+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Suriye Nakliye Firmaları

Suriye nakliye firmaları

Suriye nakliye firmaları

Aktif olarak çalıştığımız hat olan Suriye Nakliye çalışmalarımıza Suriye‘de olan iç savaşa rağmen devam etmekteyiz. Sınır Kapılarına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güvenlik nedeniyle Suriye içerisinde Nakliye faaliyeti yürütmek imkansız hale geldi. Suriye nakliye firmaları arasında Lider kuruluşuz. Kaliteli hizmetimiz, araç filomuz, eğitimli personellerimizle yılların tecrübesi olarak sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kalite değerlerimizden ödün vermeden müşterilerin farklı nakliye ihtiyaçlarına farklı çözümler sunuyoruz. Uluslararası Nakliyat sektöründe Ortadoğu’nun en geniş filolarından birine sahibiz. Araçlarımız EURO standartlarındadır. Firmamız Ulaştırma Bakanlığının Uluslararası Nakliyat firmalarına zorun kıldığı faaliyetlerini yürütecek tüm yetki ve belgelere sahiptir. İşimizi ciddiye aldığımız için yatırımlarımızı depolama, araç kapasitesini yenileme ve arttırma ile reel yatırım yapmaktadır. Piyasanın canlı tutulması için rekabet koşullarını etkilemeden müşterilerimize uygun koşullarda Suriye nakliye hizmeti gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapıdan yüklerinizi alarak Suriye’nin Sınır Kapılarına ulaştırıyoruz. Gümrüklü malları Suriye kabul etmektedir.

Diğer Suriye Nakliye Firmalarından Farkımız

  • Müşteri bizim için herşeyden önemlidir. Kaliteden ödün vermeden müşterinin çıkarları doğrultusunda taşıma hizmetini gerçekleştiririz.
  • Piyasada rekabet gücünü kırmadan etik ticari ahlaklı taşımalar yaparız.
  • Doğru zamanda, doğru yerde, hızlı, güvenilir teslimat sunarız.
  • Teknoloji’ye yatırım yaparak işleri daha sağlıklı güvenle gerçekleştiririz.
  • Yılların tecrümesi ile Suriye nakliye firmaları arasında en eski firmalardan biriyiz.
  • Araç filomuz ve yatırımlarımız olarak güçlü firmayız.

Yukarıda daha sayamadığımız çok farkımız vardır. Müşteriler iş teklifinde bulunurken referanslarımızı sormadan işi bize vermesinler. Bugüne kadar müşterilerimizle büyük projelere imza attık. Suriye Nakliye için İletişim bölümünü kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Suriye nakliye firması

Suriye nakliye firması

Suriye Nakliye’de Son Durum Nasıldır?

Karayolu nakliyat hizmeti şuan Suriye içerisinden yapılmamaktadır. Savaş nedeniyle riskli bölge olduğu için Suriye nakliye firmaları diğer Ortadoğu ülkelerine taşımalarını RORO gemisi ile gerçekleştirmektedir. 2014 yılının Ekim ayında ortağı olduğumuz Hatay RORO Line A.Ş. faaliyete girdi. Güvenle müşterilerimizin yüklerini RORO gemileri ile taşıma yapmaktayız. RORO taşımacılıkta TIR (araçlarımız) gemiye binmektedir. Mısır üzerinden Suudi Arabistan ve yakın komşu ülkelere sevkiyatları gerçekleştirmekteyiz. Suriye’nin kapısı 9 ülkeye açılıyordu. 2010 yılında meydana gelen Suriye iç savaşı tüm Suriye nakliye firmaları‘nı etkiledi. Biz bunu dezavantajdan, avantaja çevirmek durumunda kaldık. Çünkü müşteri portföyümüz oldukça geniş ve müşterilerimizin taleplerini karşılamakla mecburuz. Gereken tüm faaliyetleri yaptık ve RORO ile Ortadoğu’ya yaklaşık 3 yıldır çalışmalara devam etmekteyiz. Ortadoğu Nakliye Hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

04 Kasım 2014

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN