gürcistan nakliye

Gürcistan nakliye sinde çalışmalarında uzun zamandır yer alıyor. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz eşliğinde Türkiye-Gürcistan nakliye işlemleri başarılı bir şekilde tamamlanıyor. 

Ülkemizin en sık ithalat ve ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Gürcistan, yıl içinde çok sayıda nakliye aracını sınırlarına kabul ediyor. İki ülke arası

a yapılan nakliye çalışmalarında belirli bir plan doğrultusunda hareket etmek gerekiyor. 

Aksi takdirde zaman kaybı yaşanabileceği gibi çeşitli zorluklarla karşılaşmak kaçınılmaz oluyor. 

Firmamız iki ülke arasındaki nakliye işlemlerinde planlı ve programlı bir şekilde hareket ediyor. Böylelikle olası bir aksiliğin önüne geçiliyor. 

Karayolu nakliyat firmaları arasında ön plana çıkan Saygınlar Nakliyat ailemiz Türkiye-Gürcistan karayolunu kullanarak taşıma hizmeti veriyor.

Nakliye hizmetinde zamanla birçok yenilik yapıldı. Günümüzde enerjiden tasarruf etmek, zamandan tasarruf etmek ve süreci güvenli bir şekilde yönetmek için nakliye firmaları tercih ediliyor. 

İki ülke arasında yapılan nakliye işlemlerinde yasal olarak bazı belge ve onayın alınması gerekiyor. 

Bu nedenle nakliye firmasıyla anlaşmak birçok avantajı beraberinde getiriyor. Firma olarak bizler de süreci doğru yönetiyor, herhangi bir aksiliğin yaşanmasını önlüyoruz.

 Bilgi ve birikim sahibi ekibimizin verdiği nakliye hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz. 

Gürcistan Nakliye Fiyatları

 • İstanbul – Batum: 2.600 USD
 • Ankara – Tiflis: 2.400 USD
 • İstanbul – Tiflis: 2.700 USD
 • İzmir – Tiflis: 2.700 USD

Gürcistan Nakliye Yöntemleri Neler?

Gürcistan nakliye yöntemleri arasında farklı yöntemler kullanılıyor. Taşıma durumundaki yük için en uygun yöntem belirleniyor. Taşıma yöntemleri arasında;

 • Komple taşıma,
 • Parsiyel taşıma,
 • Frigo taşıma gibi yöntemler bulunuyor.

Gürcistan’a yapılan taşıma işlemlerinde temel olarak üç farklı taşıma yöntemi kullanılıyor. Taşıma durumundaki yük için uygun yöntem belirleniyor. 

Tam donanımlı firmamız sayesinde farklı yöntemler başarılı bir şekilde tamamlanıyor. Firmamızda komple taşıma işlemleri özel ekibimiz tarafından yapılıyor. 

Komple taşıma işlemlerinde taşıma aracına tek kişiye ait yük yerleştiriliyor. Araç bir kişiye ait yük için kullanılıyor. 

Alınan güvenlik önlemleri sayesinde yüke herhangi bir zarar gelmiyor. Parsiyel taşıma işlemi ise iki ülke arasında sıklıkla tercih edilen bir diğer yöntem oluyor. Yükler araca özenle yerleştiriliyor.

Taşıma aracı birden fazla müşteri tarafından kullanılıyorsa parsiyel taşıma yapılıyor. Bunun için belirli koşulların karşılanması gerekiyor. Firmamız parsiyel taşıma işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor.

Gürcistan Frigo Nakliye

Frigo nakliye işlemlerinde özel geliştirilmiş araçlar kullanılıyor. Türkiye-Gürcistan arasında yapılan taşıma işlemlerinde farklı kategorilere ait yükler taşınabiliyor. 

Gıda malzemeleri, tıbbi malzemeler, elektronik malzemeler gibi farklı yapılarda yükler taşınabiliyor. Taşınan yük ısıya karşı duyarlıysa bu yükün belirli bir ısıda taşınması gerekiyor. Gürcistan frigo nakliye işlemlerinde de soğutucularla döşenmiş özel araçlar kullanılıyor. Frigo taşıma aynı zamanda soğuk taşıma olarak da adlandırılıyor.

 İstenilen ısı ayarlandığında yükler uzun süre o ısıda güvenli bir şekilde kalabiliyor. Karayolu nakliyat işlemlerinde frigo araçlar sıklıkla tercih ediliyor.

Frigo nakliye işlemlerinin yapılması için taşınacak yükün uygun olması gerekiyor. Taşıma durumundaki yük eğer frigo taşıma için uygun değilse diğer yöntemler değerlendiriliyor.

 Yükün uygun olması için ısıya karşı duyarlı olması gerekiyor. Isı değişimine bağlı olarak yapısını, tadını ve kokusunu kaybeden yükler frigo nakliye ile taşınıyor. Böylelikle yükün herhangi bir zarar alması önleniyor. 

