ermenistan nakliye firmaları

Ülkemiz, Ermenistan ile birçok ticari anlaşma yapmaktadır. Her yıl çok sayıda nakliye çalışması ile Türkiye’den Ermenistan’a yük taşınmaktadır. Firmamız, uluslararası yük taşımacılığının tüm aşamalarında uzmanlaşmıştır. 

Sektörde uzun yıllar çalışmış olmanın verdiği engin tecrübelerimiz sayesinde sizlerin Ermenistan’a yük taşıması noktasındaki taleplerini en iyi şekilde karşılayacak niteliklerde hizmetler sağlayarak, siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktayız. Uluslararası yük taşımacılığı zorlu bir süreçtir. 

Nakliyesi yapılacak eşyalar için gerekli izinler ve belgeler konusunda yeterli deneyime sahip bir Ermenistan nakliye firmasından hizmet alınarak yapılan eşya taşımaları sürecin maksimum konforda ve hızlı şekilde ilerlemesinin garantilenmesi noktasında büyük avantaj sağlamaktadır.

Saygınlar Nakliyat ailesi olarak yıllardır Türkiye’den Ermenistan’a yapılan eşya taşıma çalışmalarında siz değerli müşterilerimizin tavsiyeleri ve teşekkür içerikli geri dönüşleri sayesinde emin adımlarla ilerleyerek sektörümüzün en çok tercih edilen firması olmanın gururunu yaşamaktayız. Nakliye fiyatlandırmalarımız ve profesyonel çalışmalarımızla rakip firmaların işini zorlaştırmaktayız. 

Sizler de Ermenistan’a eşya nakliyesi yaparken şirketimizin profesyonel hizmetlerinden yararlanarak kısa sürede en iyi nakliye hizmeti deneyimini yaşayabilirsiniz.

ERMENİSTAN KARAYOLU NAKLİYE

Ülkemizle deniz sınırı bulunmayan Ermenistan’a yük nakliyesi yapılırken en çok tercih edilen nakliye türü karayolu nakliyesidir. Karayolu nakliyesinde, taşıma sırasında yalnızca eşyaların alındığı ve bırakıldığı noktada durulduğundan nakliye çalışması kısa sürede bitmektedir. 

Karayolu üzerinden taşınan eşyalar genellikle tırlar kullanılarak taşınır. Daha ekonomik bir hizmet için mümkün olan en kısa ve sağlıklı yol güzergahı üzerinden nakliye yapılmalıdır. 

Gelişen teknoloji yüklerin daha sağlam ve hızlı bir şekilde taşınmasına imkan sağlayan birçok farklı çözüm önerisi ortaya çıkarmıştır. Ermenistan karayolu nakliye çalışması yapan bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti odaklı bir çalışma hayatı sürdürmekteyiz. 

Bu sebeple çağa ayak uydurmak adına sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Firmamız, frigo nakliye, parsiyel nakliye ve komple nakliye türlerinin tümündeki çalışmalarda uzun yıllar hizmet vererek uzmanlaşmıştır.

Komple ev eşyası taşımacılığında kısa süre içerisinde maksimum kalitede hizmet sağlayan çalışanlarımızla sizlerin yanınızdayız. Personelimiz, eşya taşınması sürecindeki gümrük işlerine hakimdir. 

Nakliye öncesinde gerekli izin ve belgeler doğru bir şekilde alınarak taşıma süresinin gereksiz yere uzamasının önüne geçilmektedir. Ermenistan’a yük taşıma işlerinde konforlu ve sağlıklı bir nakliye hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ermanistan Nerededir?

Batı Asya’daki Ermeni Yaylaları üzerinde yer alan ülke, batısında Türkiye, kuzeyinde Gürcistan, doğusunda Azerbaycan ve Rus barış gücünün yer aldığı Laçın Koridoru, güneyinde ise İran ve Azerbaycan’ın bir parçası olan Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti ile sınır komşusudur.

Vikipedi

Ermenistan Nakliye İlleri

Ermenistan, Türkiye’nin doğu sınırında bulunmaktadır. Güneyinde İran, doğusunda Azerbaycan, Kuzeyinde Gürcistan bulunmaktadır. Ülkenin başkenti Erivan’dır. 

Erivan, Ermenistan’ın en yoğun nüfuslu şehridir. Ülkenin en önemli illeri: Erivan, Gavar, Arşarat, Armavir, Vanazdor, Emçiadzin’ dir.

Ülkemizle Ermenistan arasında yapılan ticari anlaşmalar gün geçtikçe artmaktadır. Ermenistan nakliye illeri ile yapılan tüm anlaşmalarda en çok tercih edilen nakliye firması olarak anılmanın memnuniyeti ile çalışma hayatımızdaki başarılarımıza başarı katmaktayız. 

Firmamız olarak sizlere Ermenistan’daki nakliye şehirlerindeki tüm noktalara eşya nakliyeleri yaparak kaliteli hizmetlerimizi sunmaktayız. 21 yıldır uluslararası nakliyecilik sektöründe hizmetler vererek taşıma sırasındaki nakliye güzergahını belirleme konusunda uzmanlaştık. 

Ürünleriniz, en kısa zamanda istediğiniz adrese ulaştırılırken siz de kaliteli bir taşımacılık hizmeti almanın rahatlığını yaşayacaksınız.

ermenistan parsiyel nakliye

Komple bir aracı doldurmayacak kadar olan eşyaların nakliyesi için parsiyel nakliye tercih edilmektedir. Birden fazla müşterinin nakledilecek eşyasının aynı araçta taşınması işine parsiyel taşımacılık denir. 

Yalnızca eşyalarının kapladığı alan için ödeme yapılması müşterilerimize ekonomik fayda sağlar.  Burada önemli olan nokta, bırakılması gereken yükün aynı güzergah doğrultusunda olmasıdır. 

Yurtdışında eğitim görmeyi tercih eden öğrenciler genellikle parsiyel taşımacılık türünde nakliye hizmeti sağlayan firmalarla anlaşmaktadır.

 Firmamız, Ermenistan parsiyel nakliye işlerinde siz değerli müşterilerimizin hizmetlerimizden maksimum verim alması felsefesiyle dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktadır. Nakliyeye başlamadan önce sizlerin izinlerini almaktayız. 

Eşyalarınızı Ermenistan’daki belirttiğiniz noktaya ulaştırdığımızda siz değerli müşterilerimizi cep telefonu numaralarınızdan arayarak bilgilendirme yapmaktayız.

ERMENİSTAN FRİGO NAKLİYE

Günümüzde Ermenistan’la yapılan ticari iş anlaşmaları sürekli olarak artmaktadır. Unlu mamuller, ilaçlar, meyveler, sebzeler, et ve süt ürünleri gibi belirli sıcaklığının altında taşındığı zaman bozularak şirketlere büyük maddi

zarara uğratabilen ürünlerin nakliyesi için -26 dereceye kadar soğutma özelliğine sahip cihazlarla donatılmış araçlar kullanılmaktadır. Frigo nakliye, soğutma dolaplarıyla ürün taşımasının yapıldığı nakliye türüdür. 

Ermenistan frigo nakliye işlerinde başarılı çalışmalar yürüterek çalışma hayatımıza devam etmekteyiz. 

Firmamız olarak, Türkiye’den Ermenistan’daki noktalara bozulma riski taşıyan ürünlerinizin nakliyesinde son teknoloji ürünü soğutma cihazlarıyla donatılmış araçlarımızı kullanarak sizlerin bütçesini gereksiz yere zarara uğratmanın önüne geçmekteyiz. 

Firmamız ürünlerinizi taşınma öncesinde sigortalayarak sizlere kaliteli bir nakliyecilik hizmeti sağlayacağının garantisini vermektedir.

ERMENİSTAN Ağır nakliye

Ağır yük taşımacılığı, yüksek tonajdaki yüklerin özel ekipmanlarla bir noktadan başka bir noktaya taşınmasıdır. Ülkemizde birçok şirket Ermenistan ağır nakliye çalışmasında hizmetler sunmaktadır.

Firmamız Türkiye’den Ermenistan’a her ağırlıktaki yüklerinizde sizlere kaliteli hizmetler sağlayarak nakliye sürecinden maksimum verim almanızı sağlamaktadır. 

Yükleriniz sağlam bir şekilde Ermenistan’daki belirttiğiniz adrese kısa süre içerisinde bırakılmaktadır. Yüksek tonajdaki eşyaların taşıması ustalık gerektirir. Ağır nakliye çalışmalarında kullanılan yol, nakliye aracının kolaylıkla seyir halinde olacağı özellikte olmalıdır.

Keskin virajlı yollarda yapılan nakliyeler araç dengesinin korunması noktasında zorluklar çıkarması sonucu kazalara neden olarak maddi kayıplara sebep olması bakımından tehlikelidir. 

Saygınlar Nakliyat ailesi olarak 21 yıldır uluslararası ağır nakliye hizmetleri sunmaktayız. Ağır nakliyelerde Ermenistan’daki adrese en kısa sürede  ulaşılabilecek ve sürüş için en uygun güzergahları tercih etmekteyiz. 

Uluslararası nakliye süreci içerisinde karşılaşabileceğiniz tüm problemlere engin deneyimimiz sayesinde efektif çözümler sunarak sizlerin taleplerini en iyi şekilde cevaplamaktayız.

ermenistan nakliyat

Ermenistan Nakliye Fiyatları

Ermenistan nakliye fiyatları, nakliye hizmeti veren firmalarca belirlenmektedir. Ülkemizden Ermenistan’a nakliye yapan firmalar,

  • Taşınacak eşyanın miktarı, boyutu, hacmi
  • Türkiye ve Ermenistan arasındaki iki noktanın birbirine uzaklığı
  • Nakliye aracının bakımı
  • Hangi nakliye türü seçilerek eşya nakliyesinin yapıldığı
  • Nakliyeyi yapan çalışan sayısı gibi birçok faktörü dikkat ederek nakliye fiyatı politikalarını belirlemektedir.

Şirketimiz olarak, nakliye sürecinde maksimum kalitede ürünler kullanarak eşyalarınızı paketliyor, son teknolojiye uygun bir şekilde üretilmiş cihazlarla donatılmış araçlarımıza yükleyerek kısa sürede Ermenistan’daki ulaştırılmasını istediğiniz noktaya bırakıyoruz. 

Firmamız nakliye fiyatlarını, müşterilerimizin bütçesini zorlamayacak şekilde her yıl yenilemektedir. Ülkelerarası eşya taşımacılığında uzmanlaşmış ekibimizden alacağınız hizmetler sayesinde eşyalarınız sağlam bir şekilde taşınarak cebinizden fazla para çıkmasının önüne geçilmektedir.

 

Ermenistan Nakliye Firmaları

Günümüzde birçok nakliye firması Türkiye’den Ermenistan’a eşya taşımacılığı yapmaktadır. Ermenistan’a yük nakliyesi çalışmalarımızın kalitesi ile Ermenistan nakliye firmaları arasından sıyrılarak lider bir dünya firması haline geldik. 

Bugün, sektörde yeni kurulan firmaların örnek aldığı firma olarak çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Uluslararası nakliye firması belirlerken öncelik taşınacak eşyanın kısa zamanda en yakın güzergah üzerinden sağlam bir şekilde taşınması kriteridir. 

Firmamız, Türkiye’deki adresinizden eşyalarınızı alarak Ermenistan’da bırakılmasını istediğiniz noktaya en kısa sürede nakliyesini sağlamaktadır. Eşya nakliyesinde kaliteli malzemeler kullanılmayarak paketlenen birçok eşya kırılmakta veya hasar almaktadır. 

Firmamız olarak eşyalarınızı dünya standartlarındaki malzemeleri kullanarak paketlemekteyiz.  Nakliye sürecinde eşyalarınızı sigortalayarak mümkün olan en az maddi zararla süreci geçirmenizi sağlamaktayız.

Ermenistan Nakliye Güzergahı

Uluslararası eşya nakliyelerinde fiyatlandırmalar eşyanın miktarı, boyutu ve iki nokta arasındaki mesafenin uzaklığı belirlenerek yapılır. Bu sebeple yük taşıma taşıması yapılırken adresler arasındaki mümkün olan en kısa mesafe tercih edilmelidir. 

Firmamız olarak, bütün nakliyelerinizde iki merkez arasındaki en kısa mesafeyi belirleyerek nakliye çalışmasını yapacağımız güzergahı seçiyoruz.

 Çalışanlarımız Ermenistan nakliye güzergahı hakkında yeterli bilgiye sahiptir. Türkiye’den Erivan, Gümrü, Vanadzor, Kapan, Lori, Abavyon, Armavir illerine birçok ticari içerikli yük taşımacılığı yapılmaktadır. 

Firmamız uluslararası tüm yük taşımalarında Avrupa standartlarında hizmetler sağlayarak sizlerin çözüm ortağı olmaktan gurur duyar. Karşılıklı güvene dayalı bir iş ilişkisi içerisinde çalışmak işletmemizin vazgeçilmez prensibidir. 

Firmamızdan, Ermenistan’a eşya nakliyeleri sırasında alacağınız tüm hizmetlerden memnun kalacaksınız.