umman nakliye

Sektörde son derece büyük başarılar sergilemiş nakliyat firması olarak Umman nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Saygınlar Nakliyat olarak sektörde sık sık adımızdan bahsettirmekte ve müşterilerimizin uluslararası nakliyat hizmetlerinde ilk tercihi olmaktayız. 

Bu aşamada edindiğimiz tecrübelerin büyük katkısı bulunmuştur. 20 yılı geçkin bir süredir sektörde yer almakta ve deneyimlerimiz eşliğinde sizlere kusursuz nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Uluslararası lojistik hizmetlerini sizlere CMR sigortası kapsamında gerçekleştirmekte ve yolculuk esnasında herhangi bir sorun oluşmasını önlemekteyiz. 

Ayrıca tüm araçlarımız yüksek model olduğu için tedbiri elden bırakmamakta, güvenle Umman nakliye hizmeti sunmaktayız. 

Deneyimli kadromuz, bakımlı ve geniş araç filomuz ve kurumsal kimliğimiz sayesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde adrese teslim etmekteyiz. 

Önümüzdeki uzun yıllar boyu Umman ile ticari ilişkiler sürdürmeyi planlayan firmamız frigo, parsiyel ve komple taşımacılık hizmetlerini vermektedir

umman taşımacılık hizmetleri

Saygınlar Lojistik firması olarak Umman’ın her bölgesine taşımacılık hizmeti sunmaktayız. 

Şehir farkı olmadan Türkiye’den Umman’a farklı merkezlerden yük alarak adrese teslim yapmaktayız. 

Lojistik  sektöründe ileri derece bilgi ve deneyime sahip olan Saygınlar Nakliyat şirketimiz karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu alternatiflerini sunmaktadır.

 Karayolu nakliyat için en sık kullandığımız taşımacılık türü olmakla beraber acil sevkiyatlarınızda havayolu nakliye kullanmaktayız.

Türkiye-Umman taşımacılık işlemlerimiz yoğunluğa ve kullandığımız taşımacılık yöntemine göre farklılık göstererek ortalama 1 hafta sürmektedir. 

Süreç bazı durumlara bağlı olarak uzayıp kısalabilir. Nakliye sürecinde müşterilerimize daima haber verilerek günlük olarak rapor tutulur. 

Talep doğrultusunda konum bilgileri de paylaşılır. Çünkü firmamız için en önemli faktör müşteri ilişkilerimizi sıkı tutmak ve sizlerin güvenini kazanmaktır.

Umman Nakliye Fiyatları

Umman nakliye fiyatları verilen taşımacılık hizmetinin detaylarına ve yük durumuna göre farklılık göstermektedir. 

Havayolu ve karayolu nakliyat ücretleri aynı olmayacağı gibi, hafif ve ağır yüklerin taşımacılık ücretleri de birbirinden farklıdır. 

Bu sebepten dolayı firmamızdan net fiyat bilgisi almak için mail adresimizden ürün bilgilerinizi detaylı olarak yazabilir ve bulunduğunuz konuma ilişkin bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

En kısa sürede dönüş yapacağımızdan emin olabilir, Umman taşımacılık işlemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

UMMAN NAKLİYE

umman frigo nakliye

Saygınlar Lojistik firması olarak Türkiye’den Umman’a 20 yılı aşkın bir süredir frigo nakliye çalışmalarını sürdürmekteyiz. 

Türkiye ile Umman arasında bulunan ticari ilişkilerin bağını asla koparmamakta ve yıllardır tecrübemizi öne katarak sürdürdüğümüz nakliyat çalışmalarının gururunu yaşamaktayız. 

Şirketimiz bugüne değin göstermiş olduğu üstün başarılar ve verimli çalışmaları sayesinde sektörde ilk sıralarda yer almayı başarmış ve pek çok kişinin memnuniyetini kazanmıştır. 

Sizlere güvenilir frigo taşımacılığı sunmak bizleri daha da geliştirmekte ve nakliye işlemlerimizi daha iyi hale getirmektedir. 

Umman frigo nakliye hizmetlerinin tamamı firmamız tarafından CMR sigortası kapsamında gerçekleşmektedir.

Modern araç filomuz ile frigo taşımacılık ve soğuk zincir taşıma hizmet ayrıcalıklarını sizlere sunmaktayız. 

Frigo taşımacılık için kullanmış olduğumuz araçlarda 18 derece ile 26 dereceye kadar ayarlanabilir dorseler yer almaktadır. 

Bu da firmamızı sektörde ayrıcalıklı bir yere taşımaktadır. Siz de frigo taşımacılık sistemi ile Umman bölgesine taşınacak her türlü ürününüzü Saygınlar Nakliyat firmamız aracılığı ile yerine ulaştırabilirsiniz.

Umman frigo nakliye fiyatları

Umman frigo nakliye fiyatları sizlere sunduğumuz hizmet detaylarına göre farklılık göstermektedir. 

Taşınacak ürün ağırlığı, frigo kasalarımızda kapladığı alan, ürünün teslim alınacağı merkezler gibi detaylar ücretleri değiştirmektedir. 

Firmamız kapsamında et ve süt ürünleri, dondurulmuş ürünler, kimyasal maddeler, ilaç ve bitki türleri frigo taşımacılık sistemi ile taşınmaktadır.

Tüm refeer araçlarımızda ısı sensörü yer almakta ve ürünlerin sıcaklığı bu sensörler sayesinde korunmaktadır. 

Saygınlar Nakliyat firması olarak ürünlerinizi en iyi şekilde muhafaza ederek Umman’a taşımacılığını yapmaktayız. 

Sizler de Umman frigo taşımacılık hizmetleri hakkında kapsamlı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

umman frigo nakliyat

UMMAN PARSİYEL NAKLİYE

Umman ile uzun yıllardır ticari ilişkiler içerisinde bulunan firmamız sizlere yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet sunmakta ve verdiği her hizmetten gurur duyan Saygınlar Nakliyat şirketimiz 7/24 kesintisiz parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

 Parsiyel, kelime kavramı olarak parça eşya taşımacılığı anlamına gelmektedir. Firmamız komple ve ağır yük taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra parsiyel eşya taşımacılık hizmeti de sunmakta ve tüm müşterilerimizi aynı anda memnun edebilmektedir.

Saygınlar Nakliyat Lojistik firmamız verdiği kaliteli hizmetler neticesinde sektörde adından sürekli bahsettirmekte ve sizlere hızlı taşımacılık sunmaktadır. 

Parsiyel taşımacılık hizmetlerimizdeki amaç da tam olarak budur. Aynı güzergâhta yer alan farklı kişilerin yüklerini aynı araç ve aynı tarihlerde adrese teslim edebilmektir.

 Böylece tüm taraflar vakitten tasarruf etmekte ve ekonomik açıdan da bütçeye katkıda bulunmaktadır.

Umman parsiyel nakliye şirketi olarak sunduğumuz tüm parsiyel taşımacılık hizmetleri CMR sigorta güvencesi kapsamında gerçekleşmekte ve taşımacılık işlemlerimiz yüksek model araç filomuz ile verilmektedir. 

Çok uzun yıllar boyu Umman ile sıkı ticari ilişkiler kurmayı planlayan firmamıza siz de aklınıza gelebilecek her türlü parsiyel eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

umman parsiyel nakliye

UMMAN PARSİYEL NASIL YAPILIR?

Umman bölgesinin birçok şehrine nakliye hizmeti veren Saygınlar Nakliyat firmamız profesyonel ve titiz çalışma ilkesi ile müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. 

Umman başkenti Maskat dahil olmak üzere diğer illere de parça eşya taşımacılığı yapmakta ve ürünlerinizin türü ne olursa olsun zamanında adrese teslim etmekteyiz.

 Çoğunluk olarak karayolu ile parsiyel nakliye yapan şirketimiz ihtiyaç halinde havayolu nakliye hizmeti de sunmaktadır.

Türkiye’den Umman’a tahmini olarak yüklerinizi 1 hafta içerisinde teslim etmekteyiz ama aksi bir durum olduğunda tarafınıza bilgi göndermekteyiz. 

Parsiyel taşımacılığın yapıldığı süreçte müşterilerimizi sürekli haberdar etmekte, dilerseniz aracın konum bilgilerini de sizinle paylaşmaktayız. 

Teslimat gerçekleştiğinde de telefon numaranız veya mail adresiniz ile sizleri bilgilendirmekteyiz.

Saygınlar Nakliyat olarak sizlere sunduğumuz hizmet içeriğine göre Umman parsiyel nakliye fiyatları değişkenlik göstermektedir. 

Taşımacılığın yöntemi, hangi taşımacılık alanının karşılandığı, taşınan yükün ebatı ve teslim edilecek adresin mesafesine göre fiyat değişir. 

Saygınlar Nakliyat olarak haftanın belli günlerinde Umman parsiyel nakliye hizmeti sunuyor ve CMR sigortamız sayesinde tüm eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Firmamızın sunduğu nakliye hizmetlerini web sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz.

 Siz de gönderilecek eşyalarınızın tek bir hasar almasını istemiyor ve güvenilir bir firmaya ürünlerinizi teslim etmek istiyorsanız Saygınlar Nakliyat olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Daha kapsamlı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.