dubai nakliyat

Dünyanın ticari merkezleri ülkemiz açısından da önem taşır. Bu tür ticari merkezlerden birisi olarak karşımıza çıkan Dubai  nakliye son yıllarda ülkemizden ürün temini aşamasında en önemli noktalar arasında yer almaktadır. 

Bu aşamada ön plana çıkan Saygınlar Nakliyat firmamız ile birlikte önemli bir ticari nokta olarak ön plana çıkan Dubai için ticari taşıma hizmetlerini temin etmek mümkündür. 

Bunun yanında söz konusu ülkeye yapılan taşımacılık hizmetlerinin temini aşamasında uygun fiyat ve düzenli taşıma hizmetlerini güvenle sizlere sunmaktadır.

Uluslar arası taşıma hizmetleri kapsamında müşteri destekli hizmetler sunulmaktadır.

Aynı zamanda müşterilerin farklı beklentilerinin temini aşamasında özel çözümleri de yerine getirilmektedir. 

Siz de güvenli ve kaliteli taşıma hizmetlerini düzenli olarak satın almak aşamasında bizden yardım alabilirsiniz.

Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimizin düzenli ve garantili hizmet alması temin edilmektedir. 

Aynı zamanda sizler için yenilikçi çözümlerimiz ile kara, hava, deniz kanallarından taşıma hizmetleri verilmektedir. 

Kara taşımacılığı alanında başarılı çözümlerin temini için bizden destek alabilirsiniz.

Farklı özellikleri olan ürünlerin hızlı bir şekilde transferi için sizler için ön plana çıkan hizmetler sunulmaktadır. 

Aynı zamanda firmamız sayesinde uygun taşıma maliyetleri geçerli olur. Bunların dışında haftanın belirli günleri Dubai merkezli taşıma hizmetleri temini bizim ile mümkündür. 

Profesyonel saha ekiplerimiz ile sizlerin ihtiyacı olan transfer işlemlerini birçok kanal üzerinden gerçekleştirilmektedir. Taşıma alanında bizden hizmet alabilirsiniz.

Dubai nakliye fiyatları

✔️İSTANBUL – DUBAİ6.600 USD
✔️ANKARA – DUBAİ6.400 USD
✔️İZMİR- DUBAİ6.800 USD
✔️ADANA – DUBAİ6.400 USD

Dubai’ye nasıl Taşıma Yapıyoruz?

Karayolu sevkiyatlarımız RORO gemileriyle Suudi Arabistan Duba Limanı’na varış olacak şekilde taşımalarımızı yapmaktayız. 

Türkiye’de bulunan ihracat yüklerini  ilgili ihracatçı firma ile anlaşarak; yükleme yeri, yükleme zamanı, yük cinsi, tonajına göre fiyat belirlemekteyiz. 

Lojistik işlerini kurumsal şekilde yürüten firmamız yılların deneyimi ile müşterilerine odaklı çalışmalar organize eder. 

Özmal araçları, lojistik hizmet çeşitleriyle Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. talep ettiğiniz hizmeti profosyonel bir şekilde yürütürlür.

Dubai’ye Genelde Taşıdığımız Yükler

İnşaat Projeleri ve İnşaat Malzemeleri : Birleşik Arap Emirliklerine genelde taşıdığımız yükler: inşaat malzemeleri, rüzgar yeli, şantiye ekipmanları (vinç, iş makineleri, techizatlar, vinç kuleleri, kazık çakma makineleri)

Dubai’ye Makine Taşıma : Türkiye’den veya Avrupa’dan ihracat, transit makine taşımalarını özmal araçlarımızla BAE nakliye ile sevk etmekteyiz. 

Uluslararası Nakliyat sektöründeki yıllardır deneyimlerimiz ve eğitimli elemanlarımızla Dubai Nakliye’de çalışmalarımızı özenle gerçekleştiririz.

Dubai Tekstil Taşımacılık: Özmal tenteli araçlarımızla Dubai Nakliye çeşitlerimizden olan Dubai Tekstil taşımaları yapmaktayız. Filomuz teknolojiye odaklı yeni araçlardan oluşmaktadır.

Dubai Ayakkabı Taşımacılık: BAE Ülkelerine ayakkabı taşıma işlerinde kullandığımız TIR dorseleri tenteli treylerdir. Ayakkabı taşımacılığına uygun olarak ihracat yüklerinize özel Dubai Nakliye hizmeti sunarız.

Soğuk Zincir (Dubai Frigofik Nakliye): Dubai nakliye konusunda uzmanlığımızı konuşturuyoruz. 

TIR filomuzda bulunan araçlarımızda Frigofik dorseli araçlarımız bulunur. Müşterilerimizin taleplerine uygun şekilde Dubai Frigo taşıma yapmaktayız.

Uluslar Arası Nakliyat Çözümleri

Ülkemizin konumu gereği birçok ülkeye transfer ihtiyacı karşımıza çıkar. Bu aşamada yıllardan bu yana alanda ön plana çıkan bir firma olarak Saygınlar Nakliyat olarak en başarılı çözümleri sunmaktadır. 

Bunun dışında aynı zamanda kaliteli ve düzenli taşıma hizmetinin temini için bizi tercih edebilirsiniz.

Uluslar arası transfer hizmetlerinin temini aşamasında düzenli olarak ürün taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. 

Bunun yanında taşıma hizmetleri kapsamında profesyonel destek alabileceğiniz firmamız sayesinde siz de güvenlik hizmetler satın alırsınız. 

Firmamız uluslar arası nakliyat alanında başarılı operasyonları ile en iyi iş çözümlerini sizlere sunmaktadır.

Uluslararası lojistik çözümleri sayesinde ürünlerin gerektiğinden en hızlı yollar ile transferi mümkün olur. 

Bu aşamada Saygınlar Nakliyat olarak sizler için kara yolu taşımacılığı başta olmak üzere aynı zamanda hava yolu ya da deniz yolu ile taşıma hizmeti sunmaktadır. 

Bunun yanında bozulma ihtimali olan ürünleriniz için Frigo taşıma hizmeti de yine firmamız hizmetleri arasında yer alır.

Özellikle son dönemde artan ihracat kanalları nedeni ile birçok ülkeye gönderimlerin yapılması gereklidir. 

Bu aşamada profesyonel taşıma hizmetlerimiz ile ön plana çıkılmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerinin karşılanması aşamasında sunduğumuz destek hizmetleri ile siz de ihtiyaç duyulan çözümlerden yararlanabilirsiniz. 

Nitelikli ve düzenli Dubai lojistik çözümlerimiz sayesinde taşıma işinde profesyonelliği sağlamış olursunuz.

dubai frigo

Dubai Nakliye’de Kullanılan Evraklar

  • Türkçe Fatura
  • Beyanname
  • Çeki Listesi
  • Çıkış Özet Beyannamesi
  • Menşe Şahadetnamesi

Yurtdışında Kullanılacak Evraklar

  • İnvoice (İngilizce Fatura)
  • Packing List
  • Özet Beyanname
  • Menşe Şahadetnamesi

Özel izinlere tabii ürünlerde bu evraklar farklılık göstermektedir. Ürünün cinsilerine göre evraklar değişmektedir. Dubai taşımalarında tüm ürünler için kullanılan genel evrakların listesini belirttik.

dubai frigo nakliye

Ülkeler arasında gıda transfer işlemlerinin gerçekleştirilmesi aşamasında son zamanlarda frigo soğutuculu sistemlerin önemi giderek artış gösterir. 

Bu aşamada Saygınlar Nakliyat olarak aranan nitelikli çözümleri sizlere sunmaktayız.

 Bunun dışında firmamız genç araç filosunun yanı sıra adrese teslim taşıma operasyonları ile hizmet sunar. 

Dubai gibi gelişmiş ve ticari potansiyeli yüksek bir ülkeye taşıma hizmetlerinin sunulması aşamasında en başarılı çözümleri bizim ile temin etmek mümkündür.

Bunların dışında sunduğumuz hizmetlerin temini aşamasında firmamız makul ücretler ile düzenli taşıma hizmeti sunar. 

Düzenli taşıma hizmeti sürekli olarak mal transferi ihtiyacı olan firmalar için önemlidir.

  Aynı zamanda bu tür taşıma hizmetlerinin temini aşamasında özellikle son zamanlarda ön plana çıkan ısı sensörlü araçlarımız ile taşıma hizmetlerinde başarı sağlanabilir.

Sunduğumuz hizmetlerin temini aşamasında firma beklentilerine uygun çözümlerimiz bulunur. 

Gıda taşımacılığı alanında uluslararası arenada ihtiyaç duyulan frigo taşıma hizmetlerimiz yer alır. 

Gıda taşımaya uygun araç filomuzun yanı sıra hava ya da deniz taşımacılığı aşamasında da nakliyat çözümlerimiz ile ürünlerin güvenle nakledilmesini temin etmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak profesyonel bir hizmet anlayışı ile hizmet sunmaktadır.

 Bunların yanı sıra aynı zamanda taşıma alanında sunduğumuz müşteri odaklı hizmetlerimiz de bulunmaktadır. 

Son yıllarda bu tür hizmetlerin temini aşamasında özellikle müşterilerimizin ürün güvenliği beklentilerini yerine getirmiş olunur.

Dubai Uluslararası Frigo Nakliye

Gıda taşıma alanında ön plana çıkan taşıma hizmetlerinin temini için Saygınlar Nakliyat hizmetlerimiz önemlidir. 

Gıda taşıma hizmetlerini güvenli bir şekilde yerine getiren firmamız düzenli olarak Dubai üzerinden taşıma hizmeti vermektedir. 

Siz de ürünlerin bozulma riskini en aza indiren taşıma çözümlerimiz ile bizden destek alabilirsiniz. Üstelik bu anlamda arabalarımız son model araç filolarından oluşmaktadır.

Dubai gibi ulaşımı aşamasında kara deniz ya da hava kanallarının kullanılabileceği bir ülke için her türlü kanaldan taşıma hizmeti sunmaktadır. 

Özellikle müşterilerin düzenli ve hızlı ürün transfer beklentilerinin karşılanması aşamasında destek almak için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. 

Ürünlerinizin bozulmadan taşınması aşamasında firmamız sizlere destekler sunar. Siz de firmamız ile güvenli bir şekilde ürün transferi yapabilirsiniz.

dubai parsiyel

dubai parsiya nakliye

Firmamız Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerine çözüm odaklı çalışmalar sunar. Bunun dışında firmamız hizmetlerinin temini ile birlikte uluslararası taşıma hizmetlerinin daha güvenli ve düzenli olması mümkündür. 

Bu aşamada ön plana çıkan yerel çözümlerimiz sayesinde adresten adrese taşıma hizmeti sunarız. Aynı zamanda firmamız parsiyel taşıma hizmetleri de sunarak firmaların farklı taşıma beklentilerini karşılamış olur.

Son yıllarda alanda bu konuda firmaların maliyet problemlerinin çözümü gereklidir. Taşıma işlemleri sonrasında parça başına maliyetler artış gösterir. 

Bu nedenle de taşıma işlemlerinin güvenilir ve hızlı olmasının yanı sıra makul olması da önem taşır. Bu aşamada firmamız ile birlikte siz de güvenilir lojistik hizmetleri bizden temin edebilirsiniz.

dubai nakliyat çözümleri

Dubai orta doğunun parlayan bir yıldızı olarak ekonomik açıdan zengin bir ülkedir.

 Bunun yanı sıra bu ülke ile yapılan son dönem çalışmalarının bir sonucu olarak ihtiyaç duyulan lojistik çözümlerini firmamız ile temin edebilirsiniz. 

Saygınlar Nakliyat olarak firmamız müşterilerin operasyonel olarak destek alabilecekleri çözümler ortaya koymaktadır.

Bunun yanı sıra nakliyat hizmetlerinin temini aşamasında özellikle son yıllarda düzenli olarak transfer gereklilikleri ortaya çıkmaktadır. 

Bu nedenle de firmalar düzenli olarak adrese teslim hizmet veren taşıma firmalarını tercih etmektedirler. 

Bu açıdan sizler için adresten alıp adrese teslim yapabilmeye imkan tanıyan çözümler geliştiririz.  

Yine firmamız hizmetleri sayesinde beklentilerin karşılanmasını sağlayan Dubai Parsiyel nakliye çözümlerden yararlanabilirsiniz.