Firmamızda kullanılan frigo araçlar özel olarak geliştirilmiştir. Araçlar sayesinde yükler belirli ısı aralığında güvenli bir şekilde taşınır. Isıya duyarlı yüklerinizi Gürcistan’a ulaştırmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Gürcistan Frigo Nakliye Özellikleri Neler?

Gürcistan frigo nakliye iki ülke arasında sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Taşınan yükün herhangi bir hasar almaması için gerekli önlemler alınmaktadır. Alınan güvenlik önlemleriyle birlikte araç içinde ısı kontrolü sağlanmalıdır. 

Eğer araç içindeki ısı ayarlanmazsa veya ısıda bir değişiklik olursa taşınan yükün yapısı zarar görebilir. Firmamız özel olarak geliştirilmiş araçlar kullanmaktadır. Frigo taşıma için kullanılan araçlar yeterli genişliktedir. Araçların özellikleri:

 • Araç genişliği yeterlidir.
 • Araç içinde soğutucular bulunur.
 • Soğutucular sayesinde araç içindeki ısı kontrol edilebilir.
 • Isı ayarı -26 derece ile 18 derece arasındadır.

Frigo taşıma ile yapılan taşıma işlemlerinde herhangi bir zaman aşımı olmaz. Yükler yine olması gerektiği tarihte adrese ulaştırılır.

Yeterli genişlikteki araçlar rahatlıkla kullanılabilir. Özel soğutucularla döşenen araçlar taşınan yükü -26 derece ile 18 derece arasında taşımaktadır. 

Böylelikle yük için gerekli ısı oluşturulur. Soğuk taşıma sayesinde yüklerin zarar görmesi önlenir. Uzak mesafe taşıma işlemlerinde ısıya duyarlı yükler özel araçlarımızla taşınabilir.

gürcistan parsiyel nakliye

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Gürcistan parsiyel nakliye işlemleri aynı güzergah üzerinde taşınan yükler için kullanılmaktadır. Aynı güzergah üzerinde taşınan yükler eğer aynı araca yerleştirilebiliyorsa bu yöntem tercih edilir. 

Parsiyel taşıma işlemleri özenle yapılmalıdır. Gerekli güvenlik önlemleri eksiksiz olarak alınmalı, herhangi bir aksilik yaşanmamalıdır. Tek müşteri için yapılan işlemler birden fazla müşteri için yapılmaktadır. 

Bu nedenle süreç daha dikkatli takip edilmelidir. Firma olarak bizler uzun yıllar parsiyel taşıma üzerine hizmet vermekteyiz. 

Sektörde bulunduğumuz süre içinde bilgi ve birikimlerimizi geliştirme imkanı buluyoruz. Günümüzde profesyonel taşıma hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini koruyoruz.

Karayolu nakliyat çalışmalarında sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biri parsiyel taşıma oluyor. Parsiyel taşıma işlemlerinde aynı güzergah üzerinde hareket eden yükler kullanılıyor. 

Parsiyel, bütün olmayan ve parça anlamına geliyor. Bilindiği üzere parsiyel taşıma için araç, birden fazla müşteri tarafından kullanılıyor. Müşterilere ait yükler belirli bir düzende araca yerleştiriliyor.

 Bu sayede herhangi bir karışıklık olmadan yükler güvenli bir şekilde adrese teslim ediliyor.

Gürcistan Parsiyel Nakliye İşleminde Nelere Dikkat Edilmeli?

İki ülke arasında nakliye işlemi yapılırken yük durumuna göre taşıma yöntemi belirleniyor.

 Eğer aynı güzergah üzerinde hareket eden yükler varsa bu yükler bir araç içinde taşınıyor. Yük sahipleri tarafından güvenle tercih edilen bu yöntem herhangi bir aksiliğin yaşanmasına müsaade etmiyor. 

Firmamız aldığı güvenlik önlemleri sayesinde yükleri başarılı bir şekilde adrese teslim ediyor. Gürcistan parsiyel nakliye işlemlerinde dikkat ettiğimiz konular:

 • Yükün parsiyel taşıma için uygun olup olmadığı
 • Güzergah
 • Alınan önlemler

Gerekli izin ve belgelerin tamamlanması Parsiyel taşıma işlemlerinde öncelikle yükün bu yöntem için uygun olup olmadığı tespit ediliyor.

 Yüklerin hareket güzergahı belirleniyor. Güvenlik önlemleri eksiksiz alınıyor, gerekli izin ve belgeler vaktinde tamamlanıyor. 

Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmadan taşıma işlemi tamamlanıyor. Diğer taşıma yöntemlerine göre daha uygun olan parsiyel taşıma, tecrübe sahibi ekibimiz tarafından başarılı bir şekilde tamamlanıyor.

 Sizler de iki ülke arasında taşınacak yükleriniz için firmamızı güvenle tercih edebilir, doğru ve uygun fiyatlı taşıma işlemlerimizden faydalanabilirsiniz.