bulgaristan nakliye

Saygınlar nakliyat, uzun yıllardır verdiği güvenli hizmet ile Bulgaristan nakliye hizmetlerinde uluslararası nakliye firmaları arasında fark yaratmaktadır.

Firmamız Bulgaristan’ın tüm şehirlerine nakliyat servisleri vermektedir. 

Buna istinaden her hafta düzenli olarak denizyolu, karayolu ve hava yolu, demiryolu gibi nakliye çeşitleri vardır. 

Aynı zamanda frigo, ağır yük ve parsiyel nakliye hizmetleri veren saygınlar nakliye ISO 9001 kalite belgesine sahip olarak araç ve ürünlerin güvenliğini eksiksiz düşünmektedir. 

Saygınlar nakliyat, uluslararası nakliye hizmetleri esasına dayanarak müşteri beklentilerini en üst düzeyde sağlamaktadır.

Saygınlar nakliyat, Bulgaristan nakliyat için bünyesinde uzman ekip kadrosu ve her zaman yenilenen araç filoları ile Türkiye – Bulgaristan ülkeleri arasında parsiyel ve frigo nakliye hizmetlerinin tümünü cmr sigortası ile garantiye almaktadır. 

Özellikle ülkemiz çıkışlı tüm nakliye hizmetlerinde denizyolu, karayolu ile yükleri güvenle taşıyoruz.

Saygınlar Nakliyat ayrıca Türkiye’den giden Bulgaristan özmal tırları ile ülke şehirlerinde nakliyat hizmeti vermektedir. 

Aynı zamanda kapı kule sınır kapısı üzerinden başkent Sofya ve tüm illerine ürünleri teslim etmektedir. 

Buna istinaden firmamız frigo, tenteli tır, parsiyel taşımacılık ve proje nakliye hizmetleri ile birçok alanda güven sağlamaktadır. 

Tüm nakliye hizmetlerimizde araçlarımız cmr sigortalı, uluslararası yeterlilik belgelerine sahiptir.

Bulgaristan Nerededir?

Balkanlar’da yer alan ülke. Avrupa Birliği’ne tam üyedir. Batıda Sırbistan ve Kuzey Makedonya, doğuda Karadeniz, kuzeyde Romanya, güneyde Yunanistan güneydoğuda Türkiye ile çevrilidir.

Vikipedi

Bulgaristan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Sofia 00 2.3 EURO
Ankara – Plovdiv 00 2.5 EURO
Mersin– Plovdiv 00 2.7 EURO
İstanbul –  Varna:00 2.2 EURO

 

Aynı zamanda saygınlar nakliyat Bulgaristan nakliye için özel araç filoları ile birlikte Bulgaristan’ da nakliyat hizmetlerimizde karayolu ağırlıklı, denizyolu ve havayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. 

Özellikle ürünlerin gümrük işlemlerinde yer alarak Bulgaristan nakliye hizmetlerimizde Bulgaristan frigo, parsiyel, kuru yük nakliye ürünlerini istenilen şehirlere en ekonomik şekilde ulaştırıyoruz.

Hizmetlerimizde ayrıca tenteli kuru yük taşımacılığı bulunmaktadır.

Buna bağlı olarak Türkiye’nin tüm illerinden Bulgaristan’a karayolu ile tır nakliyesi hizmetleri vermekteyiz. 

Özellikle araçlarımızda Avrupa standartları uygulanmaktadır. Firmamız bünyesinde uzman şoförler ile yükler CMR sigorta güvencesiyle nakliye edilmektedir.

Bulgaristan nakliye hizmetlerinde günlük araç konumu özellikle paylaşılmaktadır. Ayrıca ürünlere ve araçlara ait evraksal destekler sağlanmaktadır.

Bulgaristan Nakliye Güzergâhları

Bulgaristan’a Türkiye’den düzenli haftalık servislerimizle Bulgaristan parsiyel hizmeti sunuyoruz. 

Parça yük taşımacılığı hizmetinde Saygınlar Nakliyat; İstanbul depomuzdan her hafta düzenli Sofya başkent’ten tüm bölgelere yük teslimini başarılı şekilde sürdürmekteyiz.

 Bulgaristan nakliyat ve dağıtım bölgelerimiz şunlardır. 

Özellikle başkent Sofya şehrine her gün çıkışlı nakliyat hizmetlerimiz vardır.

Ayrıca Bulgaristan nakliye olarak Plovdiv (Filibe), Varna, Burgaz, Bansko, Gül Vadisi (kazanlık) şehirleri nakliyat güzergâhlarımızdandır. 

Saygınlar Nakliyat Bulgaristan karayolu tır taşımacılığı hizmetini tüm bölgelerde gerçekleştirmektedir. 

Firmamız ayrıca iso 9001 kalite güvencesiyle tüm şehirlerde hizmet sağlar. Ayrıca Sofya Varna, Plovdiv, Burgaz, Bansko bölgelerine parsiyel, komple ve frigo hizmetleri vermektedir.

Bulgaristan Frigo Nakliye

Türkiye – Bulgaristan arası soğutmalı araç ihtiyaçlarında frigo reefer taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. 

Özellikle firmamız nakliye araçları Akdeniz, ege, doğu, kuzey bölgelerinden düzenli olarak Bulgaristan frigo taşımacılık hizmeti vermektedir. 

Buna bağlı olarak beyaz et, kırmızı et, yaş sebze ve meyve, turşu, süt ürünleri gibi ürünlerin nakliyesini tüm Bulgaristan şehirlerine yapmaktayız.

Nakliye ürünlerinde frigo soğutuculu ısı sensörlü şekilde ısı kontrolüne sahip olan araçlarımızla güvenli teslimat sağlıyoruz. 

Buna istinaden ürünler ve araçlar güvenle CMR sigortalı olarak adreslere Saygınlar Nakliyat olarak teslim ediyoruz.

Bulgaristan ülkesinin tüm şehirlerine frigofik taşımacılık hizmeti ile Saygınlar Nakliyat güçlü frigo yani termoking  araç filoları ile hizmet vermektedir. 

Buna istinaden Türkiye – Bulgaristan soğuk zincir taşımacılık anlayışıyla planlamalar yapmaktayız. 

Türkiye – Bulgaristan frigo taşımacılık hizmetinde özel ürün frigo soğutuculu ısı sensörlü araçlarımız bulunmaktadır.

Bulgaristan frigo hizmetlerimizde ISO 9001 kalite yönetim sistemleri uygulanmaktadır. Ayrıca cmr sigortalı taşımacılık ile tüm taze ürünlerin frigo nakliyesi sağlanmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak, frigo nakliye işlemlerinde en kaliteli hizmeti vermek için Bulgaristan frigo nakliye bölgelerinde tüm gümrük işlerinde bizler takip yapmaktayız.

Bulgaristan Frigo Nakliye Güzergâhları

Frigo hizmetlerimizde Bulgaristan başkent Sofya, Plovdiv, Varna, Burgas gibi şehirlerde tüm gıda ürünlerinin sevkiyatında ürünlere özel uygulamalar ve frigo soğutuculu araçlarla nakliye güvencemiz bulunmaktadır. 

Buna istinaden paletli ve kuru yük nakliyesi, gabari dışı makine proje ve ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve gibi gıdaların frigo nakliyesinde yer almaktayız. 

Ayrıca kimyasal madde ve konteynır taşımacılığı alanlarında frigo nakliye araçlarımız standart optima ve mega tenteli tırlarımız bulunmaktadır. 

Bulgaristan ağır nakliyat lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo kasalı tırlarımızla hizmet vermekteyiz.

Saygınlar Nakliyat ayrıca frigolu araçlarla gıda taşıma işleminde tüm hava koşullarına karşı araçları bünyesinde bulundurmaktadır. 

Buna bağlı olarak yaz ve kış dayanıklı olan kapalı kasa araçlarla yük teslim işlemleri sağlar. 

Ayrıca paketleme, yükleme, gümrükleme ve teslimat gibi işlemleri gerçekleştirmektedir.  

Türkiye – Bulgaristan frigo hizmetlerinde soğutmalı araçlarımız ile işlemler sağlıyoruz.

 Buna bağlı frigo soğutuculu ısı sensorlu olarak korunması gereken gıdaları taze bir şekilde teslimat adreslerinize ulaştırıyoruz.

bulgaristan frigo nakliye

Bulgaristan Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak yıllarda güvenle ve en kaliteli hizmeti tüm vererek uluslar arası alanda ilerlemekteyiz. 

Firmamız özellikle diğer ülkeler gibi Bulgaristan parsiyel taşımacılık alanında lider olma yolundadır. 

Coğrafya olarak balkanlar coğrafyasında yer alan Bulgaristan Yunanistan, Makedonya, Sırbistan Ve Türkiye ile kara sınırı olan bir ülkedir.

Buna bağlı olarak firmamızın Bulgaristan parsiyel taşımacılık güzergâhları da buna göre belirlenmektedir.   

Firmamız tarafında Bulgaristan ile Türkiye arasında ticaret ilişkileri için vermiş olduğumuz hizmetlerde yöntemimiz daha çok,   karayolu ile nakliye hizmetlerinden oluşur.

Bulgaristan Parsiyel Nakliye Nasıl Gerçekleşir?

Aynı zamanda Bulgaristan ile Türkiye arasında yük taşımacılığında tırlar ile hizmet vermekteyiz. 

Güzergâh olarak parsiyel taşıma tırlarımız İstanbul ya da Edirne sınır kapılarından çıkışlı olarak Bulgaristan’a ürün teslimatı sağlamaktadır. 

Firmamız tarafından Bulgaristan parsiyel  hizmetlerinde yüklerin bir konteynırı tamamen dolduramadığında parsiyel hizmetleri devreye girmektedir. Ve araçlarımız ve yüklemelerimiz bu durumlarda kullanılır.

Özellikle konteyner içerisinde yükler birden fazla alıcıya sahip olarak planlanmaktadır.

 Firmamız tarafımızda Bulgaristan ve şehirleri için birden fazla alıcıya sahip yükler parsel hesabına göre maliyet belirlenir. 

Firmamız Bulgaristan’a teslim edilecek yüklerden bir konteynırı doldurmayan yükler için Bulgaristan parsiyel  hizmeti vermektedir.

Bulgaristan Parsiyel Taşımacılık Avantajları

Bulgaristan ve şehirlerine yapılan parsiyel nakliyatın avantajları az miktarda yüke sahip firmalar için Bulgaristan parsiyel nakliyat yol mesafesine bağlı olarak ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlamasıdır. 

Aynı zamanda mesafeye bağlı olarak parsiyel yüklemede araç içi boşluklar maliyet yaratmaz. Bulgaristan teslimatlı nakliye hizmetlerinde yükün kapladığı hacim kadar ödeme yapılır.

Aynı Bulgaristan parsiyel hizmeti için güzergâhta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlanır. 

Aynı zamanda Bulgaristan yolu üzerinden karayolu, denizyolu ve havayolu gibi taşımacılık türleri ile tüm şehirlerine parsiyel nakliye hizmeti vermektedir. 

Saygınlar Nakliyat aynı zamanda direkt ya da aktarmalı transfer seçenekleri ile Bulgaristan güzergâhları arasında teslim tarihinde esneklik ve güven sağlamaktadır.

Bulgaristan Parsiyel Taşımacılık Güzergâhları

Saygınlar Nakliyat, nakliye ve lojistik hizmetlerinde kapsamlı yaklaşım ve çözümler sunmaktadır.

Buna bağlı olarak tüm parça taşımalarında cmr sigorta güvencesiyle hizmet verir. Bulgaristan parsiyel nakliye hizmetlerinde güvenilir rotalar ile kara, deniz ve havayolu gibi nakliye hizmetleri vermekteyiz. 

Parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler şunlardır; Burgaz, Pazarcık, Pernik, İvrace, Şumnu, Sliven, Yanbolu, Kayacık, Dobriç, Eski Zağra, Blavgard, Tırgovişte, Paşmaklı gibi şehirlerdir.