+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Polonya Parsiyel

Karayolu nakliyat; Avrupa Ülkelerine taşımacılık bilgisi ve deneyimini yıllardan bu yana konuşturan Saygınlar Nakliyat; Polonya parsiyel taşımalarını ihracat, ithalat olarak iki şekilde yapmaktadır. Türkiye – Polonya arası hızlı ve güvenilir servislerimizle depomuzdan adres teslim veya gümrük teslimatları yapmaktayız. Parça yük (grupaj) nakliye konusunda eğitimli elemanlarımız yüklerinizi doğru şekilde sevkiyat planlaması yaparak teslim ederiz.

Polonya Parsiyel

Polonya‘nn Başkenti Varşova olması nedeniyle genel olarak parsiyel yüklemelerin ağırlıklı sevk edildiği yer Varşova’dır. Parsiyel olarak taşıma yaptığımız araçlar genelde Türk Plakalı ve bazen yabancı plakalı araç kullanmaktayız. Araçlar ister Türk isterse yabancı plakalı olsun Saygınlar garantisi altında yükleriniz güvence ile teslim olur. Parsiyel yüklemelerimizde servis kalitemizden emin olabilirsiniz. Yıllardır çalıştığımız Avrupa hattında özmal ve kiralık araçlarımız İSO 9001 Kalite Yönergesi ile yüklerinizi lokasyon bazlı teslim eder. Parsiyel taşımacılık ekip işidir. Ekibin organizeasyona uygun davranması ve sürekli iş takibini yönetmesi ancak eğitimle olur. Saygınlar olarak; parsiyel bölümde yer alan şoför, ofis elemanları bu iş üzerine uzmanlaşarak kusursuz iş yapmak için hareket eder. Polonya Ülkesine ihracat parsiyel veya Polonya – Türkiye arası parsiyel taşıma yapan firma olarak kurumsal lojistik çözümler üretiyoruz.

Polonya Parsiyel

Polonya yaklaşık olarak 38 milyona yakın nüfusu ile Dünya’nın nüfus yoğunluğu bakımından 33. sırada bulunur. Türkiye’den Polonya parsiyel taşımalarımızda genelde makine, mobilya, kazan, vinç malzemeleri, yedek parça gibi ürünleri grupaj olarak sevk etmekteyiz. Saygınlar olarak; yıllardır Avrupa hattında gelişmiş dağıtım servis ağımızla hizmetinizdeyiz.

Polonya İhracat Parsiyel Taşıma

Türkiye’den ihrac edilen ürünleri sevkiyatını parça yükleme olarak birden fazla gönderici cveya birden fazla alıcıya aynı araç içerisinde taşıma yaparak teslim ediyoruz. Kaliteli servis hizmetlerimizle donanımlı araçlarımızla hızlı teslimat hizmeti sağlıyoruz. Çıkışlarımız İstanbul’dan yapılmakta ve ihracat gümrüklemesini müşterilerimizin gümrükçüleri gerçekleştirmektedir.

Polonya İthalat Parsiyel Taşıma

Türkiye – Polonya ihracat parsiyel taşıması yaptığımız gibi aynı şekilde Polonya – Türkiye arası ithalat parsiyel serviside yapıyoruz. Çift yönlü olarak Avrupa Ülkelerine parsiyel yapan ender firmalardan biriyiz. İthalat parsiyel taşımalarını belirtilen adresten – Halkalı / İstanbul Antrepo’ya taşıma yaparak servis sunuyoruz.

 

05 Nisan 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN