+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Ortadoğu’ya Nakliye Hizmetlerimiz

Saygınlar Ulus. Nak. Ltd. Şti. olarak karayolu nakliyat web sitemizde bugüne kadar yazdığımız nakliyat hizmetlerimizin kısa özetini sizlerle paylaşacağız.

Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde öncü kuruluş olduğumuzu artık Türkiye değil Ortadoğu Ülkelerinin tümü biliyor. Geniş acente ağımızla Arap Ülkelerini çevreledik. Çalışmalarımız müşteri odaklı ve kaliteli şekilde gerçekleşmektedir. Çalıştığımız ülkelere göre nakliye hizmetlerimiz.

Suriye Nakliye

Suriye Nakliye

Suriye Nakliye: Türkiye’de aktarma taşımaları yaparak marka olduk. Yardım kuruluşlarının yardım yüklerini taşımalarda büyük rol üstlendik. Sevkiyat süreçlerini en iyi şekilde organize ederek, memnuniyet sağladık. Suriye nakliye konusunda uzman kuruluşlardan biriyiz. Araçlarımız Avrupa standartlarında temiz ve yeni’dir. Sürekli olarak filomuzu gençleştiriyoruz. Yaşı küçük olan araçlarla hizmet kalitemiz günden güne artıyor. Amacımız müşterilere daha iyi hizmet ederek, memnun olmalarını sağlamaktır. Şuan düzenli olarak frigofik (termoking, reefer, soğutmalı) özellikli dorseli araçlarımız dondurucu özelliği ile hizmet vermektedir. Proje taşımalarını ve ağır nakliye ihtiyaçlarını lowbed araçlarımız karşılamaktadır. Tenteli araçlarımız kuru yük taşımacılığında sizlerin hizmetindedir. Suriye nakliyat hizmetinde sınır tanımıyoruz.

Cilvegözü Nakliye

Cilvegözü Nakliye

Cilvegözüne Suriye Nakliye Hizmetimiz

Mersin, İzmir, İstanbul, Bursa, Konya, Kocaeli, Hatay gibi büyük şehirlerden düzenli olarak Cilvegözü Nakliye hizmeti sunuyoruz. Tampon Bölgelere taşımacılık konusunda uzmanlaşan şirketimiz Yardım ve temel ihtiyaç ürünlerini Suriye iç savaşı nedeniyle tampon bölgelere taşımaktadır. Cilvegözü Reyhanlı İlçesinde yer alan sınır kapımızdır. Hatay’ın Reyhanlı İlçesinden geçerek Bab Al Hawa Bölgesinde aktarma taşımaları yapılmaktadır.

Güzergah: Yükleme Yeri > Gümrük > Cilvegözü > Bab Al Hawa aktarma ve tampon bölgesi teslimat. Cilvegözü nakliye bu şekilde yapılmaktadır.

Öncüpınar Nakliye

Öncüpınar Nakliye

Öncüpınar Suriye Nakliyat Hizmetimiz

Ülkemizin herhangi bir noktasından yüklenen yükünü Öncüpınar nakliye yoluyla tampon bölgeye aktarma hizmeti ile teslim etmekteyiz. Hızlı, Güvenilir, Kalite taşımalarla müşteri memnuniyetine dönük çalışmalar yapmaktayız. Liman şehirlerine gelen Yurtdışından malzemeleri Öncüpınar Sınır kapısına tam zamanlı olarak teslim etmekteyiz. Tecrübeli şoför ve operasyon elemanlarıyla hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Güzergah nasıldır?

Güzergah Bilgileri: Yükleme yeri > Gümrükleme (ilgili gümrük) > Öncüpınar aktarma yükü teslim edilir. Öncüpınar nakliye hizmetimiz bu şekilde tamamlanmış olur.

Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında

Türkiye’den her hafta düzenli seferlerle parsiyel taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Full tır ( komple taşıma) sevkiyatlarımızlada Suudi Arabistan Nakliye hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Ağır Nakliye taşımalarımızda Ağır Sanayi ürünleri, Kuleler, buhar kazanları, rüzgar yelkenleri, uaç motorları ve parçalarına benzer iş makineleri dahil tüm taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Suudi Arabistan’a yıllardır düzenli şekilde çalışmaktayız. Suriye savaşından çok önceleri dahi taşımalarımız vardır ve hala devam etmektedir. Suudi Arabistan Nakliye Güzergahı hakkında size bilgiler sunalım:

Güzergah: Türkiye İli > Gümrük > Çıkış Limanı RORO > Mısır > Suudi Arabistan Duba Port > Teslimat adresi olarak Suudi Arabistan nakliye işi tamamlanmış olur.

Karayolu nakliyat hizmetinde Lider Kuruluşlar arasında yer alırız.

Lübnan Nakliyat

Lübnan Nakliyat

Lübnan Nakliyat Hizmetimiz

Bu Ülkeye servislerimiz Taşucu Limanından RORO taşımacılık şeklinde gerçekleşmektedir. Lübnan Nakliyat hizmetlerinde Lider Kuruluş biziz. Nakliye hizmetlerimizde İhracatçı ve İthalatçı firmaya dönük olarak kalitemizden ödün vermeden servis sağlamaktayız. Lübnan Güzergah bilgileri hakkında:

Güzergah: Yükleme Yeri > İlgili Gümrükleme İşlemi Yapılır > Taşucu Çıkış Limanı > Tripoli / Lübnan İthalat Gümrüğü Çözülür > Beyrut veya hangi şehire teslim edilecekse araç yola çıkar. Alıcıya yükü başarı ile teslim eder. Lübnan Nakliyat hizmeti bu şekilde tamamlanır. Hızlı – Güvenli – Kaliteli taşımacılık anlayışı ile tüm nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Ortadoğu’ya Lojistik Hizmetlerimiz

Denizyolu, Havayolu ve Karayolu taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur. Kargo taşımalacılığına dönük hava kargo hizmetlerimiz sizler için vardır. Deniz, nakliyelerinde parsiyel, komple ve proje teslimat hizmetlerimiz mevcuttur. Karayolu nakliyat asıl işimizdir. Diğer çalışmalarımız sizlerin memnuniyetinizi karşılamak içindir. Ortadoğu nakliye firmaları arasında özmal araç sayısı ve müşteri hizmeti olarak üstün kalitedeyiz.

20 Ekim 2014

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN