+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Ürdün Parsiyel – Parsiyel

Ürdün Parsiyel – Parsiyel

Ürdün parsiyel taşımacılığı en iyi yapan firma Saygınlar Lojistik, Hatay’ın en geniş araç filosuna sahip olan şirkettir. Türkiye’nin İstanbul İlinden düzenli olarak Ürdün parsiyel taşıması yapan en iyi lojistik firmasıyız. Geniş araç filomuzla İsrail üzerinden Ürdün’ün Amman merkezine parsiyel taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Haftalık çıkışlarımız tır konsol çıkışlarımız her Cuma İstanbul depomuzdan çıkış yapmayız. Müşterilerimizin yüklerini hızlı şekilde Amman‘a İsrail üzeri teslim ediyoruz. İsrail üzeri Ürdün taşımalarımız RORO Gemisinin kalkışından 7 gün sonra varış yapmaktadır.

Ürdün Parsiyel

Ürdün Parsiyel

Ürdün Parsiyel Taşımacılık

 • İstanbul – Amman / Ürdün Karayolu Parsiyel
 • İstanbul – Akabe / Ürdün Denizyolu Parsiyel
 • İstanbul – Amman / Ürdün Havayolu Parsiyel

Dünya genelinde bulunan geniş acente ağımızla ve Ürdün Amman’da bulunan acentemizle parsiyel taşımacılıkta lokasyon bazlı çalışmalar yapmaktayız. Saygınlar olarak, 2001 yılından bu yana gelen tecrübemizle Amman / Ürdün parsiyel taşımalarında uzmanlaşmış kuruluşuz. Her hafta düzenli olarak karayolu parsiyel servisimiz İstanbul depodan çıkışlı olacak şekilde yapılmaktadır.

Ürdün Parsiyel’de Saygınlar Lojistik ile Çalıştığınızda Avantajlarınız

Ürdün Parsiyel Nakliye

 • Hızlı servislerimizle “zaman” kazanırsınız.
 • Uygun navlunlarla maaliyetlerinizi düşürürsünüz. Daha fazla kar elde edersiniz.
 • Güvenilir servislerimizle “Hasarsız, sağlam teslimat”
 • Deneyimli Uzman Kadro ile “Yükleriniz Güvenle Ürdün’e Gider”
 • Müşteri Bilgilendirme Hizmeti Sizi Konforlu Taşımacılıkla Tanıştırır.

Yukarıdaki saydığımız avantajlar Saygınlar Lojistik ile Ürdün Parsiyel taşımaları ve tüm taşımalarımızda elde edeceğiniz avantajları kapsar. Her zaman yenilikçi sistemle filo ve alt yapısını her geçen gün yenileyen Saygınlar Lojistik, müşterilerini taşımacılık konforu ile tanıştırır.

Ürdün’e Parsiyel Talebinde Bulunan İller

İstanbul, Bursa, İzmit, İzmir, Konya, Kayseri, Hatay, Adana ‘da olan yüklerinizi İstanbul depomuza göndererek İstanbul’da bulunan gümrükçünüz aracılığıyla gümrükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ürdün’e Hangi Ürünler Parsiyel Olarak Sevk Edilir?

Ürün bazında 3 kısımda inceleme yapabiliriz. Yük cinslerine göre taşımacılık modülleri Ürdün’e değişmektedir. Gıda ürünleri genelde denizyolu ile sevk edilirken, makine ise karayolu ile Ürdün’e gönderilir. Çapı küçük ve değerli ürünlerde ise havayolu taşımacılık türü tercih edilmektedir.

Karayolu Amman / Ürdün Parsiyel Sevkiyatları 

Saygınlar Lojistik, Amman’a düzenli servis hizmetleri tamamen müşteri odaklı gerçekleşir. Düşündüğünüz ve hayal ettiğiniz hizmetin tamamıyla karşılığını bulacağı adres Saygınlar Lojistik’tir.

Saygınlar Lojistik’in Hizmetleri

Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerinde yaygın olarak özmal araçlarımızla servis hizmeti sunuyoruz. Karayolu taşımalarında Ürdün Amman Başta olmak üzere Suudi Arabistan, Ürdün, Lübnan, Dubai, Katar, Yemen, Bahreyn, Kuveyt, Umman, Türkmenistan, İran, Irak’a servis sunuyoruz.

 • Denizyolu: Parsiyel, Komple, Proje Taşımacılık
 • Havayolu: Parsiyel ve Cargo
 • Karayolu: Komple TIR (Full Tır), Proje, Parsiyel Taşımacılık

Ürdün Parsiyel İhtiyaçlarınız İçin Hemen İletişime Geçiniz

Saygınlar Lojistik Ürdün Parsiyel İletişim

Tel: +90 (326) 225 26 87 e-mail: [email protected]

Suudi Arabistan nakliye hizmetimize göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN