moğolistan nakliye fiyatları

Moğolistan Nakliye Ülkemizin ticari ilişkileri için oldukça önemlidir, Moğolistan Çin ve Rusya ile etrafı çevrilmiş bir Orta Asya ülkesidir. Kazakistan’dan sonra denize kıyısı olmayan ikinci büyük Asya ülkesi konumundadır. 

Dünyadaki en geniş yüzölçümüne sahip ülkeler arasında ise 19. Sıradadır. Bununla birlikte 3,3 milyon nüfusu ile dünyanın en seyrek nüfusuna sahiptir. 

Topraklarının çok büyük kısmı bozkırlardan oluşmakta, Gobi Çölü ve dağlar ülkenin büyük bir kısmını kaplamaktadır. Başkenti Ulan Batur’dur ve dünyanın soğuk kentlerinden birisidir.

Moğolistan ekonomik yapı olarak yıllarca eski Sovyetler Birliğine bağlı kalmıştır. 1990’dan sonra köklü değişiklikler yaşanmış, serbest Pazar ekonomisine geçiş olmuştur. Daha çok hafif sanayinin bulunduğu ülkede sanayi daha çok tekstil, gıda, çimento ve kimyaya dayanmaktadır. 

Petrol ve diğer minerallerce zengin ülke pek çok maden bakımından dünya sıralamalarından önlerdedir. 

Türkiye ile Moğolistan arasında uzun yıllara dayanan ithalat ve ihracat faaliyetleri olmakta, bu noktada şirketler Moğolistan nakliye hizmeti veren firmalara ihtiyaç duymaktadır. 

Karayolu nakliyat alanında yirmi yılı geçkin süredir hizmet veren Saygınlar Nakliyat firmamız da sektörün en çok tercih edilenleri arasında bulunmaktadır.

Moğolistan NAKLİYE fİYATLARI

İstanbul –Ulan Bator.000. 11 USD
İstanbul – Erdenet000. 10 USD
Ankara – Hovd000. 12 USD
İzmir – Ölgi000. 13 USD

Her İhtiyaca Uygun Moğolistan Nakliye Çözümleri

Saygınlar Nakliyat olarak Moğolistan nakliye alanında çok geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Sunduğumuz başlıca hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Proje taşımacılığı,
  • Ağır nakliyat,
  • Karayolu taşımacılığı,
  • Havayolu taşımacılığı,
  • Transit taşıma,
  • Depolama hizmetleri,
  • Acentelik ve gümrükleme hizmetleri,
  • Yol analiz hizmetleri.

Bütün bu hizmetlerimizi yıllardır sürdürmeye devam ediyoruz. Her zaman sevkiyatlarımızda alternatif güzergahlar kullanıyor, Türkiye’den Moğolistan’a ihracatı yapılan bütün yasal yükleri taşıyabiliyoruz. 

Yüklerinizi taşırken Gürcistan – Rusya üzerinde karayolu ve yine Rusya üzerinden deniz yolu – karayolu gibi alternatifler kullanıyoruz. En hızlı ve en kolay taşımayı nasıl yapacaksak ona göre strateji geliştiriyoruz.

Düzenli olarak Moğolistan’a geçiş yapan firmamız karayolu geçiş belgesi teminini rahatlıkla yapabilmekte, geçişlerde evrak ekleme gibi sorunların üstesinden gelmektedir. 

Ülkemizin bütün şehirlerinden alınan yükleriniz Moğolistan’ın başkenti Ulan Batur başta olmak üzere hemen bütün şehirlerine en güvenli şekilde taşınmaktadır. Taşıma sırasında bütün önlemlerimiz alındığı gibi sigortalı olarak taşıma gerçekleştirilmektedir.

moğolistan frigo nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak ilk günden bu yana müşteri odaklı çalışıyor, her koşulda müşteri memnuniyetini yüzde 100 oranında tutmaya çabalıyoruz. 

Bu nedenle herkese hitap edebilme adına farklı lojistik çözümleri geliştirmiş bulunuyoruz.

Ülkemizden Moğolistan’a en çok giden yüklere baktığımızda ilk sırada yaş sebze, meyve ve diğer gıdaların olduğunu görüyoruz. 

Bunların ise çıkış noktasından varış noktasına kadar belli bir ısı derecesinde taşınması gerekmektedir. 

Firma olarak soğutucu frigo tırlarımızla Moğolistan frigo nakliye hizmeti veriyoruz. Bu sayede her türlü kuru ve paketli yüklerinizi mega ve standart dorse tırlarımızla taşıyabiliyoruz. 

Gabari dışı ağır tonajlı yüklerinizi ise havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlarımızla taşıyoruz. 

Konteyner yüklerinizi de kilitli açık kasa tırlarımızla taşıyoruz. Böylece yüklerinizin miktarı ve özellikleri her ne olursa olsun Saygınlar nakliyat bünyesinde uygun bir seçenek bulabiliyorsunuz. 

Bu da bizi ilk günden bu yana Moğolistan karayolu nakliyat gereksinimlerinde en çok tercih edilen firmalardan birisi haline getiriyor. 

Sevkiyatlarımızda Türk, Rus, Gürcü, Azeri plakalı tırlar kullanabiliyor, bütün yüklerinizi Moğolistan’a en güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Tam Donanımlı Araçlarla Moğolistan Frigo Nakliye

Türkiye ile Moğolistan oldukça farklı iklimlere sahiptir. Moğolistan son derece sert, kuru ve soğuk bir iklime sahiptir. 

Karasal iklime sahip bölgede hayvancılık en önemli ekonomik faaliyetler arasında olup tarım da oldukça kısıtlı alanda, daha çok hayvanların ihtiyacını karşılamaya yönelik gerçekleştirilmektedir. 

Bu nedenle Türkiye ile Moğolistan arasında en fazla taşınan yükler tarım ürünleri olmaktadır. Yaş sebzeler, meyveler, dondurulmuş gıdalar Moğolistan’a gönderilmektedir. 

Ayrıca çeşitli kimyasallar, süt ve süt ürünleri, hayvansal gıdalar da Moğolistan’a taşınmak istenmektedir. Bütün bunlar ise frigolu taşımacılıkla taşınmalıdır.

Frigo taşımacılıkta dereceleri ayarlanabilen soğutucuya sahip, tam donanımlı araçlarımız kullanılır. 

Böylece gıdalarınız taşınırken fiziksel, kimyasal bozulmalara maruz kalmaz, raf ömrü azalmaz. 

İlk günkü tazeliğinde Türkiye’den Moğolistan’a ulaşır ve tüketime sunulur. Yine ilaç sektöründeki hapların, şurupların, serumların, özel tıbbi malzemelerin de belli saklama koşullarında tutulması gerekir ve frigolu tırlarımızla bunları da güvenle taşıyabiliriz.

 Soğuk taşıma yapılması gereken bütün yüklerinizde nakliye aracımıza yüklemeden boşaltmaya kadar bütün süreci titizlikle takip eder, Moğolistan frigo nakliye sürecini en iyi şekilde yönetebiliriz.

Moğolistan nakliye firmaları

moğolistan parsiyel nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak oldukça esnek çözümler sunuyoruz. Bu bakımdan en fazla ilgi gören lojistik türlerimizden birisi parsiyel nakliye olmaktadır. 

Moğolistan parsiyel nakliye hizmetimiz dahilinde alıcıları farklı olan malları aynı araçla taşıyabiliyoruz. 

Aynı güzergahta yer alan, birbirinden farklı müşterilerimizin yüklerini, ürünlerini aynı araca yükleyebiliyor, güvenli taşıma gerçekleştirebiliyoruz.

Moğolistan ülkemize oldukça uzak mesafededir. Bu nedenle farklı lojistik çözümlerinin geliştirilmesi, daha esnek çalışma sistemlerinin geliştirilmesi gerekmektedir. 

Bizler de her müşterimize hizmet verebilmek adına karayolu nakliyat alanında parsiyel taşımacılıkla kapsamlı faaliyet alanları inşa ediyoruz. 

Eğer bir müşterimizin yükleri tek bir nakliye aracımızı ya da konteynerlerimizi doldurmuyorsa aynı güzergaha gidecek yükleri tek bir araca yükleyerek taşıyoruz.

Parsiyel nakliyenin pek çok avantajı olsa da ince detaylara sahiptir. En önemli husus ise etkili bir organizasyon becerisidir. 

Bunun için deneyimli ve özverili personellere ihtiyaç vardır. Firmamız deneyimleriyle bütün süreci başarıyla yürütmeyi başarmaktadır.

Moğolistan Parsiyel Nakliye Avantajları

Moğolistan parsiyel nakliye çözümlerimiz gerek müşterilerimiz gerekse firmamız için çeşitli avantajlar sunar. 

Bu da haliyle parsiyel nakliyeye talebin fazla olmasını, Moğolistan’a yükü gidecek müşterilerimizin ilk tercihlerinden birisinin parsiyel taşımacılık olmasını sağlamaktadır.

Parsiyel nakliyede yalnızca yükünüzün kapladığı alan için ücret ödersiniz. Her aşamada yükünüzün güncel halini öğrenebilirsiniz. 

Maliyet konusunda ciddi oranda tasarruf eder, Moğolistan gibi uzak bir yere yüklerinizi uygun fiyatlarla taşıtabilirsiniz. 

Teslim tarihleriyle ilgili müşteri taleplerine göre esneklik gösterebildiğimiz için teslim tarihlerinde sorun yaşamazsınız. 

Denizyolu, karayolu gibi farklı yollarla entegre olarak tercih edebilirsiniz. Az bir yükünüz olsa dahi bütün bir aracın kiralama ücretini ödemek zorunda kalmadan yükünüzü Moğolistan’a ulaştırabilirsiniz. Araçtaki yükler aynı güzergaha gideceği için zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Firma olarak her biri alanında deneyim sahibi, işini severek yapan, yenilikçi bir ekiple parsiyel nakliye süreçlerinizi yürütüyor, söz verilen sürede teslimatlarımızı yapıyoruz. Her zaman en kaliteli ve güvenli lojistik faaliyetlerini en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.