slovakya nakliye firmaları

Slovakya nakliye de Saygınlar Nakliye olarak hizmetinde ki müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve taşımacılıktaki kalitemizle bu alandaki profesyonelliğimizi kanıtlamış bir firmayız.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ticaret alanındaki ilişkiler, şehirlerarası boyuttan çıkarak uluslararası bir seviyeye çıkmıştır. Bu durum Türkiye’nin başta komşu ülkeler olmak üzere diğer birçok ülke ile ticari ilişkiler kurmaya götürmüştür. Bu da uluslararası ilişkiler sağladığı gibi ticari alanda canlılık kazandırmıştır.

Uluslararası ticaret ağını gerçekleştiren birçok yöntem olmuştur ancak nakliyat bu alandaki en somut adım olmuştur. Nakliye hizmeti, ürünün niteliği ve şartlarına göre karayolu nakliyat, denizyolu nakliyat, demiryolu nakliyat ve havayolu nakliyat olmak üzere dört farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Ülkeler arasındaki ticari ilişkiler göz önünde bulundurulduğunda genel itibariyle en çok tercih edilen taşımacılık hizmetinin karayolu nakliyat olduğu görülmektedir.

Gelişen dünya sistemiyle birlikte Türkiye ticaret hacmini her geçen gün ilerletmektedir. Başta çevre ülkeler olmak üzere birçok ülke ile ticaret ağını gerçekleştirmektedir. 

Slovakya arasında kurulan ticaret ağıda bu nakliye hizmetinden bir tanesini oluşturmaktadır. 

Slovakya Karayolu Nakliyenin Avantajları

Gün geçtikçe karayolu nakliye hizmeti, taşımacılıkta daha çok tercih edilmektedir. Bu durumun bir yansıması olarak, lojistik firmaları nakliye hizmetini sunarken kaliteleri ile diğer firmalardan farkını ispatlamaya çalışmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak bizler, Slovakya nakliye hizmetini gerçekleştirirken karayolu taşımacılıkta gereken tüm hassasiyetlere dikkat ederek, müşterilerimizin birçok alanda avantaj sahibi olmasını sağlamaktayız. Bu doğrultuda karayolu nakliyat hizmetini sunarken müşterilerimize;

 • Kapıya kadar teslimat imkânı ile ürünlerin zarar görmeden ulaşmasını sağlamak,
 • Taşımacılıkta hızlılık ve esneklik faktörünü bir arada sağlama,
 • Diğer taşımacılık hizmetlerine oranla daha uygun fiyata hizmet olanağı sunma,
 • Farklı rotalardaki adreslere birden fazla ürün gönderme imkânı sunma,
 • Taşınacak ürünlerin zarar görmesi veya kaybolması durumu karşısında sigortalama imkânı sağlayarak olası sıkıntıyı önlemek,
 • Karayolu nakliye ağır yük taşımacılığı için kullanıldığı gibi hafif yüklerin taşınmasında da kullanılma gibi birçok avantajı sunmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak, müşterilerimize karayolu taşımacılık alanında birçok avantajı sağlamak için yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile büyük bir özveriyle çalışmaktayız.

 

Slovakya Nerededir?

Orta Avrupa’da bir ülkedir. Eski Çekoslovakya’nın bir parçasıdır. Başkenti ve en büyük şehri Bratislava’dır. 48.845 km² yüz ölçümüne sahip ülkenin Avusturya ile 91, Çek Cumhuriyeti 215, Macaristan ile 515, Polonya ile 444, Ukrayna ile 90 olmak üzere toplam 1.355 km sınır uzunluğu vardır.

Vikipedi

slovakya frigo nakliye

Nakliyat hizmeti her ne kadar köklü bir geçmişe sahip olsa da geçmişte her ürünün nakliyesinin yapılması mümkün değildi. Ancak teknolojinin gelişmesi ile günümüzde hemen hemen her ürünün nakliyesinin yapılması artık mümkündür. 

Nakliyesinin yapılması sıkıntı olan ürünlerin başında kırılabilen ve çabuk bozulabilen ürünler gelmektedir. Gelişmiş teknolojik frigo araçlarımızla, özellikle çabuk bozulabilen ürünler artık dünyanın her yerine güvenle taşınmaktadır.

Karayolu nakliyat firması olarak, verdiğimiz nakliyat türlerinden biri de frigo nakliyat hizmetidir. Firma olarak, nakliye hizmetinde ikili ilişkiler kurduğumuz Avrupa ülkelerinin hemen hemen hepsine frigo nakliye hizmeti vermekteyiz. 

Slovakya frigo nakliye hizmeti verdiğimiz Avrupa ülkelerinden bir tanesidir. Sahip olduğumuz son teknoloji frigo araçlarımız, bilgili deneyimli ve son derece profesyonel çalışanlarımız, en iyi kalite ekipmanlarımızla Türkiye Slovakya arası sıkıntısız frigo nakliye hizmeti vermekteyiz. 

Ürünleri muhafaza edilmesi gereken sıcaklıkta muhafaza edip teslim aldığımız şekilde herhangi bir deformasyon yaşanmadan adreslerine teslim ediyoruz. Başta Slovakya başkenti Bratislava olmak üzere her şehrine nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Türkiye Slovakya Arası Güvenli Ve Avantajlı Frigo Nakliyat Hizmeti

Nakliyat hizmetinde en riskli gruplardan biri frigo nakliyattır. Frigo nakliyat hizmeti alacak müşteriler güvenli firmalar ile çalışmaları gerekmektedir, aksi takdir de hem firma hem de müşteri zarar görebilmektedir. 

Frigo özelliğine sahip araçların olması yeterli değildir. Karayolu nakliyat firması olarak, frigo nakliye hizmetinde son derece özenle çalışmaktayız. Bunun için;

 • Karayolu nakliyat olarak, -25 dereceye kadar soğutma kapasitesine sahip özel frigo araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.
 • Her nakliye sonrası herhangi bir zarar yaşanmaması için frigo araçlarımızın bakılarını yapmaktayız.
 • Nakliye süresince araçlar adres teslimi sağlayana kadar gözetim altında ürün muhafazası sağlanmaktadır.
 •  Deneyimli, bilgili son derece profesyonel ekiplerimiz ile çalışmaktayız.
 • Gelişmiş iletişim ve teknoloji ağımız sayesinde müşterilerimiz ürünlerinin takiplerini yapabilmektedir.

Firma olarak, sunduğumuz bu avantajlarla müşterilerimize güven dolu hizmet vermekteyiz. Slovakya frigo nakliye hizmeti verdiğimiz süre boyunca aynı özen ve kalitede çalışmaktayız. Taşınacak ürün belirlenen tarih ve saatte herhangi bir deformasyona uğramadan istenilen adrese güvenle ulaştırılmaktadır.

slovakya kara nakliye

slovakya parsiyel nakliye

Parsiyel nakliye, aynı güzergâha gidecek farklı müşterilere ait ürünlerin aynı konteyner içinde gitmeleridir. Parsiyel nakliye barındırdığı birçok avantaj ile müşterilerimizin en sık tercih ettiği nakliye türleridir. Bu nakliye türü ile;

 • Müşterilerimiz konteynerin tamamını kiralamak zorunda kalmazlar. Ürünlerinin ağırlığı ve hacmi kadar alan kiralarlar. Ürün kadar alan kiraladıkları için mali kar elde etmiş olurlar.
 • Müşterilerimiz aynı güzergâha giden araç sayesinde zamandan tasarruf eder ve ürünlerini kısa sürede temin ederler
 • Gelişmiş teknoloji iletişim ağı sayesinde ürünlerini, istedikleri zaman takibini yapabilmektedir.
 • Parsiyel nakliye ile müşterilerimiz bir defa değil belli periyotlarla sürekli nakliye hizmeti almaktadır.

Karayolu nakliyat olarak, parsiyel nakliyede müşterilerimize sunduğumuz avantajlar sayesinde Slovakya nakliye hizmeti alan ülkelerden biridir. Türkiye ve Slovakya arası ticari ilişkiler ve Slovakya’nın yakın ülkeler arasında olması parsiyel akliye hizmetinin sık olmasını sağlamaktadır. Bu sayede belirli periyotlarda (haftada bir veya ayda bir) Slovakya parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Slovakya ile firmamız nakliye ilişkilerini devamlı ve güvenle sürdürmektedir.

Karayolu Nakliye İle Parsiyel Nakliyede Güvenli Ve Kaliteli Hizmet

Parsiyel nakliye de özellikle yeni müşterilerimizin aklına takılan endişe ürünlerinin karışması veya herhangi bir zarara uğramasıdır. Ancak parsiyel nakliye hizmeti en eski nakliyat türlerindendir. 

Firma olarak yıların vermiş olduğu deneyim tecrübe ve bilgi birikimi ile sahip olduğumuz son teknoloji ekipmanlarımız ve ekibimiz sayesinde parsiyel nakliyat hizmetimizde herhangi bir sıkıntı yaşamanız mümkün değildir.

Slovakya ile ihracatımızda, binek otomobilleri, tekstil ürünleri, bakırdan demetlenmiş teller, kablolar, örme halatlar ve benzerleri, alüminyum saclar en sık yaptığımız ihracatlardır. 

İthalata ise, binek otomobilleri, kauçuktan yeni dış lastikler, karayolu taşıtları için aksam, parça ve aksesuarlar, hava veya vakum pompaları en sık yaptığımız ürünlerdir. Bu ürünlerin çoğunu parsiyel türünden yapmaktayız.

Slovakya’ya en sık karayolu nakliye hizmeti vermekteyiz. Ürün özelliklerine ve müşteri taleplerine göre farklı şekillerde de hizmet vermekteyiz.

 Nakliyat hizmeti verdiğimiz süre boyunca Saygınlar Nakliyat firması olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile güvenli, zamanında ve profesyonel hizmet vermekteyiz.

slovakya nakliye fiyatları

Karayolu nakliyat hizmeti, diğer taşımacılık hizmetlerine göre daha uygun fiyata nakliye hizmetini sağlamaktadır. Bu nedenle karayolu nakliye, diğer taşımacılık hizmetlerine oranla daha çok tercih edildiği görülmektedir.

Saygınlar Nakliyat firması olarak, Türkiye ve Slovakya arası taşımacılık hizmetini sağlarken, Slovakya nakliye fiyatları konusunda olabilecek en uygun fiyatı belirlemekteyiz. 

Fiyatlarımız; taşınan ürünün çeşidi ve kütlesi, gidilecek yolun güzergâhı, nakil sürecindeki muhtemel depolama süresi, ürünün ambalaj çeşidi gibi değişkenlik gösteren faktörler göz önünde bulundurularak belirlendiği için genel bir fiyat söylemek mümkün değildir. 

Bu doğrultuda bizimle iletişime geçen müşterilerimizden ürün ve teslimat yapılacak adres hakkında detaylı bilgi alarak en uygun fiyatı belirlemekteyiz.