RUSYA NAKLİYE

Nakliye yöntemi karayolu taşımacılıkta en eski yöntemlerden biridir. Ancak buna rağmen diğer yöntemlerden daha fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise yüklerin güvenli, sağlam, ekonomik ve verimli şekilde taşınması büyük bir rol oynamaktadır. Üretimin yapılan sanayi şehirlerde çok daha fazla tercih edilen ve önemi çok daha fazla nakliye taşımacılığı her türden yüklerin taşınmasında istek ve beklentileri karşılamaya çalışmaktadır. Nakliye işlemlerinde hizmet sağlayan firmamız bu yöndeki hizmetleri ile tanınmaktadır.

Günümüzde en çok tercih edilen taşımacılık türü olmasındaki en büyük sebep güvenilir olmasıdır. Bunun yanında tek seferde çok fazla ürünün uygun bir şekilde taşınması da başlıca sebeplerden birisidir. Özellikle büyük yükler açısından esnek ve çok yönlü bir şekilde hizmet vermesi de büyük avantaj sağlamaktadır. Rusya nakliye taşımacılığında hizmet veren firmamızın en büyük özelliği ise neredeyse kapıdan kapıya hizmet vermesidir.

rusya Nakliye Avantajları

Nakliye taşımacılığının birçok avantajları ve yararı bulunmaktadır. Bu avantajlar hızlı, ekonomik ve güvenli olmasıdır. Ancak biz Rusya nakliye hizmetimizde bu avantajların yanında nakliye taşımacılığında sağladığımız, bizi öne çıkaracak bazı özelliklerimiz bulunmaktadır. Bu özellikler;

 • Ürün yapısına ve türüne göre uygun araç tercihi yapılmaktadır
 • Ürünün taşınmasında herhangi bir yere uğramadan direkt olarak teslim alanına gittiğimiz için zamandan tasarruf sağlamaktadır
 • Mesafe üzerinden fiyatlandırma yapıldığı için uygun ve hesaplı bir maliyet ile hizmet verilmektedir
 • 7 gün 24 saat ürün hakkında müşteri hizmetlerimizden bilgi alınabilmektedir
 • Çıkış ve varış zamanları planlanarak hızlı teslimat yapılmaktadır
 • Taşıma hızını ayarlanabilmektedir

Bu özelliklerimizin yanında siz müşterilerimizin memnun olması ve ürünün güvenliğinden emin olabilmesi bizim için çok önemlidir. Bu doğrultuda da siz müşterilerimize günün her saati ürün hakkında bilgi verebilmekteyiz.

rusya frigo nakliye

rusya frigo nakliye

Frigo nakliye normal nakliyeden farklı olarak her türden ürünü taşımaz. Frigo nakliye belirli sıcaklıklarda olması muhafaza edilmesi gereken ürünler için kullanılır. Bu ürünler için frigorifik adı verilen özel araçlar kullanılır bu araçlar 18 ila -26 santigrat derece arasında ısı kontrolü, değişikliği ve muhafazası yapabilmektedir. CEMT adı verilen standartlarda olmalıdır. Bu standartlar ürünün en iyi şekilde taşınmasına yardımcı olmaktadır. Bizim de firma olarak nakliye işlemlerinde kullandığımız tüm araçlar bu standartlara uymaktadır. Bu araçlar genellikle ilaç, gıda ve tüm soğuk zincir ürünlerinin taşımasını sağlar.

rusya frigoda önemli noktalar

Frigo nakliyesi soğuk zincir ürünlerin taşınmasında kullanılır. Soğuk zincir ürünleri belirli sıcaklıklarda kalmaları gerektiği için taşımada kullanılan aracın standartlarına dikkat edilmelidir. Çünkü araç tercihi yanlış yapılır ise taşınan ürün zarar görebilir veya ömrü azalabilir. Özellikle de CEMT adı verilen uluslararası standartlara uygun araç kontrolü yapılmalıdır. Rusya Frigo Nakliye hizmetimizde firma olarak size sağladığımız hizmetlerden en önemli taşıdığımız ürün soğuk zincir ürünü olduğu için ürün yoka çıkmadan rota belirlemektir. Belirlediğimiz rota sayesinde de ürününü en hızlı şekilde teslim ederek ürün ömrünü korumaktır. Size sağladığımız bu hizmetimizde siz müşterilerimizin ürünlerinin güvende ve nerede olduğunu öğrenebilmeniz için müşteri hizmetlerimiz günün her saati hizmet vermektedir.

