+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Suudi Arabistan Kargo

Suudi Arabistan Kargo

Saygınlar Lojistik, Suudi Arabistan kargo (Saudi Arabia cargo) hizmetleriyle İstanbul – Suudi Arabistan depo – kapı teslimi kargo nakliye işi yapan firmadır.

[su_slider source=”media: 480,479,481″ limit=”3″ link=”image” width=”800″ height=”380″ speed=”1500″]

Türkiye’nin İstanbul Şehrinden – Suudi Arabistan kapı teslimi kargo (cargo) hizmeti sunuyoruz. Kısa sürede ürünlerinizin güvenle teslimini yıllardır yapan Saygınlar Lojistik, sizin yerinize ithalat – ihracat işlemlerini yaparak, depodan – kapı teslimi Suudi Arabistan kargo hizmeti sunuyoruz.

Taşımalarında karayolu ile Hatay RORO gemisinden kargo teslimatı yapmaktayız. Yıllardır Ortadoğu ülkelerine kara taşımasını güvenle yaparak, bu hatta marka haline gelen Saygınlar, Suudi Arabistan’a 70 adet özmal TIR ile durmadan yük taşımacılığı, kargo taşıması hizmeti sunuyor.

Komple ve Parsiyel Yük Taşımacılığında Kullandığımız Yöntemler;

  • Karayolu
  • Havayolu
  • Denizyolu

İhracatçılara Kargo Taşımacılıkla Kolay Yöntemler Sunuyoruz

Türkiye – Suudi Arabistan’ın tüm bölgelerine kargo taşımacılık hizmetimizle size özel lojistik çözümler sunuyoruz. Bu çözümler kargo taşıma, parsiyel taşımacılık, proje taşıma, full tır sevkiyatlarıyla tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümlere yer veriyoruz.

İstanbul Depomuzdan – Suudi Arabistan’a Hizmet Sunduğumuz Bölgeler

Cidde: Saudi Arabistan Jeddah olarak İngilizce bilinen Şehir en çok ihracat yüklerinin sevk edildiği bölgedir.

Riyad: Saudi Arabia Riyadh İngilizce yazılışı ile Suudi Arabistan’ın Başkenti’dir. Riyad kargo taşımacılık hizmetlerimiz her hafta düzenli olarak İstanbul lokasyonlu olarak yapılır.

Mekke: İhracat sevkiyatlarının çoğu Mekke Şehrine yapılır. Mekke nakliye yapan firmalar içerisinde Saygınlar Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Medine: İthalat – İhracat yüklemelerinin sürekli olarak fiziksel hareketliliği gösterdiği Suudi Arabistan Şehir’idir.

Dammam: Kargo, parsiyel ve full tır taşımacılığı yaptığı Şehir’dir. Liman’ı bulunan bu Şehirde ithalat-ihracat yüklemeleri yapılmaktadır.

Suudi Arabistan nakliye için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN