+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Suriye Parsiyel

Suriye parsiyel taşımacılık yapılan bölgeler: Cilvegözü ve Öncüpınar Suriye sınırına parsiyel taşımacılık hizmeti sunulur.

Suriye parsiyel nakliye hizmetinde hız, sağlam teslimat ile yaptığımız güvenli taşımalarla Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. Müşterilerine uygun maaliyet çözümleriyle hizmet çözümleri üretir.

Suriye Parsiyel Taşımacılık

suriye-parsiyel-tasimacilik

Suriye’nin iç savaş olayına karışmasından bu yana Halep, Humus, Şam’a parsiyel taşımacılık yapılamıyor. Parsiyel taşımacılık yapılan bölgelere bakıldığında Cilvegözü ve Öncüpınar sınır kapısına yapılan parsiyel taşımaların alıcı firmalar veya aracı gümrük firmaları yoluyla Suriye araçları alıcı adreslerine teslim etmektedir.

İç Savaştan Önce Suriye’ye Parsiyel Taşımacılık Nasıl Yapılıyordu?

suriye-parsiyel-nakliye

İstanbul’da Suriye Çalışan Tır Şirketleri konsol açıyordu. İstanbul’da toparlanan yükler konsolide edilerek istifleme planına uygun şekilde yükleme yapılıyordu. İhracatçı firmalar Erenköy’de gümrük beyannamelerini açtıktan sonra TIR gümrüğe sevk ediliyordu. Gümrükleme işlemi tamamlandıktan sonra Hatay Cilvegözü’ne TIR’lar giriş yapardı. Konvoy halinde Suriye Babal Hawa Bölgesinde toplanan tırlar muhalıstan işlemlerini tamamladıktan sonra şehir gümrüklerine sevk edilirdi. Genel olarak Halep ve Şam dağıtımı yapılırdı. Şam ve Halep Gümrüklerinden Alıcılar gümrük işlemleri ve vergileri ödedikten sonra ithalat işlemini bitirir. Gümrükten yükleri fabrikasına veya deposuna çekerdi.

Saygınlar Lojistik Olarak Suriye Parsiyel Taşımalarımız

suriye-parsiyel-nakliyat

Cilvegözü Sınır kapısı nakliye hizmetlerimizde müşterilerimizin talep ettiği Suriye nakliye ihtiyaçlarına yönelik parsiyel servislerimiz genelde İstanbul’dan yapılmaktadır. İstanbul’dan yüklenen TIR’larımız Türkiye’nin Hatay İlinin Reyhanlı İlçesinden Cilvegözüne giriş yapmaktadır. Giriş yapan tırların işlemleri tamamlandıktan sonra Suriye parsiyel yükleri Bab’al Hawa Bölgesinde alıcılara teslim edilir. Gümrük işlemleri ise sıraya uygun olarak Cilvegözü’nde tamamlanır.

Taşımacılıkta kaliteye önem verenlerin tercihiyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için araç filomuzu hergün yeniliyoruz. Uluslararası arenada ihracatçı ve ithalatçı firmaların gücüne, güç katacak rekabette öne geçirecek lojistik çözümleri sunuyor.

Irak Parsiyel nakliye hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

05 Kasım 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN