+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Türkmenistan Frigo Nakliye

Türkmenistan frigo nakliye taşımacılığında Türkiye’den Türkmenistan’ın Başkenti Aşkabat İli başta olmak üzere ihracat – ithalat ve transit olarak frigofik nakliye hizmeti sunuyoruz.

Reefer dorse genç araç ve treyler filomuzla karayolu ile soğutmalı taşıma seçeneğini değerli müşterilerimize sunarız. Araçlarımız sefer önce ve her seferden sonra düzenli olarak bakıma geçer. Yüklerinizin sağlam ve hızlı şekilde Türkmenistan’a frigo nakliyesi için program ışığında teslimatları gerçekleşir.

Türkmenistan Frigo Nakliye

Türkmenistan Frigo Nakliye

Saygınlar Frigo Taşımacılık olarak; Türkmenistan’da mevcut hizmetlerimiz içerisinde dondurucu özellikli araçlarımızla yaş sebze ve meyve, konserve, et ve et ürünleri, bitki, çiçek, fidan, dondurma, çikolata gibi gıda maddelerin taşımalarına uygun şekilde araç şoförlerimiz sefer esnasında sürekli olarak dorsenin derecesini kontrol eder.

Halk dilinde klimalı araç diye tabir edilen frigofirik araçların nakliyesi dikkat ve uzmanlık isteyen konudur. Şoförlerin soğutmalı yük taşımacılığı hakkında eğitimli, bilgi ve tecrübeli olmasına dikkat etmelisiniz. Saygınlar olarak; yıllardır frigo nakliyesinde Türkmenistan’a taşımacılık yapıyoruz. Şoförlerimiz gıda ve soğutma özelliği isteyen yükler konusunda eğitimli ve deneyimlidir.

Türkmenistan Hızlı Frigo Nakliye

Türkmenistan Hızlı Frigo Nakliye

Hızlı ve sağlam olarak frigo taşıması yapan nakliye firması arıyorsanız Saygınlar Transport olarak uzun yılların deneyimi ile Türkmenistan hızlı frigo nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Şirketimiz tarafından belirlenen doğru güzergahlarla yüklerinizin hızlı ve sağlam teslimat planlamasını yapıyoruz. Uzun soluklu ihracat yüklerinizin taşıtmasını düşünüyorsanız yıllık anlaşmalı olarak yüklerinizi belirlenen fiyatlarla Türkmenistan frigo nakliye hizmeti sunarız.

Türkmenistan Frigo Nakliye Yaptığımız Türkmen Bölgeleri

Aşkabat Frigo Taşımacılık: Aşkabat İline frigo araç ihtiyaçlarınızın doğru çözümü sunulduğu hizmet türümüzdür. Her İl, İlçe ve bölgeye özel taşımacılık çözümlerini firmamızda bulabilirsiniz.

Ahal (Anav) Frigo Nakliye: Ahal Bölgesine giden frigo araç arıyorsanız Saygınlar, Türkmenistan Ahal (Anav) Bölgesine kurumsal taşımacılık çözümlerinde lider firmadır.

Balkan (Balkanabat) Frigo Nakliye: Türkmenistan Balkanabat İlini iyice bilen ve sürekli sefer yapan şoförlerimiz yüklerinizi kısa sürede, sağlam şekilde alıcılara teslim eder.

Dağoğuz, Lebap (Türkmenabat), Marı: Bu illere araçlarımız düzenli olarak Türkiye’den sefer yapmakta ve ihracat, ithalat yüklerinizi güvenle teslim etmekte. Bünyemizde bulunan genç özmal filomuzla yılların deneyimi ve tecrübemizle soğuk zincir taşımacılığında çığır açtık. Kısa transit süre ve sağlam şekilde gerçekleştirdiğimiz teslimatlarla güveninizin her zaman ki adresiyiz.

Diğer Türkmenistan Hizmetlerimiz

Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Parsiyel

15 Şubat 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN