+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Özbekistan Frigo Nakliye

Özbekistan frigo nakliye hizmetinde alt yapısı güçlü özmal filosu ile hizmet veren Saygınlar Nakliyat; yurtdışına düzenli olarak reefer taşımacılık yapmaktadır. Özbekistan’a süs bitkileri, yaş sebze-meyve, dondurulmuş ürünler, ağaç fidanları, kimyasal maddeleri, ısı kontrolü gerektiren ürünlerin İran üzeri ve Gürcistan üzeri teslimat yapmaktayız.

Özbekistan frigo nakliyesinde taşıdığımız ürünler ilk gün ki tazeliği ve besin değerlerini doğru zamanlı ve hızlı taşımacılık ile korumaktayız. Araçlarımızda yer alan CMR Sigortası güvencesiyle yüklerinizin güvenilir şekilde ulaşımını sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan tüm araç, şoförlerin eğitimleri, ofis elemanlarının eğitimleri tamamen yükünüzün güven içerisinde gitmesini sağlamak ve hızlı teslimat üzerine kurulu kurumsal yapıdayız.

Özbekistan’a gidecek sebze-meyve, kimyasal, sağlık ürünleri, dondurulmuş gıdaları muhafaza ederek talep ettiğiniz hat ve lokasyona teslim ediyoruz.

Modern araç filomuzda ısı kontrol sistemi ile şoförlerimiz ısı kaybı yaşamıyor. Araçlarımızın tamamı son teknolojik sistemlere sahiptir. Yükünüzün taze  kalması için sıcaklığı sürekli koruyoruz. Araçlarımız Türkiye’den Özbekistan’a gidene kadar yükleriniz sağlam şekilde varış noktasına ulaşıyor. Yılların deneyimi ve özmal filomuzla hizmetinizdeyiz. Özbekistan frigo ihtiyaçlarına doğru çözüm arayanların lojistik çözüm ortağıyız.

Gürcistan Üzeri Özbekistan Frigo Nakliye

Amerika’nın İran’a uyguladığı ambargodan kaynaklı bazı firmalar yükünü İran üzeri değilde farklı güzergahlardan göndermek zorunda kalıyor. Firmamızın uzun yıllardır Özbekistan frigo nakliye yapmasının faydasını farklı hat çözümleri ile müşterilerimize sunuyoruz. Gerçek anlamda çözüm odaklı olan Saygınlar Nakliyat; ihtiyaçlarınıza doğru zamanda doğru çözümleri sunuyor.

Gürcistan Üzeri Özbekistan Güzergahı: Türkiye > Gürcistan > Azerbaycan Bakü Limanı > Türkmenbaşı Limanı / Türkmenistan > Özbekistan

Türkiye’den ihracat yüklerinizi Gürcistan üzeri Özbekistan’ın tüm bölgelerine (Taşkent, Semerkant, Buhara, Andican, Novai başta olmak üzere) ulaştırıyoruz.

İran Üzeri Özbekistan frigo taşımaları yapmaktayız.

Frigo Nakliye Hizmeti Sunduğumuz Özbekistan İlleri

Numara Türkçe Özbekçe Merkez
1 Taşkent Şehri Toshkent Shahri Taşkent
2 Andican Andijon Andican
3 Buhara Buxoro Buhara
4 Fergana Farg’ona Fergana
5 Cizzak Jizzax Cizzak
6 Namangan Namangan Namangan
7 Navoy Navoiy Navoy
8 Kaşkaderya Qashqadaryo Karşi
9 Semerkand Samarqand Semerkand
10 Sirderya Sirdaryo Gulistan
11 Surhanderya Surxondaryo Tirmiz
12 Taşkent Toshkent Taşkent
13 Harezm Xorazm Urgenç
03 Şubat 2019

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN