+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Suriye Nakliye

Saygınlar Nakliyat, Suriye nakliye hizmeti sunan lider kuruluştur. Ortadoğu Ülkelerine taşıma hizmetinde yılların tecrübesini ve eğitimli elemanlarla çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Suriye nakliye firmaları arasında İSO 9001 Belgesi’ne ilk sahip olan firmayız. Kurumsal olarak hizmeti benimseyen yapımızla en iyi taşımacılık yapan ve uygun navlunlar sunan Şirketiz. Suriye Cilvegözü (Bab-Al Hawa), Öncüpınar, Karkamış, Çobanbey kapılarına yük taşımacılığımız hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan uygun fiyatlar alabilirsiniz.

Suriye Taşımacılık

Tampon bölgelerine sürekli olarak nakliyat hizmeti sunuyoruz. Suriye‘de 2010 yılından bu yana devam eden iç karışıklıktan dolayı devamlı olarak tampon bölgelere başarılı sevkiyatlar gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimizi karayolu nakliyat ile yapmaktayız.

Suriye Nakliyelerinde Tampon Bölgeleri:

Cilvegözü Öncüpınar Sınır Kapıları

Cilvegözü Nakliye’de Saygınlar Ulus.Nak.Ltd.Şti. Hatay İlinde Reyhanlı İlçesinde yer alan Cilvegözü Sınır kapısı ve BabAl Hawa bölgesine aktarma nakliye hizmetleri gerçekleştirmektedir. Cilvegözüne taşınan yükler hangi bölgelerden yüklenir? Yük cinsleri nelerdir?

İstanbul: Temizlik ürünleri, gıda maddeleri, giyim (tekstil), soba, elektrik ürünleri gibi yük cinsleri ile tampon bölgelerine nakliye hizmetlerimiz vardır.

Bursa: Gıda maddeleri, mobilya, giyim (tekstil) zorunlu ihtiyaç ürünleri sevkiyatları TIRlarımız ile taşınmaktadır.

Gaziantep: Çamaşır tozu, halı, bakliyat ürünleri, diğer soğutma özelliğine sahip yükleri civegözü nakliye ile gerçekleştirmekteyiz. Karayolu Nakliyat sitemizde çalıştığımız ülkeler ile ilgili diğer detaylarıda sunuyoruz.

Mersin: Bakliyat, Tarım ürünleri, Gıda maddeleri, temizlik ürünleri, mobilya, tekstil ve transit gelen malzemelerin gönderimini özenle yapmaktayız.

Kayseri, Konya, Karaman gibi şehirlerde imal edilen Şekerleme, Bisküvi, Kek gibi gıda maddelerini Türkiye’den sevkiyat yapmaktayız.

İzmir Şehirinden temel ihtiyaç maddelerini Suriye Bab Al Hawa bölgesine taşımaktayız.

Öncüpınar’ Taşımacılık Gaziantep Civarında yer alan; Kilis İlimizde bu kapı bulunur. Tampon bölgesine Türkiye’nin çeşitli Şehirlerinden yük taşımacılığı yapmaktayız. Mersin Limanından düzenli olarak Gıda, Giyim ve diğer ürün grupları gelip Suriye nakliye hizmetleri sunarak taşımalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Suriye iç savaşı başladığından bu yana aktif şekilde sevkiyat için kullanılan sınır kapılarımız içerisindedir. Öncüpınar Nakliye hizmeti Suriye ‘ye taşınacak yardım malzemeleri için geçerli bir hizmettir.

Saygınlar Ulus. Nak. Ltd. Şti. Tecrübeli, yılların deneyimi ile kaliteli Suriye taşıma hizmetleri sunuyor. Suriye‘deki karışıklıktan öncede ana çalışma hatları arasında yer alan bir ülkedir. Biz bu işte yeni değiliz. Filomuzda bulunan araçlarımızda devamlı olarak Ortadoğu Ülkelerine kurulduğumuz günden bu yana iyi hizmet politikası ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Türkiye’de sayılı firmalar arasında yer alıyoruz. Değerli olmamızı müşteriye önem veren çalışma sistemimize bağlıyoruz. İşten önce bizde her zaman müşteriye önem verme ve değer verme düşüncesi vardır. Bir müşteri memnun kaldığı takdirde bizlere kazanç sağlar. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli değerdir.

Nakliye İçin Kullanılan Dorse Çeşitleri

Jumbo Dorse: Hacimli yükler için kullanılmaktadır.

Pilot Dorse: Paletli yükler için kullanılır. Standart yüklemelere tercih edilen dorse tipidir.

Frigo Dorse: Soğutma özelliğine sahipt dorse tipidir. Gıda, Yaş sebze ve mevye gibi muhafaza özelliğine sahip yükler için kullanılır.

Lowbed: Ağır nakliye ve proje yüklemeleri için kullanılır.

Mega Optima: Hacimsel olarak yer kaplayan ürünler için kullanılır.

Lojistik ve Nakliye Süreçleri

Suriye Nakliye'de Lojistik Süreçleri

Üretim: Sevk edilecek ürünlerin yurtdışına gidecek ürünün üretim safhasını belirtir. Bir mal veya hizmet satışa sunulmadan önce belirli evrelerden geçmesi gerekir. Bu evreler içerisinde en önemli kilit noktayı oluşturan ise üretimdir. Nakliye gibi üretim çok önemlidir. Lojistik sistemi içerisinde bir malın hammadde halinde son tüketiciye kadar süreçleri kapsar. Lojistik içinde yer alan taşıma yöntemleride kilit rol oynar.

Depolama: Üretimden sonra stok durumunu koruyama önlem olarak kullanılan fiziki alanı temsil eder. Suriye nakliye taşımalarından önce gelende depolama faaliyeti kullanılır. Araçlar depolardan yükleri alır. Gümrüğe sevk edilir.

Yükleme: Depodan yükleme sırasında kullanılan bir takım araç gereçler vardır. Bu araç ve gereçler şöyledir:

Forklift, transpalet, vinç hammaliye gibi araçlarla TIR’a yükleme yapılır. Hammaliye insan gücünü temsil etmektedir.

Gümrükleme Öncesi Evrak Hazırlama: Araç depodan çıkış yaptıktan sonra gümrüğe sevk olur. Gümrüğe araç çıkış yapmadan öncesinde irsaliyeli fatura şoföre teslim edilir. Bazı müşteriler yurtdışı evraklarını şoför ile gönderebilmektedir.

Gümrükleme: İlgili firmanın vekaletli gümrükçüsü tarafından araç Suriye nakliye işlemi için gümrük yapar.

Kaynak: http://www.sayginlarnakliyat.com/suudi-arabistan-nakliye

04 Mart 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN