+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Özbekistan Parsiyel

İSO 9001 Kalite Belgesi ve C2 Belgemizle profesyonel şekilde Özbekistan parsiyel nakliye hizmeti sunan firmamız. İstanbul’dan her hafta tır konsolu açarak parça yük taşımacılığı hizmeti sunar. Özbekistan’a göndermek istediğiniz bir tırı kapsamayan malzemeleri çeşitli güzergahları kullanarak yüklerinizi güven içerisinde alıcı müşterilerinize teslim etmekteyiz. Araçlarımızla taşıdığımız yükleri uygun fiyata Özbekistan’ın gümrüklerine teslim etmekteyiz.

Özbekistan Parsiyel

Özbekistan parsiyel

Özbekistan Yüklerinizin düzenli takibini yapabileceğiniz, sizi operasyonel olarak ve bilgi olarak aydınlatan kısacası sizin rahatlığınızı sağlayan bir Özbekistan parsiyel lojistik firması ile çalışmak istemez misiniz? Kim istemez ki dediğinizi duyar gibiyim. Tüm personellerimizin ve kullandığımız araçların kalite yönergeleri içerisinde hareket etmektedir. Yüklerinizin yükleme, gümrükleme ve varışına kadar tüm süreçlerini kontrol altında tutuyoruz.

Özbekistan’a Düzenli Parsiyel Servis

Araçlarımız İstanbul depomuzdan her hafta düzenli olarak parsiyel planlamaya uygun şekilse Özbekistan‘a ihracat, transit yükleri parsiyel olarak taşımaktadır. Araçlarımızın dizpozisyonuna uygun dağıtım bölgelerine göre yüklemesi depomuzda yapılır. Depomuzda yüklenen araçlarımız operasyon ekibimiz tarafından düzenlenen evrak ve plana uygun ilgili gümrüğe giriş yapar. İhracat beyannamelerini açan müşterilerimiz yurtdışı fatura, çeki listesi ve menşe şahadetnamesini gümrükte bulunan elemanımıza teslim eder. Yurtdışı evraklarını gümrük takipçimiz şoförümüze teslim eder. Aracımız Özbekistan parsiyel yükleri ile seyir haline geçer. İran üzeri giden araçlarımız Türkmenistan’ı geçerek yüklerinizi Özbekistan’a teslim eder. Araçlarımızın gümrük teslim ettiği yükleri alıcılar gümrükten teslim alır. Yurtdışına gidecek evraklar İngilizce olması yanında Rusça Tercümeli de olmalıdır.

Özbekistan’da Teslimat Noktalarımız

Taşkent = Özbekistan’ın Başkent Gümrüğüne haftalık olarak düzenli araçlarımız parsiyel yüklerinizi gümrük teslimi yapar.

04 Haziran 2019

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN