+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Öncüpınar Nakliye

Saygınlar Ulus.Nak.Ltd.Şti. Öncüpınar Nakliye, Suriye Kilis Kapısı nakliyat hizmeti sunuyor. Türkiye’den Suriye’ye gidecek yükleri kaliteli ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

Öncüpınar Nakliye

Öncüpınar Nakliye

Suriye Nakliye hizmetinde uzmanlaşmış olan Saygınlar, Türkiye’den ihracat-ithalat ve transit yükleri hızlı ve güvenilir şekilde Kilis Kapısına teslim etmektedir. Özmal araçlarıyla sektörde Lider Kuruluş konumunda olan firmamız tecrübeli personelleriyle müşterilerin ihtiyaçlarına göre taşıma hizmeti sağlamaktadır. Uzun yıllardır Ortadoğu Nakliye sektöründe hizmet veren firmamız Ortadoğu’ya çalışan nakliye firmaları arasında Liderliği sağlamış, piyasada önemli konumda yer almaktadır.

Suriye nakliye hizmetimiz, Suriye’de daha olaylar yok iken uzun zamandır uzmanlaştığımız bir pazardır. Kapıları, yol güzergahları en iyi şekilde bilen, tecrübeli şoförlere sahibiz. Özellikle Mersin Limanından Suriye ülkesine gelen yükleri proje bazında taşımalarla teslim ediyoruz. Türkiye’den sevk edilecek ihracat yüklerini ilgili yükleme yerinden teslim alıyoruz, gümrükleme ve evraklama işlemi ihracatçı tarafından tamamlandıktan sonra aracımızı Öncüpınar Kilis Sınır Kapısına sevk ediyoruz. İthalatçı firmanın Gümrükçüsü işlemleri tamamladıktan sonra, Suriye aracına aktarma yapılıyor. Suriye aracı boşaltma yerine teslim ediyor. Genelde ithalatçı firma veya tüccar aktarma işlemini gerçekleştirmektedir.

Saygınlar Ulus. Nakliyat Ltd. Şti. Öncüpınar Aktarma Nakliyesi ‘ne çalışan firmalar arasında Lider konumda yer alır. Kilis Kapısı Aktarma taşımaları yanında Hatay Cilvegözü Sınır Kapısı Nakliye hizmeti’de sunar. Özmal araçlarıyla EURO standartlarında araçlara sahiptir. Türkiye’de ve Uluslararası düzeyde Nakliyat hizmeti için gerekli tüm yetki belgelerini bünyesinde bulundurur. Kalite seviyesi binlerce İthalat-İhracat taşıma projesi ile kendini kanıtlamış, güven veren bir kuruluştur.  Öncüpınar Nakliye ve Cilvegözü Nakliye yanında Ortadoğu’da hemen hemen tüm Ülkelerde geniş acente ağına sahiptir. Araçlarımız, Tenteli, Frigo, Lowbed ‘tir. Tenteli Dorse çeşitleri içerisinde yer alan Pilot, Mega Optima, Jumbo tipi araçlarımız mevcuttur.

Kilis Kapı Nakliye Hizmetinde uzun zamandır müşterilerimize kaliteyi sunuyoruz. Müşterilerimiz tam zamanlı şekilde yüklerini teslim alıyorlar.

Kilis Öncüpınar Sınır Kapısı Nakliye Yükleri Genelde Nelerdir?

Suriye’li Halkın temel gıda maddeleri, giyim, tekstil ürünleri, mobilya ve diğer yardım malzemeleri sevk ediyor. Kilis Gaziantep’e çok yakındır. Burada bulunan Kilis Kapısından sürekli olarak Suriye’ye Gümrüklü mal sevkiyatı yapılmaktadır. Sevkiyatlar karayolu nakliyat şeklinde yapılmaktadır.

10 Ekim 2014

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN