+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Lübnan Nakliyat

Saygınlar Uluslararası Taşımacılık karayoluyla Lübnan’a Nakliyat hizmeti sunmaktadır. Türkiye’den düzenli olarak araçlarımız Lübnan’ın Tripoli ( Trablus ) şehrine RORO servisleri ile TIR nakliye hizmeti gerçekleştirmektedir. Şirketimiz Lübnan’a çalışan en güçlü Filoya sahip firma özeliğini taşır. Geniş özmal filomuz ile direk Lübnan nakliye hizmeti sağlayan ilk nakliye firmasıyız. Profesyonel çalışanlarımızla Lübnan’ın Beyrut Şehri başta olmak üzere tüm bölgelerine karayolu teslimatlar yaparız. Tüm taşımacılık süreçlerinin düzenli kontrolü, süreçlerin devamlılığı ve hızlı teslimatı ön gören anlayışımızla kaliteyi ilke edinmiş kurumsal Lojistik firmasıyız. Lübnan nakliye çalışmalarımızda komple tır, konteyner parsiyel, RORO taşımacılığı, Frigo araçlarımızla ve sal kasa dorselerimizle door to door hizmet sunarız.Saygınlar Uluslararası Nakliyat LTD.ŞTİ. Güçlü filosu ile Lübnan Taşımacılıkta öncü firmadır. Araçlarımız EURO standartlarındadır. Sistem olarak teknolojik sağlam alt yapı ve tecrübeli şoförlere sahiptir. Ofis elemanlarımız deneyimli ve eğitimli personellerdir. Lübnan yasalarına uygun evrak düzenleme sistemi, araç belgeleri ve şoför belgelerini tertipli ve yasal prosedürlere uygun olarak organize etmektedir.

Lübnan Nakliye

Lübnan Nakliye Firmaları

Türkiye’nin dört bir yanından Lübnan’a kara ihracat nakliye hizmetine devam etmekteyiz. Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd.Şti. Ülkemizin ve Uluslararası kuruluşların belirlediği yasal ve kanuni şartlara uygun Yetki belgeleri ve gereklilikleri tamamlamıştır. Yüksek kalitede müşteriye değer veren iş politikası ile çalışmalarını özenle gerçekleştirmektedir.

Türkiye’den Lübnan ‘a ihracat nakliyesi yaptığımız gibi Lübnan’dan da Türkiye’ye ithalat nakliyat hizmetlerimiz vardır. İthalat yüklemelerinin yanında 3. ülkelere Transit taşımalarımız mevcuttur.

Lübnan‘ın Beyrut Liman şehridir. Bu kent için genelde Kuru, Yaş, Proje ve Ağır Nakliye özelliğine sahip yükleri ithalat, ihracat taşıması yapmaktayız.

Lübnan nakliye Güzergahı: Yükleme yeri – Gümrük – Taşucu / Mersin Limanı – Tripoli (Trablus) / Lübnan ihalat gümrükleme hizmeti ithalatçının gümrükçüsü tarafından yapılır. Araç boşaltma yerine sevk edilir. Boşaltma işlemi tamamlandıktan sonra başarı ile taşıma gerçekleşmiş olur.

Düzenli olarak Lübnan’ın Tripoli (Trablus) Limanı’na araçlarımız yükleme noktasından Taşucun’a gelip RORO Gemisinden çıkış yapar. Profesyonel olarak teslimatları Lübnan’ın tüm bölgelerine yapmaktayız. Lübnan nakliye yapan firmalar arasında kaliteyi en uygun navluna firmamızda bulabilirsiniz.

Lübnan Nakliyat Hizmetinde Kullandığımız Araçlar (TIR)

1) Jumbo Dorse: Büyük hacimli olan kuru yüklemeler için kullanılır. Tenteli dorse çeşitlerinden biridir. Soğutma özelliğine sahip değildir. Genelde kuru gıda, tekstil, hacimli yüklere kullanılmaktadır. Lübnan Nakliyat hizmetinde Jumbo dorse talep eden Şehirlerimiz ve taşınan ürünler: Karaman İlimiz Bisküvi ve gıda ürünleri için jumbo dorse talep etmektedir. Samsun İlimizde yakıt ev tipi soba ve boruları için hacimli araçlar talep etmektedir. İstanbul‘da kavucuk, plastik malzeme, tekstil ürünleri, iş makine taşımaları için Lübnan Ülkesine jumbo dorse talep etmektedirler. Kayseri ve Bursa İnegöl’den en çok Mobilya ürünleri için talep etmektedir.

Jumbo dorse ölçülerinin toplamı: 90 M3 ile 100 M3 arasıdır.

Lübnan Nakliyat Jumbo Dorse

2) Pilot Dorse: Normal standart paletleri yüklerin Lübnan Nakliyat hizmetinde kullanıldığı dorse tipidir. TIR ile sevkiyatlarda çekiciye takılmaktadır. Türkiye’de TENTELİ araç tiplerinde en çok kullanılan dorse çeşitidir. Jumbo ve diğer dorselere göre daha çok talep edilmektedir. Dünya standart tır olarak kabul edilir. Pilot dorselerin boyutları 247 cm x 13,60 x 270 cm gibi standart ölçülere sahiptir.

3) Mega Optima Dorse: Bu dorse tipi 100 ile 105 M3 hacim kapasitesine sahiptir. Jumbo dorse’den daha büyük hacime sahip olması avantajdır. Hacimli yüklerini Lübnan’a Nakliyat ve sevk etmek isteyen ihracatçı ve gönderici firmalar tarafından talep edilmektedir. Normal standart dorselerden tek farkı yüksekliği 300 cm e kadar ulaşmasından dolayı mega dorse denilir. Lübnan’a gönderilecek hacimli yüklerde ağırlıklı tercih edilir.

4) Frigo Dorse: Soğuk zincir yüklerin taşındığı dorselerdir. Soğutma özelliğine sahip dorse taşınan yükleri belirli derece aralığında muhafaza etme özelliğine sahiptir. Lübnan Nakliyat hizmetinde sevk olacak ürünlerin belli derecede koruma altına alındığı dorsedir. Genelde gıda maddeleri, imcolu yükler, ilaç ve sağlık ürünleri bu dorseden taşınır. Diğer adları ise: Termoking araç, refeer araç diye adlandırılır.

5) Lowbed Dorse: Proje ve ağır nakliye yüklerinin taşındığı, sevk edildiği TIR dorse tipidir.İnşaat, havaalanı yapıları, baraj inşaatı gibi büyük proje taşımalarının gerçekleştirildiği araç tipidir. Lübnan Nakliyat taşımalarında iş makineleri ve ağır makinelerini sevk edilmektedir.

Karayolu Nakliyat sitemizde Suudi Arabistan hakkında nakliye bilgileri ve diğer Ortadoğu Ülkelerine parsiyel komple taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Türkiye’den Suriye nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Lübnan Konteyner Nakliye

Beyrut Nakliye
Türkiye – Lübnan arası ürün hareketinin gerçekleştiği taşıma yöntemleri arasında denizyolu görünür. Deniz taşımalarında genelde standart yükler için konteyner taşımaları tercih edildiği gibi konteynerlar Türkiye – Beyrut Limanı arasında konteyner gemileri ile taşınır. Firmamız güçlü Uluslararası acente ağı ile denizyolu konteyner taşımalarını Beirut Limanı’na yaparız. Denizyolu Lübnan taşımalarında tecrübeli ekibimiz ile süreçlerin doğru şekilde yönetilmesi ve bilgi akışını sağlarız. Süreçlerin tüm safhalarını en iyi şekilde yönetiriz.

28 Nisan 2019

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN