Saygınlar Nakliyat özel donanımlı araçlarla Kuveyt frigo taşıma hizmeti vermektedir.

Kuveyt Frigo Nakliye Hizmetleri

Saygınlar Nakliyat olarak Kuveyt’in her bölgesine frigo taşımacılığı yapmaktayız.

 Nakliye kapsamında uzun yılların verdiği tecrübeye sahip olan firmamız özel soğutuculu tırları aracılığı ile taşımacılık hizmeti sunmaktadır. 

Firmamız olarak her ne kadar en çok karayolu frigo taşımacılığı kullanıyor olsak da havayolu, denizyolu ve demiryolu da ihtiyaç halinde kullanmakta olduğumuz yöntemler arasında yer almaktadır.

Tırlarımız gereken frigo taşımacılığına elverişli olduğu için ve güzergah bakımından daha iyi yol haritası çizebildiğimiz için karayolu  taşımacılık hizmetlerini kullanmaktayız. 

Ancak acil durumlarda havayolu frigo nakliye de tercihimizdir. Kuveyt bölgesine vereceğimiz frigo taşımacılık işlemleri ortalama 7 gün sürmekte, herhangi bir aksilik durumunda tarafınıza bilgi verilmektedir. 

Nakliye süreci boyunca müşterilerimiz mail ya da telefon yoluyla haberdar edilmekte ve  teslimat gerçekleşince de bilgi verilmektedir. 

Talep etmeniz durumunda da frigo taşımacılık yapan araçlarımızın konum bilgileri tarafınıza gönderilmektedir.

Kuveyt Karayolu TIR Nakliyat Şehirleri

  •  Al Farwaniyah
  •  Fahaheel
  • Sabahiya
  •  Al Jahra» Al-Fintas
  •  Hawally
  •  Salmiya
  • Ardiyah
  •  Kuveyt Merkez
 
  •  Ebu Halifa
  • Mangaf
kuveyt parsiyel nakliye

kuveyt parsiyel nakliye

Kuveyt ile uzun süredir ticari ilişkiler içerisinde bulunan firmamız Saygınlar Nakliyat, Türkiye ve Kuveyt arasındaki parsiyel nakliyat işlemlerini kalite standartlarında gerçekleştirmektedir. 

Şirketimiz kazandığı tecrübeler neticesinde verimli çalışmalar sunmuş ve sektörde adından sıkça söz ettirmiştir. 

Uzman kadromuz ve son model araçlarımız sayesinde sizlere kaliteli taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Kuveyt bölgesine gerçekleştirmekte olduğumuz her türlü parsiyel nakliyat işlemleri CMR sigortası ile gerçekleşmekte ve eşyalarınız yolculuk boyu güvence altına alınmaktadır. 

Eşyanın türü ne olursa olsun güvenilir yöntemler ile adrese ulaştırmak isterseniz Saygınlar Nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Salmiya nakliye alanında yükün durumuna göre taşıma yöntemi belirlenir. Eğer yük miktarı az ise parça taşıma yapılır. 

Parça taşıma parsiyel olarak adlandırılır. Ahmedi şehrine yapılan taşıma işlemlerinde özel taşıma araçları kullanılır. 

Aynı güzergah üzerinde ilerleyen araçlarda parsiyel taşıma yapılmaktadır. Kuveyt parsiyel taşıma işlemlerinde farklı şehirlere ulaşım sağlanabilir.

Parsiyel taşıma işlemleri en uygun fiyatlı çalışmalardır. Bunun nedeni ise aynı araçta farklı müşterilere ait yükün taşınmasıdır. 

Araç aynı güzergahta hareket ettiği için ekstra araç kiralama masrafı çıkmaz. Genellikle iki müşteri tarafından kullanılan araçlar yükün durumuna göre üç ve daha fazla müşteri tarafından kullanılabilir. 

Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Araç içerisinde yükler güvenle taşınır. 

Taşıma durumundaki yüklerle ilgili firmayla sözleşme yapılır. Tüm çalışmalar bütçe dostu fiyatlarla yapılır.

Kuveyt Parsiyel Nakliyat Hizmetleri

Kuveyt ülkesinde pek çok semte parsiyel taşımacılığı sunan firmamız Saygınlar Nakliyat olarak düzenli profesyonel çalışmalarımız sonucu sizlere daima verimli nakliye sunmaktayız. 

Söz konusu parsiyel eşya taşımacılığı ise bizler için semt farkı olmamaktadır.  Firmamız aynı zamanda havayolu ve denizyolu üzerinden de parsiyel eşya taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Kuveyt bölgesine gerçekleştirmekte olduğumuz parsiyel taşımacılık işlemleri çok hızlı biçimde yapılmaktadır. Amacımız sizleri zaman kaybına uğratmadan, ekonomik yöntemlerle parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktır. 

Aynı güzergahta yer alan müşterilerimizin eşyalarını bu nedenle parsiyel olarak taşımaktayız.

Kuveyt Parsiyel Nakliyat Takip Sistemi

Sizlere verdiğimiz parsiyel nakliyat işlemlerinde daima takibi sıkı tutmaktayız. Böylece eşyalarınız zamanında ve hasar almadan yerine ulaşmakta, sizleri de her aşamada bilgilendirmekteyiz. 

Memnuniyetinizi kazanmak adına ücretlerimizi daima minimum düzeyde tutmakta ve birim fiyat üstünden sizlere rakam vermekteyiz.

Kazakistan parsiyel taşımacılık işlemleri için firmamıza 7/24 mail gönderebilir ve eşyalarınızı maksimum hızda adrese teslim edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak adına firmamızı arayabilirsiniz.  Sizlere daima kaliteli hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.