Rusya frigo nakliye hizmetimizde siz müşterilerimize verdiğimiz hizmetin özel bir hizmet olduğunu bildiğimiz için ürün güvenliği için birkaç yeni özellik geliştirmiş olup siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu özellikler;

 • En son teknolojide frigorifik araçlar ile hizmet
 • Ürün yola çıkmadan önce rota belirleyerek varış süresini minimum süreye indirmek
 • Her ürün için özel koşullarda hizmet sağlamak
 • Uluslararası soğuk zincir kurallarına uygun şekilde ürün taşımak

Bu özelliklerimizin yanında siz müşterilerimiz için en uygun fiyat ile çalışmak için fiyatı ürün ve mesafe üzerinden belirlemekteyiz.

RUSYA PARSİYEL NAKLİYE

Nakliyat sektöründe müşteri istek ve talepleri doğrultusunda birçok yeni nakliyat şekli oluşmuştur. Bu nakliyat şekillerinden birisi de parsiyel nakliyattır. Parsiyel nakliyat aynı güzergahta gidecek olan ancak belirli büyüklükteki araçları doldurmayacak ürünlerin başka insanların ürünleri ile birleştirilerek tek bir yük haline gelmesi ile taşımasıdır. Bu nakliye şeklinde yüklerin tek bir araç yardımı ile taşınması ekonomik alarak müşteriye büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Size sağladığımız bu nakliye şekli en uygun fiyatlı nakliye şeklidir. En uygun olmasındaki sebep ise nakliye işleminin onlarca kişi tarafından ortak karşılanmasıdır.

Parsiyel Nakliyede Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Parsiyel nakliye tercih edildiği taktirde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktaların başında ürününüz birden fazla insanın ürünü ile beraber yolculuk yapacağı için şeffaf ve güvenilir bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Biz de Rusya parsiyel nakliye hizmetimizde siz müşterilerimizin güveni için sonuna kadar dürüst ve güvenilir çalışanlar ile çalışmaktayız. Ürün güvenliğinden emin olmanız içinde istediğiniz zaman müşteri hizmetlerimizden yararlanarak ürününüz hakkında bilgi de alabilirsiniz. Yine siz müşterilerimiz için nakliye işlemi başlamadan önce yolculuk planlaması yaparak en uygun ve en hızlı teslimatı da sizlere sağlamak için çalışmaktayız.

Parsiyel Nakliyenin Avantajları

Parsiyel nakliyenin herkes tarafından bilinen bazı özellikleri vardır. Bu özellikler düşük maliyetli olması ve hızlı olması gibi hemen akla gelen özelliklerdir. Ancak biz Rusya parsiyel nakliye hizmetimizde bu özelliklere ek olarak bizi farklı kılacak bazı yeni özellikler eklemiş bulunmaktayız. Bu özellikler;

 • Birçok kişinin ürünü aynı anda taşındığı için planlama yapılarak hızlı bir teslimat oluşturma
 • Araç içi boşluklardan ödeme almayıp, sadece sizin ürününüzün kapladığı alan kadar ücret almak
 • Aynı güzergahta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlama
 • Teslim tarihi müşteriye bırakılarak esneklik sağlamak

Daha da geliştirmekte olduğumuz hizmetimizden şuan birçok firma yararlanmıştır. Sizde uygun fiyat ile yararlanmak istiyorsanız bize ulaşabilirisiniz.