+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Suudi Arabistan Parsiyel – Parsiyel

Suudi Arabistan Parsiyel – Parsiyel

Türkiye’den Suudi Arabistan’a taşınacak parsiyel yükünüz var. Bu yükü nasıl Suudi Arabistan parsiyel yapabilirim veya gönderebilirim? Düşünmeyin biz yanınızdayız.

suudi-arabistan-parsiyel

Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd.Şti. olarak uzun yıllardır özmal araçlarımızla Suudi Arabistan parsiyel servisi hizmeti veriyoruz. Bünyemizde bulunan EURO standartlarına uygun araçlarımızla müşteri çözüm odaklı hizmetle kapınızda – Suudi Arabistan adres teslimi dahil olmak üzere parsiyel taşımacılık servislerimi vardır.

Suudi Arabistan’a Parsiyel Servislerimiz

Karayolu ile Suudi Arabistan’ın Dammam, Cidde (Jeddah), Riyadh, Mekke, Medine, Jubail, Al Hail, Al Kharj, Jizan gibi bölgelere tam zamanlı kara taşımacılığı hizmeti

Riyadh, Cidde (Jeddah) Havalimanı Parsiyel servislerimizler hava kargo hizmeti sunuyoruz.

Denizyolu ile Cidde (Jeddah), Riyadh Dry Port, Dammam’a deniz parsiyel servislerimiz vardır.

Suudi Arabistan’a Parsiyel Servislerimiz

suudi-arabistan-parsiyel-nakliye

Türkiye’den her hafta normal zamanlarda (resmi tatiller hariç) servislerimiz düzenli olarak S.Arabistan’ın tüm bölgelerine tecrübeli şoförlerimizle parça yükleri dağıtmaktayız. Gümrüklü ürünleri kısa sürede, sağlam şekilde teslim etmekteyiz. Eğitimli personellerimiz Suudi Arabistan konusunda uzmanlaşmış ve müşterilerin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verecek düzeydedir. Bizim işimiz Uluslararası Nakliyat sorumluluğumuzu bilerek sağlam taşımacılık prensipleriyle işimizi başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

suudi-arabistan-nakliyat-parsiyel

Geniş araç filomuz, depolarımız ve büyük ortaklar arasında yer aldığımız RORO Şirketine sahip bir firmayız. Her geçen gün Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Yemen, Bahreyn, Abu Dhabi, Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Irak Ülke ve Bölgelerinde yatırım yaparak hizmet ağımızı günden güne büyütüyoruz. Geniş acenta ağımız çözüm odaklı lojistik taşımalarımıza imkan sağlayacak alt yapıya sahiptir. Suudi Arabistan parsiyel rezervasyonlarınızı ilk çıkış servisimizle depo adresimize yüklerinizi yönlendiriyoruz. Gümrükçünüzle irtibat kurarak gümrük işlemlerinin aksamadan yürümesini sağlıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile doğru bilgiyi, doğru zamanda hizmet gizlilik politikası çerçevesinde sizlerle paylaşıyoruz.

Taşımalarımız Suudi Arabistan’a Nasıl Mı Yapılıyor?

suudi-arabistan-parsiyel-sayginlar

Rezervasyon işlemleri öncelikle yapılıyor. Rezervasyon detaylarına istinaden işlemlere başlanır. İhtiyacınız olan servise göre yükleriniz ilgili araca dizpozisyon yapılarak planlaması gerçekleşir. Gümrükçünüz bizim ve İhracatçı talimatlarına uygun şekilde beyanname işlemlerini başlatır. Yük depomuza gelir. Malzemeler TIR’larımıza yüklenir. Araç ilgili gümrüğe sevk edilir. RORO gemisine yüklenen araç Suudi Arabistan seferine başlamış olur.

Suudi Arabistan parsiyel taşımalarımızda şoförlerimizin vize işlemleri, sigortaları v.s. önceden bu işlemleri hızlı şekilde yaparız. Aracın çıkış yapmasına mani olacak engelleri ortadan süratla kaldırırız. Kaliteli taşımacılık bizim işimidir.

Ne Zaman Suudi Arabistan Parsiyel Servislerimiz Var?

Her hafta düzenli olarak araçlarımız depolarımızdan parsiyel taşımacılık için çıkış yapar. Haftanın sabit bir günü olmamakla beraber yol durumu hangi günler müsait ve daha hızlı nasıl ulaşır? Hangi tarihte araçlarımız daha kolay hedef noktasına varır? Bu tip hesapları ciddi şekilde yaparız. Yaptığımız hesaplar sonucunda her hafta düzenli şekilde Suudi Arabistan parsiyel taşımaları hangi gün uygunsa sevkiyatı ona göre planlarız.

Suudi Arabistan nakliye konumuza yandaki linkten ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN